• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
Pěkný den!
dneska je tu nádherně,tak jsem byla i chvilinku venku a dala jsem si malou zmrzlinu,čokoládovou,tak jsem si pochutnala a už jsem zase doma.Chtěla jsem umýt okna a vyprat záclony,ale počkám s tím do května,ať je to potom čerstvé :slight_smile:
2. dub 2011 ve 14:38  • Odpověz
@vegal my máme střešní okna - tzn záclony nemám - nemusím nic prát. a vzhledem ke sklonu oken špína oprší :grinning: :grinning: :grinning: takže super údržba :sunglasses:
2. dub 2011 v 18:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme ted dojeli, jse KO..
vecre si vas doctu..
nechcete zalozit soukromou dikuzi??zjistila jsem o 2uzivatelkach, co si nas ctou a nic neprispeji, prece jen asi nikoho noveho uz neuvitame.. co myslite?? ja oosbne bych byla radeji
3. dub 2011 v 16:48  • Odpověz
Ahoj holky, víkend byl krásný, byli jsme pořád venku. @kami1984 Já jsem pro. Člověk tu píše osobní věci, já se snažím psát tak neutrálně, ale přesto na sebe tady prozradíme hodně a může si to číst každý. Co třeba založit 3.trimestr už jako soukromou diskuzi? Za chvíli už tam hodně z nás bude, nehledě na to, že některé z nás už jsou ve 3.trimestru delší dobu...
3. dub 2011 v 17:41  • Odpověz
Holky, tak ja zalozim diskuzi, dam vam na ni odkaz, pokusim se vas tam nasypat vsechny, kdybych na nekoho zapomnela, ozvete se, nenei to umysl a uvidime, zda se diskuze chytne.. me treba zacinaji zajimat veci ohledne porodu a opravdu se mi nechce vykecavat celemu svetu, co me zajima a az budou tady miminka pvni na svete a novopecene maminky se trebas s porodem budou chtit sverit, verim, ze takhle to pujde lip:slight_smile:))
3. dub 2011 v 18:34  • Odpověz
3. dub 2011 v 19:08  • Odpověz
Zdravím Vás všechny. Koukám, že jste se mi přesunuly do nové diskuse... :frowning2: Celou dobu jsem Vás poctivě četla a v prvním trimestru i přispěla, a protože termín mám +- jako vy (začátkem července), tak se mi vaše diskuse moc líbila. Bohužel jsem ale ze středních Čech, což je od vás většiny trochu z ruky :frowning2: Chtěla jsem poprosit, jestli bych mohla mít přístup i do vaší nové diskuse...? :slight_smile: Hanka
4. dub 2011 ve 13:24  •  3 děti  • Odpověz
@rosnickah ahojky jasně že můžeš přispívat a ptát se...jseš vítána..vidím, že máš termín skoro jako já...
a čekáš holčičku,my taky..Tak doufám jen , že to bude ta holčička...mám známou a ta že čekala holčičku a pak porodila kluka...a ty to víš na 100%z utz nebo jsi byla na plodovce? :wink:
4. dub 2011 ve 14:42  • Odpověz
@jezulicka Ahojky, no jo, mám termín chviličku po tobě, ale kdo ví, kdy nakonec ta naše mimča přijdou na svět, že? Termíny mám 4.7. podle utz nebo 6.7. podle PM, tak jsem zvědavá :slight_smile: A holčičku nám řekl doktor v genetickém centru na velkém ultrazvuku ve 20. týdnu (podle utz), a prý na 95%, takže snad se nespletl :grinning: Žádný další ultrazvuk jsem zatím neměla, kontrolu budu mít za týden, tak možná tam, jestli mi bude můj dr. dělat uz...
4. dub 2011 v 15:37  •  3 děti  • Odpověz
ahojky holky. Tak u nás se hezky rozpršelo. Fůůůůj. Dopoledne jsem si udělala malou procházku, to bylo ještě nádherně. Objednala jsem dnes postýlku pro Julinku. Bude tak za týden.
Vegal..... taky Safari :slight_smile:
A nějakou hračku.
Teď řeším chůvičky. Máte někdo nějaký dobrý tip? Já totiž vůbec nevím. Nechci moc drahé, hlavně aby to splnilo svůj účel.
4. dub 2011 v 16:42  • Odpověz
@lucik32 Luci, supky taky do soukrome diskuze
4. dub 2011 v 18:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak nez jsem se stihla rozkoukat, tak jste vsechny pryc :frowning2: No to se neda nic delat. Beztak porad pracovne nejak nestiham a semka juknu zridka. Snad se to na materske zlepsi :sweat_smile: Mame za sebou zubare, obvodaka a test na cukrovku - tady pro me bylo nejhorsi ranni vstavani. Doporuceni moji mudr, ze si mam uvarit do termosky hodne horky caj s velkym mnozstvim citronu byl uzasnej, vypit se to dalo v pohode. Vsechno dopadlo na vybornou. Zubarka byla temer zklamana, ze nic nenasla :grinning: Jen mi doporucila, abych se ukazala znovu do vanoc, ze pri kojeni je mozny ubytek vapniku a zuby by to mohly odnest.... Takze m yvesele jedeme dal a uz se tesim, az budu moct skoncit v praci. Snad se to trochu zklidni - aspon na chvili, nez se prcek narodi. Tak s emejte krasne a pokud se nepletu, uz jste nektere na materske, tak preji krasne a pohodove dny.
8. dub 2011 v 08:19  • Odpověz
holky kde jste chci za vámi
12. dub 2011 v 19:27  • Odpověz
@daisynka Ahoj! Zkus napsat kami1984
14. dub 2011 v 19:26  • Odpověz
ahojky holky tak se hlasim po hroooozne dlouhe dobe tolik ste mio chybeli o co jsem prisla ????u nas je to to uz dobry vse pomalu chystame na porod dneska jsem sbalila tasku do porodnice no tak tak jsem to zavrela. jinak cekame chlapecka matyska ted ma tak 2800g a meri 47 cm tvrdne mi bricho kazdou chvili tak cekam co bude jestli to bude driv a nebo malej vyleze na termin jsem desne zvedava a moc se tesim co mi napisete vy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. čer 2011 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.