• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
autor
Jo a jinak jsme holky včera dostali veliký pytel s dětským oblečením a jsou tam TAK krásný věci :slight_smile:... trička, miniky, lacláče, riflíčky.. máme to od paní, co mívala bazárek a ty věci už nepotřebovala, tak nám je věnovala.. byl to takový ten veliký pytel na odpadky napěchovaný oblečením.. to ani nevynosíme :grinning: .. ani nevím, kam to všechno dáme.. ale tak nádherný věci!!! ..Třebena prčovní červená mikina DIESEL :grinning:, miminkovský tenisky Adidas, pak ještě jedny krásný mini tenisky, klasickou krajkovou zavinku, dvojitou froté osušku s kapuckou... no a těch bodýček, overálků a dupaček, triček a mikinek.. nepočítaně. Jsem z toho včera byla úplně hotová... :slight_smile: No a už máme i poděděnou sedačku do auta, ale v super stavu... :slight_smile: to jsem taky moc ráda :slight_smile:. Tak je mi o něco veseleji. Přítel říkal, že má prcek víc věcí, než my dva dohromady :grinning:
24. bře 2011 ve 13:42  • Odpověz
Krásný den holky :slight_smile: Tak konečně jsem na chvíli sedla, byli jsme v polsku shánět oblek na svatbu..a pak jsem se vrhla do vaření segedýnku, teď čekám až mi vykyne těsto na kynuté buchty, ale moc se mu nechce :slight_smile: Na poště má asi kolotoč, tak si pro něj odpoledne dojdu :slight_smile:

@lucietka77 Teda tak to máš slušnou zásobičku, to je super :slight_smile: Já už oblečení nenakupuju, už docela odolávám, teď mají v Albertu dvě úžasné bodyčka se snoopym, ale jsou v modré barvě, v růžové a bílé tam mají jenom s Hello kitty..snoopyho jsem měla v košíku ,ale nakonec jsem to vytáhla, prostě odolávám :grinning:
Je dobře že si od toho zubaře přešla, neexistuje tolik platit...kámoška teď měla to samé a už je jinde napsaná, má plnou pusu kazů tak tam chodí každý týden bobek..
24. bře 2011 v 15:06  • Odpověz
@lucietka77 vy se máte, takových krásných věcí!!! mě čeká zubař příští čtvrtek. teda spíš zubařka. je docela jemná a příjemná, navíc známá rodičů, takže to snad přežiju :o)
@eeelishka sehnali jste? oblek na svatbu nás taky čeká. do polska daleko, tak skončíme buď u koutnýho nebo u blažka... to bude horší jak ta návštěva u zubaře - drahá polovička, ačkoli je to jinak muž skoro ideální, se při zkoušení čehokoli kroutí jak had, mrčí, brblá a nejraději si všechno kupuje hned dvakrát, aby už dlouho nic zkoušet nemusel. jedny rifle si koupil dokonce troje :grinning:
24. bře 2011 v 15:44  • Odpověz
Pěkný večer!
Dneska byl šílený den,běhání po doktorech.Na gynekologii v rizikové poradně je vše v pořádku,malej má 1660 g a jsme oba v pořádku.Cukr taky jakš takš dobrý,jdu tam zas za měsíc a už jsem dneska konečně objednala kočárek :slight_smile:
24. bře 2011 v 19:51  • Odpověz
@ssassi sehnali, a moc pěkný, k tomu i košili a kravatu..sice jsme o 3000 chudší ale aspoň je o jednu starost míň..No já to mám doma podobné, trvalo mi skoro rok než jsem ho dokopala aby si koupil další rifle, pořád chodil v jedněch a těch samých :grinning: Ale jak už v tom obchodě je tak nebručí, v pohodě si všechno vyzkouší aby koupil dobře...bručet začne když chci jít do obchodu si koupit něco já :grinning: To pak nahodí svůj ksichtík a nervózní pózu a já vím, že si radši zajdu koupit něco sama :grinning: Tak ať taky dobře pořídíte :wink:
Dodělala jsem buchty, zrovna se pečou, jsem k.o. tak odpočívám, dlabu jahody s tvarohem co mi zůstal :sunglasses: ještě nachystám pak sváču miláčkovi do práce a lehárko...Dneska mi přišel kolotoč tak jsem si ho složila a později si ho namontuju už na postýlku :slight_smile: by jeden neřekl jak jsou ty kolotoče obrovské, na obrázku to vypadá takové malé a ono je to takový obr :grinning:
24. bře 2011 ve 20:00  • Odpověz
@vegal gratuluji k dobrým výsledkům :slight_smile: My jdeme 31.3. už se moc těším až zase tu naši princeznu uvidím :slight_smile:
24. bře 2011 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj děvčátka,všechny vás moc zdravím a jak tak čtu,až na zoubky jste v přádku a to je moc fajn. Cinky tobě přeji rychlé uzdravení,vůbec ti to nezávidím.Výron kotníku jsem měla loni a sádru na 4týdny.Neumím si představit mít nohu mínus teď,když se sotva valím :grinning: Doufám,že se dáš brzo do pořádku :wink:
Jinak já jsem šťastná jak blecha,už mám doma kočárek a jelikož nejsem vůbec pověrčivá,tak ho mám v chodbě a furt se na něj chodím dívat :grinning: Je nádherný.Foťák mám v práci a tak jsem si do alba stahla foto z nějakých webů.Je přesně takový. Přišel mi do práce a hned jsme ho tam smontovali a všichni jsme s ním jezdili :slight_smile: byla to prča.Pak přišel jeden zákazník a řekl,že je sice krásný,ale že se oranžová pro kluka vůbec nehodí a že mi jednou naše dítě vynadá,že muselo jezdit v oranžovém kočárku. Já si teda myslím,že oranžovo-hnědá kombinace je pro kluka úplně v poho,né? A vůbec,hlavně že se líbí nám :grinning: Dnes jsem si koupila polštářek a peřinku a v pondělí mi přijde látka na povlečení a mantinely. Chci si to totiž ušít sama.Pak vám to nafotím a pochlubím se,jó? :grinning: No to jsem se ale rozepsala.
24. bře 2011 ve 21:54  • Odpověz
@vonkacka Ahojky, ten kočárek máš opravdu :slight_smile: nádhernej. A pro kluka si myslím, že je to super barevná kombinace. Nevím, proč by kluci nemohli jezdit v oranžovým. Kámoška vozí chlapečka v celooranžovým a vypadá to úplně normálně.
24. bře 2011 ve 22:12  •  1 dítě  • Odpověz
@soucke00 děkuju,já jsem stejného názoru.Hele jak se tady dívám,tak chodíš spát dost pozdě a furt se učíš. Jak to prosím tě zvládáš? Já jsem po celém dni tak hotová,že si to ani neumím představit.
24. bře 2011 ve 22:19  • Odpověz
No, kromě učení a o víkendovým starání se o přítele nic jinýho na práci nemám, protože jsem od 7tt na neschopence. Ale dělám 3 školy, tak mi to učení zabírá dost času. Ale už bych si dala prázdniny. Už mi hlava nějak nechce brát. Večerně dělám obchodku, kde mě v květnu čeká maturita a dálkově dělám 2 obory na vejšce, tak v červnu ještě zkouškový a pak teprve budu snad mít trochu klidu před porodem. Říkávám, že díky stresu mě do porodnice povezou z některý školy. :grinning:
24. bře 2011 ve 22:26  •  1 dítě  • Odpověz
autor
@soucke00 teda jak to zvládáš??? Tolik škol a tolik učení.. klobouk dolů teda.. Jinak já to asi budu mít stejné, ale až na to, že mi snad praskne voda a do porodnice mě odvezou přímo z kanceláře :confused: ..... ale strašně mě baví dělat... jen mi poslední dobou trošku dělá problém ranní vstávání :slight_smile:
24. bře 2011 ve 22:34  • Odpověz
@soucke00 ty jsi blázen,ale máš můj obdiv. Držím palce,ať vše zdárně dokončíš a asi budeš mít chytré děťátko,protože se vlastně učí s tebou :grinning:
Můžu se ještě zeptat,ty jsi psala,že máš od sebe staršího partnera ? Moje kamarádka totiž teď řeší prblém.Je jí 33let a chtěla by miminko,ale jejímu partnerovi je 53 a ten už žádné dítě neche,je z toho bezradná. Teď se s ním chce rozejít a hledat nového partnera,ale má ho furt ráda a trhá jí to srdce. On je samozřejmě rozumný,ale ... Je to těžká situace.
24. bře 2011 ve 22:35  • Odpověz
@lucietka77 ahojky,jo jo já pojedu do porodnice také z práce :grinning: Jsem tam každý den a vůbec si neumím představit,že tam nebudu.Mám bohužel takový ten syndrom nepostradatelnosti,až odejdu tak obchod spadne.Bez hlavního pilíře to hold nejde :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2011 ve 22:37  • Odpověz
autor
@ssassi Ještě jsem chtěla dodat.. víš, že jak jsi mluvila o pejskách.. jak jsi je vytáhla v dešti ven... tak mně hned napadlo, že máš určitě jezevčíky... a pak jsi psala, že fakt máš jezevčíky :slight_smile: .. takový ten jejichvýraz , když prší a ty ho nutíš jít na procházku totiž naprosto znám.. měli jsme drsnosrstýho jezevčíka a jeho výrazy byly naprosto výmluvné... a neznám jinýho psa, který by se uměl tak přesvědčivě urazit, jako jezevčík :grinning:
24. bře 2011 ve 22:38  • Odpověz
@vonkacka Vůbec toho závistivého zákazníka neřeš, kočárek je nádherný a barva taky super, já mám modrý a čekáme holčičku tak co :grinning: Tak pak to všechno nafoť ať se můžem mrknout :wink: taky bych chtěla mít tak šikovné ručičky a umět si ušít třeba povlečení sama, ale hold v tomhle mi příroda nenadělila, jsem spíš technický typ a zručnější v jiných věcech :slight_smile:
24. bře 2011 ve 22:40  • Odpověz
autor
@vonkacka Ahojky, jojo přesně.. tak to máme fakt stejný.. vůbec mi nedochází, že tam na dlooouho nebudu... dokonce mám i obavu, jak to bez práce zvládnu.. ale jsem si jistá, že budeme 100% zaměstnané jinak, že?? :grinning:
24. bře 2011 ve 22:40  • Odpověz
@eeelishka jsem původně dámská krejčová,tak by bylo dost smutné,kdybych si to kupovala.Udělám si samozřejmě to nejhezčí. Jo a ještě vám musím napsta,jak můj muž bojoval za peřinku a polštářek. Veškerou výbavu si řeším sama,jen to Petrovi dám ke schválení.No a vždy mi vše odkejve. Minulý týden jsem mu řekla,že ušiju jen mantinely a spacáček,že se to doporučuje jako nej.No a on se hned začal rozčilovat,že jeho dítě chudák nebude spát od narození ve spacáku a že chce pořádnou peřinu :grinning: Hrozně mě ta jeho reakce překvapila a začala jsem se hrozně smát,takže spacáček mám zakázaný a hned jsem dnes běžela pro peřinku s polštářkem :slight_smile:
24. bře 2011 ve 22:48  • Odpověz
autor
@vonkacka :grinning: :grinning: tak to si dokážu představit :grinning:
24. bře 2011 ve 22:50  • Odpověz
@lucietka77 já do práce budu jezdit na kontrolu i s miminkem,ale vždy jen na skok,jestli vše funguje.Tedy jestli to budu zvládat,to se teprv uvidí :grinning: Holky dobrou,manžílek už mě volá do postele,tak letím :slight_smile:
24. bře 2011 ve 22:50  • Odpověz
@lucietka77 Nezvládám to nijak extra, ale jsou to všechno ekonomický obory, tak je to hodně podobný. A na vejšce jsem teprve v prváku a ten je pro oba obory v podstatě shodnej. Vyšší ročníky budou horší na skloubení předmětů, tak pak uvidíme.

@vonkacka My jsme s přítelem o 24 let a jeho nejstarší syn je starčí než já. Hned na začátku vztahu jsem na něj vybalila, že budu chtít dítě. Říkala jsem si, ať se kdyžtak rozejdeme hned, aby to tak nebolelo. Prvně říkal, že asi ne, protože už měl 4 děti. Ale definitivně to nezavrhl. Tak jsem sem tam naznačovala a on nakonec vymyslel, že chce ještě mimčo a že bysme si ho měli pořídit, než bude v důchodu. V létě mu bude 52. Tak vlastně našeho mimouška vymyslel on. Jak já říkám, chlapovi se musí opatrně naznačovat, aby si pak myslel, že to vymyslel sám. Protože pak z toho má mnohem větší radost. Přítel mi dokonce i připustil možnost, že by možná pak mohlo být ještě jedno. Ale každej chlap je jinej. Ale má z dítěte taky trochu strach, že až začne chodit do školy, že se mu budou všichni smát, že ho vodí děda.
24. bře 2011 ve 22:50  •  1 dítě  • Odpověz
autor
@vonkacka Jo a chtěla jsem se zeptat, co váha?? Já mám už tak 14-15 kilo navrch .... :unamused:
24. bře 2011 ve 22:51  • Odpověz
autor
@soucke00 Z toho si nic nedělej.. můj strýc si vzal svoji třetí ženu , která byla jeho studentkou na vejšce (strýc byl vedoucí katedry chemie a biochemie na VŠ Zemědělské a lesnické. Vzali se a měli ještě 2 děti a když si šel pro svou mladší do školky, tak paní učitelka říká" Baruško, máš tu dědečka" a ona na to pohotově a hrdě prohlásila "to není žádnej můj dědeček, ale tatínek!!!" no bylo to kouzelné a měli moooc hezký vztah a nikomu to nepřipadlo vůbec divné... a na okolí bych se vykašlala, důležité je, aby vám to klapalo a byli jste šťastní přeci :slight_smile:
24. bře 2011 ve 22:56  • Odpověz
autor
@vonkacka dobrou noc :slight_smile:
24. bře 2011 ve 22:57  • Odpověz
@lucietka77 Já tohle neřeším. Nevadí mi, že je o tolik starší. Nevidím v tom problém. Jsem si snad nikdy nerozuměla s nikým tolik jako s ním. To přítel se toho trochu bojí. Ale asi už ne tolik, jako dřív. A jeho děti to taky berou v pohodě, že si táta našel mladou přítelkyni a čeká rodinu. Tak si nemám na co stěžovat. :slight_smile:
24. bře 2011 ve 23:04  •  1 dítě  • Odpověz
@vonkacka Taky ti přeju dobrou noc.
24. bře 2011 ve 23:04  •  1 dítě  • Odpověz
@vonkacka tak to já jsem to dávala na schválení,ale jak jsem viděla, že prakticky všechno odkýve a sotva na to pohlédne tak jsem si začla nakupovat bez schválení :grinning: mám spacáček i peřinku, uvidíme jak se spacáček chytne :slight_smile: Přeji dobrou noc :slight_smile:
@soucke00 taky máš můj obdiv co se týče toho učení, všechna čest :wink: A hlavně, že jste s přítelem spolu šťastní a rozumíte si, i jako celá rodina, na ničem jiném nezáleží a na věku už vůbec ne :slight_smile:

@lucietka77 Jo tak já mám cca 8-9 kg nahoře :fearful: radši bych míň ale co nadělám, vrátila jsem se aspoň trochu k podobnému stravování co před těhu, takže zeleninka, celozrné chlebíky,menší porce, ale sladkému nedokážu zatím odolat, ale snažím se to omezit jak to jde :grinning: Předtím jsem měla hodně pohybu což teď moc nejde, jelikož pupek pořád tvrdne sotva jdu trochu rychleji nebo do schodů..hold si počkám a po kojení to zas rozjedu :slight_smile:
24. bře 2011 ve 23:28  • Odpověz
No nic, tak my už taky jdeme spinkat. Bříško se už zase začalo vrtět, jako by říkalo, mami, už je čaas :slight_smile: A jestli bude kopat ráno jako dneska a včera, tak budu mít zase úžasnej budíček. :grinning:
25. bře 2011 v 00:15  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránko!
@vonkacka Kočárek je nádhernej a ať si každej trhne nohou...přijde mi takovej neutrální
@eeelishka děkuju!Já bych taky chtěla jít ještě na jeden pěknej UTZ,ale do té rizikové poradny už nemusím a moje doktorka má hroznej přístroj a když vidím co to háže za fotky,tak raděj nic :unamused:
Obdivuju vás všechny,které chodíte do práce nebo do školy...nedokážu si to vůbec představit.Včera jsem byla v Plzni a odpoledne běhala u nás po městě a padla jsem do postele v půl 9 a spala až do rána :slight_smile:
25. bře 2011 v 06:25  • Odpověz
@lucietka77 včera si mě na diabetologii zase zvážili a přibrala jsem 200g,takže od začátku těhu mam nahoře 8 kilo...já jsem tak ráda za tu dietku :grinning: Protože jinak bych se ládovala sladkým a brambůrkama a už bych měla nahoře minimálně 20 :grinning:
25. bře 2011 v 06:26  • Odpověz
Ahoj ahoj ahoj, děvčátka.
Dneska jsem si nechala přes noc otevřený okno a úžasně se nám spinkalo. Jaro je už prostě i ve vzduchu. A po tý zimě, když probudí kromě sluníčka i ptáčci, prostě úžasný. A pak se trochu probudila malá, ale už je zase hodňoučká, tak se asi jen párkrát převalila a zase spinká. Tak jsem zvědavá, kdy na ni dneska přijde to velký kopání.
25. bře 2011 v 07:31  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.