• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
autor
@eeelishka já měla dnes zapečené brambory s vepřovými medailonky, ale ty brambory snad ani troubu neviděly.. :frowning2: docela jsem byla zklamaná.. Jojo těžký je se smířit s nějakým jídlem z pizzerie, když pro mě je vaření vášeň... tam mě to připadá, že vaří fakt jen z povinnosti.. je to na tom znát, jak to šidí..
2. únor 2011 v 15:55  • Odpověz
@lucietka77 v pizzerii chodím jen na pizzu, zbytek si člověk uvaří lépe doma a za menší peníze :slight_smile: Ale ta pizza, no aspoň v té naši pizzerii tady je úúúchvatná :slight_smile:
2. únor 2011 v 16:00  • Odpověz
eeelishka: o pizze mi nemluvte :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera jsem měla nivovou a byla výtečná a celou jsem ji sama snědla a to dřív nikdy vždy jsem ji nechala zabalit ...
2. únor 2011 v 16:21  • Odpověz
ahojte,tak jsem zpatky z prochazky a jaksi mi na ni vyhladlo :grinning:
2. únor 2011 v 16:44  • Odpověz
@eeelishka Jinak jak si psala o tom mlice, tak ja jsme na tom uplne stejne a taky mi ted vic chutnaji jogury, hlavne Fantasia od Danone Visen
2. únor 2011 v 16:47  • Odpověz
@miruska_h tak to mě jogurtový nápoj Florian Active malinový, akorát se blbě shaní a zásoby jsem si vypila tak se musím spokojit s jinou příchutí..
2. únor 2011 v 17:41  • Odpověz
@eeelishka my máme tuhle http://detskezbozi.com/inshop/cestovni-postylky/babypoint-sally-2011.html, ale ne tu samou, starší, máme jí už 2 roky, ale i hraje a svítí a vibruje, ale to jsme nikdy nevyužili:slight_smile:
2. únor 2011 v 18:44  • Odpověz
@alenka83 Ta je moooc pěkná, nenapadlo mě, že i postýlka může svítit a hrát :grinning: Ale v dnešní době je všechno možné :slight_smile:
2. únor 2011 v 19:33  • Odpověz
autor
@eeelishka
@miruska_h Holky já jsem si zamilovala acidofilní mléko malinové.. z Kunína a taky selský jogurty od Holandie. Takové ty, co zrají v kelímku. Nejvíc miluju malinový a jahodový.. :slight_smile: A Malinový nápoj Florian je taky super :slight_smile:
2. únor 2011 ve 20:40  • Odpověz
autor
@lucinda85 Já mám opačný problém.. moc velké porce teď už naráz nejsem schopná sníst.. :confused: Ale jinak pizzu taky miluju :slight_smile:
2. únor 2011 ve 20:41  • Odpověz
alenka83 :to je ta co jsem si vyhlídla já :slight_smile: ještě se na ni chci někde podívat jaká je tam matrace a tak jinak na netu vypadá luxusně :wink:
2. únor 2011 ve 20:49  • Odpověz
@lucinda85 Lucí, je tam taková matrace šusťáková, uvnitř asi molitan, co si budem povídat, nic moc, ale stačí bohatě a není to žádná šitka.Je to asi stejná jako u všech jiných cestovních. My dávali ještě deku na to a plínku:slight_smile:
2. únor 2011 ve 21:24  • Odpověz
@lucietka77 vidíš tak zkusím ten malinový od Kunína jak nemůžu sehnat toho Floriana :slight_smile: Jinak kupuju čisté a dávám si do nich trochu granka, taky to je dobré :slight_smile:
2. únor 2011 ve 21:25  • Odpověz
@alenka83 Tak říkáš, že není třeba kupovat navíc matraci do cestovní postýlky? Ani když je mimi ještě malinké?
2. únor 2011 ve 21:26  • Odpověz
autor
@eeelishka určitě zkus, je takové osvěžující a je ve velkém balení :slight_smile: ale mě to neva :grinning: Je toho tam tuším 950 g :grinning:
2. únor 2011 ve 21:41  • Odpověz
autor
@eeelishka já moc granko nekupuju, ale věřím, že to může být dobré :slight_smile: Já si zase do čistých jogurtů dávala moji marmeládu :slight_smile:
2. únor 2011 ve 21:42  • Odpověz
@lucietka77 to se ví, že zkusím :grinning: A dokonce už asi vím které myslíš, je to v takové plastové láhvi že? to už jsem taky měla kdysi,je taky super, ale už jsem na to úplně zapomněla, hned zítra si pro něj skočím :slight_smile: Marmeládu si do bílých jogurtů dávám taky, ale teď právě spíš piju ty nápoje :slight_smile:
2. únor 2011 ve 21:46  • Odpověz
autor
@eeelishka jojo přesně v takové bílé plastové lahvi. A teď si uvědomuju, že prodávají i poloviční balení..mají i jahodové a tuším, že i broskvové..
2. únor 2011 ve 21:48  • Odpověz
@lucietka77 jj, vím i o té malé láhvi, ale proč troškařit že jo :grinning: Já jahodové a meruňkové moc nemusím,ale malina je jasný vítěz testu :grinning:
2. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz
autor
@eeelishka to i pro mě jsou maliny úžasné ovoce, stejně jako ostružiny a nejlepší jsou v čerstvém stavu :slight_smile:
2. únor 2011 ve 21:59  • Odpověz
@lucietka77 No jéje, hned bych poslala 12 měsíčků kdyby tady někde poblíž byli :grinning:
2. únor 2011 ve 22:18  • Odpověz
čau holky :slight_smile: tak včera když jsem usínala tak už jsem cítila na bříšku jak miminko kope :slight_smile: když si sáhl manžel tak přestalo :sweat_smile:
3. únor 2011 v 08:55  • Odpověz
@lucinda85 ahoj, tos ho citila poprve? tak to gratuluji :slight_smile: Pro manzela ma schovany asi extra kopanec,ten jeste nemel nacviceny :slight_smile:
3. únor 2011 v 09:06  • Odpověz
eeelishka: Ano na ruce poprvé :slight_smile: Asi si to pro něj opravdu schovává, protože hned jak ji sundal tak za chváli zase začal :grinning:
3. únor 2011 v 09:19  • Odpověz
@lucinda85 to je ale uličník :slight_smile: tak tatínek si bude muset počkat :slight_smile:

No nic pádím pryč, budu tu až večer, to bude fuška vás za celý den dočíst :slight_smile: Hezký den všem :slight_smile:
3. únor 2011 v 09:29  • Odpověz
eeelishka: No zatím nidko jinej nepíše, tak doufám, že se ještě někdo připojí at mám s kým povídat :wink: pěkný den :slight_smile:
3. únor 2011 v 10:07  • Odpověz
@lucinda85 jéé gratuluji!! To musí být krásné!:slight_smile:
3. únor 2011 v 10:08  • Odpověz
autor
@lucinda85 už jsem tu taky :slight_smile: Tak gratuluji!! já dneska ráno ucítila na bříšku dva kopance úplně silně :slight_smile:. Včera přítel poslouchal bříško asi čtvrt hodiny a říkal mi, co slyší :slight_smile: to bylo parádní a jak tak měl tu hlavu na mém bříšku, tak jich taky pár schytal do tváře :grinning:..
3. únor 2011 v 10:38  • Odpověz
cinky: JJ ještě to nebylo fakt výrazné, ale bylo to fajn :slight_smile:
3. únor 2011 v 11:01  • Odpověz
lucietka77: Jééé to je mazec :grinning: Tak už začítánáš cítit silné kopanečky :wink: Já nedávno na youtube koukala na nějaké video a bylo tam jak se hýbe příško sna d někdy v 28 a ta jak to úplně nadskakovalo :grinning:
3. únor 2011 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.