• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
Přeji hezký den, u nás zamračeno ale aspoň je teplo :slight_smile: Přikutálela jsem se z obchodu a můžu se pustit do oběda..Přítel si šel zahrát fotbal tak ať má po tom výkonu co baštit...

@cinky Teda no to je nepříjemný zážitek, ještě že si nespadla na to bříško, tak přeju ať se ti nožka i bok co nejrychleji uzdraví, už tak nám některé pohyby dělají problémy a k tomu ještě tohle navíc..tak držím palce ať si brzo fit :slight_smile: Do Kiku do Ostravy se taky chystám s mamkou, doufám že už brzo, chci i do Ikei nakouknout :slight_smile:

@vegal Moc krásná ta komoda s tou postýlkou, to se bude prckovi moc líbit :slight_smile:
23. bře 2011 ve 12:00  • Odpověz
autor
@cinky já jdu naposledy do práce 15.4. Ale uvidíme. Třeba se mi poštěstí a pokud toho budu schopná, tak bych chtěla chodit i dál do práce.. na dohodu .. aspoň bych si něco ještě vydělala.. penízky se budou hodit :slight_smile:. Ale záleží na tom, jak se budu cítit :slight_smile:
No a stou noou .. to je teda pech.. na druhou stranu je fajn, že jsi spadla alespoň takto.. že to nebylo na bříško a neublížilo to miminku.. tak aspoň malé štěstí v neštěstí.
23. bře 2011 ve 12:02  • Odpověz
autor
@eeelishka Eli v Brně krásně svítí sluníčko. Teď jsem se byla venku na chvilku projít a vůbec se mi nechtělo zpět... :unamused:
23. bře 2011 ve 12:05  • Odpověz
@eeelishka @lucietka77 no nějakým instinktem jsem se právě chytla toho pařezu... Moc děkuji za podporu, taky doufám v to, že to bude co nejdřív v pořádku.
U nás je taky zamračeno. Přijde mi to jako aprílové počasí. Jeden den je skoro 20°C, druhý den sněží, pak prší, pak je zase pařák...
Tak ti budu držet pěstičky, aby jsi byla schopná chodit co nejdýl.
23. bře 2011 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska mě ráno kromě sluníčka vytáhla z postele i malá, protože mě probudilo vrtění bříška. :slight_smile:
Dneska máme zase nádherně sluníčkově, tak se vydám ven, čekají mě nákup a knihovna, tak to spojím s procházkama, protože to naráz neunesu, abych se s bříškem nepřetěžovala.

@cinky Páni, tak ať tě to přestane brzy bolet. A ještěže to bříško neodneslo. Já si neumím představit, že by se mi teď něco stalo. Tak ať jste s mimčem brzo v pohodě.
23. bře 2011 ve 13:20  •  1 dítě  • Odpověz
@cinky Ať jsi brzo v pořádku :slight_smile:
Jo,mateřskou začínam asi 16.4. a teď v sobotu končím 7.měsíc...letí to jak blázen
23. bře 2011 ve 13:44  • Odpověz
Tak držte mi palce, jdu si epilovat nohy :grinning:... to bude matura s tím pupkem :grinning:
23. bře 2011 ve 14:12  • Odpověz
Hotovo :sunglasses: No celkem se to dalo, ale za další tři týdny nevím jak to půjde, asi bude epilovat přítel :grinning: odpoledne jdu objednávat koláče,dort a kytku na svatbu a večer se projít s kamarádkou a jejím hafanem...už nám tu vykouklo sluníčko tak je krásně :slight_smile: Jo a už mám ty prstýnky tak přemýšlím jak je zakamuflovat do nějaké fotky aby mi je nesmazali :grinning:
23. bře 2011 v 15:06  • Odpověz
@soucke00 @vegal holky moc děkuji:slight_smile: a taky jsem si to nedovedla představit...Ale sranda je, že předminulý týden jsme byli na pohotovosti s tchýninou rukou, kterou ji dali do sádry:grinning: Tam jsem říkala, že jsem na chirurgii dlouho nebyla:grinning: a teď se nám všichni smějí, že jsme dobrá dvojka:grinning:
@eeelishka u nás taky vykouklo:slight_smile: A moc ti přeji to krásné zařizování:slight_smile:
23. bře 2011 v 15:22  • Odpověz
autor
@eeelishka já se chystám zítra .. jsem taky zvědavá, jak mi to půjde.. :grinning: a taky pedikůrku..a to bude ještě zajímavější :grinning:
23. bře 2011 v 15:32  • Odpověz
ahojky, dnes je v brně fakt krásně. já byla ráno na prohlídce u obvoďačky, pak jsem šla na ouřad donést všechny papíry krz svatbu, pak s přítelem na obídek a teď jsem se vrátila z psí procházky. uff, jsem nějaká unavená!

@eeelishka to já už mám všechno zařízené, kytky, dort, koláče... snad nám to upečou dobrý :o))))

@cinky brzké uzdravení přeju! a je veliké štěstí, že je mimi v pořádku!

@lucietka77 štěně a miminko naráz? noooo, tak do toho bych ani já - kynolog zkušený - nešla. s malamutem toho musíš hodně nachodit, štěně potřebuje opravdu hodně času a trpělivosti, důslednosti... nemluvě o dítěti - oba bys ošidila. počkej, až budou malému dva - už bude samostatnější a aspoň si to štěně taky trochu užije - a zabaví se jím. ale zas bude obtížná ta fáze - netahej psa za ucho, teď pes spí, musíš respektovat jeho pelech, jeho žrádlo... víš, aby nebyl pes zbytečně vynervovanej, že nemá svůj klid - a to se pak může stát nějaká "nehoda", za kterou můžou vždy rodiče, protože nevysvětlí děcku, jak se ke psu chovat.
jinak malamt je dobré plemeno do rodiny s dítětem, vím, že někdo s nimi pracuje i v canisterapii. je oddanej, hodnej, při dobrým vedení bezproblémovej. ale - není to moc pes do bytu, má kožich na severní pól, je strašně smečkovej. je to jiný kafe jak evropští psi. a navíc - smrdí:o)))))) (je to typem srsti)
23. bře 2011 v 15:42  • Odpověz
autor
@ssassi Teda, tak to je kompletní výklad :slight_smile: No však já si myslím, že to nedospadne.. budeme rádi,že jsme rádi.. :slight_smile: A pokud štěnisko, tak určitě později, ale chci, aby si na sebe zvykli. Do bytu bychom ho samozřejmě nepořizovali, to až budeme na domečku.. nejsem blázen :grinning:. Přítel prý už vidí, jak bude pesan malýho tahat na saních :slight_smile:.
23. bře 2011 v 16:02  • Odpověz
@lucietka77 jo, chlapi mají samý super nápady :o))))) do domečku je malamut super pes.
já spíš řeřím, jak budu tahat děcko a ještě dva jezevčíky po schodech. pes měl dvakrát ochrnutou půl těla - venku dobrý, ale schody není schopen. no a fena už je stará, má nemocný srdíčko a když je blbej tlak, tak ty schody neudejchá a musím kolikrát nosit i ji. je to sice dva a půltý patro, ale běhat to denně několikrát ráno, v poledne a večer - se mi fáááákt chtít nebude.... asi to budu všechno házet z vokna rovnou do parku :grinning:
23. bře 2011 v 16:12  • Odpověz
@ssassi děkuji.
23. bře 2011 v 16:14  • Odpověz
jo, jinak dneska jsem se byla vyfotit na občanku. všichni říkají, jak mi to těhotenství sluší, ale já si připadám nějaká v xichtě nateklá, začínám chodit jak kachna a funím.... no sexy si moc nepřipadám.... takže fotka hrozná. navíc všechno to nadýmání.... takže už si ani nepamatuju, kdy bylo nějaké "intimčo". docela mě to mrzí, ne, že by chuť nebyla, ale naposledy to bolelo, navíc chodím spát se slepicemi... mrzí mě, že chlapa tak šidím. tvrdí, že mu to neva, ale mně to va :o((((
23. bře 2011 v 16:24  • Odpověz
Tak tu ještě teď máme ve stínu krásných 13°C. Vůbec mi nevadilo, že nedopnu přes bříško bundu. :slight_smile: Je tam krásně teploučko, to si zaslouží zmrzlinku s ovocem. Mňam mňam. :grinning:
23. bře 2011 v 17:23  •  1 dítě  • Odpověz
Tak kytička objednána, dort a koláče budu objednávat v sobotu, dali mi katalog ať si v klidu vyberu :slight_smile:

@ssassi No já jak mám na sobě třeba rifle a jsem nějak víc oblečená tak chodím taky jak kačer :grinning: A jelikož jsem už taky něco nabrala přes nohy a zadek tak moje sebevědomí při tom " intimču" šlo někam do pryč...chlapa sice moc nešidím, ale už to není co to bývalo...jsem lenivá, břicho při tom tlačí, překáží, malá kope, no prostě sranda :grinning:

No já pádím na tu procházku a pak omrknem nějaký filmek s kámoškou :slight_smile: přeji hezký večer všem :wink:
23. bře 2011 v 18:19  • Odpověz
ahoj holky kuk..
ja mela ted 2dny docela honicku, byla jsem na UTZ ve fakultce, vse dopadlo dobre, mimi je veliky:slight_smile:
pak jsme byli na voucher v Ostrave na recke menu pro 2..jezisi, to bylo dobre, jsem si nacpala brisko, funela jsem jeste vcera:slight_smile:) bylo to opravdu vyborne:slight_smile:))
vcera jsem byla na poradne, mam zase vysoky tlak, jinak vse ok...
a v noci me chytla osmicka, tak sla dneska ven, ted lezim na gauci a bastim jogurt:slight_smile:)
venku je tak krasne!!!
24. bře 2011 v 08:37  • Odpověz
@kami1984 tobě vytrhli osmičku??? no tak to závidím, mě chytla totiž taky, cca. ve 23. týdnu, samozřejmě v noci, trpěla jsem do rána hrozně, nateklo mi to, pak mi to jen na pohotovosti (byl samozřejmě víkend) vyčislili peroxidem, pak ještě v dalších dnech několikrát, otok zmizel, ale trhat mi to v těhu nikdo nechce :frowning2: Tak se jen modlím, aby mě to zas nechytlo, byla to hrozná bolest, co ti budu povídat, nemohla jsem spát, jíst, nic.
24. bře 2011 v 08:41  • Odpověz
@marci81 ona mela uz v rijnu, ale otehotnela jsem..bolela jak cert, byla napul prozrana a zacinal se mi delat zanet... zvysovalo mi to tlak:( ale behem 5ti minut i s injekci bylo po parade:slight_smile: nejvice bolel vpich do patra:slight_smile: ale mam 2osmy venku, snad zbyle nevyrostou:slight_smile:
24. bře 2011 v 08:44  • Odpověz
@kami1984 no mě právě nechtěli dát tu injekci, když jsem těhotná. Jinak už mám právě taky dvě osmy venku a tahle mi musela potvora začít růst zrovna teďkom a právě mi tam tím udělala zánět, hrůůza. Tak buď ráda, že už ji máš venku, dovede pořádně potrápit. Sem si říkala, že snad ani porod nemůže tak bolet, tak uvidíme :grinning:
24. bře 2011 v 08:56  • Odpověz
@marci81 no, pokud je to srovnatelne s porodem, tak diku zubum mam patercata....
dal mi injekci pro kardiaky, ze tuhle tehule mohou, navic mi dr. rikal, ze je nejlepsi trhat 6-7mesic..nejbezpecnejsi...
24. bře 2011 v 09:05  • Odpověz
@kami1984 tak to máš štěstí, já musím doufat, že mě to nechytne, nejradši bych se toho zubu taky zbavila, ale co nadělám. To tě zuby teda pěkně trápí, tak snad to bude teď už dobré :slight_smile:
24. bře 2011 v 09:10  • Odpověz
@marci81 neboj, bude to dobre, hlavne na nej nemysli:slight_smile:
24. bře 2011 v 09:16  • Odpověz
@marci81 Ahojky, mě taky dal zubař injekci, říkal, že dřív byly jen takové, které se mohli dávat jen v 2. trimestru ale že teď jsou bezpečné.
Jinak jsem včera byla opět na měření toků v pupečníku a malá je v pořádku, pěkně roste a už má 1152g. :dizzy_face:
24. bře 2011 ve 12:45  • Odpověz
@berule hm, tak nevím, no. můj zubař mi ten zub teď prostě vytrhnout nechce, mám holt smůlu.
24. bře 2011 ve 12:57  • Odpověz
@marci81 tak musíš vydržet, taky mě začal bolet zub ale na jiné straně než posledně a to je jen 14 dní co jsem byla naposled u zubaře :unamused:
24. bře 2011 ve 13:02  • Odpověz
@berule to je blbý teda, jako vím, že zuby dokážou pořádně potrápit, ale mohly by si to vybrat na dobu, kdy si člověk může vzít aspoň prášek na bolest, co :slight_smile: no nic, mě naštěstí teď nebolí, pořád proplachuju a kloktám, aby se mi tam něco nezaneslo a nevznikl zase zánět
24. bře 2011 ve 13:07  • Odpověz
autor
@berule Ahoj, tak taky pěkně roste malá :slight_smile: Tak to je fajn, že je vše OK.
24. bře 2011 ve 13:12  • Odpověz
autor
Jinak holky já už jsem o bjednaná k jinýmu novýmu zubaři.. říkala jsem si, že k tomu vydřiduchovi s rozpočetm 10 tis. na zuby už nepáchnu.. Sestřička byla moc milá a říkala, že si nemám brát žádné peníze, jenom kartičku pojišťovny, občanku a těhot. průkaz.. tak se i těším :slight_smile:
24. bře 2011 ve 13:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.