• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
Ahoj holky. Tak konečně mám klid. Na dnešek jsem kvůli učení spala jen 2 hodiny, od rána prší a prší, ráno jsem dělala zkoušku a pak jsem byla až do půl 7 na přednáškách. Konečně jsem doma. Uf. A bříško celej den kopalo a kopalo. Jestli je to vážně holka, tak asi bude fotbalistka. :slight_smile:

@lucietka77 Přesně tenhle kočárek mi nabídla kámoška po jednom dítěti jen za 2500. I v těhle barvách a s pláštěnkou i taškou na madlo. Ale přítele nenadchl tak jako mě, tak budeme kupovat jinej. Ale asi bych stejně měla přehodnotit barvy. Tenhle se mi pro kluka líbil moc. Ale pro holku by mít čísla nemusel. Ale je fakt krásnej.
18. bře 2011 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz
@lucietka77 tak uvidíš...aspoň budeš mít překvápko :slight_smile:
18. bře 2011 v 19:50  • Odpověz
Hezký večer :slight_smile: Tak tady začlo před hoďkou sněžit a už je všude bílo :confounded:
@lucietka77 teda ten kočárek je fakt pěkný, takový závodní, to má jak formuli :slight_smile: A zdá se mi taky celkem originální, ještě jsem takový nikde neviděla :slight_smile:
@ssassi ty kytičky na tom kočárku jsou hezké, hlavně že je tam ta černá, tak to budete mít aspoň trochu obzvláštněné :wink:

A pohyby jsou taky čím dál tím silnější, je to úžasné, úplně si to užívám :sweat_smile:
18. bře 2011 ve 20:04  • Odpověz
autor
@eeelishka @vegal @soucke00 Díky holky, no snad se zadaří .. ještě na něj musíme někde naškudlit.. tak snad nám ho nikdo mezitím nevyfoukne... Jsem se asi do něho zamilovala, nebo co ... :grinning:
Právě se mi zdá takový originální, nápadný a mrkavý.. :slight_smile:
18. bře 2011 ve 20:08  • Odpověz
autor
@eeelishka Eli u nás sněžilo kolem poledne.. to byly vločky jak dlaň.. obrovský.. takový ani v zimně nepadaly z nebe.. teď tu vytrvale prší... :confounded: Je to fakt naprd takový počasí na víkend... :frowning2: Když chodím do práce, tak je nádherně a ke konci týdne se to musí pos**t :zipper_mouth:
18. bře 2011 ve 20:10  • Odpověz
@eeelishka užívej si to...ten náš mě dneska kope celé odpoledne a hodně se boulí ...vždxycky si najde nějaké místo a vystaví se a za chvilku je zase jinde...ale to je to břicho tak tvrdý až to bolí...ale je to fakt jen na jednom místě,ne celé břicho.
Teď se zase celá třesu,jak se protahuje :grinning:
18. bře 2011 ve 20:11  • Odpověz
@lucietka77 Tak kdyby vám ho někdo vyfouk, tak tady v Budějicích je taky zatím k dispozici. :grinning: Kdyby ho přítel nezavrhl, tak bysme ho už měli. Novej tu v jedný prodejně stojí 7500. I tak bych řekla, že je to na kočár slušná cena.
18. bře 2011 ve 20:14  •  1 dítě  • Odpověz
autor
@vegal to protahování je mazec.. připadá mi, že vždycky našponuje jednu nohu a tu si opře o dělohu a tak ji nam má chvilku nataženou, až mám bouli pod žaludnek :grinning: a někdy zase kope nožičkama.. fakt si to užívám :slight_smile: ale naštěstí mně to teda opravdu zatím nebolí.. :slight_smile:
18. bře 2011 ve 20:15  • Odpověz
@lucietka77 počkej až začne víc kopat do žeber :slight_smile:
18. bře 2011 ve 20:16  • Odpověz
autor
@soucke00 Jé, tak děkuju :slight_smile: Příteli by bylo úplně jedno, kam by pro něj jel.. myslím, že se do toho kočáru taky zamiloval a navíc má služební auto, a benzín částečně zadarmo.. tak uvidíme a kdyžtak dáme vědět. Díky :wink:
18. bře 2011 ve 20:17  • Odpověz
autor
@vegal No, to jsem zvědavá... do žeber to pak asi bude maso... :grinning:
18. bře 2011 ve 20:17  • Odpověz
@lucietka77 Tak kdyby vám utek, tak písni a já to domluvím. :slight_smile: Je 2 roky starej po jednom chlapečkovi. A mně říkala, že by za něj asi nechtěla víc jak 2500. A do auta se vejde dobře a do výtahů taky.
18. bře 2011 ve 20:27  •  1 dítě  • Odpověz
No nic, tak já se loučím. Už toho mám dneska plný brejle. Tak krásný výkend. Snad se nám počasí trochu umoudří. :slight_smile:
18. bře 2011 ve 22:49  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, me se ted 2dny nechtelo psat, cist jse obcas cetla, ale nechtelo se mi psat.)delala jsem kolegyni od Pavla z prace korektury bakalarky a jsem vystavena, uz nikdy vice:slight_smile:
vyklidila jsem dalsi velkou zasuvku pro patrikovy veci a uz je plna, sakrys, kam ja to vse budu davat:slight_smile: dneska dodelame poradky ve skrini a mam uklizeno, pak uz jen bezny uklid:slight_smile:
dneska jsem chteli nabehnout na zahradu a udelat prvotni jarni uklid a mame tu tak 5cm nesouvislou vrstvu snehu, to je masakr, ja chci teplo a ne tu bilou brecku!!!! asi budu protestovat:slight_smile:

@lucietka77 ja takovy kocarek videla minuly tyden v Polsku a nelibi se mi ta leskla kola a prisel mi takovy moc bakelitovy:((( docela me to tam zklamalo, myslela jsem, ze budou mit lepsi zbozi a fakt se mi netrefili do vkusu... bud byly takove skarede nebo pak mi prisly neohrabane:((

vsimla jsem si, ze se tu bavite o latkovych plenach, tak ja jsem rada za jednorazovky,. Neumim si predstavit, ze bych jen prala, susila a zehlila..ani nahodou:slight_smile:ja se mam rada! uvazuji, ze jak budeme maleho kolem rocku chtit pomalu odnaucovat, koupim par tech modernich plinek a tak ho odnaucime, ale od malinka urcite ne:slight_smile:) stacilo mi videt fotky, jak mamka porad mela doma susak a same pliny, kam se jen clovek podival:slight_smile:)
19. bře 2011 v 09:34  • Odpověz
ahojky, hezkou sobotu přeji. ráno to vypadalo, že bude hezky, dokonce na mě v parku mrkalo slunce žblunce, ale teď je to nebe jak z reklamy na voldemorta...

já zrovna dodělávám zelí, z trouby voní masíčko.... když si teď se mnou moc "zábavy" neužije, tak ať se mužíček aspoň pořádně nají :grinning:
19. bře 2011 ve 12:33  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak my dnes zajeli za tátou. Vzala jsem z chajdy ty nejmenší oblečky pro mrňouska na vyprání. Jinak se musím pochlubit .. u nás doma už se nekouří :slight_smile:. Maximálně na záchodě.. ale furt lepší než mít načichlej byt.. a nebo ven před barák :wink:.
Taky jsme byli nakoupit.. jen potraviny a ouha.. peníze jsou pryč :frowning2: Jo a taky mi dneska přivezla bývalá kolegyně matraci do postýlky polyuretan-kokos. Je defacto nová.. chtěla za ní 350,- Kč. Není na ní fakt sebemenší známka, že by byla používaná :slight_smile:. Opravdu krásná. Jsem moc spokojená. Jinak dneska jsem nějak lenošná, co jsme přijeli domů, tak jsem jen uklidila nákup a nic se mi nechce.. :unamused: ani nádobí se mi nechce umývat.... to je děs dneska ...
19. bře 2011 ve 20:19  • Odpověz
autor
@ssassi Zítra budu dělat taky zelí.. tentokrát červený s br. knedlíčkem a pečenej bůček.. :slight_smile: O ten bůček mi tak nejde... já miluju zelííííí :slight_smile:
19. bře 2011 ve 20:23  • Odpověz
autor
@kami1984 Mně se právěže strašně líbí ta lesklá kola :slight_smile: přijde mi prčovní.. takový kočárek s nadsázkou.. to je přesně podle mýho gusta.. :slight_smile: Ale je fakt tak okatě osobitý, že zase chápu, že to hodně lidí zavrhne.. :slight_smile: Když já mám střelený věci docela ráda :slight_smile:
19. bře 2011 ve 20:26  • Odpověz
Hezký sobotní večer :slight_smile:
Tak konečně doma, byli jsme s našima u babi, měla narozky, no byl to dlouhý den...mám nějakou hormonální depku či co to je, jsem protivná a načuřená a poprvé se dneska cítím tak nějak obrovsky, ve vaně jsem se převalovala jak tuleň a o holení jistých partií ani nemluvím :grinning:
@lucietka77 Zelíčko taky miluju, měli jsme včera a předevčírem, se sekanou a brambůrky :slight_smile: A super rozhodnutí s tím kouřením :slight_smile: Třeba se vám nakonec podaří přestat kouřit úplně :wink:
19. bře 2011 ve 21:44  • Odpověz
@lucietka77 zelicko taky rada, ale nedela mi ted dobre, desne se nafukuji:((
tak jasne, poud se Ti libi, neni co resit, ja jsem asi konzerva, nevycuhovat:slight_smile: mozna i kvuli vysce, vzdy se snazim byt s proudem, takova seda mysule, obcas me to stve, ale co nadelam, ze:( super kup matrace
@eeelishka no, to znam, takove stavy taky mam a nevim proc, jsem nekdy protivna i sama sobe:( o holeni nemluv, prijde mi, ze vse roste 2x rychleji, jen vlasy vypadavaj..

holky, jestli se mohu optat, nepouzivate nektera na intimni partie nejakou depilovaci hmotu nebo byli jste na brazilce?? m ty ziletky uz toci a epilator bych nedala:((
19. bře 2011 ve 22:26  • Odpověz
@kami1984 no ty vlasy to je děs, jsem zvědavá kolik mi jich zůstane :fearful: jak říkáš všechno roste a vlasů je čím dál tím míň :frowning2: No já se holím taky klasika se sprchovým gelem,co je zárověň i na holení, ale celkem ráda bych se těch žiletek na nějakou dobu taky zbavila a epilátorem na to taky nemám....ale nějak si nedokážu představit jít někam ke kosmetičce nebo kam se s tím chodí, na to jsem dost stydlivá.. :confounded:

No nic pádím spád, zítra jdeme na křtiny, to zas bude další dlouhý den a rodinná sešlost...Tak dobrou holky :slight_smile:
20. bře 2011 v 00:19  • Odpověz
Ahoj holky, tady slunicko, tak odpoledne pujdeme na hodku jen tak ven, se provetrat.. pujdu zapnout pracku, uvarit obed a pro dnesek neminim uz nic delat..jedine, ze by Pavlik moc chtel nepeceny jablecny dort:slight_smile:
preji Vam krasnou nedeli:slight_smile:
@eeelishka ja myslim, ze po porodu uz mi bude vse asi jedno, jak jsem tak slysela, jak probihaji vizity a tak:slight_smile:)
treba u brazilky by mi nevadilo ani tak, ze mi tam kouka kosmeticka, ale spise te bolesti.. vice jsem se stydela, kdyz jsem sla k dr. na prsa, mela jsem tam nejakou bulku a byla vystresla,a le bylo to cosi tukoveho, bylo to divne, ze mi na prsa sahal cizi chlap:slight_smile:)mam to nejake prevracene:slight_smile:))
20. bře 2011 v 09:26  • Odpověz
čau holky. z brna hlásím značně proměnlivo, ba skoro hnusně. nechce se mi celý den vůbec nic, ale někdo to všechno udělat musí, že? to zelí asi při mém nadýmání nebyl nejlepší nápad, čekám, kdy jako vzducholoď vzlétnu k nebesům:o)))
musím něco sesmolit do práce, ale asi to nechám na zítra... :grinning:
20. bře 2011 v 16:34  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak víkend jsem "přežila". Neděli jsme strávili doma. Chtěla jsem strašně jít ven na procházku, ale miláček měl nějakou lenoru.. a pak mi řekl, že kam bysme šli, že za chvíli už je stejně tma.. no spíš se mu prostě nechtělo. Tak jsem po obědě začala prát věci pro mimino a naše věci.. zvládla jsem 4 pračky a věšela prádlo na dvůr.. aspoň trochu pohybu na čerstvým vzduchu..no a tam to docela schlo, tak jsem i postupně žehlila.. Chtěla jsem i poklízet, ale už mi nějak nezbývaly síly.. začaly mě dost bolet nohy a záda.
@kami1984 To s nemyslím, že bys byla konzerva :wink: , to spíš já jsem trochu víc trhlá :grinning:

Jo a s tím holením je to holky teda fakt čím dál horší... nějak mám čím dál kratší ruce :grinning:

@eeelishka jak jsi mluvila o té depce.. tak taky pociťuju takové náznaky.. třeba jsem byla vytočená, že přítel nechce jít se mnou ven..ale pak mně práce trochu uklidnila..

@ssassi My nakonec to zelíčko nedělali, přítel dostal chuť na pečený kuřátko s jasmínovou rýží, takže nedělní klasika...ale zelíčko udělám v týdnu :wink: a už se na něj těším.. bohužel to nadýmání.. to je daň za takovou mňamku.. no a to mám ještě koupenou kapustu.. to tu asi pak s tou garsonkou odletíme oba :grinning:
20. bře 2011 ve 23:14  • Odpověz
Krásné pondělí, děvčátka. Víkend nám moc nepřál, tak snad se tenhle týden už trochu zase zahřejeme, když už je opravdu to jaro. :grinning:

Nemáte nějaký typ na monitor dechu? Nám včera vychválila prodavačka v jedný prodejně snuza - http://www.detske-chuvicky.cz/p/snuza-halo

A v sobotu mě pobavila ségra, když mi řekla, to nevíš, že melouny se koušou a nepolykají celý? :slight_smile: Humor mediků. Ale co, bříško si musíme hýčkat a hrdě si ho nosit před sebou. :slight_smile:
21. bře 2011 v 06:00  •  1 dítě  • Odpověz
dobré ráno, v brně svítí sluníčko, tak jsme si udělali skoro hodinový špacír s psíkama. akorát všechno začíná hárat a i když mám velmi poslušného psíka, hárání je hárání a občas za ním musím udělat rychlejší krok, aby s jistou fenou neodešel - a to se pak nelíbí miminovi v břiše.

s těma "náladama" máte pravdu. měla jsem ráno velkou chuť příteli velmi ublížit a málem se s ním rozejít. piju teď hodně mlíka a přes víkend došlo. večer šel drahý na pívo (chápu, víkend s těhotnou je náročný :o))) ). tak jsem mu dala za úkol, aby mi přinesl mlíko. uprostřed brna je večerek a nonstopů celkem dost, neviděla jsem v zadaném úkolu problém. ovšem ten očividně nastal. protože mlíko nikde! no ono se v podstatě nic neděje, jak jsem teď šla z psí procházky, prostě jsem si jedno koupila. ale ta zrada - vybodnout se na ženušku v jiném stavu! :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2011 v 09:01  • Odpověz
@soucke00 s tím melounem - to říkal vždycky otec - když jsme byli s bráchou malí a viděli jsme těhotnou, ríkaval - hele, paní snědla meloun :o)))) vždycky mi to přišlo děsně divný, jak mohl projít krkem :o))))

no a pak jsme trošku vyrostli a dostali jsme odbornou anatomickou přednášku a přednášku o plození dětí:o) někomu se může zdát, že v druhé třídě je na to brzo,.... ale zas mě nikdy nic nepřekvapilo:o) můj otec je skvělý, jako děcko jsem nesnášela jeho "přednášky" o architektuře, historii, zoologii, botanice - prostě úplně o všem. ale jak člověk roste, zjišťuje, že lepšího otce si nemůže přát. už se těším, jak bude stejné věci hustit i do vnoučka. hihi, táta už se těší, jak bude malýho učit jezdit na kole a lyžovat... taky se na to těším :o)
21. bře 2011 v 09:08  • Odpověz
ahoj holky, tu krasne sviti slunicko, hodila jsem pradlo na verandu a v loznici vetram jako blazen:slight_smile:
odpoledne bych chtela skocit na postu a pro chleba, jinak zadny plan nemam.. jeste mi neprisla nemocenska a zacinam byt mirne nervozni, vzdy to bylo do 17. a ted nic, no dam jim cas do zitra aasi zavolam na to jejich info centrum, kdeze to vazne:(((
vcera jsme uklizeli ve skrinich jako draci, vytridila jsem taku bordelu a2tasky papiru-ten Pavel pomalu bude palit a musime nechat udelat 4police, at se nejak vmestnaji me veci, ktere hold budou odejite kvuli Pavtrickovym:slight_smile:)
a tak si rikam, zda si neuzivam posledni tyden nemocenke, no uvidime:slight_smile:))
@soucke00 tak to s melounem je pekne:slight_smile: ani nevim, jak mi to nasi vysvetlili kdysi davno,a si nijak, my se doma tak enjak o tom nebavili... ja budu mit monitor dechu nanny,jsou pry nejlepsi na trhu a i porodky je vyuzivaji:slight_smile:
@lucietka77 ale docela konzerva jsem, ne ortodoxni, ale trosku ano si myslim:slight_smile: jo, o kratkych rukou, nebo spise nejakych nesikovnych, mi povidej... zacinam mit problem s mytim vlasu, vzdy se pres vanu ohnu, ale ted mi to ohybani vadi:(( to bude dilo!
@ssassi to si pritel dovolil dost neprinest mleko!!!ja jsem ted mlekofil, kazde rano teply hrnecek....ale dost mi pomaha na zazivani...ja se vcera nervla v hypernove, krajec na chleba byl pokazeny a zadne krajene chleby krome racio a to manza neji.... a pritom pres tyden to tam pada pres regaly!
21. bře 2011 v 10:01  • Odpověz
@kami1984 no já právě mlíka vypiju strašně moc. albert se jen diví, jestli jsem tele, ale když na něj mám chuť, tak co:o) navíc mě po něm nepálí žáha, takže mlíko je můj kamarád:o)
21. bře 2011 v 11:20  • Odpověz
Hezký den přeji, venku je zas konečně krásně:slight_smile: už aby ta bílá břečka roztála...
Já už pendluju od 6, byla jsem na testu na cukr a výsledky jsou parádní tak jsem mooc ráda :sweat_smile: ale ta sladká voda byla teda něco, pila jsem to asi 15 minut, jsem si u toho říkala, že nechci čokoládu aspoň týden vidět :confounded: ...koupila jsem si za odměnu tričko a tílko v Takko :sunglasses: A příteli taky triko ať mu to není líto...a asi po třech měsících jsem řídila, nevím proč jsem se tomu tak dlouho vyhýbala...prostě fajn den, nálada mnohem lepší, až na tu únavu a to se musím pustit do úklidu a odpoledne další zařizování ale už s přítelem..

@ssassi No jako mlíko je u mě nutnost, neexistuje aby doma nebylo :grinning: Pro jistotu jsme jich koupili 24 jak bylo v akci v Albertu :grinning: máme je v garáži, pěkně v chládku, zrovna jsem si otamtad dvě přinesla :sunglasses:

Včera jsem se pobavila u oblékání kozaček, a to jsem je během dne musela třikrát obout a nazout, no jak jsme přišli domů večer tak už mi je sundával přítel..:grinning: Byli jsme na křtinách prcka od švagra, už má 10 měsíců a polovinu prořval :grinning: ale nedivím se mu, mě by se to taky nelíbilo...pak obídek, tam jsme se zas celou dobu bavili asi s dvouletou holčičkou, nějak si nás oblíbila tak k nám pořád chodila :slight_smile: Už se moc těším na tu naši princeznu :sweat_smile:
21. bře 2011 v 11:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.