• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
autor
Tak já žádné mlezivo zatím nemám. S tím svěděním bych to taky radši řekla doktorce. Bříško mám už docela velké, ale musím zaklepat.. zatím žádné strie.. :sweat_smile:
23. led 2011 ve 22:17  • Odpověz
autor
@vonkacka Tak s tím kočárkem je mi to líto, ale určitě se najde nějaký jiný favorit...
23. led 2011 ve 22:34  • Odpověz
Holky asi začínám cítit lechtání v bříšku:slight_smile:
24. led 2011 v 11:02  • Odpověz
autor
Tak dneska se mi teda vůbec nechtělo vstávat. Bolí mě záda (mezi lopatkama) a to jsem dnes v práci do 18:00 h. :frowning2: Chjo.... :unamused:
24. led 2011 v 11:08  • Odpověz
autor
@cinky jé... :slight_smile: že by??
24. led 2011 v 11:08  • Odpověz
vegal : Mě taky občas svědí tak předpokládám, že ted to bude asi v těhu tím jak rostou :grinning: Nevím o kolik mě narostly ale manžel si nestěžuje :grinning: Jinak včera jsem byla na náštěvě u kamarádky co má měsíční holčičku a byl božská :slight_smile: už se nemůžeme dočkat toho našeho šmudlika :wink:
24. led 2011 v 11:17  • Odpověz
@lucietka77 doufám, už včera jsem něco zaznamenala, ale byl to spíš takový tlak... A dneska jsem ucítila takové lechtání, ale slaboučké. Snad se mi to nezdálo :grinning:
24. led 2011 v 11:18  • Odpověz
:wink: cinky: Tak to gratuluji :slight_smile: Taky už občas cítím takové šimrání.
24. led 2011 v 11:18  • Odpověz
lucietka77: Ahoj, už se ti zlepšilo to spaní? Pamatuju, že si psdala, že máš v noci problém spát a mě to ted také bohužel začlo a probouzím se každou noc a pak se převalulu a už nemůžu zabrat :frowning2:
24. led 2011 v 11:20  • Odpověz
autor
@lucinda85 Jojo už se mi to upravilo, jak jsem začala chodit do práce. Ikdyž někdy se ještě zadaří a nespím.. ale je to jen vyjímečně. :confounded:
24. led 2011 v 11:42  • Odpověz
autor
teď mě taaak šimrá v bříšku :slight_smile: Asi má mlaďoch už hlad :grinning:
24. led 2011 v 11:50  • Odpověz
@lucinda85 děkuji!!
A taky mám problém se spaním... Většinou se v noci budím kolem jedné a pak po čtvrté... usnutí trvá minimálně hodinu. Šílené! :frowning2: Ještě nedávno se mi chtělo spát pořád a najednou takový nespavec ze mě:grinning:
24. led 2011 v 11:56  • Odpověz
autor
@cinky Já myslím, že to je ono.. :slight_smile: a později to budeš cítit silněji :slight_smile:
24. led 2011 ve 12:07  • Odpověz
@lucietka77 cítila jsem to znova! To je tak krásný pocit!!!
24. led 2011 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj holky, k tomu svědění těla-pokud se nepletu, tak v těhotenství se malinko změní pleť, je jakoby sušší. Nevím, jestli jste to také zaregistrovaly. A k tomu je venku docela zima, takže je pokožka o to vysušenější a proto svědí. Já osobně bych to víc řešila až v případě, že by mi nepomohl ani dobrý hydratační krém.
24. led 2011 ve 12:46  • Odpověz
cinky a lucietka77: Nejvíc se těším až bude na bříšku cítit pěkná kopačka :slight_smile: Jinak holky budete se některá nechávat fotit třeba od profi fotografky s velkým bříškem?
24. led 2011 ve 13:22  • Odpověz
@lucinda85 Taky se moc těším až kopanec půjde cítit na bříšku.

A jak řešíte nakupování? Přes e-shop nebo v obchodech?
24. led 2011 ve 13:35  • Odpověz
@lucinda85 zatím jsem nad fotografem neuvažovala... Každopádně chci mít na těhu období památku...
24. led 2011 ve 13:38  • Odpověz
cinky : Já právě zvažuji jestli se nechat fotit od profi s bříškem nebo mě pak spíš napadlo na výročí svatby 11/9 udělat si takové rodiné v místě kde jsme se brali :slight_smile: měli jsme venkovní obřad v Panenském Týnci u Loun kdyby to nějaké z vás něco říkalo..fakt moc krásné místo. Jinak manžel taky má lepší foták tak s tím bříškem pak určitě taky něco nafotíme abychom měli památku :slight_smile:
Jinak já zatím moc nenakupuju, ale koukám jak na netu tak v kamených obchodech :wink:
24. led 2011 ve 13:43  • Odpověz
@lucinda85 Ahojky, ja jo pokud jde o to foceni :slight_smile:

A pokud jde o to svedeni,tak me taky obcas svedi kuze na brise a kolem bradavek,ale namazu se je to zase v pohode :slight_smile:
24. led 2011 ve 14:02  • Odpověz
@cinky Gratuluji k pohybum :slight_smile: me uz malej kopl, bylo to tak zlehynka, bylo to super :slight_smile:
24. led 2011 ve 14:04  • Odpověz
miruska_h: A co budeš se nechávat od profi fotit v těhu?
24. led 2011 ve 14:11  • Odpověz
@lucinda85 Ja si jo.Muj pritel ma v praci kolegu a ten to ma ako konicek,ma svuj atelier a dela moc pekny fota takze do toho asi pudju.
24. led 2011 ve 14:18  • Odpověz
autor
@lucinda85 Já se fotit profi fotogragkou nenechám, jelikož na to zkrátka teď momentálně nemáme.. budeme si stačit s fotečkama, co si uděláme sami. :slight_smile:
Jinak všem, kterých se to týká moc gratuluji k pohybům.. je to úžasný pocit, že?? :wink:
Miláček teď skoro každý večer poslouchá bříško, někdy se nemůže odtrhnout a říká mi, že tam prcek dělá pěkný bugr a nebo, že dneska je tam klid :grinning: Je to mazec.. :dizzy_face:
S tím vysušováním kůže to je teda pravda.. nohy i bříško si mažu po koupání dětským olejíčkem a nebo kakaovým máslem... Ale záleží na tom, jestli to svědění jde jakoby zevnitř, tak to s vysušenou pokožkou nemusí souviset.. :fearful:
24. led 2011 ve 14:18  • Odpověz
ahoj holky, gratuluji k pohybům! Je to paráda už mít mimčo takhle hezky pod kontrolou! Nejvíc to ucítíte, když si lehnete na záda a budete v klidu, to se pak miminko ozve! Mě už teda čutá až dost, cítím jak tam asi nožičkoupřejíždí po stěně:slight_smile:
24. led 2011 ve 14:21  • Odpověz
miruska_h: jj je občas dobrý mít takhle známosti :wink: Já jsem se rozhodla, že taky na těho fotky neůjdu do ateliéru, ale chtěla bych pak na výročí se nechat vyfotit jako celá rodina... to už bude mimčo větší a měli bychom to současně jako dárek k ročnímu výročí svatby :slight_smile:
24. led 2011 v 15:01  • Odpověz
@lucinda85 to bude krásný dárek:slight_smile: Na naše první výročí svatby budu mít pár dní před porodem, tak u nás to nepůjde:grinning:
24. led 2011 v 15:39  • Odpověz
@alenka83 i v poloze na bříšku to cítím.
24. led 2011 v 15:41  • Odpověz
@lucinda85 jo tak o je super napad, to budete mit krasny :slight_smile:
24. led 2011 v 16:06  • Odpověz
@cinky to jsem v 17 tydnu citila nejvic, kdyz jsem si lehla na bricho. :slight_smile:
24. led 2011 v 16:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.