• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@vonkacka ahojky, kočárek je krásnej. vůbec se nenech rozhodit! já například úplně nenávidím navlíkání holek do růžové a kluky do modré. na chlapečkách se mi líbí červená, na holčičkách zelená... kočárek je parádní a určitě vám bude oběma moc slušet!

@vegal taky bych potřebovala nějakou dietu. poslední měsíc žeru jak za tři a posledních 14 dní rači nelezu na váhu :sunglasses: mno uvidíme, co mi řeknou na cukru...

@soucke00 tyjo tři školy naráz při těhu bych nedala. já jsem vždycky razila heslo, že věci se mají dělat postupně. takže i když dítě chci od první minuty, co jsem svýho chlapa uviděla, prvně jsem dodělala vejšku, nabrala nějaký rok praxe a teď si v klííídku a v pohodě užívám těhu. dobře jsem udělala - jsem tak strašně unavená a mám tak strašnou potřebu spát, že bych školu nedala dle svých představ. mám rozdělaný doktorát, ale ten jsem musela přerušit, doufám, že ho někdy dopíšu. ale musím říct, že teplo rodinného krbu je pro mě důležitější než moje kariéra. cítila jsem to tak už jako docela malá. že chci mít muže, děti, hýčkat je a poskytovat jim zázemí... strašně se na to těším. mám pár "ambiciózních" kamarádek, co si klepou na čelo, ale já si zase klepu na čelo, že budou hned po šestinedělí schánět chůvu :grinning:

@lucietka77 ano ano, jezevčík dlouhosrstý trpasličí červený - aneb mrňavý zrzavý potvory :o) jsou báječní. navíc teď, jak jsem doma, si je maximálně užívám - a oni si užívají mě! ráno je v lužánkách krásně, takže v tom jarním sluníčku tak hodinka. já se ploužím, rychle mi to teď nejde - no, stejně bych se ploužila, fenka má nemocné srdíčko. odpoledne se tam nahrne celé brno, to už tak příjemný relax není, ale aspoň mám nějaký pohyb.
koupila jsem si bio kokosovou péči čokoláda od saloos. doporučuju!!!!! je to luxus nad luxus. tak jsem si tím namazala břicho...no a vidím, že psi slintají a děsně toužili mi to břicho celé olízat, jak jim to vonělo:o))) s psama má člověk za den spoustu malých něžných radostí. aspoň se na nemocenské nenudím :o)
25. bře 2011 v 08:53  • Odpověz
@ssassi Kdepak já a kariéristka. Jen nemám žádný odborný zaměření a čekat s dítětem než dodělám aspoň jednu vejšku, to bych se taky nemusela dočkat vůbec. A přecijen už nejsem nejmladší. A maturitu stihnu před porodem a vejšku dokud to půjde, přerušovat nechci. Ale mám zjištěný, že kvůli bříšku můžu přerušit i během semestru, tak jsem v klidu. Když se na to nebudu cítit, tak přeruším.
25. bře 2011 v 09:10  •  1 dítě  • Odpověz
@soucke00 no každopádně ti fandím! určitě to nějak zvládneš!
25. bře 2011 v 10:02  • Odpověz
@lucietka77 díky :slight_smile:
@vonkacka mě se taky ten kočárek líbí, je super
@vegal prcek má super váhu, doufám, že vás taky doženem. Malá je otočená hlavičkou dolů, takže si teď užívám kopání do žeber, to jsem dřív neznala :slight_smile: ale aspoň vím, že je v pořádku :wink:
25. bře 2011 v 11:59  • Odpověz
@berule to víš,že nás doženeš...před 3-mi týdny měl o půl kila míň než teď,přibíraj dost rychle.Taky si myslím,že už je otočenej,protrože se mi to strašně boulí pod žebry,ale poptám se na to až příští týden.Tak ať je těch bolavých kopanců co nejmíň :slight_smile:
25. bře 2011 ve 12:21  • Odpověz
Zdravím všechny maminky a miminka :slight_smile: Dneska se nám to tady mračí a je celkem chladno, fouká pěkně studený vítr..uvažuju co budu dneska dělat, kamarádka tady z koníku včera porodila, tak jsem se za ní chtěla stavit, ale přítel mi zabavuje na odpoledne auto, jede na trénink a vyměnit gumy..A procházkou to je docela kus, na to že tam tak fouká...No uvidím, mám napečeno, navařeno, dneska bude odpočinkový den :slight_smile: A nebo se pustím do úklidu skříní :sunglasses:

@soucke00 S otevřeným oknem se spí parádně, přítel ho ráno otevřel jak došel po noční a spalo se moc dobře, i když pak už tam bylo celkem čerstvo :grinning: Ale jak už je tepleji tak v noci bez otevřeného okna nespíme :slight_smile: No na mě už větší kopání přichází, ale jenom občas. Někdy to fakt překvapí, takový dobře mířený výkop, jo holčička bude hold po tatínkovi :slight_smile:

@vegal Tak to můj doktor má naštěstí UTZ kvalitní tak jde všechno hezky vidět, minule říkal že na kontrole zkusíme jestli se nepovede nějaký lepší 3D záběr, že bychom zas malou pofotili :slight_smile: A hlavně se ho konečně zeptám na váhu a rozměry, minule jsem zapomněla....
25. bře 2011 ve 12:25  • Odpověz
@eeelishka Tak to je bezva,že má dobrý UTZ.Venku je nádherně,byla jsem nakoupit,šla jsem jen pro pár věcí,ale taška byla zase těžká jak kráva :frowning2: A teď se mi chce spát a jelikož budu sama doma až do večera,tak se po obědě půjdu asi natahnout :grinning: Dneska dělám oběd jen pro sebe,tak si vařím brambory se zeleninou a pak si je rozšťoucham na skoro kaši...mňam
25. bře 2011 ve 12:33  • Odpověz
tak z brna hlásím počasí zatím docela pěkné. občas je pod mrakem, jinak ale vítr nebo zima není. procházka byla pěkná. akorát je asi nižší tlak, protože jsem jak praštěná pytlem po palici. k obídku jsem si udělala ledovej salát s krůtou, ham ham! k večeří vytvořím asi něco jako pikantní směs na topinky, mužíček má topinky děsně rád:o) když jem s ním začala bydlet, vařila jsem takový ty jídla jako svíčková, vepřo-knedlo... a on se tak jako moc netvářil. zatím všichni říkali, jak jsem skvělá kuchařka, tak jsem z toho byla taková v rozpacích... no a postupem času z něj leze, že miluje ten typ jídel, co se u nás dělal "ze zbytků" - rizoto, zapečený těstoviny, topinky... a je strašně masovej. takže miluje ty minutky jako je mrsknout maso na pánvičku a k tomu některý z listových salátů. takže mi ubylo docela dost času v kuchyni :o)))
25. bře 2011 v 16:03  • Odpověz
Tak teď jsem se snad 2 hodiny přehrabovala ve věcičkách pro mimouška. Chudák holka, bude oblíkaná vážně jako kluk :grinning:
25. bře 2011 v 16:48  •  1 dítě  • Odpověz
@soucke00 třeba to nakonec ještě bude kluk...holka je prý vždycky nejistá,toho pindíka tam může mít někde schovaného :wink:
25. bře 2011 v 17:07  • Odpověz
@vegal Uvidíme. Šatičky zatím nemám odvahu pořídit. :grinning:
25. bře 2011 v 17:20  •  1 dítě  • Odpověz
@soucke00 ty můžeš dokoupit pak :wink:
25. bře 2011 v 17:27  • Odpověz
@soucke00 nebo kup kostkovaný a když to bude přecejen ten kluk, můžeš tvrdit, že je to kilt :grinning:
25. bře 2011 v 17:56  • Odpověz
Tak krásný víkend všem :slight_smile:
25. bře 2011 ve 22:35  •  1 dítě  • Odpověz
pěknou sobotu všem! mně čeká děsně náááročnej víkend. jedem až do neděle k našim. to zas budou přednášky: moc jíš, blbě jíš, na svatbu musíš mít drdol, musíš to a ono, nesmíš tamto a tohle.... pak mi matka bude chtít ohmatávat břicho - nevím jak vás, ale mě to rozčiluje. bratr bude mít několik mikrobiologických, fyziologických, případně endokrinologických přednášek zakončených tím, že takový hňup jako já nemůže pordit dítě, natož se o něho starat. obávám se, že si to myslí i moje matka. otec má jen obavu, abych moc nepřibrala, jinak mě nechává relativně v klidu. ovšem v neděli budou přivezeny babičky - za účelem oslavy jejich narozenin. takže všechno, co ze mě bude dnes tahat moje matka (svatba, těhotenství), ze mě budou tahat v neděly ty dvě. nejlépe každá zvlášť. no a v neděli večer jdeme k prastrýci domlouvat obřad. tak mi držte palce :grinning: :grinning: :grinning:
vám přeju víkend v klidu a v pohodě! :grinning:
26. bře 2011 v 09:00  • Odpověz
Přeji hezkou sobotu :slight_smile: Já byla dneska objednat dort a koláče a jinak máme veget, přítel má oba dva dny volno tak super, akorát zítra má první zápas ve fotbalu ,tak jedu s ním, musím přeci fandit :slight_smile:

@ssassi No teda tak to ti nezávidím takový opravdu náročný víkend..úplně chápu jak se cítíš...Moje babča a mamka začínají mít taky takové zajímavé tendence sem tam se vrtat v něčem do čeho jim nic není, tak doufám že se to nebude stupňovat, jelikož mě to rozčiluje a mého chlapa přímo s**e, ale zatím se drží :grinning: Dneska jsem třeba šla dolů ze schodů, prostě normálně, nijak jsem neletěla a stavovala jsem se pro mamku co bydlí o tři patra níž a už na mě houkla jestli bych nechtěla chodit po těch schodech pomaleji třeba :fearful: říkám si kruci tak do chození po schodech mi nikdo mluvit nebude, málo co se ploužím nahoru jak šnek tak ještě dolů půjdu pět minut ne :grinning: A kolem svatby no to ještě bude kolotoč, v pondělí jedeme s našima k rodičům od chlapa takže tam se spustí vlna názorů na milion věcí, hlavně teda táta od Jardy pořád zapomíná, že je to naše svatba a že ji chcem podle sebe a pořád se nám do toho kyblíkuje, i do jména pro malou se cpal a do křtin, které nechceme tak se čuřil že jako proč ne..Ale já jsme s ním hned hotová, nesnáším totiž když mi někdo nutí něco co nechci...A ještě aby mi někdo mluvil do přibírání tak to bych už asi fakt vylítla jak čertík :angry:
A s tím ohmatáváním břicha s tebou souhlasím, mám svůj určitý osobní prostor do kterého si pustím jen chlapa a sebe a jinak mi to je celkem nepříjemné :confounded: Kámoška u mě nedávno byla a předtím byla strašně natěšená, že jak u mě bude že si vyzkouší na bříšku jak se malá vrtí..koukaly jsme na film a malá samozřejmě asi cvičila aerobik nebo co, ale já nějak nebyla schopná kámošce říct ať si šáhne, prostě jsem nevěděla jak, nešlo to :grinning:
Tak ať víkend zvládneš v pohodě a s nadhledem :wink:
26. bře 2011 ve 13:44  • Odpověz
@lucietka77 tak přibírání se mi teď trošinku zpomalilo,ale i tak mám přibráno až dost.Byla jsem teď ve středu na kontrole a za poslední tři týdny jsem nabrala naštěstí jen kilo.Celkem mám nahoře 13kg. Doufám,že se to zastaví maximálně na 20kg,víc nabrat opravdu nechci.Tak uvidíme.

Holky,nevím jestli jste to u svých doktorů rozebíraly,ale zajímá mne jedna věc. Teď ve středu na kontrole mi dr. u UTZ řekl,že má minko plný močák a žaludek a že je to super.Načež jserm se ho zeptala,jak často se mimi vyprazdňuje,protože je mi divné,že do plodové vody čůrá,kaká a přitom jí vlastně i pije(dýchá). Doktor se smál a řekl : "a to nevíte,že mu každý dvě hodiny plodovou vodu filtrujete? " Když jsem mu položila otázku,kam a jak mu jí filtruju,tak řekl,že to ještě není tak dobře prozkoumané,ale že mu tu vodu prostě čistím.
Nevíte o tom něco víc?
26. bře 2011 v 18:07  • Odpověz
@vonkacka Ahoj, tak to já teda taky nevím, ač jsem zdravotník :grinning: No asi v tom určitou roli budou hrát naše ledviny, ale nemám ponětí jak :grinning: Ono lidský organismus je v mnoha věcech ještě velká záhada :slight_smile:
26. bře 2011 v 18:39  • Odpověz
@eeelishka ahojky,no ale je divné,že dnes mají prozkoumanou tu nejmenší buňku a kam ,nebo jak filtrujeme plodovku se neví ?? Každopádně je dobře,že se čistí.Můj muž to totiž hrozně řeší a říkal,že takové prase určitě nebyl,aby pil plodovku do které čůral a kakal :grinning: :grinning: :grinning: Říkal,že Karlíkovi dá pusinku,až po prvním kojení a pořádné hygieně :grinning: Je praštěnej.
26. bře 2011 v 19:02  • Odpověz
@vonkacka :grinning: a to ještě neví že kluci si prej cucají krom prstů i bimbasa :grinning: To jsem někde četla, ale už nevím kde..
26. bře 2011 v 19:22  • Odpověz
@eeelishka no tak to mu ani nesmím říct :grinning: :grinning: :grinning: a jak to prosím tě dokážou :grinning: no to je mazec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. bře 2011 v 19:32  • Odpověz
@eeelishka pane jo...akrobati :grinning: ale oni v tom bříšku jsou hrozně ohební :slight_smile:
26. bře 2011 v 19:53  • Odpověz
@eeelishka snad se vám do toho nebudou v pondělí až tak montovat...ale stejnak si to uděláte podle sebe,tak se hlavně nerozčiluj :slight_smile:
26. bře 2011 v 19:54  • Odpověz
@vonkacka no to já taky právě nevím :grinning: ale asi budou mít tu malou páteřičku pěkně ohebnou...ještě že jim to nezůstane :grinning:
@vegal Jej to já se nerozčiluju, beru to s nadhledem, mě jen tak někdo nerozčílí a skoro tchán už vůbec ne, a vím že přítel v tomhle stojí za mnou :slight_smile:
26. bře 2011 ve 21:10  • Odpověz
@eeelishka to je důležité,že v něm máš oporu.Bohužel jsou i tací co drží hubu a ženské se nezastanou :frowning2:
27. bře 2011 v 07:52  • Odpověz
autor
@vonkacka :grinning: to je trdlo.. :grinning: no ale jestli to řeknu Ivošovi, tak asi zareaguje stejně :grinning:. S tím přibíráním.. tak to je dobrý.. já bych byla taky ráda, kdybych nepřibrala víc jak 20 kg... jinak už se snad ani neunesu na nohách.. :confounded:
27. bře 2011 ve 13:22  • Odpověz
autor
@eeelishka Přesně souhlasím Eli s @vegal .. to je tak strašně důležité, že tě v tom nenechá. Ivoš se mně taky zastane, když jsou nějakýá nedorozumění v rodině. Tak taky přeju, aby proběhlo vše v klidu.. :slight_smile:
27. bře 2011 ve 13:24  • Odpověz
autor
A co dneska holky děláte? Já jsem od včerejška docela pilná ... vysála jsem, vyžehlila 2. várku vypraných oblečků pro mimino. Vyprala 3. várku.. nainstalovala sušák konečně na dvůr, takže už se tu o něj nepřerážíme. Vydrhla vodní kámen, vydrhla a vyleštila kachličky u linky u sporáku a dřezu... (na to jsem se chystala už nějakou dobu, ale nechtělo se mi :unamused: ). Jinak jsem v pátek oslavila 34 !! Je to děs.. ale necítím se na ten věk..je mi duševně tak pětadvacet :grinning:. Oslava jako taková nebyla, ale od přítele jsem dostala megakytici.. ani radši nechci vědět, kolik stála. V práci to oslavím až s odchodem na mateřskou.. :wink: . Ivoš spí, protože jsme včera byli na návštěvě u jeho kolegy a tak mně spolu řádně zapili, abych byla zdravá.. :grinning: Taky nás dneska čeká sjet na chalupu za tátou, protože tam máme uskladněné letní pneu. No a ještě dneska by se měli navečer na kafčo stavit moje ségra se švárou. :slight_smile: Takže to máme docela nabité.
27. bře 2011 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po delší době, nějak nemám čas, ale průběžně vás čtu....My už koupili kočárek, ten co mám v albu :sunglasses: na veletrhu v Brně, je úplně boží, doufáme, že pinďa z něho bude nadšenej jako my. Taky jsme tam pokoupili fusaky a nějaké drobnosti.
Min. víkend jsme objezdili všechny nábytky v Brně, sháněli komodu a nakonec jsme skončili stejně v Ikei a tam ji koupili. Taky jsem natrefila na super akci v Tescu na kolotoč, co jsem chtěla a spoustu disney obečků :grinning: Bohužel nemáme v okolí nikoho, po kom bychom dědili věcičky... :frowning2: Takže parádní kousky už nějaké máme, jinak budu nakupovat použité, i když je manžel proti :grinning:
V týdnu jsem byla na cukru, výsledky zatím nemám, tak jsem zvědavá, byla by to moje smrt, kdybych nemohla sladké! :grinning:
A v poradně jsme se s dr. domluvily, že od 1.4. zůstanu na neschopence, stěhuje se mi místo výkonu práce a dojíždět 1,5 hod do práce se mi opravdu nechce :confounded: Jen se bojím těch omezených vycházek, moje dr. neomezené nedává. Tak nevím, jestli kontroly chodí i na těhotné?Nemáte s tím nějaké zkušenosti? Jinak mi bříško snad roste před očima, je hrozně vyvalené dopředu, nedovedu si představit, jak budu vypadat v létě! Nahoře mám už 7 kg, takže taky žádná sláva!
A 31.3. jdeme na 3D utz, tak doufám, že bude pinďa spolupracovat :wink:
27. bře 2011 v 15:17  • Odpověz
autor
Tak tu holky byla moje sestřička se švárou a dostali jsme od nich překrásné letátko .. :slight_smile: s automatickým houpáním, melodiemi.. no nádherné.. :slight_smile: Jsem normálně dojatá... :dizzy_face: Je to Bright starts Kashmir automatic bouncer.
27. bře 2011 v 18:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.