• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
I já přeji krásný den, snad nám to sluníčko ještě vydrží :slight_smile:
Také už máme udělaný 3D - vyvedly se 2 fotečky a pak na dvd se už je schovávala za ručičky a nechtěla se nám ukázat :slight_smile: a hned bych ji pomazlinkala.
31. bře 2011 v 09:58  • Odpověz
@kami1984 Verandu ti závidím...já tu dřepím v obýváku s nohama na stole a ven koukám jen oknem :frowning2:
Nejsi divná...taky si to pořád neuvědomuju...kdyby se mi ten prcek v břiše nemlel,tak bych si myslela,že jsem jen ztloustla
31. bře 2011 v 10:05  • Odpověz
@vegal ja porad cekam, kdy zacnu matersky pudit a prudit, ale porad nic, az me to desi, ze jsem fakt nejaka mimo...
presne tak, kdybych nemela nakopueny oblecky a nezvetsovalo by se mi bricho, tak si reknu, ze mi zima dala letos zabrat a je treba shodit do plavek...
ale maly se vzdy ozve, ze to ted nepujde, ze je tady on a mam smulu... spise si rikam, ze doufam, ze pokud pocity nemam ted, ze se ve me probudi hned pri porodu..
ja tohle zazila i po svatbe, cekala jsem, ze se stane neco velkeho a ono nic..proste zase zajete koleje:slight_smile:) az casem jsem si uvedomila, ze je vse hezci, ale chybel mi ten prvotni pocit nebo ja nevim, jak to napsat, snad chapes:slight_smile:
31. bře 2011 v 10:10  • Odpověz
@kami1984 No já mám svoji oblíbenou letní sukni taky samozřejmě malou, i přes zadek bych ji teď nenatáhla, ale mám tady nějaké sportovní šaty a jedny takové hezké, nejsou přímo těhu ale jsou z Takka a tam většinou dělají ty věci takové jak pro těhotné :slight_smile: Spíš jsem nabrala přes nohy a vylezly mi víc moje křečáky tak nevím nevím či ty nožky budu chtít ukazovat..No a polopodprda by mi asi neseděla jelikož by mi nedržela, a nevím či se vůbec na mou velikost dělají, no uvidíme, vyzkouším a když to nepůjde, zajdu odpoledne juknout do obchodu se spoďáry a při jednom se tam poptám na kojící podprsenky :slight_smile: Ale netrápím se tím, dneska jsem viděla svou malou a den je zas o něco hezčí, dneska mě nic nenaštve, natož moje mega prsa :grinning:
A z nálad si nic nedělej, rozhodně nejsi vadná... taky to na mě sem tam příjde, prostě z ničeho nic depka, jsem nervózní a protivná na celý svět bez rozdílu, nic se mi nechce a nic mě nebaví, chce se mi brečet ze své postavy..prostě se nám bouří hormony no, to k tomu patří :slight_smile: druhý den je třeba už všechno lepší :slight_smile: Taky bych ale už někdy měla tu naši princeznu u sebe, ale ještě nás čeká dlouhá cesta, která snad uteče rychle :slight_smile:
31. bře 2011 v 10:11  • Odpověz
@eeelishka dlouha cesta, jak se to vezme, vsimla jsem si, ze dneska mas posledni 3mistne cislo, od zitra to uz poleti jako drak:slight_smile: nam se maly stale schovavav, vybavicku zname dokonale, ale oblicej nic moc, proste si musime pockat:slight_smile:
ja ted potkavam same tehule, vcera jsem sla do mesta a po ceste jsem videla 4, od pon se kamaradkam narodily 3holcicky, nejak ta populace se rozrusta:slight_smile:))
tak ja mam vetsinou sukne nad kolena, takze dobry:slight_smile: ja treba vubec nevim, jakou kojici podprdu si koupit:( asi si koupim 2bolerka na sport, at mam do porodnice apak se uvidi...uz ted mam spise 4ky a nevim, zda si koupit jakoby objem 5 ci 6..mamka mela trojky a se mnou mela sestky ...
31. bře 2011 v 10:16  • Odpověz
@kami1984 No obzvlášť jak třeba v televizi na Óčku vidím v těch klipech ty vytancované sexy postavičky, tak si říkám, že bych se jim už touhle dobou blížila, měla jsem rozjetý dobrý pohybový program a hlavně hromadu elánu do toho všeho a teď nic :grinning: Ale co, hold příroda poručila jinak, miminko jsem si určitě přála ze všeho nejvíc tak jsem šťastná že to vyšlo a jakmile dokojím tak se do toho zase pustím a snad se mi podaří ze sebe udělat sexy maminu :slight_smile:
A zrovna jsem četla v jednom časopise, že porodem se vztah matky a dítěte prohlubuje nejvíc, hlavně teda přirozeným porodem, tak neboj, určitě se tvoje pocity ještě víc prohloubí a malý bude tvým středem vesmíru :slight_smile:
31. bře 2011 v 10:21  • Odpověz
Ahojky, hlásím se po delší době :slight_smile: , včera jsem byla v poradně a zase mám o kilo víc :unamused: . Dal mi doporučení na velký UTZ do Brna, tak se mám objednat a že za 3 týdny se už budeme domlouvat na mateřskou....božínku to tak letí, ještě tomu někdy nemůžu uvěřit :grinning:
31. bře 2011 v 10:22  • Odpověz
@eeelishka @kami1984
Presne tak holky, vzdycky nevericne kroutim hlavou nad tim, jak mi nekdo rika, ze si tehu strasne moc uzival, nechapu jaksi co???? Je sice krasny pocit, kdyz citis, jak se v tobe mimco mele, ze v tobe roste novy clovicek, ale to je tak vsechno. Clovek jenom kyne, o mych prsou ani nemluvim, z toho mam uplnou depku, bojim se, v jakem stavu mi zustanou, vubec se mi nelibi uz ted! Vcera jsme mela co delat, abych vylezla z vany, kdyz vstavam z pohovky, mam co delat, pripadam si jako medved. A nejhorsi je, kdyz jde clovek po meste a vidi se ve vylohach z profilu!!!!No hruza des!
Ale.......co bychom pro nase miminecka neudelaly, ze? :wink:
31. bře 2011 v 10:25  • Odpověz
@kami1984 No jo dneska 101 dní do porodu, to jsou věci :slight_smile: Je fakt, že mi ten týden dycky hrozně rychle uteče a to sedím doma...Hlavně že znáte tu výbavičku :grinning: Taky mi dvě kamarádky nedávno porodily a další nedávno zjistila že je těhotná, tak tady máme klasické jaro :slight_smile: Jako u zvířátek, ty taky rodí hlavně na jaře :grinning:
No já určitě budu chtít jednu takovou sportovní, spíš to bolerko a jednu hezkou, pokud na sebe seženu...Tak to máš ještě fajn velikost, já měla 5 před těhu a teď se potýkám se sedmičkama :fearful: aspoň teda podprdy co jsem si kupovala ve třetím měsíci byly sedmičky.. tak fakt nevím kam to jako ještě hodlá růst :confounded: Doufám že si to malá pěkně vykojí, ale ten tvar pak nechci vidět :confused:
31. bře 2011 v 10:28  • Odpověz
@lucifer84 přesně tak, co bychom pro ně neudělaly :slight_smile:

Tak já pádím do práce s lístkem na peníze, zatím pa
31. bře 2011 v 10:31  • Odpověz
@lucifer84 Asi tak:slight_smile:presne napsano:slight_smile: navic mam pocit, ze n bocich mm bile strie ci co to je..no hruza a to mazu horem dolem... a pri predstave, ze to bude cim dal horsi.... holky, tohle cist snazilky, tak nas ukamenuji, co by ty holciny za miminko daly...
31. bře 2011 v 10:41  • Odpověz
@eeelishka tak snad ano, uvidime. ale zase mame v rodine pani, co mela komplikovany porod a par tydnu trvalo, nez si k amle nasla cestu, brala ji jako duvod sveho utrpeni..ted uz je vse ok, le taky si asi musela projit peklem...
31. bře 2011 v 10:42  • Odpověz
@kami1984 tak jsem moc ráda,že nejsem sama.Taky nechápu,jak někdo může říci,že je těhu období to nej v životě. V žádném případě se nechci rouhat a jsem moooc šťastná ,že jsem těhotná a malého miluji už teď,ale když si obouvám ponožky a kalhotky,nebo když vstávám 7x za noc na záchod,nebo vstávání z postele jako takové,to je prostě děsný. No a když si řeknu,že je přede mnou ještě cca 10týdnů a že bude hůř,tak skoro propadám depresím. Samozřejmě mám i světlé chvilky a to hlavně když mne pochválí zákazník,jak mi to těhulkování sluší :grinning:
31. bře 2011 v 11:19  • Odpověz
Ahoj holky, dneska je zase krásně. :slight_smile:

No, mně za celou dobu těhotenství nepostihly nijak zvlášť ani nevolnosti, ani extrémě častý chození na záchod, jen jsem unavenější, teď už asi 3 týdny dokonce nemám nevolnosti vůbec žádný, jen mě občas popíchne v bříšku, tak když mám chvíli čas a nemusím nic dělat třeba do školy, tak si to náramě užívám. Zvlášť se rozplývám, když mi někdo řekne, že mi těhotenství sluší a že jsem rozkvetla. :slight_smile:

Na velký prsa jsem nikdy netrpěla, dřív jsem měla jen dvojky a do teď mi vyrostly jen o jednu velikost, tak si ani na to nemůžu stěžovat. Hlavně aby rostlo miminko, jak má. :grinning:
31. bře 2011 v 11:31  •  1 dítě  • Odpověz
mně taky každej říká, jak mi těhu sluší. ale já si tak nepřijdu. poslední kapka bylo to včerejší zkoušení šatů. sice jsem v prvním trimestru vyblinkala 18 kilo, ale půlku už mám zase zpátky. a musím říct, že na tu váhu při otěhotnění se už nikdy dostat nechci. bylo to příšerné. s každým dalším platíčkem utrogestanu a clostilu kila navíc! doufám, že při kojení trošku zhubnu. prsa mi z mega vyrostly na supermega, takže taky terno. kojící podprsenku si asi kupovat vůbec nebudu. teď trávím dny v takové sportovní od klimatexu, je pohodlná, netáhne, netlačí a kupodivu i drží. prej by těhotný měly nosit jen bavlnu. pche! nosím zásadně funkční materiály a je mi dobře. představa, že si obleču bavlněnou ponožku, je děsná:o)))
ty těhu pocity moc nevnímám. já jsem poslední týdny neskutečně zpomalená, je mi všechno jedno, kopání malého mě spíš obtěžuje, než bych si ho užívala... jistě že se těším, vždy jsem rodinu moc chtěla. ale přijde mi, že to těhotenství tak nějak přečkávám, připadám si jak inkubátor na nožičkách. i když si myslím, že budu dobrá matka, že všechno zvládnu, že dám dítěti vše co potřebuje (psychomotorický vývoj, vědomostně, emočně...), tak třeba vůbec nemám potřebu si s ním teď povídat. občas se mi stane, že si zcela podvědomě začnu břicho hladit, ale nemluvím s ním :o)
jo a jak jsem zpomalená a nepozorná, zakopávám, všera jsem se při smažení večeře popálila (puchýře na rukách, břiše, prsou, stehně), dneska jsem si spálila ucho žehličkou na vlasy. taky jsem si během posl pár dní skřípla ruku do dveří, do sušáku na prádlo, rozbila jsem albertovu oblíbenou skleničku, kopla jsem se do krve o otevřenou myčku..... zapomínám, nedávám pozor kdo mi co říká a nejhorší je, že je mi to jedno! a to se mi nikdy nedělo!!!! prostě už se bojím cokoli dělat. že se zmrzačím sama mi až tak nevadí - to nějak sroste, ale bojím se o mimi!

jinak jsem právě přišla od zubařky. jeden kaz (sice malej, ale kaz) mi pořešila hned, osmička půjde ven po porodu. super :o(((( a když jsem šla domů, spustila se přeháňka a já jsem zmokla:o))))

doufám, že vy máte lepší den:o))))

31. bře 2011 v 11:53  • Odpověz
@ssassi :grinning: promiň,tvůj příspěvek je tak depresivní,až je neuvěřitelně vtipnej a já se tu řežu smíchy :grinning: :grinning: :grinning: možná tě uklidní krátká věta " bude hůř" :wink:
31. bře 2011 ve 12:15  • Odpověz
@vonkacka no já se to snažím brát s nadhledem, jinak to nejde:o)))) a jsem ráda, že jsem tě pobavila :sunglasses:
31. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz
@ssassi No taky koukám jak blázen, ty máš teda den ( dny ) blbec jak se říká :fearful: Pane jo, dávej na sebe pozor, aby to mimčo z té maminky pak něco mělo, aby nebyla celá v obvazech :grinning: A k tomu prádlu, já doma nosím takové to sportovní elastické triko s tou jakoby sportovní podprdou uvnitř..prostě bez svoji podprdy, ty nosím jen na ven, už mi lezou krkem, jak mě všude tlačí :grinning: Takže jak příjdu domů, podrprda jde okamžitě dolů :grinning: Tak ať už jsou tvé další dny bez podobných nehod :wink:
31. bře 2011 ve 12:45  • Odpověz
Tak právě jsem se domluvila s kamarádkou co jsem se tady na koníku s ní seznámila, že ji po svatbě navštívíme, bydlí u Prostějova, tak si uděláme výlet na dva, tři dny, spojíme to s návštěvou Vyškovské zoo a Dino parku, no už teď se moc těším...jsem taková neposedná co je hezky, tak už aby to bylo :grinning: Teď mě napadlo, holky z Brna a okolí, kdybyste měli čas a chuť tak se v tom zoo ve Vyškově můžem třeba i sejít :slight_smile: Určitě tam pojedem o některém víkendu :slight_smile:
31. bře 2011 ve 13:19  • Odpověz
@eeelishka nabídka zní lákavě! no, on je to jen takový zoo koutek :sunglasses: pak dej vědět termín a pokud nebudu v sádře nebo ležet na JIP, docela ráda bych se potkala :o))))
31. bře 2011 ve 14:44  • Odpověz
autor
Ahoj holky, zdavím zase z práce.. V Brně se to počasí asi připravuje na apríl.. jednou poprchává pak vysvitne sluníčko a teď se tam zase nějak kumulují kumuly :grinning:

@ssassi Sassi.. to je teda den... jak už tu někdo říkal, nechápu, že se tomu říká nejšťastnější období, taky jsem šťastná, jak říká @vonkacka, ale těhotenství přináší mnoho různých nástrah a problémů se kterými si musíme jako neohrabané těhule nějak poradit... .. problémy mám se zavázáním bot, pedikůrou, nevejdu se, kam jsem se dříve vešla, vše mi trvá tak 2x dýl než před tím.. neujdu ani půl kiláku, aby mně nezačlo tvrdnout břicho a tím se má rychlost přemisťování zpomalí na poloviční.. :grinning:, celulitida, kam se podívám, jsem furt zadýchaná, navaluje se mi tím, jak mně pálí žáha, protože občas ujedu a dám si kousek čokolády.. :wink: Nehledě na to, že v sexu ten pupík už opravdu začíná překážet :wink: začínám se cítit míň přitažlivá a vůbec taková jakási obrovská... :confounded: Kopance si naštěstí dost užívám :slight_smile:. Lechtá mě to a naštěstí to nebolí. Podprsenku nosím momentálně taky sportovní.. sedí mi těď nejlíp :slight_smile:, S prckem si povídám jen někdy.. ale tak jako Ty si instinktivně hladím břicho.. někde jsem četla, že to má na prtě blahodárný vliv.. :slight_smile: Ale co už .... jsme ženský a ty něco vydrží.. :wink:

@vegal Taky se mi při chůzi dřou stehna o sebe.. ale ten antiperspirant jak říká @kami1984 , ten opravdu pomáhá..
31. bře 2011 v 15:09  • Odpověz
autor
@ssassi @eeelishka Holky, to teda vůbec nezní špatně :slight_smile: Nevím, teda, kde budeme a hlavně jestli nemá miláček něco už naplánovaného, ale nezní to vůbec špatně :wink:
31. bře 2011 v 15:12  • Odpověz
@lucietka77 tak to pak budu muset někdy vyzkoušet :slight_smile: až mi sestra vrátí šaty co má už dýl jak rok :frowning2:
31. bře 2011 v 15:13  • Odpověz
@vegal @lucietka77 holky to je mazec,vy už máte za 58dní termín :fearful: neuvěřitelně rychle to letí.Vždy jsem si myslela,že 9měsíců je fakt dlouhá doba,ale je to přesně naopak. Jdu si udělat špagety,přepadl mě děsný hlad (nebo chuť?) mám v tom guláš :grinning:
31. bře 2011 v 15:51  • Odpověz
jo, letí to rychle.

nechci, aby to vyznělo, že fňukám nebo lamentuju. to nééé. spíš si fakt připadám jak slůně po dlouhým tahu :o) jsem vlastně strašně šťastná. mám před svatbou, čekám chlapečka. mám skvělýhi chlapa, co mi udělá, co mi na očích vidí. mám dost peněz na všechny miminkovský vymoženosti, mám rodinné zázemí (i když je matka na zabití, vždycky se na ně můžu spolehnout)... jen - v těch knížkách se těhu období podává jako permanentní taneček na rozkvetlé louce s malými srnečky, králíčky a pestrobarevnými motýlky.... no rozkvetlá louka to není, spíš eskalátory mimo provoz :o)

nic, jdu si oholit nožky (zatím to jakš takš jde :o)) a mažu na těhukurz! pěkný večer!
31. bře 2011 v 16:15  • Odpověz
holčiny jsem úplně hotová.Nakládám maso na sobotní oslavu.Teď jsem dokrájela a doklepala 3kg krutího a 6kg krkovice. Teď to jdu naložit,ale jsem úplně mínus.Ještě máme dva pytle buřtů.Doufám,že přijedou všichni,kdo to slíbil a sežere se to :grinning: Jo a v sobotu mi ještě kamarádka přiveze 3kg výborného domácího uzeného masa,jen tak k okurce. Jen jsem zvědavá,kdo si dobrovolně stoupne ke grilu :sweat_smile: Koukala jsem na předpověď a má být úplně super víkend.Tomu mému Pétíčkovi to počásko na ty narozky vždycky super vyjde.Já mám narozky v srpnu a většinou je hnusně a prší :cry: No nic,jdu nakládat
31. bře 2011 v 18:10  • Odpověz
@lucietka77 Tak tys to vystihla úúplně přesně ty naše strasti, lépe bych to nenapsala :grinning: Až na to že mě žáha zatím nepálí a ještě bych přidala problematické holení intimních partií..včera jsem už měla fakt problém :grinning: Dneska jsem se prošla za mamkou do práce a na tu zkoušku šatů a jak jsme šli už zpátky tak už mi přestávaly síly stačit do kopce, málo co se mi chtělo čůrat a malá mě ještě kopala, tak mi tvrdlo břicho, no šla jsem jak roz****ý kačer ( s prominutím ) :grinning: Ale jak říkáš, my ženský něco vydržíme a hlavně jsme šťastné, máme všechno co jsme si přály...mě teda osobně teď nic neschází, poslední věc která mi chyběla ke štěstí se mi vrtí v bříšku :slight_smile: ...to chlapi by celé těhotenství asi proleželi :grinning: Radši si to ani nepředstavovat :grinning:

@ssassi Vím no, že je to taková malá domácí zoo, byla jsem tam dvakrát a hrozně se mi to líbí, takový veelký statek...žádné tříhodinové chození z kopce a do kopce, prostě pohodička a ty opice co tam běhají na volno jsou super :slight_smile:
No holky, však jak budu vědět termín toho našeho výletu, tak dám vědět a uvidíte či vám to vyjde :slight_smile: Aspoň bychom si porovnaly břucha :grinning:

@vonkacka No tomu říkám hromada masa teda, to máš co dělat :fearful: ..doufám, že u toho aspoň sedíš..Tak ať to máš rychle za sebou :wink: A hlavně ať se to všechno sní :slight_smile:
31. bře 2011 v 19:01  • Odpověz
hotovo !!!! :sweat_smile: a teď odměna,za půl hodiny odcházím ke kadeřnici a budu zase krásná :grinning:
31. bře 2011 v 19:08  • Odpověz
@eeelishka ani mi nemluv,já už také nevím jak oholit kámošku.Momentálně to dělám po hmatu,ale za chvilku mi asi nepůjde už ani to :grinning: Některá z nás tu psala,že jí oholí partner,ale mě to přijde blbý i když se ten můj také nabízí,když si stěžuji. Jinak vás @eeelishka a @ssassi obdivuji.Já plánuji jen oslavu pro cca 25lidí na zahradě v teplákách. Představa,že mám teď zařizovat svatbu je děsná a jak se znám,tak bych byla dost vystreslá,že v šatech nevypadám tak jak mám atd. atd. ... Holky máte můj obdiv
31. bře 2011 v 19:13  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla, tak doufam, ze se vam vsem dobre dari a mimisi se maji cile k svetu jako ten muj :grinning: Jinak hlasim, ze mam cukr v pohode, akorat mi pan dochtor rekl at moc nesolim a nejim ostre a smazene - dost nabiram a asi zadrzuju vodu :frowning2:
31. bře 2011 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.