• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@cinky No jo nová doba nás straší, čím větší jsou možnosti tím jsme víc vylekané...ale budu se snažit ho sehnat..Teta říkala, že ho neměla a tři roky spala na půl oka..největší riziko je do 6ti měsíců, pak už se to stává zřídka..
S tou sestřičkou mě to mrzí, je pěkné, že se vaše dítko bude jmenovat stejně a že se možná narodí na její narozeniny, je to taková zajímavá náhoda.
2. únor 2011 ve 12:47  • Odpověz
ahoj holky, zdravím po delší době.

Cestovní postýlky jsou super, my jí taky máme doma v obýváku, teda budeme mít. Měla jsem jí i u Martínka, a hodně se osvědčila. Máme tu s vložným lůžkem pro miminko a s přebalovákem. Bohužel nebudememít jiný přebalovák, tak tenhle využijeme na maximum.:slight_smile:A hlavně já chtěla, aby dítko vědělo, že dřevěná postýlka s peřinkama je jen n anoc:slight_smile:

Monitor dechu bych taky chtěla, přeci jen se pak klidněji spí, ale uvidíme. Nový kupovat určitě enbudeme, tak jedině jetý od známých, jestli někdo bude mít:slight_smile:

Se jménama to je boj, my na kluka bojujeme taky. Mě by se líbil Tomášek, ale to nechce manžel ani slyšet a tchýně mimču říká Hugo, tak jsem se sekla, že snad toho Huga opravud dám:slight_smile:

Kdy jdete na další KO, utz? My jdeme až za týden a už se těším, až mrně uvidím:slight_smile: Chodí se mnou teda i dítko a vždy tak kouká na ten monitor a nechápe, co to je:slight_smile:
2. únor 2011 ve 12:57  • Odpověz
@alenka83 No právě, že mě se taky líbí s tím přebalovákem tak bych ani žádný jiný asi nekupovala :slight_smile: a dvoupolohovací, ať to malinké není tak u země..
Hele Hugo je zajímavé jméno :slight_smile: jen škoda, že se nedá moc skloňovat..
První velký UTZ máme 23.2., pro mě to je šíleně dlouhá doba :astonished: těším se jak malá, a hlavně se dovíme pohlaví, posledně se nám nechtělo ukázat :slight_smile:
2. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj Holky.No vas docist,tak to je mazec :grinning: Tak uz jsem se dostala z me male depky ohledne vahy a uz si zase hodoju a Mrnousek snad taky :slight_smile: .Dneska jsem uvarila dusenou mrkvicku, bramburky, maso a rajskou polivku.Kdo by to byl rekl, ze budu tak vyvarovat,ale aspon mi ten den rychleji utece :grinning:
2. únor 2011 ve 13:34  • Odpověz
já asi monitor dechu taky kupovat nebudu, ale nemám si ho ani od koho půjčit :frowning2: Takže nevím uvidíme jak budou penízky.
Jinak jsem byla na obědě a přejedla se domácích ovocných jahodových knedlíků a sedim tu a funim a nemůžu se hýbat :grinning:
teda ty knedlíky asi byli z mražáku, jestli nebyli u sedmi měsíčků :grinning:
2. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz
@miruska_h Ahoj, mi povídej, člověk tu chvíli není a pak dočítá a dočítá :grinning: Mňam, vy si teda baštíte dobroty :slight_smile: No teď máme fůru času na vaření a pečení..I když se přiznám, že se mi někdy taak nechce :grinning:
2. únor 2011 ve 13:50  • Odpověz
eelishka: Ty už nechodíš do práce?
2. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz
@eeelishka to me taky ne,ale zase tim tim zkratim dlouhou chvili :grinning: a co s etyce peceni,tak to ja taky muzu, protoze miluju buchty.A navic, ja jim sice vsechno,ale jsem dost mlsna, takze se snazim aby vse co vytvorim byla velka mnmka :grinning:
2. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz
@lucinda85 tak to bych si dala ted jako zakusek :grinning:
2. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz
@lucinda85 No u mě práce skončila sotva jsem se podívala na ty dvě čárečky :slight_smile: Pracuju jako zdr.sestřička na dost náročném oddělení tak jsem nechtěla nic riskovat, oddělala jsem si dvě poslední rušné noční ( pěkně mě bolelo břicho) a pak tradá na marodku a jsem ráda, jednou za měsíc se tam zastavím a jak vidím ten blázinec tak utíkám rychle pryč..
2. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz
@eeelishka moje nejlepsi kamoska to mela uplne stejne jak Ty.A ani se vam holky nedim,V te nemocnici je to dost riskantni.
2. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz
@miruska_h Joo pečení mě baví víc než vaření :slight_smile: Akorát je toho sladkého v poslední době nějak moc, tak se kapku mírním :slight_smile: Ale vidíš navedla si mě na ty buchty, ty bych mohla brzo udělat, ty taky miluju :slight_smile:

Co holky chutě? Už se vám nějak mění?
2. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz
miruska_h: jahodový maxi knedle jako zákusek :grinning: na mě jsou tyhle jídla strašně sytý takže já dřív snědla tak jeden a půl a už jsem funěla dneska do mě tři vlítli jako nic :slight_smile:
2. únor 2011 ve 14:10  • Odpověz
@eeelishka no me se chute nemeni vubec.me chutna vsechno a porad :grinning:
2. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz
@miruska_h No právě, a já bych si v životě neodpustila kdyby se něco miminku něco stalo kvůli mé práci..Doma to ze začátku bylo zajímavé, hrozně se to vleklo, šílená nuda, ale už jsem se tak nějak naučila využívat ten čas a je to dobré..a hlavně to spaní do 10 každý den,to je pohodička :sweat_smile:
chutě ne, ale ted mám nějaké pachutě pořád v puse :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak neřekla že by mi začlo něco chutnat více než před těhu, ale dřív jsem moc nemusela grepy a ted je miluju
@lucinda85 No jo se nediv, mimuš se chce taky nadlábnout :slight_smile: a jahodové knedlíky mi přijdou jako správná volba :slight_smile:
2. únor 2011 ve 14:13  • Odpověz
@lucinda85 ja ma sladky jidlo jako zakusek, me by to jako hlavni cchod neuspokojilo :grinning:
2. únor 2011 ve 14:14  • Odpověz
Holky tak ja se zatim loucim, jdu svemu milemu naproti,tak se aspon nadycham vzduchu a budu mit pocit, ze jsem udelala neco pro sebe :grinning:
2. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz
miruska_h : Tak mě to uspokuje až až :wink: ted bych si zase dala něco pěkně kyselého jak jsem psala o těch grepech :grinning:
2. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz
miruska_h: ahoj, taky bych šla na procházku ale bohužel musím dřepět v práci :frowning2:
2. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz
@eeelishka jo jo me to povidej, ja uz bach do prace ted nesla a to sem si myslela, ze to doma nepreziju, protoze jsem docela akcni clovek a praci jsem celkem zila. :grinning:
2. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz
eeelishka: Mě taky přišli jako správná volba i když bojovali s čevepčiči a holandskym řízkem, ale zase tři chody nedám :grinning:
2. únor 2011 ve 14:18  • Odpověz
No mě právě taky ne, chutná mi všechno jako vždy a některých jídel co mi obzvlášť chutnají si přidávám protože třeba po deseti minutách zjistím, že mám ještě trochu hlad :grinning: což jsem dřív nedělala...možná trochu ujíždím na mléce, poradila bych vypít i litr denně :grinning:
2. únor 2011 ve 14:18  • Odpověz
@eeelishka jj, ty polohovací postýlky jsou super. Jsem se nemusela ani moc sklánět k zemi. A celkem to šlo použít i jako houpačka, takže jsem tím lůžkem pohoupala a malý chrupkal. Fakt super. Možná jen jinou matraci, ale to už je asi jiná. Hugo je dobrej, ale jak píšeš, nedá se moc skloňovat. Tak to budu držet palce, ať se mimi ukáže a ne jako nám. Pořád má nožičky pod sebou. Ještě chci jít tak za 14 dní na 4D a nechat se ujistit, i když ono to je jasný až když je mimčo venku, ale přeci jen:slight_smile: A doma si to užívej, napracuješ se ještě dost. A hlavně, v nemocnici je fakt záhul...

Jinak u mě chutě nějak žádný. Vždy si dám oběd a pak je mi šíleně zle, asi neumím jíst málo a nebo to do sebe hážu moc rychle, kdo ví. A pak mě pálí žáha, no začarovanej kruh. Ale u Martínka jsem hodovala až do finišových +20kg. Tomu se teď chci vyhnout.
2. únor 2011 ve 14:19  • Odpověz
eelishka: mlíko je dobrý já ujíždim na kakau :slight_smile:
2. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz
@lucinda85 No tak to by byl u mě taky pořádný boj, jak říkám já poradím sníst všechno :grinning:

alenka83: Mě se líbí hodně tahle a dá se s tím fajne pohupovat jak říkáš :slight_smile: http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=1800767
Vám se ještě malé neukázalo?No teda, pořádny stydlín :slight_smile: Tak to taky držím palce ať se vám na tom 4D ukáže ...
2. únor 2011 ve 14:33  • Odpověz
Tak já jsem se taky dočkala oběda :slight_smile: Kuřecí maso s ananasem se smetanovou omáčkou na kari..dá se to s rýží ale já mám k tomu dneska čínské nudle :slight_smile:
2. únor 2011 v 15:18  • Odpověz
autor
@alenka83 myslím, že u mě to bude 30 kilo
2. únor 2011 v 15:42  • Odpověz
autor
@alenka83 ali a vy teda ještě nevíte.. to je teda pech .. :slight_smile: jak píše @eelishka-) asi se stydí :wink:
2. únor 2011 v 15:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.