• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@lucietka77 :slight_smile: tak to mi připomíná situaci u nás doma. Taky jsem byla v Tescu. Kupovala jsem bodýčka a nějaké overálky. Můj to se mnou moc absolvovat nechce, protože já vybírám a přemýšlím atd. Minule jsem měla v košíku bodýčka s krátkým rukávkem. A dal mi přesně takovou otázku jako ten tvůj tobě.... :slight_smile: Ti chlapy tomu vůbec nerozumí, že jo? Já už jsem pěkně natěšená na nakupování. Už máme vybraný kočárek a postýlku a povlečení. Ale s nákupem ještě vyčkávám. Hlavně penízky trochu postrádám. Jak jsem na té nemocenské....hrůza. Sociálka si dělá co chce a já nemám ani na chleba. No děs.
23. led 2011 v 09:58  • Odpověz
@cinky fááákt, to je náhodička. Ale Cinky, víš, já nevím, jestli je to už ono. Uvádí mě to do šílenství..... Naposledy jsem prcka viděla před měsícem na velkém ultrazvuku. Teď mi dr. zase ultrazvuk nedělal, jen mě osahal a prý vše OK. Ve čtvrtek jsem byla na krev na triple testy. Tak jen čekám. Je fakt, že bříško se zvětšuje čím dál tím víc. Přidala jsem do alba fotečku z 15tt. A na záchod se brzo asi odstěhuju :slight_smile:
23. led 2011 v 10:03  • Odpověz
@lucik32 Já jsem taky byla ve čtvrtek na triplech :grinning: Jj, zvětšuje! A i když nepřibírám! :grinning: Ale jsem ráda, že to na mě konečně je vidět, jelikož se řadím do kategorie boubelek, a dlouho jsem ani já na sobě nic nepozorovala:frowning2:
Já mám fotečky miminka 2, ale ani jednu nemůžu dát do alba. Je tam moc černa a jde to špatně vidět :frowning2:
A s tím záchodem jsem na tom stejně! Včera jsem byla snad tisíckrát :grinning:
Jo a kdy jdeš k doktorovi zase?
23. led 2011 v 10:36  • Odpověz
@lucietka77 :grinning: u nás jsme měli úplně stejnou situaci :grinning: Nakonec jsme taky plínky nevzali :grinning:
23. led 2011 v 10:40  • Odpověz
@lucik32 já jsem náhodou s vyplácením nemocenské byla úplně překvapená. penízky jsem dostala 13.1 :astonished:
23. led 2011 v 10:42  • Odpověz
@cinky já taky. I když se pupíček zvětšuje, nepřibrala jsem vůbec nic. Všechno si vezme miminko a nebo vyčůrám :slight_smile: fakt je to šílený. Někdy jdu i 2x za 10min. K doktorovi jdu 3.2. tak doufám, že už pučmelounka uvidím. A další velký UTZ máme 23.2. Ve středu mě čeká ještě zubař. jéééééé. Ale snad nic nenajde.
To se máš, že už jsi penízky dostala. Asi tam zítra zavolám, kde to vázne.
23. led 2011 v 11:05  • Odpověz
Já jdu ve středu, snad se i domluvíme na velký utz... Nějak jsme se o tom ještě nebavily:frowning2:
A ze zubaře mám šílený strach. Dlouho jsem tam chodila pravidelně a z ničeho nic se u mě vytvořila panická hrůza. Už jsem tam nebyla dobré 3 roky, tak snad to už překonám... :frowning2:
Myslím, že penízky ti musí poslat do konce měsíce... Tak zkus ještě vydržet. Ale těch 60% je šílených, že? :unamused:
23. led 2011 ve 12:11  • Odpověz
ahoj holky, tak jakou máte neděli? Co máte v plánu? Jéé téma zubař. Tak z otho mám též strach, naštěstí je už za námi, byli jsme s malým tak jako tak na preventivce a vše v pořádku, tak máme přijít někdy v červenci znova:slight_smile:
Jinak lítání na záchod se snad brzy ustálí a nebude tot ak častý.:slight_smile: Mě se včera mímo nějak divně krotila, že jsem měla pocit, že se otáčí celý jinam, fakt až mě to celkem bolelo. Je akční zásadně večer, lumpík. Tohle u Martínka si už nepamatuju:slight_smile:

Lucik, krásný fotečky, bříško se hezky kulatí a pokud bych si měla tipnout, tak myslím, že nosíš holčičku:slight_smile:
23. led 2011 ve 13:06  • Odpověz
jo a plínky, tak ty pampers bílý, ty premium si kamarádka moc moc chválí. My teda u Martínka měli jen pampers (než byl větší a stačili nějaký naprosto obyč), huggies nám hrozně protékaly. S těma jsme pro změnu spokojení moc nebyli. Jinak my zatím nemáme takhle nic, i když asi by nebylo od věci pomaličku něco koupit, když je akce. Já byla včera v německu a koupila tam věcičky Topolino, jestli znáte. Vyšlo to hodně levně (dvoje takový krásný tepláčky za 65 kč oboje) atd.:slight_smile: Tak jsem měla moc velkou radost!
23. led 2011 ve 13:09  • Odpověz
@alenka83 snad se to ustálí! :grinning: Já chodím často od 9.tt.
23. led 2011 ve 13:13  • Odpověz
autor
Tak koukám, že jsem ty Pampersky snad i měla vzít :slight_smile: byly zlevněné tuším na 325,- z 399,- to je docela pěkná cena si myslím. Ale snad je ještě do porodu slevní...Jinak Topolino mají moc hezké věcičky :slight_smile: Hodě často je mívají holky na Mimibazaru na prodej. Mě se moc líbí věci od NEXTu, ale přijdou mi docela drahý.. :frowning2: . S těma penězma na nemocenské je to fakticky dost děs. Jsem proto moc ráda, že už můžu chodit do práce ... Ještě čekám na nemocenskou za 12/2010 abych mohla zaplatit inkaso. Jojo placení je hodně a ani přítel to nemá teď zrovna v práci na pohodu... není práce, takže blbý :frowning2:. Jinak já mám zatím stále 10 kilo navíc... ráda bych, aby se ta váha zastavila a mimčo si začalo brát z těch mých tukových zásob :grinning:. Teď po obědě se nějak brobral a dělá si tam zase přemety nebo co.. :grinning:
23. led 2011 ve 14:41  • Odpověz
Tak já si objednala jedny Huggies s newborn,je jich tam 90 za 330,- tak uvidím,jak budou vyhovovat a pak sebudu muset kouknout po nějakých akcích,abych mohLA KOUPIT víc druhů na vyzkoušení :slight_smile:
23. led 2011 v 15:20  • Odpověz
Ahoj holky.Tak bych taky prispela do debaty :slight_smile: Me rikala kamoska, ze nejlepsi jsou jednoznacne pampresky :slight_smile: a prisli jsem s pritelem na bezva napad. :wink: Vzhledem k tomu, ze je tech plinek ze zezacatku pry potreba fakt mraky,tak je pojedem koupit do Makra :slight_smile:

lucietka77 Jinak casto sleduju letaky a neboj, plinky maji v akci porad :sunglasses:
23. led 2011 v 15:44  • Odpověz
@miruska_h to mě zrovna zajímá,jestli se daj v makru koupit výhodněji...Ono každýmu mimču prý vyhovuje něco jiného,tak proto chci vyzkoušet víc druhů a snad ty správné najdem
23. led 2011 v 15:48  • Odpověz
autor
Přesně tak. Chtěla bych vyzkoušet různé a pak uvidíme :wink:. Taky je pak chci kombinovat s látkovými, ale to asi až později. Prý se tak líp učí děti na nočník :slight_smile:. Tak nakoupíme až bude zas nějaká ta akce. :wink:
23. led 2011 v 15:56  • Odpověz
@vegal No ja si myslim, ze vyhodne to bude urco a pokud jde o pohodli miminka, tak co jsem se bavila s kamoskama co uz deti maji, taky rikaly jednoznacne pampersky, al vis jak to zalezi na kazdym.Nikde neni napsany, ze nemuzes vyzkouset co bude miminku nejlip vyhovovat :slight_smile:
23. led 2011 v 15:57  • Odpověz
@lucietka77 já když se začala zajímat o látkovky,tak si všichni kolem mně klepaj na čelo...ale nakonec jsem je prozatím taky zavrhla,jelikož to tu nemam kde sušit.Tak uvidím,až bude prcek větší
23. led 2011 v 15:58  • Odpověz
@miruska_h jasně...já právě slyšela od každého něco jiného...stejnak si musí udělat názor každý sám :slight_smile:
23. led 2011 v 16:00  • Odpověz
@vegal to se vi ze jo :slight_smile: Vsak to se pak pozna, az se nam mimi narodi, co se jim bude libit a vyhovovat a co ne :wink:
23. led 2011 v 16:05  • Odpověz
autor
@vegal Já jsem chtěla látkovky taky prvně od začátku, ale z praktického hlediska zatím je taky nemám ani kde sušit, takže zatím budou jednorázovky.. ale vzdát se jich úplně nechci.. :confused:
23. led 2011 v 16:05  • Odpověz
Holky jeste jsem se vas chela zeptat, jak jste na tom s prasama???boli vas nebo menite uz sve obvykle podrpsenky?
23. led 2011 v 16:17  • Odpověz
autor
@miruska_h Mě už prsa vůbec nebolí... díkybohu, protože mě bolela, že se jich nedalo ani dotknout.. Jen bradavky jsou dost citlivé, ale nebolí. Prsa dost narostla. Velikost se mi změnila .. asi o 1 číslo.
23. led 2011 v 16:23  • Odpověz
@lucietka77 No me totiz vubec nebolely a ani nevim jestli mi vyrostly.Mela jsem uz pred otehotnenim c.3.jako zda se mi ze jo,ale jiste to nevim, tak zjistuju jak jsou na tom ostatni :slight_smile:
23. led 2011 v 16:30  • Odpověz
autor
@miruska_h Já měla 80D, takže přítel zjistil, že už se ani do ruky nevejdou :grinning: :grinning:
23. led 2011 v 16:55  • Odpověz
holky, s plínkama to si každý najde to svý, jak píšete, ale pro to čerstvý miminko jsou asi nejšetrnější pampers, nedělají se tolik vyrážky a jiné věci na pokožce, ale taky to je o děťátku. Jinak s nočníkem...na to dítko přijde dřív nebo později stejně samo, ale je možný, že látkovky to uspíší, nevím, neměli jsmeje a jsme taky bez plínek. Sice od dvou,ale jsme:slight_smile: Slevy mají pořád někde nějaký, a hlavně ty gigapacky jsou nejvýhodnější, ale chce to počkat:slight_smile:

S prsama to je šílený, hodně se mi zvětšili, jsou citlivý jako blázen. jo a holky, pozorujete, že by se už začalo dělat mlíčko?
23. led 2011 v 17:26  • Odpověz
@miruska_h prsa mi určitě vyrostla,ale podprsenky nosím pořád ty samé.Jinak mam citlivé bradavky a prsa mě teď dost svědí,i když svědí mě i břicho,ruce...nevím čím to je
23. led 2011 v 19:04  • Odpověz
@alenka83 mlíčko se asi ještě nedělá,nevím jak to poznat,ale občas mi z prsou teče něco průhledného nebo zažloutlého...nevím jak se to jmenuje
23. led 2011 v 19:06  • Odpověz
@vegal pokud je to žluté,tak je to mlezivo a je to od 20tt úplně normální.Říkala mi to kamarádka,abych se neviděsila :slight_smile: já zatím nic takového neobjevila.Prsa mi vyrostla asi o dvě čísla.Manžel je úplně nadšený :grinning: Už teď je mi ho líto,až uvidí ty prázdné pytlíky po půl roce kojení :grinning:
23. led 2011 v 19:22  • Odpověz
Jinak jsem se dnes byla podívat v prodejně Malvík na kočárek,který jsem měla vybraný. Kamarádky mi ten obchod doporučily,jako nejlepší.Mají tam toho fakt hodně,ale já byla bohužel zklamaná.Můj vybraný kočár tam neměli a ještě o něm nemluvili nijak nadšeně a ještě jsem se dozvěděla,že je polský a to nechci.Každému se většinou polský kočár rozpadne do půl roku.Takže jsem opět na začátku a nevím jaký kočár si pořídit. Holky máte nějaký fakt dobrý tip ? Jo a X-landera taky nechci,je strašně maličkej.
23. led 2011 v 19:28  • Odpověz
Vegal, přesně to je ono, není to mlíčko jako takový, ale to mlezivo, který se začíná tvořit. Jinak svědění bych nepodceňovala a řekla to dr na kontrole. Může to značit nějaký problém jater, tak kdyby to bylo neúnosný nebo nějak hdoně, určitě neváhej!

@vonkacka a jaký jsi měla vyhlídnutý?
23. led 2011 ve 20:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.