• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@kami1984 do Polska to máme úplně kousíček, tak se tam zajedu podívat. Teta i tchýně taky šijí, ale podle mě by to nebylo tak, jak bych si to představovala. Možná si nechám ušít povlečení, když najdu pěknou látku, to jo, ale nebesa atd asi nee...

@lucietka77 taky mi to přijde jako tahání peněz... Našla jsem nejlevnější za 1600,-, což jsou taky šílené peníze. Ale když ty nebesa vypadají tak kouzelně :slight_smile: Leda to pak koupit zvlášť v nějaké neutrální barvě, abych to pak mohla dokombinovat s mantinelem a povlečením. Upustit od toho nechci, hrozně se mi to líbí...
1. únor 2011 ve 12:46  • Odpověz
@kami1984 kdybych ho nedostala od tety, tak bych to nekupovala... možná bych jen dala podložku na komodu, kterou si musím na věci pro mimíska koupit...
1. únor 2011 ve 12:48  • Odpověz
Tak nebesa mi usije mamka, ale ja je chci jednoducha... uvidime v Polsku, oni tam maji ale obcas takove kycovite veci, ze nevericne kroutim hlavou...

No, me se libi soupravicka, a le vyjde na 4tisice... coz mi prijde jako pekne tahani penez z budoucich maminek..
1. únor 2011 ve 12:48  • Odpověz
Jj, ja mam komody 2, sirsi, stejne si myslim, ze budu nakonec prebalovat na gauci:slight_smile:)
1. únor 2011 ve 12:49  • Odpověz
@cinky Taky to vidím jenom na základ..mantinel, kolotoč, matrace...prodejci fakt využívají toho, že jsme celé rozněžnělé z toho těhotenství a zařizování, vypadá to krásně na těch postýlkách, ale já radši penízky dám do další důležitější výbavičky... Koukám, že jsme skoro sousedky i s Kami1984 :slight_smile: do polska mě nenapadlo mrknout vidíte..ani nevím kde tam nějaký babyshop je, máte nějaký tip?
1. únor 2011 ve 12:58  • Odpověz
Já jsem uvažovala taky nad přebalovací komodou, ale nakonec si koupíme jen klasickou kvůli úložnému prostoru a na přebalování mám vyhlídnutý takový pultík s malinkýma nožičkama co jde dát na postýlku nebo i na stůl, součástí je přebalovací podložka... http://www.detskyraj.cz/zbozi/4677-prebalovaci-pult-jolly
1. únor 2011 ve 13:02  • Odpověz
@kami1984 soupravička za 4000? A v ní je co? Já jsem zadala jen 10 dílná sada do postýlky a cena se pohybovala většinou okolo 2000 až 2500...
1. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz
@eeelishka stačí vyjet za hranice a objet město... Co já vím, tak přimo za hranicemi je i obchod s kočárky (myslím polský Těšín)
A jsme skoro sousedky, njn :slight_smile:
1. únor 2011 ve 13:18  • Odpověz
autor
@eeelishka přesně jak říkáš.. využívají toho, že chceme pro ty naše mrňousky to nej nej... a jsme celé naměkko.. jojo je to těžký byznys...
1. únor 2011 ve 13:29  • Odpověz
@cinky my jezdime spise Raciborz, Zory a Bialsko Biala, v Tesine to az tak levne neni:slight_smile: hlavne Castorama je dale levnejsi.))
nekde na mimibazaru, byla tam i zavinka, na prebalovak a i na lustr:slight_smile:)
1. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz
autor
přebalovací pult nebudu kupovat.. mám komodu a taky mám jeden krásný prastarý stůl s vyřezávanýma nohama a poličkou, který chci zrekonstruovat a udělat z něj přebalovací pult :slight_smile:
1. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz
@cinky Oki díky, já už tam nebyla ani nepamatuju, kdysi jsme tam jezdili skoro každý týden s našima, to jsem byla ještě prcek :grinning: Asi tam zase zavítám :slight_smile:
1. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz
@kami1984 v castoramě mají věci na miminka?? vždyť to je jako OBI.
Díky za tip, určitě se dál za hranice kouknout zajedeme.
A ta sada je teda šíleně drahá...
koukni třeba na to, je tam více vzorů atd. To jsem myslela: http://www.mamitati.cz/index.php?men0=148&men1=150&men2=260&list=1&prod=9315&usrCmd=details
1. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz
@cinky nemaji:slight_smile:chtela jsem jen poukazat, ze cim dal od hranic, tim levneji:slight_smile:)ja mam z castoramy prehled, jelikoz porad neco kutime... ale v Bialsko Biale je primo nejaky obchod v ramci OC, ale nevim jake...
a ted z te sady vyber, co opravdu budes pouzivat..prijde mi to drahe:((
1. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz
@kami1984 Kromě volánku pod prostěradlo a polštářku využiješ všechno... A drahé to je, to máš pravdu. Proto jsem se chtěla zeptat na názory od všech.
1. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz
treba nevyuziju ten kapsar a ten mesic ci co to je...
1. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz
@kami1984 No tak to je parádníí, takový relax a v krásném prostředí... neuvažuj, ber to dokud jsou ještě místa :slight_smile:
1. únor 2011 ve 14:19  • Odpověz
@kami1984 asi máš pravdu... I ten kapsář je vlastně k ničemu.

Ten pobyt je úplně za luxusní cenu! Zrovna něco takového hledám! Večer ti pak pošlu odkaz ještě na jednu stránku, kde jsme vybírali my.
1. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz
teda vy dneska píšete jako o závod :wink: chvilku je člověk pryč a pak má tolik dočítání.
Ten pobyt je fakt super jela bych hned, kdyby to pro mě nebylo tolik z ruky, takže být tebou Kami objednám ho hned :wink:
Jinak ty sady jsou krásný, ale ty ceny co si budeme říkat. Já mám nějaké povlečení od mamky, ale chtěla bych si alespon takovou jednu krásnou sadu s nebesy taky koupit :slight_smile: Našla jsem na http://www.batoleshop.cz/ tam jsou opravdu moc krásné
Jinak pultik koukám a přemýšlím jestli si taky jenom nekoupit tu podložku na skřín, ale stejně budu potřebovat i další skřín na oblečky tak nevím jestli nekoupit rovnou ten dřevený s pultem.
1. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz
autor
@kami1984 tak to bych si taky nechala líbit.. jéééé :slight_smile:
:dizzy_face:
1. únor 2011 ve 14:36  • Odpověz
No asi to koupim, manza ma v dubnu narozky, tak bychom to spojili a bylo by.jen budu 6,5mes, ale tak pomalu, kdybychom se sli podivat do Podbanske, na Strbske pleso, do Lomnice, uvazovali jsme jeste v listopadu, ale zase s malym miminkem by to asi nebylo ono... co myslite holky?
1. únor 2011 ve 14:38  • Odpověz
tech webovek je tolik, me uz z toho jde hlava kolem:slight_smile:))
holky, pujdete si do Malvika pro ten darecek?
1. únor 2011 ve 14:39  • Odpověz
kami1984: a víme co je to za dáreček?
1. únor 2011 ve 14:40  • Odpověz
Ahojky, nebyla sem tu dlouho, ale dočítám vás :grinning: , my už jdeme ve čtvrtek na velký UTZ do Brna, tak jsem zvědavá jestli bude něco nového :wink: . No a dnes mě teda pěkně pálí žáha. Koukám, že rozebíráte co koupit. Já bych chtěla jen přebalovák a proutěný košík, máme strašně málo místa. Vůbec netuším jak se nám to sem všechno vleze :slight_smile:
1. únor 2011 ve 14:43  • Odpověz
@lucinda85 to bylo v jedne diskuzi: Já jsem viděla, jen nějaký malý balíček v celofánu na krámě. Někdo tu měl v albu, že je k tomu ještě dudlík, lahvička a plenka s žirafkama.
v kvetnu pojedeme do Prahy, tak bychom se tam stavili:slight_smile:))
1. únor 2011 ve 14:46  • Odpověz
kami1984 : holky asi to tam zajedu příští týden omrknout, je to v Hostivicích že jo? To mám po cestě z práce :wink:
Já jsem na webu četla, že dávají nějaké dárky, ale taky tam právě nepsali co a tak jsme myslela, že třeba každému dají jen samolepku do auta baby on board :grinning:
1. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz
berule : Berule držím palce at je to všechno v pořádku. Taky se mi líbí ty košíky jsou krásné jen škoda, že na pár měsíců :unamused:
1. únor 2011 ve 14:58  • Odpověz
autor
@berule Košík?? .. to je moc hezký.. já zase budu mít kolíbku místo postýlky. Postýlku mám, ale chci ji využít až bude mimčo větší.. na začátky chci kolíbku. :slight_smile:
1. únor 2011 v 15:02  • Odpověz
@lucinda85 Díky, snad bude :slight_smile: Já vím, že jsou jen na chvilku, ale můžu si prcka kamkoliv převést. Ještě mám lehátko, jen mu musím ušít nový potah, mladší holčina v něm byla furt, to je parádní vynález. :grinning:
1. únor 2011 v 15:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.