• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
cinky : Taky dáš manželovi krásný dárek k výročí :slight_smile:
24. led 2011 v 16:36  • Odpověz
miruska_h: Taky si tu furt pochvaluju jak jsem to vymyslela :grinning:
24. led 2011 v 16:37  • Odpověz
@miruska_h taky si myslím, že na bříšku to cítím více :slight_smile:
24. led 2011 v 16:44  • Odpověz
@lucinda85 kdo ví?! třeba nám to vyjde i na výročí :grinning:
24. led 2011 v 16:45  • Odpověz
cinky: No tak to by byla pecka vid? :slight_smile:
24. led 2011 v 16:51  • Odpověz
Když už mluvíte o tom výročí,tak já mám termín 13 dní před 6.výročím svatby...ale doufám,že nebudu těch 13 dní přenášet :unamused:
24. led 2011 v 17:28  • Odpověz
@cinky ¨gratuluji k pohybům :slight_smile: Mě teď prcek kope hlavně když sedím,ale bude hůř :grinning:
24. led 2011 v 17:29  • Odpověz
autor
@vegal i mě kope, když sedím v práci za stolem, tak mi hned dá vědět, že tam je a že se o ten stůl nemám tolik opírat :grinning: .. ale teď si z ´toho děláme legraci, ale jak říkáš.. bude hůř.. :grinning:
24. led 2011 v 17:56  • Odpověz
@lucietka77 mě to taky přijde,jako bych ho tam nějak utlačovala,tak že mi dává signál,abych změnila polohu :grinning:
24. led 2011 v 19:15  • Odpověz
Ahoj holky, vas docist, chvilku tu nejsem a tolik toho je:slight_smile:))
my ted tyden marodili i s manzou, desne jsem kuckala, smrkala, mela v brichu bolestijsem si zachvaty kasle podrzadila branici. obvodak mi dal paralen, pila jsem jitro. sirup atukam, dnesk uz jen parkrat zakuckam..
ve str jsem byla na kontrole na gynde, tak jsme odpovidali 14+4, sla krasne videt pater, male sebou mlelo a pak si dalo nozku pres nozku..moc zmerit nelo, kvuli stalemu vlneni:slight_smile:)) ale cca 10cm je za nami...
jen mam vysoky tlak a puls 145/92 a110tepu, tak jdu zitra na internu a ekg..tak jsem zvedava...
nevydrzela jsem a mimi za ukazkovou oontrolu koupila 3 body(s dinosaurem, medvidkem, opickou) a koupila 3hracky lamaze (pava, soba a chrastitko sneka) a ted jsem se zarekla, ze az zase neco za kontrolu 9.2., to sice budu uz 17tt, ale vezmou mi teprve krev na tripple a na prelomu 02-03 bude velky utz, delaji ho taky tam, takze super a asi ve 24tt bychom chteli 4D..vy jdete kdy?

jinak uz mi zacina byt lip, az mam strach, zda mimi nic neni.))jsem desna, porad se bojim... mam o 10kg min, zmensila se mi prsa a jen naha a vecer jde poznat jakoby tehu brisko:slight_smile:)) vypadam nejlip za poslednich 9mesicu, dobry paradox:slight_smile:))
24. led 2011 v 19:24  • Odpověz
@lucinda85 to by bylo krásné :slight_smile:

@vegal Děkuji!

@kami1984 Taky mám vysoký tlak. Většinou jsem měla kolem 150/95. Tak mě doktorka vyslala na internu a EKG, kde mi nasadili Dopegyt. Beru 1,5 tabletky denně a tlak je teď přímo ukázkový.
A nejni ve 24.tt trošku pozdě na 4D? Co jsem se tak zajímala, tak je to do toho max. 21.tt krásně všechno vidět, pak už se tam miminko moc nevleze. Tak nevím. Ale mám to z "jedna bába povídala" :grinning:

Jo a dneska jsem znova neodolala a koupila jsem si jedno body s dl.rukávem a jedno s kr.rukávem:slight_smile: Sice úplně bílé, ale byly za suprovou cenu.
24. led 2011 ve 21:01  • Odpověz
tak koukal jsem na netu a to vyšetření se provádí v 14+0 až 17+0 a 26+0 až 30+0
Takže pokud mi na velkém uz nepotvrdí pohlaví tak bych určitě pak chtěla jít taky na 4D :wink:
24. led 2011 ve 22:08  • Odpověz
autor
@kami1984 No Kami zrovna včera jsem na Tebe myslela, že ses tu dlouho neukázala :grinning: Já mám taky tlak vyšší, ale na nasazení prášků to naštěstí není :slight_smile: Naše mimčo má už dost přes 20 cm :slight_smile: ...( tolik mělo 11.1. na UTZ). Já jsem viděla tak krásný věci na kluka.. ale tak.. třeba dupačky s angl. větou ...v překladu: "jsem cool jako můj táta" :grinning:. Fakt mazec...
25. led 2011 v 10:24  • Odpověz
lucietka77 : Kde si to viděla? Na netu nebo někde v krámu? Měli tam i něco neutrál?
25. led 2011 v 10:56  • Odpověz
autor
@lucinda85 Měli to v Tescu.. ale nebylo to s tou slevou....
25. led 2011 v 11:06  • Odpověz
autor
@lucinda85 zaujaly mě hlavně tyto dupajdy :slight_smile: ale měli i různý kabátky a tepláčky..
25. led 2011 v 11:07  • Odpověz
lucietka77: Aha tak toho jsem si ani nevšimla kord jestli to neměli v neutrálních barvách :slight_smile: Každopádně až pojedem nakupovat podívám se :slight_smile:
25. led 2011 v 11:14  • Odpověz
@cinky ja dneska mela 155/95, nasadil mi 1tabletu Dopegytu. Delali mi ekg, 2x merili tlak a pristi tyden jdu na kontrolu i na echo sveho srdce..hlavne at je mimulek v poradku:slight_smile:)
@lucietka77 nejak nestiham:slight_smile:)clovek doma a nic nestiha:slight_smile:)ted uz uklizim, poamlu po 1pokoji, dneska kuchynku a pak s manzou obyvak:slight_smile:) teda, vy rostete:slight_smile:))
25. led 2011 v 11:35  • Odpověz
Dupačky s nápisem miluji svého tátu a mámu jsem tam našla jen jedny, ale byly moooc velké... Všechno už tam bylo přebrané :frowning2: Snad to doplní :slight_smile: Hrozně semi líbí ty s tím nápisem.
25. led 2011 v 11:45  • Odpověz
@lucinda85 asi je to jedno... A na pohlaví tolik nelpíme, tak pokud mi to nepotvrdí doktorka na normálním utz, tak se nechám překvapit.

@kami1984 Já jsem taky začínala na jedné, pak mi to zvýšila. Dokonce mi i dneska doktorka zvýšila dávku tabletek na štítnou žlázu :frowning2: Šílené. Taky doufám, že bude prcek v pořádku. Zítra budu mít výsledky z těch tripplů, tak jsem napnutá jako struna :grinning: A konečně zase uvidím mimi :slight_smile: Doufám, že se nám podaří pěkné foto.
25. led 2011 v 11:52  • Odpověz
autor
@cinky Jojo to jsem taky viděla, taky moc hezký... :slight_smile: Mě se taky líbí ty oblečky s nápisama.. a zjistila jsem, že by se mi líbily oblečky se Snoopym :slight_smile: to by bylo super :wink:
25. led 2011 ve 12:19  • Odpověz
cinky: To já jsem zvědavá a do porodu nevydržím. Doufám, že se nám prcek na tom velkém odhalí :grinning:
25. led 2011 ve 12:32  • Odpověz
autor
@lucinda85 taky bych to nevydržela.. :grinning: byla jsem napnutá jak luk :grinning:
25. led 2011 ve 12:43  • Odpověz
lucietka77: mě už se o tom začne snad v noci i za chvilku zdát :grinning: No jen at už je únor..šup...šup
25. led 2011 ve 13:04  • Odpověz
autor
@lucinda85 chápu .. :grinning: Já byla to samý... :grinning: už mi to pěkně lezlo na mozek.. :confounded: :grinning:
25. led 2011 ve 13:15  • Odpověz
lucietka77: JJ já to chci vědět už jen kvůli tomu, že se furt dohadujem na jménu pro holku tak když řeknou, že kluk tak bude hned o starost míň :grinning:
25. led 2011 ve 13:20  • Odpověz
autor
@lucinda85 o a vidíš.. my to máme naopak.. pro holčičku jsme měli jméno jasné, ale Teď se zase příteli v hlavě rozeležel ten Sebastian.. ale prý, když nepřijde na nic lepšího, tak to bude Sebastian .. :grinning:
25. led 2011 ve 14:27  • Odpověz
@cinky jejda, tak to snad ne, stitnou zlazu mam, klepu na drevo, v poradku...
hlavne at se to ustali, ja nic necitim, jen se zadycham do schodu, jinak nic, jen takove buseni na plicich..

No, jmeno pro kluka je u nas jasne, pro holku to bude boj, nevite, zda muze byt jen iniciala 2. jmeno treba Katerina K. takze nevim Marketa K. a prijmeni?? sice takova jmena nemame vybrana, je to priklad. uz tak chceme v 1. jmenu mit R, druhe ho obsahuje taky a prijmeni taky..pak kdyby slecna rackovala no potes..... me se kazdy den libi neco jineho:slight_smile:)ale mame cca 8favoritek divcich jmen...

ja ty dupky chtela manzovi na Vanoce, jsem je nesehnala, jen na netu a davat za ne pres 350kc i s postovnym se mi fakt nechtelo...
25. led 2011 ve 14:33  • Odpověz
ahoj holky,

téda vy máte cifry na tlakoměrech, jakto? Čím to je? Já mám většinou tlak max 110/50, takže docela nízkej, ze začátku jsem měla pocit, že sebou šlehnu, ale teď dobrý, jsem asi zvyklá:slight_smile:
Jinak věcičky mají nádherný, já mám už zákaz cokoliv kupovat, máme toho hodně, tak se musím mírnit:slight_smile:

my to se jménem měli u prvního tak, že na kluka si vybral manžel a na holčičku jsem měla já, ale pak vybral ze dvou variant on. Byli jsme na matrice podepsat papír, nebyli jsme ještě svoji, tak aby měl prcek příjmení rovnou po něm a tam jsme to museli udávat přesně a nešlo to už měnit a teď jsme od začátku měli na holku a na kluka pořád bojujem. Mě se líbí Tomášek, ale ten mi neprojde:frowning2: Bohužel.

Sebastiánek je moc hezký jméno.:slight_smile:
25. led 2011 ve 14:37  • Odpověz
@kami1984 Kami, myslím, že to nejde, ale zkus se zeptat na Matrice, jestli to není náhodou povolený, tam takový různý variace schvalujou. Jinak my máme Martina a v příjmení máme hned rovnou R 2, takže taky jazykolam. Tak snad se to R hezky naučí, i když má problém i s blbým písmenkem K. Místo něj říká T:frowning2:
25. led 2011 ve 14:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.