• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@lucietka77 :slight_smile: neboj, to pak vsechno dozenes :wink: ja to mam zatim jen nanecisto, protoze postupne malujeme, takze to pak budu muset sundat, Milacek vymaluje a pak to tam znovu nalepime, ale uz nacisto.Potrebovala jsem videt jak to bude vypadat a jeste to doladit, tak snad se to pak bude melemu libit :wink: My bydlime v 1plus jedna,takze mame ten koutek v obyvakoloznici.je to tady ale docela prostornne, na to ze je to tak maly byt. Akorat me trosku stve, ze bude malej od malicka u tv,ale pry to zas neni takova hruza.Pry si aspon zvykne na zvuky a pak mi usne vsude :slight_smile:
1. únor 2011 v 08:51  • Odpověz
@lucinda85 aha, tak v tym spitale asi neumijou pocitat :grinning: ja se s nabytkem nemuzu moc roznaet.Jak uz jsem psala lucietce77, mame mensi byt,ale nastesti je tady docela dobre udelany vestaveny nabytek,tak nemusim kupovat prbalovak a tak dal.Ale s tim nabytkem se mrkni aj na netu.maji v ruznych bazarcich nebo na Aukru docela pekny prebalovaky a tak. :wink: Ja pohyby pres brisko taky zatim necitim, jen vevnitr,ale musim ric, ze je Prdolka nekdy docela zivej :grinning: prosti pondeli jedeme na velky UTZ, uz se nemuzu dockat.Ty ho mas kdy??
1. únor 2011 v 08:57  • Odpověz
miruska_h: jj kamarádka má malou taky přes den v obýváku u televize a spí jak neviňátko :wink: to je asi opravdu o zvyku
1. únor 2011 v 08:58  • Odpověz
@eeelishka Ahojky, taky Te tady vítám :slight_smile:
1. únor 2011 v 08:58  • Odpověz
@lucinda85 no tak snad si malej zvykne.Me prave rikaly taky kamosky, ze to tak mely, nektery dokonce jako ja, ze mely postylku v obyvaku kde se vecer divali na tv a ze jim mimi spalo jak zabity.
:grinning:
1. únor 2011 v 09:00  • Odpověz
miruska_h : já mám velký ultrazvuk až 17/2 tak ještě chvilku musím vydržet :unamused:
1. únor 2011 v 09:00  • Odpověz
Hokly chtela jsem se zeptat, jak jste na tom s vahou???ja pribrala od zacatku 7kg a porad premyslim, jestli je to hodne, nebo je to v normalu :confounded:
1. únor 2011 v 09:01  • Odpověz
@lucinda85 co tady tak ctu,Tak to mas fakt kazdej gynekolog uplne jinak
1. únor 2011 v 09:02  • Odpověz
Ještě jsem Vám holky chtěla říct, že včera jsme se ségrou dělali ze srandy to určování pohlaví podle prstýnku na řetízku, jestli znáte? No byl to mazec vždycky to stálo a pak najednou jak to začlo lítat ze strany na stranu to byl mazec. Mě každopádně pořád jenom kmital a ani jednou se netočil, takže pokud by to mělo platit tak to vypadá na kluka. Jinak sestře se pravidelně točil a kmital...fakt na střídačku :wink:
1. únor 2011 v 09:02  • Odpověz
miruska_h: Asi jo. Mě původně chtěla poslat o týden dřív, ale pak mi to posunula, že bude lépe vidět :wink:
1. únor 2011 v 09:04  • Odpověz
@lucinda85 tak pak musis napsat, co Ti rekli na UTZ :wink: Jinak kocarek moooc pekny :wink: ja vsechno nafotim, az bdu mit kocik doma a dam sem taky nejaky fotecky co uz mame :slight_smile:
1. únor 2011 v 09:05  • Odpověz
@lucinda85 me to dycky doktor vypocita a objednavam se tam mesic dopredu.Ve ctvrtek jdu do poradny,tak jsem zvedava, co mi zase peknyho reknou :slight_smile: a beres nejaky vitaminy?
1. únor 2011 v 09:07  • Odpověz
miruska_h : jj jakmile budu vědět pohlaví tak se pochlubim celému světu :grinning: Já jsem ho nechtěla fotit, protože mažel byl aktivní a hned ho běžel uložit, aby nám nepřekážel :slight_smile:
Mě taky objednává na poradně měsíc dopředu. Když jsem byla na posledy tak mě objednala po 4 týdnech na další poradnu a dva dny na to právě i na ultrazvuk. Jinak dobírám ještě listovku, ale žádné další vitamíny neberu. Ptala jsem se doktorky a říkala, že to není nutné prý mám dobrat tu listovku když mi ještě zbyla a dobrý. Ty něco bereš?
1. únor 2011 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky! Pomalu se přesunuji k 20.tt a ráda bych se k vám připojila...Pročítám vás už dlouho, ale až teďka jsem sebrala odvahu se k vám přidat :slight_smile:
1. únor 2011 v 09:21  • Odpověz
@lucinda85 jj ja beru rybi tuk - aby byl malej chytrej :slight_smile: , protoze moc nejim ryby(jen obcas tunka a nebo lososa) a jeste mam calibrum mami,ale to beru jen obcas, kdyz si vzpomenu,takze asi tak 3x za tyden.
1. únor 2011 v 09:32  • Odpověz
@jaja48 ahojky :slight_smile: vitej :slight_smile: divam se ze budes mit mimi par dni po me :wink: uz vis co to bude??
1. únor 2011 v 09:33  • Odpověz
Taky vítám nováčky! :slight_smile:
Zatím s váhou kolísám, před týdnem v poradně +2 kg , ale včera při domácím vážení na digitálce - 1kg, tak nevím :frowning2:, ale bříško už mi jde vidět pěkně a taky ještě přes něj necítím pohyby... A včera bylo mimčo hrozně hodné... Skoro celý den nic, večer už jsem pak měla strach, ale dnes je to ok.

@lucinda85 Taky to tetky zkoušely a vyšla nám holčička, ale prý vypadám na kluka, tak se taky šíleně těším na utz 16.2., kdy mi už snad řekne s kým mám tu čest :slight_smile: Jo a kočárek je krásný. Taky se mi takové klasické líbí... Ty tříkolky mi přijdou hrozně malinké.
1. únor 2011 v 09:36  • Odpověz
@miruska_h diky za privitani :slight_smile: zatim nevime, na velky utz jdeme az 17.2., tak tam se snad dozvime... no, termin mam zatim 30.6.
1. únor 2011 v 09:36  • Odpověz
@miruska_h taky jsem ho ze začátku brala, ale pak mě z něho začalo natahovat, takže jsem ho nedobrala...
1. únor 2011 v 09:37  • Odpověz
@jaja48 ja 27.6. :slight_smile:
1. únor 2011 v 09:42  • Odpověz
@cinky co myslis ten rybi tuk??ja ho mam v tabletach, jinak bych to nedala :grinning:
1. únor 2011 v 09:43  • Odpověz
@miruska_h jeee a cetla jsem, ze ty budes mit kluka, vid? a k te vaze...ja na poslední kontrole v 17.tt mela nahore 1,1kg...
1. únor 2011 v 09:45  • Odpověz
@jaja48 a kolik nas od zacatku nahore?
1. únor 2011 v 09:46  • Odpověz
@miruska_h jsem to špatně napsala...v tom 17.tt 1,1 kg nahoře od začátku...
1. únor 2011 v 09:48  • Odpověz
@jaja48 a jo :slight_smile: no tak v tom pripade se asi dostavam do deprese :frowning2:
1. únor 2011 v 09:57  • Odpověz
@miruska_h neee, zadne deprese...kazda to ma jinak...nemuzes srovnavat s ostatnimi :slight_smile:
1. únor 2011 v 09:59  • Odpověz
jaja48 : Ahoj taky tě vítám :wink: velký ultrazvuk máme ve stejný den tak můžeme spolu odpočítávat dny :slight_smile:
1. únor 2011 v 10:00  • Odpověz
miruska_h : Nemusíš mít deprese já už jsem taky od začátku přibrala minimálně 7 kilo, ale bohužel nevím přesnou váhu před početím, jelikož jsem se vážila jen občas a až ted v těhu na poradnách se vážím pravidelně :wink:
1. únor 2011 v 10:01  • Odpověz
cinky: Ty máš ultrazvuk o den dřív tak to hned musíš napsat jestli tetky měli pravdu, nebo jsou to klepy :slight_smile: jsem zvědavec :grinning:
1. únor 2011 v 10:03  • Odpověz
@lucinda85 to ja prave vim prsne, protoze nez jsem otehotnela,tak jsem drzela ocistnou pohankovou dietu.Jenze me od zacatku vsechno chutna, nezvracela jsem a tak takze si rikam, ze je to mozna aj tm.Ale mamka s babickou do me porad huci, ze uz nabiram atd, tak me to trochu rozladilo.Tak jsem jim rekla, ze bych asi musela byt hlady abych nenbirala.Ja jsem s vaho nikdy nemela problemy, mohla jsem jest co jsem chtela a byla jsem porad stejna,tak se tim te musi trosku srovnat.Ale pritel me porad utesuje,tak to je asi jediny pozitivni.A taky doufam, ze to zas pak vsechno shodim dolu :unamused:
1. únor 2011 v 10:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.