• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@ssassi tele, jee, ja bych ho asi propichla:slight_smile:) me manza rika, ze jsem jako to slune, ach jo..doma uz byla zirafa, hroch, ted i slune, za chvili se budeme oslovovat celou zoologickou:slight_smile:
@eeelishka gratulacka k cukru:slight_smile:)) me to ceka za 3tydny a uz se tesim ted:(( a odmena musi byt!!!!
21. bře 2011 ve 12:51  • Odpověz
Tak se mi právě potvrdilo, že jsem byla pěkně napálena...ten kolotoč co jsem objednávala z mimibazaru nedorazil, 500 kč v háji :frowning2: Prý ta ženská už napálila více lidí, potvora, takhle vydělávat na maminách a těhulách, no mě se dostat do ruky :angry: no to je prostě riziko u plateb předem :confounded: ...No ale už mám naštěstí na cestě další, ten by měl dorazit určitě...

@kami1984 děkuji :slight_smile: tak to já si zatím žádnou přezdívku nevysloužila, ale to asi teprv příjde :slight_smile:
21. bře 2011 ve 13:16  • Odpověz
@eeelishka my se radi oslovujeme sloniku a tak, je to mile:slight_smile:)
tak to opravdu nastve, me se tohle nastesti jeste nestalo, jen na aukru ode me pani vydrazila veci za 1500Kc a nezaplatila.. nastesti tam funguje ochrana kupujichc, takze kdyz Ti nekdo nezaplati, nekomunuikuje adas na nej trestni oznameni, aukro Ti vyplati castku, co ti dluzi uzivatel az do 20tisic...
21. bře 2011 ve 13:32  • Odpověz
@eeelishka @kami1984 já kupuju jen přes aukro - právě že je tam jakási bezpečnost. a hodně dám na hodnocení už proběhlých obchodů - doufám, že i to je záruka solidnosti prodávajícího.
21. bře 2011 ve 14:53  • Odpověz
@eeelishka no tak to je mazec,já nakupuji přes mimibazar docela dost a tvá zpráva mne dost vylekala. Nevěřila bych,že se někdo přiživuje ne maminkách. Zrovna dnes jsem měla s jednou maminkou z mimibazaru sraz.Koupila jsem si od ní naprosto úžasnou rychlozavinovačku,bodíčko,polodupačky a dala mi k tomu nádhernou mikinu jako dárek.Vyhovoval jí osobní odběr a tak jsme spolu zašly na kafíčko a bylo to fakt super.Má tři děti a tak jsem dostala dost rad :slight_smile:
Zítra mi přijde kočárek,těším se na něj jak malá holka. Hned ho smontuju a půjdu se s ním projít po zahradě :grinning:

Co se týče holení,tak jsem taky hotová.Používám škrabku a vůbec nevím,jak to budu dělat až břicho ještě povyroste. Manžel se nabídl,že rád pomůže,ale raději bych si to řešila sama,když budete mít některá nějaký zlepšovák,tak prosím poraďte.
21. bře 2011 ve 21:32  • Odpověz
autor
@vonkacka ahoj kočko.. takže taky máš krátké ruce najednou?? :slight_smile: No přítel mi toto ještě nenabídl.. zdá se mi, že má od té doby, co mám bříško nějakou úctu nebo respekt nebo co.. :grinning: Ale třeba mě překvapí :slight_smile: No a závidím kočárek :slight_smile:

@eeelishka Eli, tak to mně moc mrzí, taková podvodnice.. :frowning2: no jo no, jsou dobří lidé (jako my holky tady) a taky takový svině...jako ta babizna s kolotočem..fakt mně to mrzí.. štve a vytáčí mně bezpráví a takový lidi.. vrrrr :rolling_eyes:

@ssassi Aukro je v tomto fakt dost dobré.. dobrá ochrana prodávajících i kupujících...:slight_smile: Tak by to mělo být všude... Jasná pravidla.

Jo a holky, už jsem dnes našla lísteček z pošty, že tam mám tepláčky, takže zatím musím zaklepat, ale narazila jsem zatím na samé spolehlivé prodávající :slight_smile:

21. bře 2011 ve 21:59  • Odpověz
autor
S těmi přezdívkami to je milé :slight_smile: U nás frčí od našeho prvního rande: Miláčku, zlatíčko, srdíčko ... a nebo já na něj broučku a on na mně beruško :slight_smile:
21. bře 2011 ve 22:02  • Odpověz
@lucietka77 on mi to sice nabídl,ale mě to přijde blbý.Já si teď totiž přijdu jako velryba a absolutně nepřitažlivá. Sice mi můj milášek tvrdí opak,ale možná je jen zdvořilý :grinning:
Doufám,že kočárek zítra PPL přiveze,často se mi stává,že se zásilka opozdí.Já se asi zítra pominu blahem :sweat_smile:
21. bře 2011 ve 22:07  • Odpověz
Já taky dost věciček koupila na aukru. Je to opravdu bezpečnější a důvěryhodnější. Věřím, že když tam bude nějakej problém, že si to naštvaní lidi nenechají pro sebe. Už tam takhle obchoduju dlouho a jsem s tím serverem spokojená.

Zlepšováček na holení jistých partií by se mi taky hodil. Sice to bříško ještě není tak velký, ale přecijen už je to dost komplikovaný. :grinning:
21. bře 2011 ve 22:13  •  1 dítě  • Odpověz
autor
@vonkacka No, je fakt, že taky tak jak rostu.. tak si přijdu čím dál míň přitažlivá a sexy.. ale tak nějak s tím bojuju a zvláštní je fakt, že jsem pořád při chuti ... i s velkým bříškem :wink: To spíš přítel si myslím, že má jakože respekt.. jako by si nebyl jistý, jestli má a nebo nemá... :fearful:
Dáš sem zítra fotečky kočárku ?? :slight_smile: Jsem zvědavá jak kočka.. :grinning:
21. bře 2011 ve 22:14  • Odpověz
autor
Jo a holky dneska jsem dožehlila poslední kousky věcí pro prcka a uložila do igelitu, aby se na ně neprášilo. Vyprala osušky s kapuckou a ještě mě čekají moje prastaré tetra osušky a plínky, které chci vyvařit a taky nachystat. :slight_smile: Budou se taky hodit :slight_smile:
21. bře 2011 ve 22:18  • Odpověz
autor
Holky, mladej už mě zas kope .. asi už půjdem do sprchy a nakutě :slight_smile:
21. bře 2011 ve 22:22  • Odpověz
@lucietka77 jasně že ho nafotím a dám si ho do prostřed obýváku a budu na něj furt koukat :slight_smile:)) Já v neděli také žehlila miminkoviny,bylo to moc srandovní žehlit ty pidi věcičky :grinning: Holky budete používat papírové pleny,nebo ty látkové ekologické ? Já sice odpady třídím,ale neumím si představit máchat,prát a žehlit ty látkové pleny,asi budu neekologická a z pohodlnosti zůstanu u těch papírových.
21. bře 2011 ve 22:54  • Odpověz
Učení stačilo. Taky jdeme do hajan. Brou brou :slight_smile:
22. bře 2011 v 00:27  •  1 dítě  • Odpověz
Krásný slunečný den přeji :slight_smile:
@vonkacka Tak dneska bude kočárek jo? Tak ať ti ho brzo dovezou :wink: Těším se na fotečky :slight_smile: Taky si někdy říkám, že bych si ho ráda zase rozložila a kochala se, ale je zabalený v krabici ve sklepě a sem bych ho nevytáhla a přítel by si asi ťukal na čelo kdybych chtěla aby ho sem dostal :grinning:
Pleny budu používat klasické jednorázové pleny, taky třídím odpad ale někde jsou hranice a nechci být otrokem praní a žehlení, už tak toho bude nad hlavu...ony existujou jiné látkové, takové něco jako kalhotky co se do nich dávají látkové vložky a ty se pak perou, ssassi tu dávala odkaz, ale to je strašně drahé no..

No a s tou podvodnicí to bylo tak, že kamarádka co má zaplacený účet na mmb mi dala do inzerátů koupím kolotoč značky co jsem chtěla,dala to ona aby mi to mohla co tri dny aktualizovat, jinak by to bylo za chvili nekde na posledni strance a ozvala se ji ta pani, ale neregistrovana na mmb, ze teda kolotoc proda, tak jsem si pak s ni uz psala pres mail ja, slusne jednani, pohodicka, vypadalo to proste jako kazdy jiny nakup na mmb nebo tady..no a ouha vse je uplne jinak, tak kamaradka to tam resila s operatory a ti psali ze uz zenska napalila vice lidi, že se uz na ni chystaji jak se zase objevi.. :angry: Tak uvidíme, škoda ze to neni tak dobre osefovane jako na Aukru...
22. bře 2011 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky, to máme zase venku krásně. Nemuset se učit, hned bych razila na procházku. Od včera je tu pošasí opravdu jarní. Tak je to veselejší. :slight_smile:

@vonkacka Já se taky chystám na papírový. Sice jsem si koupila 20 látkových obyčejných plínek, ale jen abych měla do kočárku a na slintání a tak. Určitě nechci strávit fůru času praním a žehlením plínek, když si ten čas můžu užívat třeba miminko nebo dělat jiný záslužný věci. :grinning:
22. bře 2011 v 10:32  •  1 dítě  • Odpověz
Pěkný den :slight_smile:
Venku je nádherně,tak jsem byla aspoň dopoledne ve městě a vyprala jsem povlečení,tak už schne na sluníčku.Včera jsem byla u kamarádky pro věci na prcka a nechala jsem u ní 1600,- (asi nemusím říkat jakou měl manžel radost :grinning: ) ale přinesla jsem si od ní dvě narvané tašky moc krásných věcí,tak jedna várka už visí na balkoně a zítra se pustím do další.
Dneska ráno mě překvapil telefon od dopravce,že mi vezou komodu,vůbec jsem to chlapci nezáviděla,váží to 40kg :frowning2: a těším se až se manžel vzbudí a začne ji montovat :slight_smile:
Tak už nám chybí jen kočárek,autosedačka a pár drobností,i když mi to pořád přijde,že toho máme hrozně málo a že bude chybět něco důležitého :unamused:
22. bře 2011 ve 14:23  • Odpověz
@vegal No to věřím, že měl radost, ten můj by asi radostí zešílel :grinning: Ale co hlavně, že má prcek oblečky :slight_smile: No já se do praní věcí ještě nepouštím, pořád si říkám že mám čas. Stejně to zatím nemám kde všechno urovnat..takže nejdřív úklid ve skříních a pak se bude prát a žehlit :slight_smile: Tak to já bych se do komody pustila hned, nevydržela bych, mě skládání nábytku hrozně baví, nepustím k tomu nikoho :grinning: Nám už taky jen chybí drobnosti, ale jak tak na to koukám drobností je celkem ještě dost :fearful: Ale všechno se stihne, teď mám stopku od chlapa v nakupování kvůli svatby,ale pak to už všechno dokoupím.. :sunglasses:
22. bře 2011 v 15:38  • Odpověz
autor
@vegal Taky pěkná cifra :frowning2: Ale jestli věcičky stojí zato :slight_smile:... a co jsi brala? Oblečky?
Já už raději moc nepřemýšlím.. ale jak říkáš, pak až bude čas, tak stejně přijdeš na něco, co je dost důležité a přesto jsi na to zapomněla.. u sebe se tomu ani divit nebudu. Jde mi z těch věciček už hlava kolem... :slight_smile:
22. bře 2011 v 15:42  • Odpověz
ahojky. já byla dneska v práci. vstávat v šest je šílenýýý! navíc mě to tam už jaksi vůbec nebaví. když jsem odcházela na rizokový, měla jsem strašnou depku, že se doma budu nudit, jak mi bude práce a děti chybět.... tak jsem se zavázala chodit ty úterky a příležitostně jiné potřebné dny. ale doma se nenudím, vybírám na netu ptákoviny pro mimi, odpočívám, chodím na procházky s psíčkama, vařím,... a nějaká práce už mě absolutně netankuje! :grinning:

odpoledne jdu na kávičku, no asi usnu už po cestě, natož tam sedět do osmi. spím víc jak štěně!

@vonkacka taky už bych chtěla kočáááárek!!!! no já to s plínkama asi udělám tak, že budu používat oboje - na noc třebas ty látkové a přes den umělohmotný. i když bych ty prací používala nejraději co nejvíc - už kvůli té naší planetě zemi. taky záleží na tom, jak moc bude dítě spací nebo nespací, jestli bude na nějaké praní vůbec čas...
22. bře 2011 v 15:50  • Odpověz
@lucietka77 já bych to zapomínání nebrala tak tragicky. v době tesca otevřenýho nonstop můžeš zapomenout úúúplně na cokoli :o) tím nás uklidňovala porodní asistentka na kurzu:o)
22. bře 2011 v 15:57  • Odpověz
@eeelishka Já právě čekala na komodu,aby to bylo kam dávat.Skládat to bych si netroufla...vím,že by byl manžel smutnej,že to nemohl složit sám a fakt bych si s těma šroubkama neporadila,tak jsem to jen po kouscích natahala do ložnice a on to pak sestavil.
@lucietka77 jsou tam opravdu krásné věci,myslím oblečení.Spousta riflí,nějaké bundičky,dupačky,overálky,konečně mám něco pro malého na spaní :grinning: a spousta dalšího,takže tu cenu to má daleko vyšší a kdybych to šla koupit nové,tak by mi asi pět tisíc nestačilo :frowning2:
23. bře 2011 v 07:46  • Odpověz
Ve fotoblogu je fotka postýlky a komody...jen postýlka zatím slouží jako odkládací plocha,tak do ní raděj moc nekoukejte :grinning:
23. bře 2011 v 07:49  • Odpověz
A zapomněla jsem popřát krásný sluníčkový den :slight_smile:
23. bře 2011 v 07:50  • Odpověz
Ahoj holky! Delší dobu jsem nic nepsala, ale postupně jsem dočítala...
V pondělí k večeru jsem si šla ven pro prádlo a spadla jsem:grinning: Ještě, že tam byl takový vysoký pařez, který mě uchránil před pádem na bříško. Sice jsem si pěkně natáhla svaly na levé straně trupu, ale co bych pro mimčo neudělala. Manžel mi pomohl se zvednout a kousek jsem pak ještě šla i po svých, jenže postupně přicházela příšerná bolest. Noha mi pomalu natékala a fialověla, tak jsme neváhali a jeli na pohotovost. Po skoro 2 hodinách čekání jsem se dostala na řadu a jen díky tomu, že jsem uprosila paní doktorku, jsem nedostala sádru, ale ortézu. Bolí mě vnitřní kotník, nárt a střílí to i do spodní části chodidla. Mám jít na kontrolu 1.4 a nemám na to došlapovat. Což moc nejde, protože chůze o berlích je pro mě s tím bokem dost bolestivá. Snad to brzo přebolí.
Druhou kontrolu u zubaře už máme taky za sebou, ale bez zákroku, protože zoubek arsénová vložka pořádně neumrtvila. Dal mi druhou a přijít máme 12.4.
Dnes jsem měla jít do poradny, ale kvůli noze bych to nezvládla, tak jsem sestře volala a prý to nevadí když přijdu až mi to noha dovolí. Takže zase další čekání.
U nás pořád nákupy na prcka stagnují, jelikož jsem si na sebe musela pořídit pár věcí, tak mi z té almužny moc nezbylo. Doufám, že to v dubnu doženeme.
Jo a byli jsme o víkendu navštívit Kiku v Ostravě a docela se mi líbila. Uspořádání pater a zboží sice bylo trošku zmatené, protože to bylo bez značení (Ikea má třeba na zemi šipky), ale sortiment byl veliký a dětský koutek byla pastva pro oči:slight_smile:. Hledala jsem komodu pro věci na prcka a jedna se mi i líbila, ale vůbec mi barevně neseděla do ložnice (mám ji ve světle hnědé a komoda byla kombinace bílé a tmavě- bílé- taková žíhaná,) tak pořád uvažuji zda ji i přesto nekoupit.
23. bře 2011 v 10:59  • Odpověz
autor
Ahoj holky, hlásím se opět z práce. Venku je opravdu krásně. :slight_smile: Včera jsem měla pocit, že se malej snad pokouší o otočení nahoru, protože se takovým způsobem vrtěl, že to není možný.. :slight_smile:

@vegal Tak to je parádní.. to se určitě vyplatilo.. :slight_smile: Já nemám žádné rifličky jen spíš polodupačky a tepláčeky myslím té nejmenší velikosti, ale mimina se mi v tom strašně líbí :slight_smile:

@ssassi závidím pejsánky.. taky bych hned s pejsanama chodila ven.. Přítel si chce pořídit štěně jak se malej narodí, prý aby vyrůstali spolu. A chce malamuta (původně chtěl haskiho, ale to jsou šílení útěkáři :slight_smile:) Je to jeho zamilované plemeno a jeho sen..no, ale myslím, že budeme rádi když vyjdeme s tím, co máme..předpokládám, že si to přítel nelajzne jen tak...
23. bře 2011 v 11:00  • Odpověz
@lucietka77 po mé zkušenosti s výchovou štěnátka bych do společné výchovy nešla. Miminko potřebuje spoustu času od rodičů a štěně jakbysmet. Bylo by to jako kdyby jste měli dvojčata:grinning: My jsme si pejska pořídili před dvěma lety a měla 6 týdnů když jsme si ji odváželi. A i když většinu dne prospinkala, potřebovala spostu péče a lásky. A to je malinká...Tak nevím, ale já bych do výchovy najednou určitě nešla.
23. bře 2011 v 11:16  • Odpověz
autor
@cinky Ahoj, no já si to taky myslím.. ale ti chlapi si to občas představují jako Hurvínek válku.. ale myslím, že brzy po narození pochopí :slight_smile:
23. bře 2011 v 11:21  • Odpověz
@lucietka77 Snad jo :grinning: Ale všichni chlapi jsou stejní:slight_smile: Představují si všechno strašně jednoduše.
23. bře 2011 v 11:26  • Odpověz
@lucietka77 a ty a @vegal už teď někdy budete nastupovat na mateřskou, že? Hrozně to letí:slight_smile: Já už za týden budu mít na počítadle jen 2 čísla:slight_smile:
23. bře 2011 v 11:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.