• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
Já jsem se šéfovi s těhotenstvím "pochlubila" v 11tt. Bylo to hlavně kvůli tomu, že jsem potřebovala víc spát a začala jsem jezdit později do práce. A taky jsem chtěla, abychom včas našli náhradu. Průkazku jsem dostala až týden poté. Vzali to v pohodě a náhradu už jsme také našli, takže jedna starost je vyřízená.
6. led 2011 ve 23:40  • Odpověz
ahoj holky, byly jste na NT+ i s partnerem? jak dlouho to asi trvá? jdu až ve čtvrtek, ale docela se bojím, aby bylo vše v pořádku...
7. led 2011 v 10:42  • Odpověz
autor
@ssassi Já sice nebyla s partnerem, ale jinak tam chodili snad všechny holky s partnerem. Pak jsem si spíš připadala divně, že jsem tam sama. Bude to zážitek tam být s partnerem, uvidíš. :wink: A přeji samozřejmě, aby bylo všechno v pořádku. Neboj, určitě bude kočko. :slight_smile: Žádné stresy..
7. led 2011 v 10:48  • Odpověz
7. led 2011 v 10:56  • Odpověz
Já jsem byla na NT+ taky sama a domů donesla aspoň fotečku. Manžel se chystá se mnou až na velký ultrazvuk ve 20tt.
7. led 2011 ve 12:36  • Odpověz
meduza:taktéž...už se těšíš? Já strašně moc a doufám, že už nám řeknou co to bude. Všechny kamarádky zatím holčičky tak jsem zvědavá jestli se trhneme z party :wink:
7. led 2011 v 15:20  • Odpověz
autor
@lucinda85 @meduza Holky a mě velký UZ čeká už v úterý :slight_smile: tak strašně moc se těším ... :slight_smile: taky jde se mnou přítel.. :dizzy_face:

@lucinda85 Taky doufám, že už to budeme vědět. My teda holčičku chceme, tak snad se to potvrdí :wink: Ale i kdyby ne, tak co.. :slight_smile: Milovat ho budu stejně :dizzy_face:
7. led 2011 v 17:13  • Odpověz
@ssassi já byla taky sama.Chlap s náma v čekárně seděl jen jeden. Jelikož naše miminko nechtělo spolupracovat,
tak jsem si ho užívala 20min. Doktorka se ho snažila prohlédnout ze všech stran a změřit šíjové projasnění a ten pinďa se otočil vždy úplně jinak.Dokonce jsem musela dělat dřepy a kašlat,aby se trochu hnul.Bude to paličák po tátovi :grinning: Pak jsem šla do čekárny a za 10min si mne zavolali zpět a už se umoudřil a ukázal se.Bylo to naprosto úžasné a moc lituji toho,že manžel nebyl se mnou.Těším se na ten UZ ve 20tt a tam už si manžu vezmu.

@lucietka77 tak to ti moc závidím,já jdu 4.2. a to je ještě stááášně moc daleko :cry: taky se těším na to,že se konečně dozvíme zda to bude ona nebo on :wink:
7. led 2011 v 18:15  • Odpověz
já jdu na velký UZ 13.1., taky jsem zvědavá, jestli se ukáže. U prvního mimča jsme se nechali překvapit, všichni říkali, že to bude kluk a nakonec vyšla holčička, kterou jsme si moc přáli. Tentokrát bych chtěla kluka, ale z praktického hlediska by se hodila holka, kterou si zase přeje tatínek :slight_smile:
7. led 2011 ve 21:54  • Odpověz
Pěkný večer!Můžu se k vám přidat?Zítra budu přesně v polovině těhu a velký utz mě čeká 17.1. Půjde se mnou i manžel,jelikož na NT screeningu nebyl,tak ať taky vidí jaké je to pěkné,když se tam ten prcek hýbe :slight_smile:
7. led 2011 ve 22:19  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:)
byla jsem dneska na tom UTZ...byla jsem posledni, mam vysledky krve v prukajde, jsem lehci o 880Kc(700utz+180Kc za 2fotky 3d) a mam od minula o 1,5kilo min a tlak 145, s tim pry budem muset neco delat..dr. o nemocenske zruseni nechtel slyset , dr.jel jak blazen, nebyt tak studovana diky vam a obrazkum z kone, nechytla jsem se..takhle kroutil hlavou, kdyz jsem vedela, kde ma mimi hlavu a tak a hlasila mu, jee, vidim obe ruce..pri vyberu fotky se me zeptal, zda jsem uz utz videla, ze se opravdu podivuje, jake mam oko...
mela jsem malo plny mechyr, tak docela tlacit..prcek byl nejdriv v klidu, ale pak zacal vyvadet a maval s sebou..
mame 6,5cm, porod 16.7.2011 a z 60% to je holka))
ukazal mi celist, oci, nosik, poslouchala jsem srdce, to byl hukot, ukapala mi slza a mame tep 163..koncetiny mame v poradku a prijde mi, ze je podobne Pavlovi, alespon nosik... jen me vydesila dira na hlavicce, ale jsou ty pry jeste nesrostle lebecni kosti a hlavne riziko je 1: 25 532 takze skvele..byl to uzasny zazitek..ja chci zase
Bylo mi lito, ze tam Pavlik nebyl, ale alespon mame fotky, jedna visi na lednicce, druhou mam v tehu prukajde..uz jsem se s nim domlouvala, ze na velky UTZ v 20.tdnu pujde se mnou...

ja se uz presunu k vam, zitra jsem 13tt...
7. led 2011 ve 22:35  • Odpověz
Ahojky děvčátka,
Tak velký ultrazvuk ve Zlíně máme za sebou. Bylo to nádherný. Prcek už má 6,5 cm. Zrovna spinkalo na hlavě :slight_smile:. Snažili jsme se ho probudit, ale marně. Spinkalo spánkem spravedlivých jak okomentoval pan doktor. Vše bylo podle měření v pořádku, ještě čekám na 14.00h na výsledek z krve. Budu tam pak volat. Na další test jdeme 23.2. ve dvacátém týdnu. Jo a šuldu tam zatím neviděl. Tak uvidíme :slight_smile: Zacvakali jsme 1400,- a frčeli s fotečkou domů. Pak ji vyfotím a přidám ji do alba. Taky jsme poprvé slyšeli ozvy. Hned se mi zalily oči slzičkama. Bylo to tak úžasné.
Jo taky to u nás asi vypadá na svatbu. Můj miláček mě na štědrý den požádal o ruku. A já mu řekla ANO. Dostala jsem i krásný prstýnek. Tolik štěstí najednou. Nemůžu uvěřit....

Krásný nový rok 2011 vám všem
8. led 2011 v 11:29  • Odpověz
No výsledky už taky máme, samozřejmě hned na druhý den. Jsem se přepsala. Krev vyšla skvěle. Teď máme další kontrolu ve čtvrtek, tak jsem zvědavá, o kolik prcek zase povyrostl. Kami, já taky vůbec nepřibírám, ba naopak
8. led 2011 v 11:32  • Odpověz
@kami1984 za dvě fotky? A oni dělali 3D? Jen 880Kč?
8. led 2011 v 11:33  • Odpověz
@lucik32 presne tak, utz stal 700Kc, krev jsem mela zdarma, delali to na gynde, kde normalne chodim, jen jiny lekar..180Kc jsem si zacvakala navic, chtela jsem fotky, za cernobile na obyc.papiru platim 30Kc..ale je to super, ted varim a miminko na me mrka z lednicky:slight_smile:
8. led 2011 v 11:56  • Odpověz
A smozrejme blahopreji k skvelemu vysledku...
@lucietka77 Luci, na ten velky utz jdes do nemocnice?
8. led 2011 ve 12:00  • Odpověz
autor
@kami1984 Ahoj nene, jdu do centra prenatální diagnostiky, kde jsem byla i na NT Plus.

Jééééé já se tak těším... už za dva dny :wink:. Snad bude všechno v pořádku. No miláček jde se mnou, myslím, že se těší, ale dělá hrdinu :slight_smile:. No uvidíme, já se moc těším, co na to bude říkat :wink:. Byl tak šťastný, když jsme přišli na to, že čekáme miminko, tak hrdý... snad bude všechno OK. Už se na prďouška malýho těším. No a snad už teda budeme vědět se stroprocentní jistotou co to bude... :dizzy_face: Ale jak říkám, hlavně, aby bylo zdravé... teď se mi honí hlavou takový šílenosti, aby nebylo nějak postižené.. pořád se mi to teď honí hlavou.. všechny ty věci jako autismus, slepota, ... to proto, že jsem byla hodně silná kuřačka ... budu zase trochu klidnější po tom UTZ. Taky mě děsí, že tak kynu .. zdá se mi to strašně moc. Nikdo koho znám, tolik nepřibíral.. :unamused: :frowning2:
9. led 2011 ve 22:54  • Odpověz
autor
@lucik32 teda co říct.. tak veliká gratulace.. to je nádherný dárek k vánocům...tolik štěstí .. moc Ti to přeji.
9. led 2011 ve 22:56  • Odpověz
autor
Jo a ještě jsem dostala 3 plné igelitky oblečení pro miminko, tak jsem v tomto směru naprosto klidná.. ještě jsou to i různé velikosti, takže bomba... no a máme už i vaničku :slight_smile: No, jsem moc ráda. :slight_smile:
9. led 2011 ve 22:58  • Odpověz
Ahoj holky, pár dní tu člověk není a kolik se toho tady událo. Moc vám všem držím šesti ať utz dopadnou dobře. Mě tento týden čeká kontrola. Dr. mi říkala, že pokud je všechno v pořádku, utz dělat nebude. Jen mě čeká triple test. Takže mi prtouse uvidíme až za měsíc na velkém utz. Moc se těšíme.
Cítíte už pohyby? Na to já se moc těším.
10. led 2011 v 10:12  • Odpověz
@lucietka77 Luci, hlavne, ze ted nekouris a neboj, bude vse v poradku a uvidis "rozpitvaneho" mimiska od A do Z:slight_smile:pry to je uzasny zazitek, uvidis vsechno:slight_smile: a uz by Ti mohli potvrdit i Vasi holcicku:slight_smile: moc drzim palce a veci, no parada!!!! to je vybava!!
@meduza me dr. rikala, ze ho bude delat vzdycky a ja jsem rada, ze bobise uvidim:slight_smile:
10. led 2011 v 10:28  • Odpověz
meduza: Ahoj, já to mám úplně stejné jako ty :slight_smile: Jdu příští týden na poradbu a budou mi brát odběry na triply a klasickou prohlídku a čekám, že na ult mě pošlou až tak začátkem února a už se tedy samozřejmě nemůžu dočkat a docela závidím holkám co jim dělají ultrazvuky každou prohlídku
10. led 2011 v 11:52  • Odpověz
Ahojky, můžu se k vám přidat? My už jsme na jednom utz byli a tak víme, že budeme mít holku :grinning: .
10. led 2011 ve 12:06  • Odpověz
@lucinda85 dr. nema utz??
@berule jee, blahopreji:slight_smile:
10. led 2011 ve 12:24  • Odpověz
@kami1984 Děkuji :slight_smile:
Já teď přemýšlím, ještě se dělají ty tripple testy, ikdyž jsem už byla na NT+? Mě doktor zatím neříkal že na ně půjdu :confused:
10. led 2011 ve 12:44  • Odpověz
@berule já na ně, dr. je proplaci pojistovna..jen se bojim, at neni faesne pozitivni, ale i kdyby byl NT je vice nez dobry, tak se nebojim... ale cetla jsem na konikovi, ze nekteri dr. je nedelaji, nevim, zda je ci neni ta povinnost ze zakona
10. led 2011 ve 12:47  • Odpověz
autor
@meduza Ahoj, já je ještě necítím, ale už se na to také těším :slight_smile: Do té doby, než mě začne budit pořádný kopanec do žaludku nebo jinam ve dvě ráno :grinning:
10. led 2011 ve 12:48  • Odpověz
@kami1984 Mě totiž sestřička říkala, ať jdu radši na NT+, pže je to přesnější a zachytí riziko brzy a že se ty tripply už nedělají, tak nevím. Uvidím co bude, jdu 19.1. do poradny. No ale dřív se vlastně dělali v 16.tt, tak to bych už prošvihla :grinning:
10. led 2011 ve 12:50  • Odpověz
kami1984: Ahoj, chodím do nemocnice kde jsou dvě ordinace a aby asi nemuseli mít v každé ult tak si udělali další speciální místnost jenom na uz
10. led 2011 ve 13:02  • Odpověz
berule @kami1984: asi jak který lékař. Už jsem taky někde četla, že některých holek se ptají a někde pokud vyšli NT dobře tak už ani neříkají. Já když byla na poradně tak doktor hned automaticky mi řekl, že s příští poradnou mi hned budou dělat další odběry na triply a ani se neptal jestli je chci nebo ne.
10. led 2011 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.