• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@eeelishka jj, žabky mám jedny už asi čtyry roky, nike a jsou pořád v tak perfektním stavu a tak skvěle se v nich chodí, že jiné ani kupovat nebudu:o))) hodně taky v létě nosím crosc, ty už mám taky letos čtvrtý rok, tak si jdu v pátek pro nové. museli mi objednat mou velikost. je to super bota. byly se mnou v řecku, na horách, všechny psí procházky, výcvik vodní záchrany jedině v nich... je mi jasný, že když už teď jsem jak slon, v létě budu vděčná za boty, ke kterým se nemusím ohnout a který zároveň budou držet na noze :grinning:
30. bře 2011 v 17:00  • Odpověz
autor
Ahoj holky, přeji krásné sluníčkové pozdní odpoledne. Už jsem konečně doma z práce. Venku je opravdu luxusně... :slight_smile: Omlouvám se, ale v práci moc nestíhám přispívat a dočítat.. :confounded:
30. bře 2011 v 17:12  • Odpověz
autor
Chtěla jsem se s vámi podělit o hrůzu, kterou jsem našla na stránkách pro kojící maminky. Přísahám, že jsem si myslela, že se snad ani nic tak ošklivého a nevkusného a antisexy nevyrádí a neprodává. Ale zmýlila jsem se.. abych vás uvedla do situace.. hledala jsem letní šaty, ve kterých by se mi dobře kojilo... ale že narazím na něco tak děsného.. :grinning: to jsem teda netušila. Každá si přeci chceme po porodu připadat hezčí a budeme chtít vypadat pro ty naše miláčky opět atraktivní a přitažlivé, ikdyž realita bude samozřejmě trochu odlišná.. ale zdůraznit kojící maminky takovými strašnými hábity.. no fuj..!!!! Posuďte samy: http://www.spokojenec.cz/3-saty :rolling_eyes:
30. bře 2011 v 17:20  • Odpověz
Dobrý večer :slight_smile:
Dneska jsem byla na kontrole a všechno je v pořádku,malej je otočenej hlavičkou dolů a ty boule na pravé straně dělá nožičkama.Srdíčko krásně bilo,už mam papír na mateřskou a na kontroly budu chodit po 14 dnech.A hlavně mi kladla dr. na srdce,že mam dodržovat tu dietu kvůli cukru...a když jsem jí řekla,že občas zhřešim a dam si něco sladkého,netvářila se přívětivě :unamused:
@kami1984 Tak to jsem ráda,že se tiskace nepodepisoval jen můj :grinning:
@eeelishka teda,že by u tebe už propukl hnízdící syndrom??? :slight_smile: taky bych se potřebovala do všeho pustit,ale nemůžu se dokopat :unamused:
Už rok mam kecky kiltec a krom léta jsem je nosila každý den a pořád drží...A že jsem je měla na nohou celý den :slight_smile: teď si budu muset koupit taky nějaké ty plastové pantofle,vůbec nevím jak se jim říká,ale abych je měla do porodnice,jinak se mi v nich nechodí nijak dobře.Balerinky by se mi líbily,ale teď na ně asi nebude,tak musí kecky stačit
30. bře 2011 v 17:20  • Odpověz
@lucietka77 Ahoj!
no,některé jsou fakt příšerné,ale možná bych si tam i vybrala...teda kdybych nosila šaty
30. bře 2011 v 17:23  • Odpověz
autor
@vegal Ahojky, fakticky? No já bych si teda fakt nevybrala a kor za takový ceny.. :frowning2: Čím dál tím víc se utvrzuju, že z nás maminek chtějí ždímat peníze, jak to jde.. Nakonec jsem si vybrala na BonPrixu krásné dlouhé letní šatky za krk, který mají hluboký výstřih, takže s těmi si myslím, že kojení nebude problém, když na to přijde.. :slight_smile: a jsou tak za poloviční cenu. http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?cat=1.10.114.1.13.1.849&pr=116416 a mají je do velikosti 44/46 :wink:
30. bře 2011 v 17:33  • Odpověz
@ssassi No to já si taky pořídila perfektní žabky a takové fajn botky, značka Amisu, asi před 4 lety..no ty žabky byly k nezaplacení a jednoho krásného dne mi je rozhryzal pes od babči, já tenkrát myslela že ho tou botou asi přizabiju :grinning: byly napůl kožené a pěkně drahé..měla bych je ještě doteď, ty druhé botky ještě teď nosím, i když už mám trochu tenčí podrážku,ale na lehké ťapaní se ještě dají..nachodila jsem v nich hoodně kilometrů..je důležité si koupit kvalitní botu, zainvestovat a vydrží dlouho...
@lucietka77 jezusmarjáá, to jsou jako šaty na ven? ani doma bych si je nevzala, bych se bále že mi chlap uteče za jinou :fearful: No pěkně na nás maminky šijou, jen co je pravda...
@vegal :grinning: co já vím,možná jo...spíš se nudím a nechce s mi volné odpoledne trávit hraním her na pc, už jsem se k tomu úklidu dokopávala dost dlouho...miláček v práci, tak se musím trochu činit :grinning: stejně jsem zjistila že v naší komodě už neuvolním ani jeden šuplík navíc, a to jsem vyhodila dost zbytečných serepetiček, chlap se mi tam nacpal s káblama a různýma "důležitostma" k počítači :angry: ...prostě musíme hodit očkem po nějaké nové, nebo vemem starší od našich a oni si koupí novou :grinning:
30. bře 2011 v 17:37  • Odpověz
autor
@vegal Jinak je fajn, že je vše v pořádku. Já dostala před 14 ti dny papír na matařskou. Malej mě kope zase nalevo pod žebry. A někdy mám pocit, že snad casnuje s pupeční šňůrou :grinning: celé břicho se mi pak hýbe :grinning:
Dneska jsem nám dopřála zdravý a luxusní oběd.. čerstvé jahody nkrájené na 1/4 a ty jsem zalila bílým jogurtem.. mňam :wink:
30. bře 2011 v 17:37  • Odpověz
autor
@eeelishka :grinning: :grinning: .. to je co?? Já bych si to na sebe taky nevzala ani na doma...
Jinak s uvolňováním šuplíků.. naprosto chápu... u nás řešíme ten samý problém... :slight_smile:
30. bře 2011 v 17:40  • Odpověz
@lucietka77 ty jsou už hezké, akorát mě by ty prsa asi z toho výstřihu utekly :grinning: čím jsou větší tím víc si připadám blbě, takže už se vyhýbám velkým výstřihům..já jen doufám, že se vrátím na svou původní velikost, mě by hráblo, zůstat mi tohle :confused:
30. bře 2011 v 17:42  • Odpověz
autor
@eeelishka Já měla docela velké i před tím, ale teď už se partner trochu vyděsil, že ani do ruky se mu nevejdou :grinning: :grinning:. Kojením dostanou ale dost nafrak. Tak uvidíme, co nám pak "zbyde" :confused:
30. bře 2011 v 17:44  • Odpověz
@lucietka77 no chlapovi do ruky nevešly už ani předtím, takže teď už vůbec ne :grinning: No taky jsem zvědavá co nám na tom hrudníku zůstane po kojení a hlavně v jakém stavu :fearful:
30. bře 2011 v 17:46  • Odpověz
autor
@eeelishka :grinning: je fakt, že můj má místo rukou lopaty a také měl problém :grinning: :grinning:. No jo, nemůžeme být bohužel příliž optimistické...
30. bře 2011 v 18:18  • Odpověz
@lucietka77 Ty šaty Vista a Mallard jsou fakt děsný. To už je snad hezčí pytel. Ale z těch ostatních bych si asi vybrala. Ale ceny těhotenskýho a mateřskýho oblečení... oni se snad vážně zbláznili. Chcou nás zedřít z kůže, nebo co.
30. bře 2011 v 18:32  •  1 dítě  • Odpověz
A k prsům, no, kdyby mi po kojení chtěly zůstat takový, jaký jsou teď, byla bych spokojená. :grinning:
30. bře 2011 v 18:36  •  1 dítě  • Odpověz
@vegal ja myslela, ze on je unikat a hle, neni :slight_smile:))
@lucietka77 Luci a to jsou stranky alá 80.leta, vid..boze, takove pytle, to bych si nikdy na sebe nevzala ani k popelnici..
z Bonprixu ty saty jsou fakt nadherny.. miluji tenhle styl vystrihu, jsem rada, ze tam mam co dat a chlapi jsou hold pudovi a koukaj a koukaj...
30. bře 2011 v 19:20  • Odpověz
@lucietka77 :grinning: :grinning: některý se fakt povedly. už i moje noční košile jsou víc sexy:o)) a hlavně jsou fakt drahý. ten druhý odkaz je mnohem lelší, pěkné jsou ty růžové!!! jen - je to polyester - aby ti v tom bylo pohodlně (spíš aby jim v tom bylo pohodlně, aby se ti nezapařily :o)))) ) střih je krásný. v tomhle duchu jsem chtěla svatební šaty, ale nakonec mám ten výstřih trochu jinak - moc odvázaná z toho nejsem :o(
30. bře 2011 v 19:58  • Odpověz
autor
Tak jsem ráda holky, že jsem se nezbláznila :grinning: Přesně ála 80 léta ...za komunistů...
Mně se líbí z toho Bonprixu všechny tři kombinace barev.. růžový jsou taky super, ale ty modrý asi vyhrají :slight_smile: Taky jsem ráda, že do nich mám co dát :wink: S tím, že je to polyester.. no jo no.. co se dá dělat.. ale myslím, že budou pěkně vzdušné. Taky mám ráda takovýhle střihy a výstřihy:wink:
30. bře 2011 ve 21:31  • Odpověz
@lucietka77 Ty šaty, to je děs! :grinning: nechápu, proč mají pocit, že maminka musí být nutně asexuální, to bych si nevzala ani na doma, připadala bych si hrozně... mám zkušenost, že kojit se dá i v pěkných věcech, já osobně využívala halenky, trička do V a tuniky a k tomu sukni nebo kalhoty, šaty jsem vlastně žádné neměla... a koukám, že jsem o nic nepřišla :sweat_smile:
30. bře 2011 ve 21:52  • Odpověz
@lucietka77 Ale hlavně ty ceny za takový kus hadru! To mě snad šokovalo nejvíc :confused:
30. bře 2011 ve 22:05  • Odpověz
@annca Já na cenu ani nekoukla, jenom jsem to viděla a rychle utekla :grinning: jako můj chlap snese hodně ale tohle by asi fakt nezkousl :grinning:

@ssassi No já nejsem dovázaná u svých šatů akorát z toho, že do nich budu muset bez podprsenky, je to sice pevný korzet, tak by mělo všechno držet jak má..podprsenka by tam překážela..akorát se zítra asi budu na té zkoušce doost stydět jestli to budu muset zkoušet naostro..

Tak uklízecí den je za mnou, jsem spokojena za dobře odvedenou práci :sunglasses: Miláčka mám už doma, dokonce jde zítra se mnou do poradny kouknout na UTZ, mile mě překvapil :slight_smile: Už se těším... :sweat_smile:
30. bře 2011 ve 22:31  • Odpověz
autor
@annca :grinning: :grinning: jojo, mám stejný názor.. nechápu, který chytrák by nás maminky oblékal do takových hábitů :frowning2: a už vůbec nechápu, že by si to někdo vůbec koupil.. kor ty dva jmenované "modely" :grinning: Ale jsme holky šikovný a s kojením si poradíme i bez takových hábitů. No ne?? :wink:
30. bře 2011 ve 22:46  • Odpověz
autor
Jo a holky poprvé jsem se setkala s tím, že se mi začalo tvořit mlezivo.. včera jsem s překvapením koukala na tílko, které nosím na spaní a ejhle.. našla jsem na něm dva ztvrdlé flíčky... prvně jsem si všimla jednoho a přemýšlela, kde jsem k tomu flíčku přišla a pak jsem si všimla toho druhého.. přiložila k tělu a bylo mi to jasné :grinning: No jo.. příprava na kojení začíná.... :grinning:
30. bře 2011 ve 22:50  • Odpověz
autor
No nic kočenky.. dobrou noc.. jdeme s prďolou spinkat. Máme toho dneska už plný kecky.. no chodíme pořád do práce... a zítra máme do šesti, tak ať jsme na to vyspinkaní :slight_smile: Tak papa :slight_smile:
30. bře 2011 ve 23:06  • Odpověz
Taky se už dneska loučím. Brou brou, děvčátka.
30. bře 2011 ve 23:10  •  1 dítě  • Odpověz
@lucietka77 Dobrou noc :slight_smile:
30. bře 2011 ve 23:11  • Odpověz
@lucietka77 tak na ceny jsem nekoukala,líbily se mi asi jedny nebo dvoje,ale stejnak bych to nekoupila a už vůbec ne přes net...ostatní jsou děsné. Ty z bonprixu vypadají pěkně...hlavně ty barvičky :slight_smile: Šaty ani sukně nenosím a už vůbec ne v létě,protože mam silnější stehna a mam je pak odřená...takže maximálně kraťasy :frowning2:
31. bře 2011 v 08:18  • Odpověz
@lucietka77 ty saty jsou fakt sileny!!!! myslim ze i maxi trika u tamancu by vypadaly lip :grinning:
Jinak, co budu nosit v lete to nevim, protoze jsem si nedavno zkousela svoje sukne s naivitou, ze kdyz si je dam pod pupek, tak je v poho zapnu :grinning: :grinning: opravdu naivita!!!!!
Ale videla jsem v CaA takovy lehky kalhoty pod kolena a v pase na gumu, tak to by mozna slo. Ale jeste by to chtelo nejakou sukni na gumu a saty ke kolenum. Dlouhe ja mit nemuzu, protoze jsem moc mala :slight_smile:
Dneska mam dovcu a chystam se zajit si pro neschopenku a odpoledne jdeme na ten 3D utz. Na jednu str. se hrozne tesim na to, jak bude malej vypadat, ale na druhou nevim, jestli jsem si to nemela nechat jako prekvapko az nazivo po porodu.
Vypada to, ze dnes bude dalsi krasny den, tak si ho hezky vsechny uzijte :slight_smile:
31. bře 2011 v 08:59  • Odpověz
Pěkné ranko holky, sedla jsem si s mlíkem na verndu na schody a lapala sluneční paprsky..odpoledne musím toho svého jezevce vytáhnout na procházku:slight_smile: přišel z noční aspokojeně mi chrupe:slight_smile:
udělám obídek a bylo vzneseno přání na makový závin, včera se do něj pustil a nic nezbylo:( tak udělám ještě ten a půjdu do skleníku připravit záhonek na novou sezónu, chci po 10.4. si nasadit už salát, celer, mrkev, papriku a kedlubny..dneska jsem koukala avenku už nám pomalu raší libeček a pažitka.. a pěkně poprostly sazenice tulipánů..miluji jaro:slight_smile:))
@vegal zkus si je vždy natřít antiperspirantem, vydrží a nedře:slight_smile: já si objednala z Tchiba kraťasy, už se na ně těším.. miluji sukně, ale nevím, jak to udělám, asi si je všechny dám pod břicho, mám je často na šňůrku aplátěné, do riflové se už nevlezu a pod pupkem vypadá vážně sexy:slight_smile:)) posílala jsem ten odkaz mamce aže podobné věci se nosily, když čekala mě..že hlavně vše schovat, jak by těhotná žena měla být nakažlivá a nejlépe někde zavřená. naštěstí, že už ta doba je dávno pryč!
@eeelishka a nešla by tam dát nějaká polopodprsenka? já si říkala u svých šatů, že taky podprda, na co...ale pak jsem zkoušela bez ní a s ní a je to velký rozdíl, kor když má člověk větší prsa...krásně to zvedne hlavně to drží šaty, i když jsou vzadu napevno sešněrovány.. ale samozřejmě záleží na tobě, to je jen můj svatební postřeh a s tím styděním..já je zkoušela a přede mnou výloha a venku čekali 2chlapi a vše viděli od hlavu po kalhotky:slight_smile:))ale je pravda, že více se stydím, když chodím na sono prsou než když jdu an gyndu....
@lucietka77 kdy Ti začíná mateřská? njn, tělo os sobě začíná pořádně dávat vědět, že porod a malý se kvapem blíží...ať už je červenec...

Holky, já jsem asi divná, ale všude čtu, jak období těhu je nejkrásnjší v životě ženy, že si to mám užít a tak.. ale asi na mě nepřišly mateřské pudy či co nebo jsem pořád vystreslá, ale já už bych vše přeskočila a měla malého u sebe.. z obavami se zkoumám v zrcadle, jsem vedle ze svých nálad..prostě mě to nebaví.. jsem vadná??
31. bře 2011 v 09:42  • Odpověz
Krásné dobré ránko :slight_smile: Venku je už fajně teplo, sluníčko hřeje :slight_smile: Byli jsme v poradně...tam mi sestřička řekla že UTZ asi nebude, ale doktor mi ho nakonec dělal, když už jsem tam měla chlapa sebou :slight_smile: ale jenom takový rychlý, 3D fotku jsme nedělali, jelikož měla před obličejem ruku a pupečník takže byla taková trochu rozmazaná :grinning: příště už bude ten velký UTZ, tak toho přítel víc uvidí :slight_smile: Jinak malá váží 885 g :sweat_smile: Velikost mi neříkal, prý to nelze určit přesně, že jenom podle tabulek...
@lucifer84 Neboj ta 3D fotka není zas tak úplně přesná, po porodu to zas bude o něčem jiném :slight_smile: Tak přeji ať máte prcka hezky natočeného na tu správnou stranu a fotky ať se vydaří :wink:
31. bře 2011 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.