• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@lucietka77 Kolíbku máme taky, sice starou, právě postýlka se nám do ložnice nevleze a budu mít problém tam dostat i tu kolíbku :sweat_smile: Tak pak bych měla sednout a promyslet nějaké změny, to bude mít mm radost až mu řeknu, že budeme přestavovat nábytek :grinning:
1. únor 2011 v 15:11  • Odpověz
@lucinda85 vloni davali zavinovacku, ale daji ti to jen tehdy, kdyz doneses prukajdu a samam si o to reknes:slight_smile:
nevim, kde to je:slight_smile:))vim, ze v Praze:slight_smile:
1. únor 2011 v 15:11  • Odpověz
Berule: jo lehátko už mám doma taky...to byla první věc co muž miminku koupil sám od sebe, když se dozvěděl, že jsme těhotný :slight_smile:
1. únor 2011 v 15:34  • Odpověz
kami1984: a musíš tam něco kupovat, nebo ti to daji jen tak? Je to v Hostivicích to je taková vesnice u letiště
1. únor 2011 v 15:35  • Odpověz
@lucinda85 nemusis, daji to jen tak..:slight_smile: no ja tam koupim alespon bryndak, jak se znam:slight_smile:))
1. únor 2011 v 17:57  • Odpověz
kami1984:No to já bych taky něco koupila bych se cítila jak sociš si tam vyloženě přijít jenom pro ten dárek :grinning:
1. únor 2011 ve 20:49  • Odpověz
@lucinda85 asi tak, me soc. citeni:slight_smile:)
1. únor 2011 ve 21:17  • Odpověz
holky dala jsem do alba svoje bříško - bachor :slight_smile: dejte sem taky nějaká co je skoro na stejno at můžeme poměřit :grinning:
1. únor 2011 ve 21:24  • Odpověz
@lucinda85 pekne brisko:slight_smile:))
1. únor 2011 ve 21:33  • Odpověz
@lucinda85 moc pěkné bříško...krásně rostete :slight_smile:
1. únor 2011 ve 21:34  • Odpověz
no tak šup šup...tedy vegal chválím ta už dala nedávno :wink: jinak dík ted se vykulilo je to pár dní předím tolik mi nepřišlo :slight_smile:
1. únor 2011 ve 21:42  • Odpověz
@lucinda85 no jo...někomu vyskočí najednou a někomu se boulí postupně :slight_smile:
1. únor 2011 ve 21:48  • Odpověz
ja jsem asi divna, ale bricho se netesim, spise se ho desim..nejradeji bych mimi odnosila na zadech v batohu:slight_smile:)
1. únor 2011 ve 21:49  • Odpověz
počkej ted, ale až přelezem 30tý týden a začnem mít fakt veliká břicha to bude něco :wink: ted jsem četla příspěvek holky ve 42 týdnu, že asi půjde už na císaře ta musí mít teprve břicho :slight_smile:
1. únor 2011 ve 21:58  • Odpověz
@lucinda85 to jo...to musí být síla...já už teda břicho vidět mam,do bundy se taktak zapnu,ale jinak mi břicho nepřekáží...jen mě při delším sezení bolí pod pravým žebrem :unamused:
1. únor 2011 ve 22:04  • Odpověz
vegal: Tak to já už koupila i novou zimní bundu, ne že bych starou nezapla, ale jaksi mi začala být krátká a táhlo na záda tak jem jí vyměnila za pěkný a prostorný pytel :grinning: takže po těhu myslím už bude k ničemu, ale třeba se ještě někdy bude hodit :wink: mě nebolí pod žebrem mě dřevění zadek a to jsem předtím nikdy neměla takže židlí to nebude :wink:
1. únor 2011 ve 22:14  • Odpověz
@lucinda85 to je bezva...taky nesnáším,když by mi mělo táhnout na záda.Už se těším,že bude teplo a budu moct mít bundu aspoň rozepnutou :grinning:
Židli určitě nevyhazuj :slight_smile: snad to po porodu zmizí
1. únor 2011 ve 22:30  • Odpověz
autor
@kami1984 tak s tím břichem.. to máš pravdu, taky se ho trochu děsím.. vyrostlo už teda pěkně..a už týden jsem nevlezla na váhu.. trochu se toho děsím.. že ze mě bude za chvíli metráková almara.. zdá se mi, že budu spíš kopírovat tu horní křivku přibírání na váze (tu maximální), co mám vyobrazenou v těhotenském průkazu..
2. únor 2011 v 08:18  • Odpověz
autor
S oblečením je to u mě docela dobrý... já si koupila už napodzim flaušový kabát až pod zadek s velkou rezervou na pupík :slight_smile: a jinak jsem dokoupila dvoje kalhoty, tři trička , jinak oblíéám většinou to , co už jsem měla.. jen mám problém s prádlem... pomalu vyrůstám ze všech podposenek, co jsem měla v šatníku ... :grinning:
2. únor 2011 v 08:25  • Odpověz
autor
@lucinda85 s tím dřevěněním zadku jsem na tom obdobně..jako by mi zatuhávala část u kostrče. Hlavně když sedím na stoličce.. na tvrdším podkladu. Takže se začínám podkládat jako důchodci :grinning:
2. únor 2011 v 08:30  • Odpověz
@lucinda85 ahojky, teeda, ty uz mas krasne brisko, ja ti do IP poslu svoje, je z 19 tt a v porovnani s tim tvym si rikam, jestli tam to mrne vubec mam :grinning:
2. únor 2011 v 08:43  • Odpověz
autor
@vegal
@lucinda85 holky, jak já se těším na teplo.. už jen na jaro na ten vlahej jarní vzdoušek, sluníčko, které bude hřát, rozkvetlý voňavý hyacinty na zahrádce a takovou tu jarní zemitou vůni. Nesnáším zimu.. přiznávám, jsem jarní dítě, takže jaro prostě miluju.. a léto jakbysmet..
2. únor 2011 v 08:45  • Odpověz
@lucinda85 tak pres IP to neposlu, davam to tedy sem
2. únor 2011 v 08:46  • Odpověz
autor
@lucinda85 s těma bříškama.. krásné!! Já mám větší a zdá se mi, že ho mám tak jaksi víc nahoře... ale já si připadnu taková zakulacená celá :grinning: Jsem zvědavá jak budu vypadat před porodem.. no a to mě přítel straší, že to bude kus chlapa po něm.. on měl 56 cm a necelých 5 kilo když se narodil.. :confused:
2. únor 2011 v 08:49  • Odpověz
autor
@jaja48 ty jsi jako proutek , ale neboj, ono to bříško někomu vyskočí pak jako mávnutím kouzelného proutku najednou .. zato některé se kulatí snad už od 1 trimestru.. já mám opačnou obavu.. děsím se toho , že ze mě bude brzo vzducholoď :grinning:
2. únor 2011 v 08:52  • Odpověz
@lucietka77 jako proutek, jo? dekuju tedy, ale ono to asi klame...doma premyslim, kde se tak asi muze schovavat... :slight_smile: ja obleceni nosim porad stejne, kalhoty, mikiny, tricka...jen jak jsi psala ty, podprsenky se mi zmensuji :slight_smile:
2. únor 2011 v 08:57  • Odpověz
autor
@jaja48 já zatím taky používám hodně oblečení, co jsem měla.. některé už terda pravda neobleču.. třeba trička na tělo vel. 38 už opravdu neoblíknu :grinning: - ale tam se spíš sekli s čílování.. já oblíkala většinou vel. 42. S podprsaenkama to bylo horší, protože mi málokterá seděla.. a navíc jsem měla plný kulatý prsa vel. 80D, takže najít takovou aby mi seděla a navíc, aby se mi íbila, to byl docela kumšt.. natož teď...mám obavu, že si budu muset koupit zkrátka to, co mi sedne, a předpokládám, že semi to ale asi nebude líbit... :fearful:
2. únor 2011 v 09:13  • Odpověz
jaja48 : Ahoj, já mám ještě fotky cca před 14 dny a tam mám to bříško taky ještě malinký...prostě najednou vylezlo a včera jsem na to koukala jak blázen :slight_smile: jestli poroste tímto tempem tak se mám na co těšit :sweat_smile:
2. únor 2011 v 09:24  • Odpověz
vegal : tu židli ani vyhodit nemůžu to nevím na čem by pak moje následovnice v práci seděla :grinning:
2. únor 2011 v 09:25  • Odpověz
Jinak s tím oblečením...já už bohužel musím vytřídit skříň. Na půdu už jsem odnesla nějaké kalhoty, protože je možná zapnu, ale už tlačí tak nosím raději těhu ty v pase s gumou a fakt pohodička a žádný rozepínání knoflíků a tak :wink:
2. únor 2011 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.