• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
autor
Ahjoj holky :slight_smile: i v Brně máme krásné slunečné počasí :slight_smile: Za chvilku musím na fin. úřad podat daňové přiznání. Tak se už taky těším, že se projdu, když je tak krásně. Taky na poštu zaplatit inkaso a do banky . No lítání mám dost, ale snad to nebude takový opruz, když je tak hezky..takhle by mělo být už pořád.. tedy aspoň ne hůř, že? :slight_smile:
29. bře 2011 ve 13:32  • Odpověz
autor
Jo ak tomu UTZ - velký UTZ ve 30. týdnu mi dělala moje paní doktorka. Na příští kontrolu jdu 12.4. a prvně jdu na monitor na půl hodinky. Tak to jsem zvědavá, to jsem ještě neabsolvovala.. :confused:
29. bře 2011 ve 13:34  • Odpověz
@lucietka77 Já byla na monitoru myslím někdy v 36.týdnu poprvé v porodnici, to je pěkné, že jdeš už teď. Každopádně mně se to líbilo, je to legrace, slyšíš srdíčko, ale i jiné šumy, jak se tam mimi hýbe. Na papíru vyjíždí křivka, kde jsou vidět třeba už slabé kontrakce, ty cvičné. No a až Ti ho připojí při porodu, tak teprv uvidíš tu křivku :grinning: je dobré si vzít s sebou pití a malé jídlo, třeba jablko nebo müsli tyčinku, děti se po tom víc hýbou, aspoň tak nám to řekly asistentky v porodnici. Protože když spí, tak je musejí budit, to mi třeba šťouchaly do břicha nebo jedné paní u břicha zatroubily trumpetkou :grinning: je to celkem legrace!
29. bře 2011 ve 14:36  • Odpověz
@kami1984 O váhovém limitu jsem nic neslyšela, kamarádce ho dávali a tipla bych si, že měla víc jak 85 kg. Já bych se bývala teda vešla, ale rodila jsem stejnak bez něj, bolelo to samozřejmě dost :wink: ale šlo to vydržet... Tak jsem nakonec ráda, že se to obešlo bez toho takhle přirozeně. U mě se totiž ten okamžik propásl, když se otevreš na určitý počet centimetrů, už ho nemůžou dát a nějak se mě nikdo nestačil zeptat :slight_smile:
29. bře 2011 ve 14:44  • Odpověz
v brně je opravdu krásně. to ale znamená, že je park plný dětí, psů, cyklistů, důchodců, běžců a všeho možného. dnes jsme potkali i fretku :O)

já chodím na ty "velké utz" na specializované pracoviště. i když moje doktorka má myslím dobrý přístroj. aspoň - když se na mimi dívá víc očí - mám pocit, že se nic nepřehlédne. navíc to mám kousek od baráku, kže to jde:o)
29. bře 2011 v 16:07  • Odpověz
jak jste holky psaly, že vidíte, jak se vám houpe a vlní bříško, tak já přes ty svý špeky kloudně nic nevidím. ale cítím kopání fest :o)))

jinak jsem koukala na zajímavý web: http://www.latkovepleny.info/ a už jsem se rozhodla, že to s nimi zkusím.
29. bře 2011 v 16:52  • Odpověz
Tak jsem se vrátila z procházky. Je tam báječně. Ještě si dám kopec zmrzky s ovocem na balkóně. Jde na mě letní nálada. :slight_smile:
29. bře 2011 v 17:09  •  1 dítě  • Odpověz
Hezký den holky :slight_smile: dneska je opravdu nádherně, já byla střídavě venku a doma..byli jsme domluvit jídlo na svatbu, nakoupit, pak jsem byla odvézt miláčka na oslavu narozek kolegy a zase ho přivezla, mezitím jsem uklízela, stejně jsem neudělala všechno co jsem chtěla..jsem dneska nějaká dobitá a bolavá už od rána, bolí pupek i prsa, jsem unavená...asi zase rosteme :grinning: Ale malá uvnitř vesele skotačí tak mi to všechno vynahrazuje :slight_smile: Už aby byl čtvrtek, zase si ji hezky prohlídnu na UTZ :slight_smile:
29. bře 2011 v 17:42  • Odpověz
@eeelishka takže už máte skoro všechno zařízené,už jen říct v pravou chvíli ANO :wink:
Dopoledne jsem byla nakoupit a všechno v pohodě...ale když jsem se šla projít odpoledne tak mě zase pobolívalo břicho :frowning2: že jsem se chvilkama sotva plazila :frowning2:
29. bře 2011 v 19:24  • Odpověz
nojo, musíme se šetřit. jsme zhýčkané středoevropanky. pořád si říkám, že někde v asii nebo africe rodí málem na poli a já první tři měsíce zvracím a teď hekám.... dnes jsem byla v práci a fakt mi teď není dobře. břicho tvrdé, jsem nevyspalá, nejsem schopná ani vyklidit myčku :unamused:
29. bře 2011 ve 20:11  • Odpověz
@vegal no víceméně máme, ještě podniknout zkoušku účesu a líčení, porozdávat koláče a pozvánky a je to..ve čt jdu na zkoušku šatů, jestli se do nich s bříškem vlezeme :slight_smile: snad pak za ty dva týdny o moc neporoste...a pak už jen to ANO :slight_smile: Ještě musím natrénovat nový podpis :grinning:

No musíme se šetřit :slight_smile: Já doufám, že mi zítra bude lépe, chci pokračovat s úklidem..teď jsem dobaštila první várku večeře, dva chlebíky se salámkem a zeleninou, později si dám ještě jeden s medem, mám na to hroznou chuť :slight_smile: uvelebila jsem se a jdu hrát s miláčkem jednu hru online, jsme takoví počítačoví cvoci oba :grinning:
Takže holky odpočívat a odpočívat, hezký večer přeji :wink:
29. bře 2011 ve 20:46  • Odpověz
@eeelishka Kámoška takhle na svatbě napsala příjmení za svobodna, tak škrtala. :grinning:
29. bře 2011 ve 21:11  •  1 dítě  • Odpověz
@soucke00 no já jsem toho taky schopná :grinning:
29. bře 2011 ve 21:46  • Odpověz
@soucke00 @eeelishka já už trénovala tak před půl rokem. teď jsem nový podpis moc netrénovala, tak asi budu muset zase začít :o) když se člověk nějak podepisuje tolik let.. no a pak má najednou vyseknout něco uplně nového... navíc moje nové příjmení bude začínat na B - a ono se mi nějak blbě píše. a jsou v tom jméně háčky a čárky... vůůůůbec se mi nelíbí :o)))))))
30. bře 2011 v 09:03  • Odpověz
jinak dneska jdu na první zkoušku šatů - paní to šije na poslední chvíli - abych z toho nevyrostla :o))) po cestě se stavím pro http://www.branakdetem.cz/hodnoceni/hacka-pech , máti mi to dá jako svatební dar. a rovnou se tam poptám na ty látkový plínky. a taky mě docela zaujala bezplenková metoda, tak jestli mi neporadí nějakou knížku nebo tak něco....
30. bře 2011 v 09:06  • Odpověz
@ssassi Já mám na nacvičení nového podpisu ještě rok. Navíc teť jsem na S a pak budu na Š, tak to snad zvládnu rychle si zvyknout. Doufám. Ale třeba v pondělí po mně chtěla spolužačka podpis na dárek pro třídní, jenom křestní a první jméno z příjmení, protože jsme tam Evy 2 a já si jméno Eva začala psát S. Tak to se mi moc nepovedlo. :grinning: Takže jsou to sice komický situace, ale když se člověk snaží, aby to nepopletl, tak se většinou něco semele. Tak jsem na sebe u oltáře zvědavá. :grinning:
30. bře 2011 v 09:30  •  1 dítě  • Odpověz
Zase dneska máme venku báječně. Až je mi líto, že dnešek budu muset strávit asi celý u laptopu, protože mě tlačí termíny semestrálek. A ono to tak moc táhne ven. Ach jo. :frowning2:
30. bře 2011 v 09:31  •  1 dítě  • Odpověz
Nádherný slunečný den přeji :slight_smile: Tam je čím dál tím víc tepleji :slight_smile:
Zrovna jsme dobaštili lívance s jahodama a šlehačkou, teď jen uklidit tu spoušť v kuchyni :grinning: Měla jsem v plánu úplně něco jiného, ale zapomněla jsem si večer vytáhnout maso z mražáku takže improvizace :grinning:
@soucke00 No podpisy na blahopřání a podobné věci nesnáším, dycky se mi něco nepovede :grinning: Jak říkáš, tak se člověk soustředí až to pokazí :grinning:
@ssassi No já mám teď příjmení na U a pak bude na M, taky z něj neskáču radostí, ale což, mohlo to dopadnou ještě hůř :grinning: To jsou vedlejší věci, hlavně že nositel toho příjmení je ten pravý :slight_smile: Já jdu na zkoušku šatů zítra, tak jsem zvědavá jak tam to bříško nacpeme :slight_smile:
30. bře 2011 ve 12:52  • Odpověz
ahoj holciny..dneska jsem si udelala tak nejak dopoledne jen pro sebe, byla jsem na kosmetice s masazi dekoltu a obliceje, bylo to uzasne, divim se sama sobe, ze jsem na to neprosla drive... pak jsem si to stradovala do centra mesta v novych botickach, co jsem si koupila vcera... koupila jsem par veci v hypernove a mavstiovila svou byvalou pediatricku, co me mela od miminka a Patricka u ni take registrovala. takze mam zase o starost vice a prvni ze 3 razitek v prukazce..
Holky, mam dotaz, koupila jsem si mansestraky s pasem, ale prijde mi, ze mi padaji pri chuzi. ten pas mi normalne drzi na brisku (spise latka) ale zbytek gati mi jakoby pri chuzi pada dolu.. jsem z toho nestatsna.. a pritom male je nemam.. do vetsich uz bych nesla, spadly by mi a mensi jsem uz mela moc maly...
@eeelishka ja mela obe dve prijmeni na P a zacala jsem Pi... misto Po, ale slo to prepsat, korunu nasadil vsemu manza, podepsal se tiskacim:slight_smile:)))a ANO rekl pomalu drive nez oddavajici ukoncila vetu a jeste to rekl takovym vojenskym tonem nahlas, no proste vsichni se rehtali jako blazni, ja radeji jen to sve Ano kunkla:slight_smile:)) tak at se do satecek vlezes, jsem uz moc zvedava na fotky!
@soucke00 ee, seminarky Ti vubec nezavidim!!!at ti to jde rychle od ruky!
@ssassi no, muj prvni podpis byl desny!!!takovy hybridek.)
30. bře 2011 ve 14:43  • Odpověz
@kami1984 Mně takhle padají rifle, co mám s pásem. Ale vevnitř je guma na stažení, tak už je to skoro dobrý. A zatím to bříško není tak velký, abych jí musela povolovat a bříško je v nich jak v bavlnce. Tu gumu jsem objevila až po třech týdnech, co jsem z nich skoro vypadávala, tak jsem si pak připadala vážně blonďatá. :grinning:
30. bře 2011 v 15:18  •  1 dítě  • Odpověz
@soucke00 zkoumala jsem gate a gumu tam nemam a to jsou Nextky..safrys, s gumou by to bylo perfektni!!! ja ty gate mam od patku... ale porad pouzivam i netehotne:slight_smile:))
30. bře 2011 v 15:23  • Odpověz
@kami1984 no to je taková ta gumka uvnitř schovaná, koukni jestli nemáš uvnitř někde knoflíček,jestli tam je, bude tam i gumka..ja ji taky našla na gatích po delší době :grinning: mě takhle padají i bílé plátěné kalhoty, ta guma je tam totiž jenom nahoře na tom páse ale v klasickém pase není nic, ani poutka pro pásek, tak to mám po chvíli chození jak skejťácké gatě :grinning:
30. bře 2011 v 15:40  • Odpověz
@kami1984 nové botičky jsem si taky koupila. asi před měsícem. splňují všechny požadavky těhu boty - měkká neklouzavá podrážka, trošku zvýšená pata, navíc jsou moc krásné - trošku jako balerínky, ale tou "festovnější" podrážkou jsou strašně pohodlné. no, zkrátím to - za hodinu v těchto krásných nových botkách jsem si vyrobila na patě takový puchýř, že ho léčím ještě teď - uz to budou snad tři týdny!!! a přitom já z bot puchýře nemívám. tak chodím v teniskách, mikině a dlabu na estetiku :o) je mi pohodlně, ať si každý trhne :o))
jinak já si koupila jedny rifle s tím elast pásem v CaA a taky mi padají. pak jsem si na haluz objednala takové šedé z bonprixu a ty jsou uplně perfektní! mají totiž nahoře v tom pásu gumičku - nastavitelnou délku - na knoflíčky - a tím pěkně nad břichem drží a vůbec nepadají! a navíc stály půlku jak ty z CaAčka:o)))
30. bře 2011 v 15:47  • Odpověz
a mám krizi. vidina mých krásných šedých svatebních šatů se rozplynula ve chvíli, kdy jsem si stoupla před zrcadlo!!!! vypadám jako slonice! to břicho je fakt už obrovský! pravda je, že to byla první zkouška, až to bude dodělané se vším a nebudou z toho lézt nitě, asi to bude lepší, ale mám z toho stejnak blbej pocit! to je tak, když jsem se nutně potřebovala vdávat těhotná! :frowning2:
30. bře 2011 v 15:51  • Odpověz
@kami1984 hele, možná mám blbej dotaz, ale to si musím pediatra pro mimouše najít už před porodem? :astonished:
30. bře 2011 v 15:52  • Odpověz
@ssassi neboj, budes nadherna nevesta..musis pocitat s tim, ze hold stihla siluet to nebude,ale pokud sis vybrala strih, budes krasna tehu nevesta...on vzdy polotovar vypada divne...finalni verze bude nadherna..jakou budes mit kytku?
ja mam balerinky, jen me odira pata, ale u me to je normal..
a ohledne dr., je lepsi ho mit pred porodem a pak mame zavolat, do 2dni od porodu me navstivi doma. u nas v porodce se ptaji, kdo bude dite osetrovat a posilaj dokumenty...
30. bře 2011 v 15:57  • Odpověz
@ssassi po propusteni z porodnice musi dite do 48hod videt pediatr... tot jsme se ucili:slight_smile:))
30. bře 2011 v 15:58  • Odpověz
@eeelishka prolezu gate jeste jednou..
30. bře 2011 v 15:59  • Odpověz
Tak jsem udělala část jarního úklidu, do oken se už nepouštím, počkám až bude miláček doma, radši ať jsem pod dohledem, já se svojí smůlou jsem schopna slítnout ze židle :angry: hlavně se mi už nechce, sluníčko mi uteklo za barák...Asi se pustím ještě do pořádku v komodě a skříních :sunglasses:
@ssassi z toho si nic nedělej,uvidíš že až budou šaty hotové tak to bude super, budeš kočka :wink: Mě bříško v šatech nevadí, není to sice dvakrát sexy jak jsme si představovaly, ale příjde mi to takové roztomilé, jen ať každý vidí, že vás čekají ty nejkrásnější okamžiky vašeho života :slight_smile:
@kami1984 taky jsem si koupila nové botky před týdnem, spíš sportovní, Pumy, ale cítím se v nich báječně :slight_smile: V létě chodím stejně jen v žabkách a těch mám hodně :slight_smile: Ale jak se znám tak si ještě nějaké určitě koupím :grinning: Taky přemýšlím o vhodném doktorovi, k té svojí pediatričce ji dávat nebudu, ta už má hodně odslouženo a ségra tam u ní byla nedávno a říkala že byla úplně mimo...takže se poptám asi mamin co znám koho by mi doporučily...nebo možná u gyndaře bude mít sestřička nějaký seznam dětských doktorů ve městě..
30. bře 2011 v 16:20  • Odpověz
@eeelishka Přesně tu gumku jsem myslela. Bříško je volné a přes boky a na zádech se to tak stáhlo, tak jsou bomba. :slight_smile:

Minulý víkend jsem taky dostala od Mirka botičky. Já si nikdy nemůžu vybrat a když už bych si vybrala, tak nemají velikost, protože mám asi sloní tlapu, nebo co. Tak jsme pořídili botasky Saucony, hodně větrají, tak se aspoň na sluníčku neuvařím a chodí se v nich jako v bačkůrkách. :slight_smile:

Už mě ta semestrálka nebaví. Mám sotva půlku. Téma Zaměstnanci a instituce sociálního zabezpečení. Fuj. A o tom mám psát já, když už jsem takovou dobu bez práce. Asi abych si dovedla spočítat, co všechno nedostávám, nebo co. :unamused:
30. bře 2011 v 16:37  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.