• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@lucietka77 já jsem taky určitě 3 roky u zubaře nebyla:grinning: Jednou akorát v nemocnici na pohotovosti když mě krutě chytly osmičky :grinning: A nic mi s tím neudělali:frowning2:
21. led 2011 ve 14:50  • Odpověz
meduza: Tam jsem nekoukala na googlu mi to vyhodilo jiné kliniky a podolí. Zkusim podívat, díky :slight_smile:
21. led 2011 ve 14:55  • Odpověz
Meduza: 500,- Kč vyžádaný UZ + 500,- Kč DVD záznam + 200,- Kč foto na CD( pacientka sama volí o co má zájem).
tak je to na tý Bulovce...což já bych chtěla všechno tak jako u těch ostaních :slight_smile: tedy u 100 levnější :wink:
21. led 2011 v 15:05  • Odpověz
autor
@berule jojo i já jdu na UTZ v 25. týdnu taky, kvůli drobnému "zářezu" na cévě.. nevím, co to znamená, ale prý to není nic vážného .. :slight_smile:
21. led 2011 v 15:38  • Odpověz
lucinda85: já jdu právě na Bulovku na utz koncem února. Na ten velký klasický. Na 3D se po pravdě ani nechystám. Je pravda, že je všechno lépe vidět. Vyzkoušeli jsme to neplánovaně na vánoce na pohotovosti. Ale třeba ještě názor změním.
21. led 2011 v 15:45  • Odpověz
meduza: já ted furt přemýšlím jestli jít, nebo nejít...Ke svýmu doktorovi jdu v půli unora na ten velký a taky pak nevim v jakém týdnu jít na ten 4D. ty chodíš normálně do poradny na Bulovku, nebo jak?
21. led 2011 v 15:51  • Odpověz
@lucietka77 aspoň budeš mít jistotu, že je všechno v pořádku :slight_smile:
21. led 2011 v 16:47  • Odpověz
@lucinda85 juchuu tak to jsem mooc rada :slight_smile:
21. led 2011 v 18:27  • Odpověz
Vidim holky ze dneska opet v debate nezahalite :slight_smile: Musim se vam pochlubit, dneska jsem si poridila uzasnou rychlozavinku a krasny latkovy plinky s potiskem :wink:
21. led 2011 v 18:30  • Odpověz
autor
@miruska_h tak parádička.. tu zavinovačku chci taky pořešit ... už mi z nich jde hlava kolem, jsou teď tak nádherný vzory, že si nemůžu zkrátka vybrat... :sweat_smile:
21. led 2011 v 19:31  • Odpověz
@miruska_h taky jsem se na ně v obchodě dívala... Měli tam úžasný vzor s medvídkem...A jedna stála 22,-
21. led 2011 v 19:38  • Odpověz
No ja mam morou s zirafkama a s medvidkama.Jsem z ni nadsena :slight_smile:
21. led 2011 v 19:44  • Odpověz
autor
Mě se moc líbí jednobarevné.. například ty, cvo jsem sem dala.... našla jsem hezký článek ...http://www.novinky.cz/zena/deti/145397-tradicni-zavinovacky-se-vraceji.html
21. led 2011 v 19:59  • Odpověz
autor
@cinky 22,- Kč??? To je zadarmo! :slight_smile:
21. led 2011 ve 20:01  • Odpověz
autor
ten odkaz mi nějak nejde otevřít.. tak kopíruji článek :
Testování ukázalo, že velká část dětí s pomocí zavinovačky usíná lépe, než když jsou přikryté běžnou peřinkou. Jak uvádí list Daily Mail, zavinování dětí sice v západním světě vyšlo z módy, ale mnoho lidí z Východu ho stále ještě užívá.

Po většinu dvacátého století převažoval názor, že zavinování dítěte znemožňuje jeho „sebevyjádření“ a zpomaluje vývoj jeho motorických funkcí.

Jak ale ukazuje americký vědecký výzkum z roku 2005, zavinování pomáhá dětem spát vydatnějším spánkem. Zdá se, že zavinutí a jemný tlak na tělo děťátka posiluje pocit bezpečí, protože si tak malé dítě připadá více jako v lůně matky. Některým dětem to sice nevyhovuje, ale jiné usínají takřka okamžitě.
21. led 2011 ve 20:05  • Odpověz
Rychlozavinovačku musím taky koupit,mám jen jednu tu klasickou,co se používala dřív
21. led 2011 ve 20:08  • Odpověz
ja mam jeste v planu koupi do vajicka :slight_smile:
21. led 2011 ve 20:10  • Odpověz
autor
@vegal ... takové ty klasické se třčwma stuhama na každé straně?? Pamatuji si, že jsme měli doma snad tři a nebo čtyři ... ty byly ještě po mě a ségře.. ale absolutně nevím, kam se poděly.. :frowning2: ...
21. led 2011 ve 20:16  • Odpověz
autor
@miruska_h jojo,, to já taky musím ... no a když jsme u toho.. ještě jsem našla krásný fusak na zimu ..
21. led 2011 ve 20:18  • Odpověz
@lucietka77 jo,přesně tu...poslala mi ji kamarádka s věcičkama a moje babička má taky jednu pěknou,ta je snad ještě po mém taťkovi :grinning:
21. led 2011 ve 20:28  • Odpověz
@lucietka77 ten je pěknej...fusak už taky mam...v tchibu měli slevu a byl za 250,. tak jsem ho už vzala,kamarádka ho má vyzkoušený a prý je bezva
21. led 2011 ve 20:29  • Odpověz
@lucietka77 noo tak ten je krasny.to taky musim nekde schrastit za dobrou cenu.Jo jeste vam doporucuji podivat se na www.babymarket.cz - krasne veci
21. led 2011 ve 20:52  • Odpověz
@lucinda85 já na Bulovce budu rodit a protože moje dr. ten velky utz nedělá, tak jsm se objednala tam. Na jednu stranu je to lepsi, aspon poznam vic prostredi :wink: Jinak chodim na kontroly ke svoji dr. mimo Bulovku.
21. led 2011 ve 21:31  • Odpověz
Ahojky holky. Jak se máte? Už vás miminka kopou? Já sem tam cítím takové pošimrání, ale trvá to jen chvililinku a pak zas pár dní nic. Tak nevím, jestli je to ono.... :slight_smile:
22. led 2011 v 10:45  • Odpověz
@lucietka77 fakt? vůbec nevím kolik se ty plínky jinde cenově pohybují. A obyčejné byly myslím za 15,-, ale nevím jaká to byla kvalita... Neošahala jsem je :grinning:
22. led 2011 ve 12:46  • Odpověz
@lucik32 ahoj! Jé ty se máš! Já vždycky večer čekám a nic :grinning:
A máme stejný datum porodu :wink:
22. led 2011 ve 12:48  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak dnes jsme byli v tom Tescu a kojenecké zboží už bylo dost přebrané, ale aspoň jsem koupila větší balení vlhčených dětských kapesníčků :slight_smile:. Taky užuž jsem měla v koši balení Pampers Premium Care, ale miláček se na mě tak zoufale podíval.. a řekl, .."a to teď opravdu potřebuješ?", tak jsem je vrátila :grinning:.. Jinak malej sebou dneska mele, že to není možný :grinning:. Furt lítám na malou :grinning:.
22. led 2011 v 18:28  • Odpověz
lucietka77: No vidíš to je s těma plínkama u nás obráceně. Když jsme tam byli v pátek tak měli v akci nějaké a manžel by je hned bral :grinning: Já jsem byla ta co mu říkala, že koupíme až později :slight_smile:
22. led 2011 ve 20:18  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: já si dneska odvezla Pampers Premium Care, zrovna tam na ně byla předváděčka a líbilo se mi, že se nacucají a udělá se z toho gel. Po zkušenostech při Ondráškovi se mi Pampersky neosvědčili, měla jsem osvědčený Huggiesky. Ale premium care jsem si jedno balení odvezla :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2011 ve 21:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.