• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@jaja48 asi jo.Ja jen doufam, ze budu taknejka v norme :frowning2:
1. únor 2011 v 10:07  • Odpověz
@miruska_h no vidis, to ja jsem zase opak...ted jim teda stejne jako pred tim, ale abych se sebou byla spokojena, musela jsem se hlidat, cvicit, premyslet nad tim co jim...a uz jsem si na to tak zvykla, ze to delam i tedka (krome cviceni, to teda nejak flakamtedka)...i kdyz teda posledni tyden mivam divne chute a tak si myslim, ze se 17.2. vaha prohne...ale co, pak to pujde dolu a bude. jinak se nad tim premyslet neda :slight_smile:
1. únor 2011 v 10:09  • Odpověz
miruska_h : Neboj po porodu prý až budem kojit na stejně zakážou spoustu jídel a kila půjdou dolu raz dva :wink:
Mluvila jsem ted s kamarádkou co je měsíc po porodu a taky hodně nabrala a už jen 5 kilo a je na svojí původní váze :slight_smile:
Jinak já taky za celé těhu zvracela jednou tak váha pěkne roste.
1. únor 2011 v 10:15  • Odpověz
@jaja48 no to asi ne.To pak budu muset asi aj cvicit :grinning: cemuz jsem se doted uspesne vyhybala.Max kolo, brusle obcas Zumba a sem tam aerobic nebo posilka :slight_smile:
1. únor 2011 v 10:16  • Odpověz
@lucinda85 tak tomu rikam utecha :grinning: jako ja vim, ze to nezustane, kdy ted nebaeru, jen se tim musim trochu srovnat, tak se utesuju tim, ze se me mimi dobre a ze se nebudu trapit hlady a odrikat si co mam rada.Stejne pokud mem nabrat,tak se tomu nevyhnu :grinning:
1. únor 2011 v 10:18  • Odpověz
Ahoj holky,

Luci: to se chodi na 2velke UTZ?
1. únor 2011 v 10:21  • Odpověz
miruska_h: tlustý budeme stějně všechny :grinning: . Ty co ted nenabíraj podle mě naberou pak najednou těsně před porodem.
Já se taky každopádně asi utěšuji tím co ty a u nás navíc tatínek s námi drží basu a poměřujeme si bříška :grinning:
1. únor 2011 v 10:27  • Odpověz
@lucietka77 Ahojky, děkuji za přívítání :slight_smile: Ještě nevíme právě, minule doktor hledal co mohl, ale nenašel :slight_smile: Tak si počkáme, už aby to bylo :slight_smile: To máš šikovného přítele když se tak ujal kočárku :slight_smile: To já jsem se včera definitivně rozhodla pro toho svého favorita a už to nebudu měnit. Je to tady tenhle, ale určitě v jiné barvě, je tam pěkný výběr :slight_smile: Budu brát ještě pár věcí z těch stránek tak to vemem při jednom...
http://www.detskyraj.cz/zbozi/11344-dara-dorjan-danny-sport-2011-+-autosedacka-+-slunecnik-a-moskytiera-zdarma
Těším se až se mi to tady začne hromadit věcmi pro miminko :slight_smile: Dneska jdem s mamkou mrknou do jednoho baby obchodu co tu máme na ty drobné věci jak to vypadá cenově, ošahat si je a pak třeba objednat z netu..Tak to máte za chvilku ten UTZ, to už uteče :slight_smile:
1. únor 2011 v 10:30  • Odpověz
@lucinda85 tak to mame zase dalsi vec spolenou nebot u nas to funguje uplne stejne.Pritel sice pravidelne cvici,ale je mlsnej a taky si rad dopreje :grinning: a vzhedem k tomu, ze uz ma 34 se mu ty tucky pekne ukladaji :wink:
1. únor 2011 v 10:30  • Odpověz
@miruska_h Ahojky, díky za přivítání :slight_smile: .. já přibrala zatím 3,5 kg, na začátku se váha skoro neměnila a v posledních asi 3 týdnech to nějak vystoupalo..taky jsem nezvracela,bylo mi až na menší slabosti celkem dobře..nemyslím si, že bys měla nějak moc nahoře a hlavně to je fakt individuální..mě se to uložilo hlavně do zadku a boků, protože už ten pohyb není co býval a stravování taky ne :sweat_smile: ..švagrová přibrala 19 kg během těhu a ani jsem nestačila postřehnout kdy to všechno shodila, je jako proutek a to ani nijak zvlášť necvičila, neměla na to čas, malý ji dával zabrat..při tom kojení a při těch stresech potom to pak půjde dolů samo..takže žádné strachy a deprese hele :slight_smile: Hlavně, že přítel je spokojený, to je důležité :slight_smile: Dyť my jim připadáme čím dál tím víc sexy, čím větší máme ten pupek :slight_smile: Těžko se tomu sice věří, ale tak mi to bylo aspoň řečeno no :grinning:
1. únor 2011 v 10:46  • Odpověz
miruska_h: Mému bude ted v dubnu 33, ale už nám taky pěkně fotrovatí :grinning:
1. únor 2011 v 10:50  • Odpověz
@miruska_h taky byl v tabletkách:slight_smile: Taková mini žlutá koule s gelem:grinning: Tak nějak bych to popsala:slight_smile:
1. únor 2011 v 11:57  • Odpověz
@lucinda85 Pak určo napíšu:slight_smile: Ale hrozně se to táhne, nemyslíš?:grinning:
1. únor 2011 v 11:59  • Odpověz
cinky: No to každopádně :unamused: Připadá mi to jako věčnost od poslední poradny :frowning2: já bych někdy tak ten čas přetočila a hlavně jak už se každý ptá (rodina, kamarádi) tím mě vytáčejí ještě víc :slight_smile:
1. únor 2011 ve 12:02  • Odpověz
@lucinda85 tomu mému bude teprve 23 a už teď se ho známí ptají kdo z nás dvou je těhotný :grinning:
Když jsme spolu začínali, tak měl něco málo přes 50 kg a teď už má +-85 :grinning:
1. únor 2011 ve 12:04  • Odpověz
@lucinda85 jj přesně!! Každý se ptá! :grinning: Jako by jim to nemohlo být jedno, vždyť to ani není důležité :confounded: Nikdo kromě mé mamky a manžela se mě neptal jestli je miminko zdravé, ale jestli už víme co to bude :unamused:
1. únor 2011 ve 12:06  • Odpověz
autor
@kami1984 Já to mám ze zdrav. důvodů na doporučení. Měla jsem tam drobný zářez toku, a tak to doporučili sami, když jsem tam byla naposledy toho 11.1. ...aby si mě pohlídali..
1. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz
@cinky tak koukám, že je to všude stejné...mě se taky každý ptá, co to bude...ale aby se někdo zeptal, jestli je malé OK a já se cítím ok...(kromě našich a manžela...)
1. únor 2011 ve 12:18  • Odpověz
@jaja48 tak me se na tohle taky kazdy pta... spise jsem rada, ze se neptaji, zda je vse ok, ja bych asi zase zacala resit, proc by nebylo vse ok..proste kazdy to bere jako fakt, ze je vse v poradku.. moc se mi nechce nejake me neduhy vysvetlovat okoli, mimo manzela a rodiny...
1. únor 2011 ve 12:21  • Odpověz
No, manzilek hodne jezdil na kolem a u 2metru mel kolem 85kg, ted jak mu posledni 3roky, co jsme spolu varim, nabral asi 10kg:slight_smile:)ale pry zacne zase jezdit na kole, 100km denne nebyl problem, tak budu mit doma zase nudlicku:slight_smile:
a taky, kdyz se dela rekonst. na dome, to jdou kila dolu:slight_smile:))
1. únor 2011 ve 12:25  • Odpověz
@jaja48 njn...samé nepodstatné věci je zajímají...

Jo holky už máme doma postýlku :wink: Je poděděná, ale jako nová, nejradši bych si ji už teď poskládala a začala aranžovat:grinning:
A co si myslíte o sadách do postýlek? (mantinel, nebesa, povlečení, výplně, zavinovačka, kapsář atd...) Vyplatí se to koupit to zvlášť nebo jako sadu. Připadá mi dost dávat za celou sadu skoro 2500,- Jak to budete řešit vy?
1. únor 2011 ve 12:25  • Odpověz
autor
@miruska_h No já mám asi 10 kilo nahoře.. jsem v 24. týdnu. Nenech se znechutit tím, že přibíráš, ikdyž vím, jak Ti je, protože já z toho měla taky depku.. sestřička kroutila hlavou, jakto, že jsem už nabrala tolik... a že se mám hlídat.. že to teprve přijde.. ale řekla bych, že jsem přibrala nejvíc proto, že jsem byla ty první měsíce doma v klidovém stavu a pořád spala.. a nebylo mi ani zle, nezvracela jsem.. jen to pálení žáhy...
1. únor 2011 ve 12:27  • Odpověz
autor
@cinky hihi.. holky můj přítel měl před rokem 93 kilo a teď má 105 .. ale má taky 2 metry. Takže je to kus chlapa.. :slight_smile: a líbí se mi i teď. Ikdyž by to chtělo trošku zpevnit některé svaly.. ale jinak dobrý :wink: Strašně ho miluju, takže chybičky na kráse nijak nevnímám. :slight_smile:
1. únor 2011 ve 12:31  • Odpověz
autor
@jaja48 Jinak také tě tu mezi námi vítám :slight_smile: Máme tu dobrou partičku :wink:
1. únor 2011 ve 12:32  • Odpověz
@cinky ja asi nakoupim latku a mam sikovnou babicka a ta mi to nasije, me to prijde docela predrazene...
uvidim i jak, to bude cenove v Polsku...
1. únor 2011 ve 12:36  • Odpověz
@lucietka77 tak treba se ti to ted zastavi, uvidis...
1. únor 2011 ve 12:36  • Odpověz
autor
@cinky podle mě je to zbytečnost - myslím, ty sady do postýlek..... ale já mám asi jiný názory, než většína holek.. já si myslím, že je důležitá matrace, mantinel, kolotoč, aby měl mrňousek podněty ke koukání :slight_smile: ..ale sady bych neřešila, připadá mi to jako tahání peněz z maminek.. ale je to můj názor...
1. únor 2011 ve 12:39  • Odpověz
@lucietka77 Tak nějak:slight_smile: Mě teď přijde úplně nejkrásnější za ty roky co jsme spolu :slight_smile:
1. únor 2011 ve 12:39  • Odpověz
autor
@kami1984 snad ano.. :slight_smile:
1. únor 2011 ve 12:40  • Odpověz
@lucietka77 presne tak:slight_smile:)) matrace, kolotoc a mantinel.. jen nevim, jakou postylku, zda se zasuvkou nebo jen tak volne stavenou..

holky a co prebalovak?
1. únor 2011 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.