• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
autor
@lucinda85
@jaja48 mrňousek teď začal nabírat tukovou tkáň, takže on teď přibývá na váze a proto se to bříško teď asi začne víc zakulacovat.. :slight_smile:
2. únor 2011 v 09:37  • Odpověz
lucietka77: Jestli bude prcek ted přibírat tímto způsobem tak do porodu z něj bude pěknej cvalík :wink:
Jinak víš co mi přijde divný, že ještě strašně málo cítím pohyby. Ale kamarádka ted říkala, že když čekala holčičku tak taky ji vůbec necítila, prostě byla líná :grinning:
2. únor 2011 v 09:43  • Odpověz
@lucinda85 já taky pohyby moc necitím, měla jsem dojem, předevčírem večer, že jsem něco cítila...ale jestli to bylo ono, to jistě nevím :frowning2:
2. únor 2011 v 09:46  • Odpověz
autor
@lucinda85 já je cítím uvnitř, ale začalo to ažtak v 22. týdnu..takže vydrž, není to nic nenormálního, že je ještě necítíš, je to naopak normální, protože jsi prvorodička.. ale přijde to .. vydrž ještě těch 14 dní.. :slight_smile:
2. únor 2011 v 09:48  • Odpověz
autor
@jaja48 taky tak.. vydrž.. to přijde uvidíš.. ještě 14 dnů vydrž a budeš cítit i přemety, co tam dělá :wink:
2. únor 2011 v 09:50  • Odpověz
jaja48 : tak budem čekat spolu :wink: mě přijde, že už cítím cca dva týdny vnitřní, ale opravdu jen maličko a vždycky chvilinku. Nevím jak bych to poslala jako když mi kručí v břiše, ale jsem najezená.
2. únor 2011 v 09:50  • Odpověz
lucietka77 : držim, držim, držim... :grinning: holky už aby bylo 17tého :wink: já se tak těšim ,ted mi kamarádka posílala odkazy co kupuje za oblečky - potvrdili jí holčičku a je to krásné.
2. únor 2011 v 09:53  • Odpověz
ještě koukám do kalendáře...co říkate na jméno Nela...mě by se talky líbila Nelinka...jenže zase předpokládám, že manželovi se to nebude líbit :frowning2: neni to blbý Nela Malá?
2. únor 2011 v 09:55  • Odpověz
Ahoj,my máme Nelinku :grinning: moc pěkné jméno :wink:
2. únor 2011 v 10:11  • Odpověz
@lucinda85 Bříško máš krásné! :slight_smile: a já už dneska třetí den cítím pohyby slaběji, jeden den jsem měla pocit, že je tam nějak klid.

A jinak k tomu oblečení: Už skoro měsíc nosím těhu rifle, protože klasické mě už tlačily. Trička nosím stejné a dlouho budu, protože už před těhu jsem měla radši volnější nebo delší. Ale s tím kabátem je to horší:grinning: Jestli ta zima bude ještě dlouho trvat, tak ho nezapnu.
2. únor 2011 v 10:16  • Odpověz
@cinky Mě taky prcek někdy ve 20.týdnu jeden den nekopal,tak jsem už plašila,prosila ho,aby mě kopl,ale byla jsem ujištěna,že to nic není,že se mu jen nechce.A taky že jo...druhej den už se zase mydlil. :grinning:
Těhu kalhoty nosím od 3.měsíce,protože mi v nich bylo líp,ale jinak mam všechno oblečení pořád stejné...jen ta trička se začínají vepředu zkracovat :grinning:
2. únor 2011 v 10:29  • Odpověz
Ahojky holky, koukám, že další dvě stránky přibyly, vy teda jedete :slight_smile: Taky se teda pochlubím s bříškem (máte to v albech), konečně se něco rýsuje, roste pomalu, ale taky si myslím, že později to půjde rychleji..
Jinak už asi taky cítím pár dní nějaké pohyby, je to sice brzo tak jsem překvapená, nečekala jsem to.. Těžko to popsat, takové jakoby jemné převalení,trochu to zalechtá ,není to zatím nijak často, ale každopádně je to nový pocit :slight_smile:
Včera jsem se byla podívat do babyshopu a popustit uzdu fantazii, no postýlku už mám taky vybranou..počkám do na velký UTZ a pak se pomalu do toho nakupování pustím :slight_smile:

lucinda85 : Nelinka je moc krásné jméno :slight_smile: A v kombinaci s příjmením taky vypadá hezky, aspoň teda mě se líbí..
2. únor 2011 v 10:39  • Odpověz
ivicek1: Ahoj mě se taky moc líbí :slight_smile: ještě přemluvit manžela aby chtěl taky Nelinku, protože Emičku mi zamítl :unamused:
2. únor 2011 v 10:40  • Odpověz
eeelishka : Ahoj pochlub se, jakou máš vybranou postýlku?
2. únor 2011 v 10:44  • Odpověz
autor
@lucinda85 Však Nela je moc hezké jméno, pravda, že je to krátké jméno i příjmení, ale nenechte si do toho od nikoho mluvit, je to vaše miminko. Důležité, že to vyberete spolu a s láskou... :wink:
2. únor 2011 v 10:54  • Odpověz
autor
@eeelishka taky hezké bříško :slight_smile: .. taky jsem zvědavá na postýlku... ukážeš?? :slight_smile:
2. únor 2011 v 10:57  • Odpověz
@lucinda85 Ať hledám jak hledám, nemůžu ji na těch jejich stránkách najít :frowning2: v obchodě měli vystavených asi 6 postýlek, tahle byla taková jednoduchá, pěkná a cenově přijatelná..a zrovna jenom ta na těch stránkách není..Jsou to tyhle stránky http://www.radi.cz/ mají tam pěkné věci :slight_smile:
2. únor 2011 v 10:57  • Odpověz
lucietka77: To se nám právě ted nějak moc nedaří vybrat spolu a s láskou :slight_smile: Co se líbí mě tak se nelíbí mužovi a co se líbí jemu tak mě přijde hrozné :unamused: No tak pořád doufáme, že to snad bude ten Matyášek :slight_smile: včera manžel koupil sám od sebe v Globusu modré ponoštičky :slight_smile:
2. únor 2011 v 11:00  • Odpověz
@lucietka77 No právě, že ji nemůžu najít na těch stránkách, ale jak tak teď koukám byla podobná téhle akorát měla vepředu místo třech tyček plochu dřeva s obrázkem, má nastavitelný rošt na tři pozice s tím že ta vrchní je celkem vysoko tak asi ani nebudu trvat na stahovací bočnici http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=207863
2. únor 2011 v 11:02  • Odpověz
@lucinda85 Z toho si nic nedělej, u nás to je stejné..My pokud to bude kluk tak jsme se shodli jednoznačně na Jakubovi a se jménem pro holčičku bojujeme :slight_smile: Já chtěla Terezku, přítel že ne, takže uvidíme, počkáme si do velkého UTZ a pak budem bojovat :slight_smile:
2. únor 2011 v 11:06  • Odpověz
eeelishka: postýlka je hezká od Drewexu mám taky vybranou :slight_smile: jo a s tím jménem to bude ještě sranda a kdy ty jdeš na ultrazvuk?
2. únor 2011 v 11:13  • Odpověz
@lucinda85 Děkuji :slight_smile: pochlubíš se se svojí? Drewex se mi zdá jako celkem dobrá značka na ty postýlky, mají je i moc pěkné..Na UTZ jdeme až 23.2. to je nekonečně dlouhá doba, aspoň teda pro mě..už aby to bylo..Pro holčičku mě napadlo ještě jméno Kačenka, taky se mi líbí, přítel se tak sice divně čuřil u toho, ale aspoň neřekl rezolutně ne jako u Terezky, tak mám naději :slight_smile:
2. únor 2011 v 11:19  • Odpověz
Holky a co cestovní postýlka, budete pořizovat? Já bych ji chtěla do obýváku ať mám malé u sebe když tam budu nebo v kuchyni :slight_smile: A i když bude větší tak si v tom vyhraje..Je toho takový výběr, že mi z toho hlava stojí :grinning: Kdyby bylo na mě tak už všechno pokoupím a zařídím :grinning:
2. únor 2011 v 11:35  • Odpověz
Ahoj, taky hlásím, že už nosím těhu kalhoty :wink: , asi měsíc, nenosila jsem je, až jsem si sedla v normálních a rozjel se mi zip tak mě to donutilo :grinning: . Taky malá zlobí, nechce se moc hýbat, večer už jsem byla nervozní a dnes jen sem tam ťukne, tak snad je v pořádku.
Nelinka se mi taky líbí, zní krásně zdrobněle :dizzy_face:
2. únor 2011 v 11:57  • Odpověz
eeelishka : já chci tuhle http://www.batolatko.cz/files/products/3936_1.jpg
Jinak Kačenak je hezká, ale už ji v rodině máme a já bych chtěla jméno, které ještě není :wink:
Cestovní postýlku určitě budu chtít i když někam pojedu tak se to hodí a navíc já potřebuji dvě určitě, protože jedna bude v patře v ložnici a druhou dole v pokojíčku kde vlastně budem pořád.
2. únor 2011 ve 12:01  • Odpověz
@lucinda85 Ta je moc hezká, taky jsem se na ni dívala, líbí se mi, že se k ní dá dokoupit ten nábytek :slight_smile:
Těch cestovních postýlek je taky šílený výběr, mě se líbí tahle, je dostupná v tom obchodu v našem městě tak bych si ji brala rovnou otamtad, ještě uvidím http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=1800767
2. únor 2011 ve 12:08  • Odpověz
eeelishka: jj taky pěkná taky by se mi tam hodila :slight_smile: já asi cestovní koupim z babypointu, nebo pučím od kamarádky ty už ji ted taky snad nepotřebují.
2. únor 2011 ve 12:10  • Odpověz
@lucinda85 No my jsme uvažovali, že poprosíme taky o půjčení švagrovou, ale ten jejich prcek bude mít teprv rok a něco málo tak to ještě asi budou využívat a pak máme doma kocoura tak nebudu riskovat, že na tom vytáhne nějaké nitky...Víc mě trápí monitor dechu, je to hrozně drahé, taky bych to chtěla půjčit, ale v úvahu zas připadají jenom oni tak uvidíme...
2. únor 2011 ve 12:23  • Odpověz
@lucinda85 my budeme mít Katušku, když to bude holčička... Oběma se to líbí a navíc měla jsem sestričku, která tragicky zahynula a možná se mi podaří porodit na její narozeniny...(16.7.) Tak jako na její památku.
2. únor 2011 ve 12:31  • Odpověz
@eeelishka Taky mě ten monitor dechu trápí:frowning2: Za nás to nebylo a žijeme, ale zase mít tu možnost... Zase si říkám, že se to může stát i v kočárku, když ho budu mít před barákem na zahradě a to určitě nestihnu přiletět a poskytovat první pomoc... Tak nevím:frowning2:
2. únor 2011 ve 12:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.