• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
autor
@lucifer84 Ahoj, no říkala jsem si, kde je ti konec :slight_smile: Takž ejsmte úspěšně nakoupili.. tak to je dobře.. člověku se hned trochu uleví, když se podaří takhle dobře nakoupit, co? :wink: My budeme mít komodu naši starou, je dost velká, aby se na ní mohl prcek i přebalovat a dost prostorná na všechny jeho oblečky a potřeby :slight_smile:. My dostali plný pytel oblečků, takže jsem prala a prala a žehlila a žehlila :grinning:... Ještě se mi pár kousků suší na dvorku.
D závidím, my na něj nešli.. šetříme, bohužel. Takže závidím .. taky jsem strašně moc zvědavá, jak bude malej vypadat. Ale předpokládám, že to bude celý taťka :slight_smile: Tak snad bude malej sdílej :slight_smile: a nebude vás napínat a nebo se stydět. :grinning:
27. bře 2011 v 18:54  • Odpověz
@lucietka77 Dodatečně VŠE NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: Přeji Ti,aby se Ti splnilo vše po čem toužíš a sníš a hlavně Ti přeji rychlý a pohodový porod :grinning: To,že máte být všichni zdraví a šťastní snad ani nemusím psát,to je jasné :wink:
27. bře 2011 v 19:10  • Odpověz
Musím se také pochlubit,že jsem byla děsně pilná. Jelikož má manžel v sobotu narozeniny a pozval si 25lidí :fearful: ,tak jsme byli uklízet zahradu.Vzala jsem si kolečko,hrábě a lopatu a pěkně jsem se spotila :slight_smile: ,ale samozřejmě jsem se kontrolovala.Břicho mi netvrdlo a nic nebolelo.Zato teď trpím se zádama jak pes :slight_smile: ,ale to nevadí.Mám z toho fajn pocit,protože zahrada je krásně uklizená po zimě,už jen rozkvést :slight_smile:
Vůbec nevím,jak to v tu sobotu přežiju,takových lidí a z toho jich má u nás minimálně polovina spát.Všichni budou opilía a já jediná střízlivá.Snad to dám,co bych pro manžílka neudělala :sweat_smile:
27. bře 2011 v 19:19  • Odpověz
@lucietka77 Dodatečně všechno nejlepší,hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky a krásné,zdravé miminko s co nejmenšími bolestmi :slight_smile:
27. bře 2011 v 19:25  • Odpověz
@vonkacka teda...to by mě zabilo...nemám moc ráda návštěvy,natož oslavy...a záda mě bolela i dneska po vytření schodů a suterénu :frowning2: tak shrabat zahradu bych nezvládla :frowning2: Jsi fakt DOBRÁ
27. bře 2011 v 19:26  • Odpověz
@lucifer84 ten ultrazvuk si pěkně užijte!!! :slight_smile:
27. bře 2011 v 19:29  • Odpověz
@lucietka77 Houpačka je nádherná a musela udělat hroznou radost :slight_smile:
27. bře 2011 v 19:29  • Odpověz
@vegal no já z té oslavy také nejsem nadšená,ale děláme ji každý rok a Petr se bojí,že bude letos poslední, že příští rok s prckem už si to nebudeme moc dovolit,aby se na zahradě a v baráku konal tak velký mejdan. Což je asi pravděpodobné.Já mám narozky v srpnu a ty probíhají vždy velmi komorně.Jen rodina (i když velká :slight_smile: ) u grilu.
27. bře 2011 v 19:52  • Odpověz
@vonkacka tak když máte baráček,tak to jde a když je k tomu ještě zahrada a možnost grilování,není co řešit :slight_smile:
27. bře 2011 v 19:55  • Odpověz
@lucifer84 my se stále rozhodujeme zda 3D UTZ ano či ne. Na jednu stranu bych ho vidět chtěla a na druhou stranu ne a raději si počkám. Já totiž když vidím foto z 3D tak se mi jako úplně nelíbí.Ty děti vypadají takové zmuchlané a s boulema. Asi to dělá ta voda.Známá říkala,že video je super a na té fotce to tak nevinikne. Video jsem ještě neviděla.
27. bře 2011 v 19:57  • Odpověz
@vegal jo jo,máme baráček,je to mů ráj na zemi.Původně pocházím z paneláku z Kladna,kde jsem žila 24let a nikdy jsem do baráku nechtěla,ale pak jsem poznala manžela a tak nějak se mi změnil celý svět :slight_smile: Začali jsme si stavět baráček a už v něm 4roky bydlíme.Neuvěřitelně rychle to letí.Já se zamilovala do zahrádky a strašně moc mě to tu baví a s miminkem bude ještě víc :slight_smile:
27. bře 2011 ve 20:03  • Odpověz
@vonkacka to věřím...a závidím až budeš sedět v létě s mimčem na zahradě ve stínu :slight_smile:
27. bře 2011 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj holky, od ctv vecera tady byla mamka s jirkou, tak jsme se venovali jim.. bylo prima...ve ctv jsem dolecovala vytrhnuty zub, v pat jsem kapku uklizela, byla se podivat do Tesco expres, co nam tu otevreli a delala vyvarovnu. V soboru jsme jeli do Polska, na trhu mi prodali me vybrane saty, tak jsem zurila, pak jsme jeli do Raciborze, koupila jsem malemu sklenicky Avent a cistici ubrousky a mrkla na boty, nic me neoslovilo a v orsay se mi libila prima tunika, ale nejak jsem se v ni necitila...
mami mi prinesla triko modre s dl. rukavem, tapkami ba brise a napisem-nesahat, kopu! uz mi v nem jde pekne videt brisko, pres tyden se tak zjednonasobilo!nechapu, ale jen at maly roste:slight_smile: a pak z nextu krasne tente mansestraky, vypadaji uzasne aja se necitim jako koule:slight_smile:) no ajeste jsme pracovali na zahradce, slavili narozeniny od mamcina manzela a dneska po obede jeli domu...
bylo tu krome vcera krasne, jen teplota by mohla jeste jit trosku nahoru, ale hlavne ze uz bylo slunicko modre nebe.

@lucietka77 take dodatecne Luci krasne narozeniny:slight_smile:) at se ti splni vse, co prejes.) houpacka je super!!!
@vonkacka odkud mas ten kocarek?to je Peg perego a muzu se zeptat na cenu?? my bychom chteli do hneda nebo oranzova, ten tvuj vybrany je naprosto uzasny, zakaznik tomu nerozumi a karlik bude jezdit hrdy jako pav!! a vis, ze me to s plodovkou nikdy nenapadlo??? vedela jsem, ze se nejak filtruje, ale jak casto a princip jsem nikdy nezamyslela.. ale stejne to je zajimave, vid...
@lucifer84 takze nakupy v plnem proudu, hlavne at 3D dopadne dobre a s nemocenskou mas recht,me uz by se taky nechtelo.. ja mam vychazky 8-12 a14-18 a absolutne to nedodrzuji, na tehule tady nechodi kontrola, jedine v pripade udani...
@eeelishka ti rodice, to verim, my vcera tridily s mami a babi veci jeste po nas ato bylo, jaktoze to nechces, miminko ma byt v bilem a krajkach, ne barevne, nema termoregulaci atd. me uz to vytaci, ach jo....
@ssassi hlavne si do niceho nenech mluvit, i kdyz verim, ze to je obcas tezke, ja pak zurim jak papinak a cekam, kdy to bouchne:slight_smile:)
@soucke00 blazne.))) ja si to neumim predsavit, jsem ted tak rada bez prace a bez skoly... u nas v rodine nikdy vekovy vykyvy nebyly, az na babi, deda je o 9,5roku starsi a loni si mamka nasla pritele o 16,5let starsiho, ale zase Jirka na svuj vek nevypada, ja osobne bych mu rekla o deste min..znam lidi, co jsou stejne stari a neda se to srovnat. libi se mi u vas, ze jste si hned vyrikali otazku ditete, to je prima:slight_smile:))
@vegal gratulace ke kontrole:slight_smile:

pardon za roman:slight_smile:))
27. bře 2011 ve 20:06  • Odpověz
@lucifer84 @vonkacka kamarádka byla včera na 4D a fotky jsou z toho docela pěkné,video jsem taky neviděla.Manžel chtěl taky to video,ale zase jsem si říkala,že dát za to tisícovku a malej se pak třeba vůbec nepohne,to ne...a kolikrát za život se na to člověk podívá???
27. bře 2011 ve 20:06  • Odpověz
@vegal my davali 500Kc a mame 25min video, maly moc nespolupracoval, ale i tak mam radost z videa, mamka byla dneska dojata, jak to videla:slight_smile:
27. bře 2011 ve 20:15  • Odpověz
@vegal a jakej je rozdíl mezi 3D a 4D ?
27. bře 2011 ve 20:16  • Odpověz
@kami1984 ani nevím jak dlouhé dělali tam,jak jsme byli,ale chtěli tisícovku...však to nějak přežijem i bez toho :sweat_smile:
@vonkacka nevím jakej je v tom rozdíl...jsem si myslela,že ten 4D dělá videa
27. bře 2011 ve 20:18  • Odpověz
@kami1984 ten sporťák GT3 COMPLETO 2010 byl ve výprodeji na jednom eshopu za 8990,- jestli chceš napíšu ti na pani kontakt.Měla pslední 3kusy a tu hlubokou korbu jsem sehnala starší od jedné paní přes mimibazar.cz je v super stavu,vůbec bych neřekla,že je používaná. Jo a děkuji,jsem z něj také nadšená,furt si s ním doma jezdím :grinning:
27. bře 2011 ve 20:19  • Odpověz
@vonkacka posli kontakt:slight_smile:) je skvelej amit peg perego je sen, jen drahy, ale ta cena:(
@vegal tak jasne, nekdo rika, ze 4D zaznamenava i zvuk:slight_smile: ale netusim presne
27. bře 2011 ve 20:23  • Odpověz
@vonkacka takze na povery neveris?
27. bře 2011 ve 20:25  • Odpověz
@kami1984 aha...právě tím,že jsem to nechtěla,tak jsem to ani nijak nezjišťovala
27. bře 2011 ve 20:25  • Odpověz
@vegal tak jasne, ja to resila v jine diskuzi:slight_smile:
27. bře 2011 ve 20:27  • Odpověz
@kami1984 tojo...no aspoň jsem o něco chytřejší :slight_smile:
27. bře 2011 ve 20:27  • Odpověz
27. bře 2011 ve 20:28  • Odpověz
@kami1984 na pověry opravdu nevěřím.Postýlku mám sestavenou v ložnici a kočárek v chodbě pod schodama. To bude jeho stálé místo :slight_smile: Mám už nasazenou hlubokou korbu a sporťák mám schovaný v šatně. Kdybych byla pověrčivá,tak nemůžu vylézt z baráku.Soused má totiž černou kočku,která mi běhá stále přes cestu a další a další věci.
27. bře 2011 ve 20:39  • Odpověz
@vonkacka :slight_smile: ja jeste ani postylku nemam:slight_smile:))
27. bře 2011 ve 20:40  • Odpověz
@kami1984 posílám kontakt na paní od které máme fungl nový kočár. Ing.Kamila Macků tel.774735361 kamila.macku@seznam.cz Stál 8990,- a doprava 250,- Paní je ze Slavičína a na faktuře má - dodavatel : CAFÉ BAMBINO KAVÁRNA NEJEN PRO DĚTI
27. bře 2011 ve 20:43  • Odpověz
@vonkacka dekuji..
27. bře 2011 ve 20:44  • Odpověz
Ahojte holky, tak jsme konečně doma, byli jsme na tom fotbalu, chlapi to projeli, ale tomu mému to je úplně jedno :grinning: Bere to s nadhledem, jsem ráda, lepší než mít pak doma nafučeného a poníženého chlapa po prohraném zápase..pak jsme konečně prodali naši starou televizi, tak zas nějaké penízky navíc :slight_smile:
@lucietka77 Děkuji já myslím, že to dopadne dobře, chlapi si dají po pulce a bude hned veselo..Přeji všechno nej nej nej k narozeninám, ať jste všichni zdraví a šťastní, maličký ať vám dělá jen radost :slight_smile: No mě když popadne uklízecí mánie tak taky nejde přestat, ale ta spokojenost potom stojí za to :slight_smile: A lehátko je super, to automatické houpání určitě hodně využijete..takový dárek by mě taky dostal :slight_smile:
@lucifer84 Gratuluji ke kočárku...já jsem na marodce od začátku a kontrola mi ještě nepřišla, ze začátku jsem se bála ale teď už to ani neřeším, kamarádka co má známou na sociálce říkala že prý k těhulám nechodí..jinak vycházky mám od 9-11 a od 14-18..proč sedět doma když mi nic není že jo..31.3. jdu taky k doktorovi a na UTZ tak možná si taky přinesu domů 3D fotečku :slight_smile: Tak ať ti ten cukřík dobře dopadne :wink:
@vonkacka Teeda to budete mít velkou sešlost, mě by asi hráblo :grinning: A být někde jediná střízlivá je taky zajímavé...my byli po vánocích na takové menší akcičce a já si tam po pár hodinách připadala jako v ZOO, jako kdyby někdo nahnal všechny zvířátka ze zoo do jedné ohrádky :grinning: Ze začátku sranda to pozorovat,ale později už mě to nebavilo a chtěla jsem jít domů, ale bylo těžké přítele otamtad dostat :grinning: Ty máš dobré že doma budeš...a super že máte svůj domeček, taky bych si takový přála a zahrádku, ale aby byl jen náš, bez tchánů a jiných rodinných příslušníků..ale to je celkem nemyslitelný sen..4D ultrazvuk je 3D ultrazvuk na videu...4.rozměr je totiž čas ....
27. bře 2011 ve 21:04  • Odpověz
uff :o) tak víkend jsem přežila. no můj chlap se mě naštěstí taky zastane. jeho rodina je ale dobrá, jeho máti je už dokonce prababička, která těch dcer a vnuků už provdala, takže mě naštěstí absolutně neřeší. akorát se zeptala, co chci za svatební dar. :o) takže pohoda. to jenom moje máti pořád všechno řeší.

dneska jdu do poradny, tak snad bude vše ok.

@lucietka77 gratulace veliká!!! lehátko houpátko je moc pěkné! taky o nějakém přemýšlím. možná bych si ho mohla vymyslet jako ten svatební dar od někoho... vůbec nic mě totiž nenapadá - doma všechno máme. pořizovat budem věci jen pro mimiňáka, takže to by se asi šiklo
28. bře 2011 v 08:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.