• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
ještě k tomu 3D/4D, tak u Martínka jsme na něm byli v 25tt a teď chceme jít ještě později. Miminko jde krásně vidět a už jsou vidět hezky i detaily. Dr mi to doporučoval, že máme přijít klidně kolem 30tt, ale je fakt, že názory se různí:slight_smile: Mám v albu fotečku z 21tt a už bylo hezky vidět.
25. led 2011 ve 14:42  • Odpověz
@alenka83 ja si to taky s tou inicialnou myslim:( ono to druhe jmeno je netradicni, jsou snad 5-6 nositelek toho jmena v republice, hlavne v polskem pohranici... jen ze tak se jmenuje ma babicka a bude i pamatka na ni...
ani nemluv, ja vzdy 120/80, byla jsem ukazkovy tlakoc ated takova cisla..u dr. na gynde i obvodaka maji ty moderni pipaky, tak jsem si rikala, ze jim to tam asi blbne, ale ted mel dr. ty stare rtutove tlakomery, zkousel to na obou dvou, pak me premerovala i sestra... opravdu, radeji mit nizsi, tehu vetsinou tlak zvysi, ja mam i tepy pres 100... :(
25. led 2011 ve 14:43  • Odpověz
autor
@kami1984 Kami já měla vždy .. celý život.. extrémně nízký krevní tlak (třeba 85/65) a teď? Mívám 134/75 .. ale musí mi ho většinou měřit na dvakrát, protože první měření mívám třeba 149/75. Tam mi vždycky řekne, abych se opřela a zhluboka se nadechla a pomalinku vydechla... a pak je druhé měření trochu lepší.. tep mám celý život kolem 100.. to jsme na tom stejně.. zadýchávám se do schodů, ale není to tak hrozné, jako to bylo ze začátku, to jsem se zadýchala ikdyž jsem jen dlouze mluvila. :confused:
25. led 2011 ve 14:59  • Odpověz
autor
Holky tak je večer a opět..... kope, jako by hrál za Arsenal :grinning:
25. led 2011 ve 20:15  • Odpověz
@lucietka77 :grinning: to ti ani nezávidím...ten náš prcek teď taky trochu kope,ale nic extra...naštěstí :slight_smile:
25. led 2011 ve 20:40  • Odpověz
autor
@vegal Dá se to vydržet, jen občas lítám na záchod... jako dneska v práci.. :slight_smile: co čtvrt hodiny.. :grinning:
25. led 2011 ve 20:42  • Odpověz
@lucietka77 aspoň ti ta práce rychlejc utíká :grinning:
25. led 2011 ve 22:41  • Odpověz
Ahoj holky, tak co dnes? Já jsem zase v noci špatně spala :frowning2: to bude zase dlouhý den :wink:
26. led 2011 v 08:56  • Odpověz
Ahojte hokly, no tak jsem zjistila, ze zacinam mit problem s dychanim.Mam porad ucpany nos, je to hrozny.Jinak lucinda85 ja mam taky obcas problemy se spanim,ale neni to tak hrozne.
26. led 2011 v 11:01  • Odpověz
miruska_h: jako i když si v klidu tak se ti špatně dýchá? Já už mám problém vyjít bez zadýchání i pár schodů :frowning2: To je tím jak člověk je ted v zimě i strašně pasivní a nic nedělá. Chtěla jsem alespoň chodit plavat, ale ted když furt mrzne tak to je taky o prochladnutí.
26. led 2011 v 11:08  • Odpověz
Tak ve jménech máme jasno už od začátku :slight_smile:
Dnes jsem byla v poradně a tripple test negativní !!! Takže už můžu být konečně v pohodě :slight_smile:
Dokonce jsem i viděla miminko, krásně na mě mávalo, ale dneska to bylo tak rychlé vyšetření, že jsem ani o fotku nestačila poprosit, poprvé mi neřekla délku a ani pohlaví vidět nebylo. Mudr říkala, že až bude větší, tak snad...:frowning2: Asi měla špatný den nebo co:frowning2: další poradna až za 3 týdny:frowning2: ach jo.
26. led 2011 v 11:16  • Odpověz
Pěkný den!
Tak dneska jsem dělala opět fotečku pupíku,tak tady máte jak rostu :slight_smile:
26. led 2011 v 11:47  • Odpověz
koukám,že ta fotka je malá,tak ji mam i ve fotoblogu
26. led 2011 v 11:48  • Odpověz
cinky: Gratuluji k dobrým výsledkům :slight_smile: Máš poradny po třech týdnech? Já po čtyřech a ještě mi tam ultrazvuk vůbec nedělají tak si z toho nic nedělej :wink:
26. led 2011 ve 12:11  • Odpověz
@lucinda85 měla jsem je většinou po dvou týdnech...
A moc děkuji :slight_smile:
26. led 2011 ve 13:01  • Odpověz
cinky: Mě řekli, že budu chodit po 4 týdnech do 32 týdne pak asi po dvou a potom každý týden. Jinak kamarádka co ted porodila říkala, že chodí tam co já a na ultrazvuku byla cca 4 krát, takže já už byla dvakrát takže ještě dva pokusy.
26. led 2011 ve 13:10  • Odpověz
@lucinda85 ono by se správně mělo chodit po 4 týdnech...teda je to tak na netu:slight_smile:
26. led 2011 ve 14:25  • Odpověz
cinky:Tak já chodím tak správně až mi to přišlo divný :grinning:
26. led 2011 ve 14:45  • Odpověz
týjo, tady se to rozjelo. pár dní tady člověk není....
co u mě nového? konečně moje 24 hodinové zvracení polevilo a "nevolnosti" mám jen ráno. sice celý den žaludek na vodě, ale držím se. NT+ dopadlo dobře, přítel byl nakonec se mnou, myslím, že se mu prcek na monitoru líbil. zítra jdu na zkoušku na pár hodin do práce, pokud to ustojím, od příštího týdne už bych ráda hupsla do pracovního procesu. skoro dva měsíce na neschopence jsou masakr. zhubla jsem 14 kilo a mám pocit, že jsem hrozně slabá. ale pomalu se snažím chodit a něco dělat. takže asi tak :sunglasses:
26. led 2011 ve 20:01  • Odpověz
@cinky gratuluji k dobrým výsledkům :slight_smile:
26. led 2011 ve 21:51  • Odpověz
autor
@ssassi Ahoj, tak Ti přeji, aby už se to konečně zlepšilo :wink:
27. led 2011 v 08:33  • Odpověz
@vegal děkuji:slight_smile:
27. led 2011 v 11:05  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem byla u zubáka, zase byl ze mě natěšený)mám zuby jak šlak:(( a děsně rád si povídá, když mám plnou pusu jeho rukou, tamponu a vrtačky) každopádně mám efektní plombu a pozvánku na 8.2., bude mi trhat 8..říkal, že nevytržení by mi nadělalo větší paseku než to dát ven.. říkala jsem mu, že do 11.2. doma jsem určitě a on, jestli s baby, a já, že ano. ptal se mě na měsíc, já, že 4.. no, zaradoval se, zamnul rukama, že to je úžasné))no, tak hlavně, ať to bude ok, jinak už žádnou vyrostlou nemám))díval se mi na ní a je jen poloviční...
vařila jsem obídek, měla jsem chuť jen tak na br. kaši se šťávou a masko..tak jsem se přecpala, že teď ležím a těžce odfukuji)) a v mrazáku jsem našla špenát, tak zítra pro nás dva budu vařit pokaždé jiný oběd, to je děs)
@ssassi super, ze uz ti je lip.. ja mam -10 aje to des..kazdy, ty jsi takova hubena, zelena:slight_smile:) a to uz mesic a neco nezvracim...
@vegal ty pekne rostes, ja chci taky:slight_smile:))
27. led 2011 ve 14:10  • Odpověz
autor
@kami1984 No hezký.. tak to mě ještě čeká.. jeden zoubek nemám, tak tak´m mi bude pak někdy muset asi dát implantát.. teda až na něj budu mít...Jinak zjišťuju že se mi začínají ulamovat plomby.. tak zavčasu to musím absolvovat :grinning: ať mám klid.. taky to nemám ráda, ale zatím mě nic nebolí.. naštěstí.. :slight_smile:
27. led 2011 v 16:03  • Odpověz
@kami1984 jestli zvracíš,tak není divu,že nerosteš,ale to přijde :wink: .Musím se přiznat,že mě nebylo špatně ani jednou a jediný příznak těhotenství,je rostoucí břicho a vlastně časté čůrání :slight_smile:
27. led 2011 ve 21:22  • Odpověz
autor
@vegal :slight_smile: tak to jsme na tom skoro stejně .... břiško máme asitak stejně velké, jak jsem koukala na ty tvoje fotečky :wink: Mě teda ještě pálí občas žáha..ale jinak mi taky nějak špatně nebývalo... ani jsem nějak nezvracela .. jen párkrát.. teda pokud pominu ty potíže během 1. trimestru, tak jinak taky docela klidný průběh... tak snad to bude i nadále v pohodě a miminko bude zdravé..

Na jednu stranu sice kynu, až moc.. bych řekla.. protože jsem už minimálně o těch 10 kilo těžší, což se doktorce moc nelíbí, ale určitě je to lepší, než ztrácet na váze a být pomalu na kapačkách, to @ssassi teda moc nezávidím, musí to být strašně vyčerpávající, co?? :fearful: Já jsem unavená i tak .. prospala bych půl dne, kdybych byla doma.

@kami1984 španát je parádní jídlo, miluju ho :wink: Já se dneska taky docela přecpala a pak jsem usnula na sedačce a probrala se až po hodině a půl :grinning:
27. led 2011 ve 22:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak já jsem si dnes volala na výsledky stěrů a sestra mě moc nepotěšila :frowning2: našli mi infekci streptokokem :frowning2:
Ted se to léčit nedá až těsně před porodem nasazením antibiotik. V pondělí si mám znovu volat, jestli nasadí nějaké prášky nebo ne :unamused:
28. led 2011 v 10:36  • Odpověz
autor
@lucinda85 a jeje, tak to je mi líto, máš nějaký akutní stav? Nějaké obtíže?? :frowning2:
28. led 2011 v 11:35  • Odpověz
ucietka77: Naštěstí ne. Jen jsem si na poradně stěžovala na výtok a doktorka řekla, že je to sice normální ale pro jistotu mi udělala stěr a ted jsem si volala na výsledky a našli ho tam svináka. Jinak moč je naštěstí v pořádku. Léčit se to nedá a pouze ti dají před porodem kapačku s antibiotikem a to by ho mělo zahubit...už jsem pročetla všechno co je na netu a diskuze. Ráno jsem totiž z toho byla v šoku, bála jsem se jestli to nemůže ublížit miminku :frowning2:
28. led 2011 v 11:50  • Odpověz
autor
@lucinda85 Tak tu obavu naprosto chápu... tak doufám a přeju, aby byl ten potvorák bacil v klidu a nedělal žádnou paseku..
28. led 2011 ve 12:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.