• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@vonkacka No taky mě napadl přítel že vypomůže, ale nějak nevím nevím...dokud to jakož takož půjde tak si poradím sama...My tu svatbu máme takovou malinkou, že zařizujem úplně ten základ a měla jsem to rozdělané do většího časového úseku takže pohoda...už to prakticky všechno mám zařízené, jenom se rozveze pár koláčů,ale to ani nepočítám, to je jedno dopoledne jak je toho málo...spíš budu vystreslá ten den, kdy bude svatba...proto ji mám tak malou, jinak by mě z něčeho většího asi švihlo :grinning: a šaty sedí parádně, ani mi to bříško nevadí :slight_smile: To já bych se spíš nepouštěla do tak veeelké oslavy, to zas máš můj obdiv ty :slight_smile: Tolik lidí v baráku a ještě je všechny nakrmit a všechno to nachystat, no asi bych lozila po 4 už v polovině akce...:grinning:
31. bře 2011 v 19:35  • Odpověz
@miruska_h ahojky, aspoň já se mám fajně, a malá si hraje na fotbalistku polovinu dne :slight_smile: gratuluju k dobremu cukriku :slight_smile: ..A k té vodě, ono je to v těhu celkem běžné, že se voda zadržuje..sůl a smažené pro nás stejně není teď moc zdravé...ale co si budem povídat, já teda jím všechno :grinning: akorát že solím minimálně to jo, ale to dělám i tak běžně..sestřička mi napsala do průkazky špatnou váhu dneska, napsala stejnou jako minule a já mám o tři kila víc :grinning: tak se musím příště upomenout...
31. bře 2011 v 19:41  • Odpověz
@eeelishka ted tady ctu o tom vasem vyletu :slight_smile: ne ze bych ti chtela kazit iluze,ale jsem zvedava co pak na to zoo a dino bude rikat. :grinning: Tady ve Vyskove je to spis zoo koutek :grinning:
31. bře 2011 v 19:42  • Odpověz
@eeelishka no ja uz mam 16 nahore a podle prukazky 18 protoze tam mam napsanou vychozi vahu mensi o dve klila nez jsem mela doopravdy,ale pak uz jsem ji to nechtela rikat a ted uz je to blby :unamused:jinak muj malej je taky zivej.nekdy me uz tlaci tak, az me to zaboli.Jakoby se chtel pres kuzi na brise protlacit ven :grinning:
31. bře 2011 v 19:46  • Odpověz
@miruska_h joo to já vím, já už tam dvakrát byla, o kousek dál jsem tu o tom odepisovala ssassi :slight_smile: Moc se mi to právě líbí, že je to takové malé a takový statek spíš :slight_smile:
31. bře 2011 v 19:47  • Odpověz
@eeelishka to teda je no :grinning: ja jsem milovala zoo v Ove, tam je uplne krasna
31. bře 2011 v 19:49  • Odpověz
@miruska_h jako maly vetřelec co? :grinning: Taky mě už někdy překvapí síla těch kopanců..obzvlášť když se mi chce na záchod ale zatím se mi třeba nechce vstávat,tak ještě sedím, ale slečna tam má asi při plném močáku míň místa či co a dokáže pořádně nakopnout, že musím letět ať se děje co se děje... Dneska jsem měla dobře křivé břicho, malá byla asi nacpaná na jednu stranu tak jsem byla šišatá jak píchlý balón :grinning: já mám nahoře 8 kilo zatím, tak uvidíme na čem skončím...břicho malé, spíš to mám v nohou, zadku a prsou...to zas bude práce to pak shodit :fearful: Ale u tebe to bude fakt i tou vodou asi, jsi přece taky drobnější postavy ne?
31. bře 2011 v 19:54  • Odpověz
@eeelishka jj ja jsem mala.A jak jsi mluvila o tom brichu, tak to jsem mela taky sisku ted nekdy :grinning:
31. bře 2011 v 19:57  • Odpověz
@miruska_h no nic, ja se dneska loucim, tak se zase ozvem :slight_smile: preju pekny vecer obema :slight_smile:
31. bře 2011 v 19:59  • Odpověz
@eeelishka no nic, ja se dneska loucim, tak se zase ozvem preju pekny vecer obema
31. bře 2011 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska byl fakt jakejsi blbej den....dr mi nechtela na kontrole napsat dlouhe vychazky. Ze pry mi dat hned 4 hod v kuse nemuze, ze je to moc do oci bijici :confounded: tak mam jen 3 hodiny odpo s tim, ze dopoledne by mi kdykoliv potvrdila, aspon neco! Jo a asi se nekde ztratily vysledky meho cukru...dr. je po tydnu a pul jeste nema!Tak budu muset volat do labiny!
ALE...na 3D utz vse paradni! Malej perfektne spolupracoval, ze mel i dr. s toho velkou radost, ze se to takto ukazkove povede jen malokdy :dizzy_face: chvalil nas, ze mame moc pekne dite, kde jsme si pro nej pry byli a nasekal nam spoustu fotek navic! Tak nam udelal nas malej milacek obrovitou radost! Vse nam dr. take zkontroloval, vse je v poradku a prcek ma uz 700g a prumer hlavicky 6 cm :wink:
Takze jak ten den blbe zacal, tak skoncil uplne uzasne!
31. bře 2011 ve 20:08  • Odpověz
@miruska_h Děkujem :slight_smile: Taky si užij večer a zas někdy nakoukni :wink:
@lucifer84 No vidíš, hned je lépe jak se podíváme na ty naše radosti že? Tak to je super, že vám to tak hezky vyšlo s tím focením a že máte i fotky navíc, šikovný pan doktor :slight_smile: já na vycházky už prdím, bych zblbla sedět pořád doma v určený čas..hlavně odpoledne, mám vycházky do šesti, tak to abychom letěli honem honem odevšad domů...tůdle nůdle :angry:
31. bře 2011 ve 20:29  • Odpověz
tak kurz jsem přežila bez výraznějšího úrazu :grinning: večeři jsem chtěla pojmout zdravě - ředkvičky, sýr a rýžový pufovaný chlebíčky. akorátže jsem to pak zazdila ještě jedním s nutelou, tak to asi tak zdravý ve finále není. asi potřebuju od někoho dostat vynadáno, sežeru poslední dobou vše co vidím!
mimin cvičí ééérobik a mně se přitom chce tak spát. nevím, proč si neudělá rozcvičku třeba v poledne, už by mi ta poslet fakt bodla. tak hezkou noc všem!
31. bře 2011 ve 21:54  • Odpověz
@ssassi No já taky zrovna pojímám večeři zdravě, pěkně celozrnou kaiserku, salámek, sýr a zeleninku...ale co bude pak to je ve hvězdách :grinning: Tak malá cvičila asi před půlhodinkou, teď chrní, zas bude skákat jak půjdu spát já :grinning: Dobrou noc :slight_smile:
31. bře 2011 ve 22:27  • Odpověz
Náš mimoušek taky celý den cvičí a cvičí. A i po malinkým jídle mě kope ještě víc. Přítel říká, že se točí za prdelkou jako pejsci. Protože mívám pocit, že ji cítím snad na všech stranách naráz. :grinning:

Taky se loučím. Zítra nás čeká škola. :frowning2: Tak brou brou
31. bře 2011 ve 22:47  •  1 dítě  • Odpověz
děckááá, von je apríl! hodláte dnes někoho vyšplouchnout? já jsem celý den doma, takže není moc koho. a jelikož alberta šplouchám pravidelně každý den již víc jak tři roky, dnes ho nejvíc vyšplouchnu tím, že ho nevyšplouchnu ... :o)))) ichi ichi ichi
1. dub 2011 v 08:29  • Odpověz
Ahojky, zdravím po delší době.
Tak jsem strávila nějaký čásek v nemocnici. Šílená nuda. V pátek mě pustili, tak jsem ráda, že jsem doma. Mám nařízený klidový režím. Málo chodit, málo sedět. Převážně ležet. Začal se mi zkracovat čípek. Měla jsem ho 25mm. Už má 46mm tak dobrý. Ale prý je tam ještě napětí, tak mám být v klidu.
Teď mě začalo trápit tvrdnutí bříška. Je to bez bolesti, ale tvrdne. Prý to je po 20tt normální. Když je to jen tak do 10ti krát za den. Což mám. Taky to máte?
Dnes začánáme 7mý měsíc :slight_smile:
1. dub 2011 v 09:12  • Odpověz
Taky mi v nemocnice stihli udělat cukrovku. Vše je OK. To jsem ráda.
Primářovi dovezli nový 4D ultrazvuk, tak to na mě zkoušeli. :slight_smile: Mám dvě krásné fotečky.
Když mě přijímali ve 25tt tak malá měla už 750g. Tak mám docela strach, že asi bude pěkný maconěk :slight_smile:
1. dub 2011 v 09:15  • Odpověz
Dobré "ránko" ..tak dneska nám sprchlo, ale už je lépe :slight_smile: aspoň se vyčistil vzduch...
@ssassi No my právě uvažujeme s chlapem koho bychom vyšplouchli :grinning:
@lucik32 Ahojky, no teda tos neměla příjemný zážitek, ješte, že už je čípek zase dlouhý a jste v pořádku :wink: .....tvrdnutí mě taky trápilo, aspon 20 krát za den, doktor napsal magnosolv tak to piju, sem tam to prostřídám klasickým magneskem v tabletě a je to už lepší, sice ještě někdy ztvrdne ale to už je normální, jen to obtěžuje no..jestli magnesko doma nemáš, tak řekni doktorovi a nebo ten magnosolv je myslím prodejný bez receptu, ale nejsem si jistá...je to takový prášek do vody s citronovou příchutí..možná i ty tablety.. my byli včera na UTZ a malá váží 885 g a to jsme na konci 25 týdne...tady podle koníka to neberu, je to tu o týden napřed napsané, nevím jak to počítají...musím mrknout do nějakých tabulek jak je to s váhama prcků, jestli taky nebudeme mít velkou holčinu :grinning: I když podle břicha bych tipovala spíš drobka :grinning:
1. dub 2011 v 10:46  • Odpověz
@lucik32 a hlavně se fakt šetři a poslouchej pana doktora :slight_smile: Já vím, že je to k zbláznění pořád ležet, mě by z toho hráblo, ale kvůli malé bych vydržela všechno :slight_smile:
1. dub 2011 v 10:48  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vam poprat krasny vikend, ja ted dozehlim, udelam obed, 4zaviny a jedeme k Vsetinsku na vikend, snad bude vse v poradku a Patricek nebude maminku zlobit.
Neni tam internet, takze nahlednu nejdriv v nedeli vecer, pokud nebudu uplne KO...
Ma byt nadherne pocasi, tak vam preji prijemne straveny vikend a moc toho nenapovidejte, at enmam dopoledne jen na cteni:slight_smile:))
paaa
1. dub 2011 ve 12:08  • Odpověz
autor
Ahoj holky, zdravím z práce :slight_smile: Já už se tak těším na víkend. Zase mně pálí žáha.. celý den to bylo dobré, ale na oběd jsem si dala kousek šunkové pizzy a to bylo špatně.. :frowning2: Ale byla fakt vynikající. Dopoledne jsem měla opět čerstvé jahody s bílým jogurtem, tak jsem (jsme) dostali chuť na něco méně zdravého.
1. dub 2011 ve 14:21  • Odpověz
autor
@kami1984 Kami, užij si víkend :slight_smile: papa
1. dub 2011 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj Holky! Zase jsem se tady dlouho neukázala, ale byla jsem nějaká zaneprázdněná:grinning:
Dneska jsem byla na cukříku, tak jsem zvědavá, jak nám to vyjde. Ale řeknu vám, že to teda pro mě nic příjemného nebylo i když mám sladké ráda. Od půlky kelímku se mi chtělo zvracet a ještě teď mi je tak nějak zvláštně. No uvidíme...
Komodu už jsme konečně sehnali (od prosince jsme hledali:grinning:) a od včerejšího večera mi už stojí v ložnici. Dokonce už tam mám i naskládané věci:slight_smile: Nemohla jsem z toho nějak spát, tak jsem jí celou vymyla a nachystala.
Nožka už je taky v pořádku, ale nějak se mi začínají kupit těhu problémy. (zase!) Ve středu jsem byla v poradně (utz mi nedělala, tak jsem se zase nic nedozvěděla) a za 4 týdny mi skočila váha o 4,5 kg! Tak jdu 6. znova a prý budeme váhu hlídat. Taky jako mirushka se zavodňuji... Ale bez soli si nedokážu život představit. Už od mala solím jak blázen. Ale vidina dalších kil mě omračuje. Už tak vážím přes stovku a ještě to.
O pálení žáhy se ani zmiňovat nemusím, to znáte všechny:grinning: A k tomu ještě křeče do noh, unáva a zadýchávání se. Ach jo. Opravdu těhotenství není nejkrásnější období ženy. Možná pak budeme vzpomínat, ale teď to fakt říct nemůžeme. K tomu sílící kopance, břicho obřích rozměrů:grinning: :grinning: Ale přesto ty drobečky milujeme.
Zrovna dneska jsme se smáli (při čekání na druhý odběr), jak se bříško vlní a třepe při kopancích:slight_smile:
@vonkacka moc děkuji a kloním se. Uspořádat takovou velkou oslavu chce velkou odvahu.
@lucietka77 i když pozdě, ale přece: Všechno nejlepší k narozeninám!
@eeelishka moje mudra to taky počítá o jeden týden méně než MK, ale ono to tak opravdu je. Třeba dneska začínám 27. týden proto, že jsem 26 + ... což znamená ten týden navíc
A zbytku gratuluji k dobrým výsledkům a krásným utz.
PS: Chtělo by to se přehoupnout do diskuze o 3.trimestru :wink: a omlouvám se za román, mám dneska nějak sdílnou náladu.
1. dub 2011 ve 14:42  • Odpověz
@kami1984 Tak to budete mit krásný víkend, na Vsetínsku je moc hezky :slight_smile: Tak si to pořádně užijte :wink: papa
1. dub 2011 ve 14:46  • Odpověz
Tak jsme s bříškem konečně doma ze školy a nakrmený. Dneska jsme přišly brzo.
Dnešek je divnej. V noci jsem nemohla spát, malá se taky pořád převalovala. Spaly jsme jen asi 3 a půl hodiny. A po hodině sezení ve škole se mi udělalo tak strašně špatně, jako snad nikdy. :confounded: Asi změna tlaku. Kdybych zrovna stála, tak bych to chápala. Bolest hlavy, závrať a silný hučení v hlavě. To se mi v sedě nikdy nestalo. A tenhle příšernej stav trval celou půlhodinu. Ještěže jsem se pak dostala ven na vzduch.

Teď se nám chce hrozně spát. A to mě čeká vaření večeře a uklízení, ještěže nám taťka jezdí až kolem půlnoci. Aspoň si trošku odpočinu. Dneska se chystám dělat krůtí plátky s brambůrkama. Ale nechce se mi dělat vývar, tak dneska budeme mít dršťkovou polívku. Sice mě z ní bude pálit žáha, ale tak moc ji máme rádi, že to stojí za to. :slight_smile:
1. dub 2011 v 16:26  •  1 dítě  • Odpověz
@eeelishka tak to máte ještě většího prcíka než my. :slight_smile: A to jsem měla strach.
Mg mám naordinováno. Beru to 1-1-2. A to tu dávku teď snížil. Tvrdnutí mám asi tak 4x za den. A to je v normě. Mě to koník počítá úplně přesně :slight_smile: Dnes jsme začali 27 týden. No letí jako blázen. Ale to je dobře. Zase jsme o krok dál. Jen ať miminka v bříškách pěkně rostou :slight_smile:
1. dub 2011 ve 22:35  • Odpověz
Děvčata, přeju vám krásný sluníčkový víkend. A šetřete se. :slight_smile:
1. dub 2011 ve 22:42  •  1 dítě  • Odpověz
@lucik32 no máme :slight_smile: ale pořád je to v normě...v šestém měsíci to může být do jednoho kila :slight_smile: Letí to šíleně, příští týden už sedmý měsíc :fearful: 4x za den to máš v pohodě, akorát že to obtěžuje viď?

Tak pádíme spát, zítra nás čeká fotbalový den, ráno turnaj v hale a odpoledne normální sezónní zápas na hřišti :wink: ...Tak krásný víkend maminky a miminka :wink:
1. dub 2011 ve 23:29  • Odpověz
hezkou sobotu všem!
v brně je tak všelijak, ráno jsem s psama zmokla :o( takže mě ani tolik nemrzí, že sedím u ntb nad nesmyslem do práce... i když - takové očumování nábytku pro mimouška by bylo mnooohem zábavnější :o))))))
2. dub 2011 v 11:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.