• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
autor
@lucinda85 jojo taky se tomu smějeme.. to je mazec. mě teda ne, že by nadskakovalo, ale už jsou to kopanečky silnější než na začátku.. :slight_smile: . A nemáš odkaz na to Youtube? Taky se mrknu :slight_smile:
3. únor 2011 v 11:55  • Odpověz

lucietka77: http://www.youtube.com/watch?v=HOaRrCSWPBc
není to co jsem viděla předtím, ale tohle je taky dobrý :slight_smile:
3. únor 2011 ve 12:07  • Odpověz
autor
@lucinda85 jééé to se teda mele :grinning: to je super. . :grinning: tak takhle to u nás není- takhle moc. No to se máme na co těšit :slight_smile:
3. únor 2011 ve 12:44  • Odpověz
lucietka77: to byl taky nějakej 33-36 takže není čemu se divit :slight_smile: to video předtím jsem nenašla
3. únor 2011 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj holčiny,to bylo něco vás dočíst :slight_smile: Nebyla jsem tu dlouho. Ležím třetí den s neuvěřitelně agresivní chřipkou a do toho mám asi zánět močáku,protože chodím každých 10min čůrat a to i v noci.Takže vůbec nespím. Manžel mi nakoupil spoustu homeopatik,ale nevím jestli to zabírá :frowning2: Blbý je,že jdu zítra na velký UZ a jsem takhle chcíplá.Snad se to do zítra zlepší. Mám velký strach o miminko,ale kamarádka mě uklidňuje,že v této době,by ho nic už ohrozit nemělo.
3. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz
@lucinda85 dík za ten odkaz,bylo to super,ale když jsem tam byla,tak jsem koukla i na jiná videa a bohužel i na porod :frowning2: no nevím,jak já přivedu toho našeho pinďu na svět.Rodit se mi nechce :grinning:
3. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz
vonkacka: Přeju ti aby ses brzy uzdravila a všechno bylo v pořádku :wink: S tím močákem to raději řekni zítra doktorce :wink:
Jinak taky mě napadlo se podívat na video porodu, ale raději jsem se na to vyprdla :sweat_smile:
3. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz
@lucietka77 jak jste se tu včera nebo kdy bavily o přibírání,tak jsem také adept na velrybu.Mám už 8-9kg nahoře. Je teda fakt,že se nijak neomezuji a dám si vše na co mám chuť.Tak se není čemu divit.
3. únor 2011 ve 13:24  • Odpověz
@lucinda85 to jsi udělala dobře,je lepší to nevidět :slight_smile:
3. únor 2011 ve 13:26  • Odpověz
ahojky holky, ja mam ted 2dny litacku..
vcera jsem byla u kamosky, pohustavat malou 3mesicni Emicku, byla uzasna, zkusila jsem i prevlikat a super, prosti tyden jdu zase a pak byli u tety a strejdy od manzi, vecer jsem vytuhla v 20,10:slight_smile:)
dneska od rana peru, varila jsem, upekla buchtu, zalila kytky a vysala.. jsem grogy:( odpoledne jeste na internu a snafd bude tlak v nejake normalni vysi..
a udelai jsme si s manzou radost, tak doufam, ze miminko bude vzorne, jelikoz jedeme v dubnu na 3dny wellness pobyt do tater, hlavne chceme mrknout na Lomnicak, Strbske pleso a Tatranskou Lomnici..po stopach Andela
a od 21-28.05. jedem do Mokrosuk na Sumave, to budu 32t, budou koulicka, nastesti ej to tam z kopce, tak se budu valit:slight_smile:)
3. únor 2011 ve 14:00  • Odpověz
vonkacka : asi máš pravdu :slight_smile: Zatím mě ale porad ze spaní nebudí, ale to přijde s narůstajícím bříškem :unamused:
3. únor 2011 ve 14:00  • Odpověz
kami1984: Je vy jste cestovatele, ale to je dobře to horské počasí mimču bude určitě jen prospívat :slight_smile: Taky bych asi ještě na jaře někam vypadla, alespon na víkend tak doufám, že to vyjde.
3. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz
@lucinda85 mě porod taky ze spaní nebudí,ale když se tam ty videíčka nabízela,tak jsem na ně jukla :slight_smile: no a to jsem něměla :unamused:
@kami1984 to je super,že se máš nač těšit a bude to poslední dovča bez mimi.Další už bude s kočárem :sweat_smile:

Já se tak těším na jaro.Až bude teplo a zeleno a já se vyvalím na zahrádku a budu se snažit o údržbu :grinning: jsem zvědavá,jak budu plejt a sekat trávu s mega bubnem :grinning:
3. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz
@vonkacka a co si bereš na teplotu? V jakém časovém rozmezí. Jsem od včera taky chcíplá a vzala jsem si paraleny a dneska odpo brufen, nebo bych se uklepala a ani čaj si nedonesla. Malýho jsem udala babičce, to bych nezvládla, jsem ležící:frowning2: Jo a zítra ať je vše v naprostém pořádku, určitě dej vědět, jak jsi dopadla:slight_smile:
3. únor 2011 ve 14:22  • Odpověz
vonkacka: jj já jsem na tím taky nedávno přemýšlela jak já budu s tím pupíkem se starat o záhonky, které mám v plánu. Jinak ještě nás čeká řez růží protože už jsou vyšší než já, ale na to vyšlu asi už manžela :wink: Jinak já mám na zahradě psa a ten mi úspěšně likviduje každou rostlinu, která projeví život, takže mi ty starosti asi ušetří :grinning:
3. únor 2011 ve 14:22  • Odpověz
autor
@vonkacka právě jsem si dneska říkala, kde je ti konec.. tak snad budeš brzy ready a v pořádku... no teda je to ale pech.. chřipková epidemie řádí, to je fakt... já jsem zatím docela zdravá. Ale peru do sebe vitamíny a citrusy, tak snad se mi to vyhne..ale ono.. náhoda je blbec, stačí někde jet MHD, někdo prskne a máš to hned.. :frowning2:
3. únor 2011 ve 14:27  • Odpověz
@alenka83 brala jsem paralen a teď mi poradili oscilococsinum,ale žádné úspěchy.Stále se držím kolem 38st. Brufen bych se bála,ale chápu tě,ta zimice je děsná. Ještě k tomu ta moje nespavost a čůrání :frowning2: dnes v noci jsem propadla beznaději a rozbrečela se. Teď se mi udělalo trošinku lépe a tak jsem zchumlaná u compu.
3. únor 2011 ve 14:33  • Odpověz
@lucinda85 můj muž na zahrádku vůbec není,ale ani mi to nevadí,já si s ní ráda hraju sama. Růže jsem sázela loni,takže já budu mít zastřihávání snadné :slight_smile: já už se tááák moooc těšííím
3. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz
@lucietka77 já to chytila od synovce.Jsem na švagrovou trochu naštvaná,kdyby mi řekla,že má Daníček chřipku,tak tam nepojedu.Takhle mi fakt dlouho nebylo.
Holky taky u vás z nebe padají tak obrovské vločky? Vypadá to,jak když z nebe někdo háže sněhové kouličky :grinning: já se té zelené travičky snad nedočkám :frowning2:
3. únor 2011 ve 14:37  • Odpověz
autor
@kami1984 jé Kami, jak já bych jela.. hnedka.. a to je ta akce s tou slevou, jak jsi posílala odkaz? Taky jsem si říkali, že bysme zajeli někam.. chtěli jsme do termálu do Laa. Ale nějak se k tomu nemůžeme dopracovat.. Asi místo toho skončíme na chalupě, protože táta potřebuje pohlídat jeho Báru (přidávám fotku). :slight_smile:
3. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz
autor
@vonkacka no, to je jako, když moje skorošvagrová mi dala na hlídání čtyřletého Richarda s neštovicema.. a pak když byl nachcípanej.. to byl mazec... :frowning2: .. ale naštěstí jsem to nechytla.. :confused:
3. únor 2011 ve 14:50  • Odpověz
Ahoj Holky :slight_smile: tak mam za sebou dnesni poradnu, vse mam v poradku, takze Zase za mesic :slight_smile: Ted uz se budu tesit na pondeli na velky UTZ :wink:
lucinda85 mooc gratuliju k pohybum.Ja jsem zase dneska rano citila pomerne dost jak tam sebou malej mele. :grinning: Asi delal zrovna dva premety po sobe, tak jsem se ho aj ptala co tam dela? :grinning:
3. únor 2011 ve 14:53  • Odpověz
Jo holky a pokud se jeste muzu vratit k ten mlecnym napojum, tak skoda, ze nedelaji actimel ve velkem baleni jako acidofilni mleko Kunin :grinning:
3. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz
@lucietka77 Luci kdy zacal citit pritel kopy pres brisko?
3. únor 2011 ve 14:56  • Odpověz
@miruska_h jeee, velky utz, to ti zavidim. ja se ho uz nemuzu dockat a to mam pred sebou jeste cele 2 tydny :confused: to je nekonecne dlouha doba
3. únor 2011 v 15:03  • Odpověz
vonkacka: Můj muž si zase hraje na kutila, ale já jsem ráda lepší než kdyby chodil každý den do hospody. na jaře má velké plány bude dělat plot kolem záhonků (právě kvůli psům) a postaví krb a ještě něco vyhrožoval s pergolou tak jsem na něj zvědavá :slight_smile:
3. únor 2011 v 15:08  • Odpověz
lucietka77: Bára je krásná :slight_smile: já miluju psi...ale jsou to s nima občas starosti.
3. únor 2011 v 15:12  • Odpověz
@jaja48 jo to je.ja jsem rada, ze uz mi to uteklo.Malem jsem srihala metr. :grinning:
3. únor 2011 v 15:14  • Odpověz
miruska_h: dík tak to já zase přes den moc toho necítím občas jak se přemele a pak zase na dlouho klid docela mě to překvapilo, že když jsem večer lehla tak to bylo cítit...asi jak si v úplném klidu a ještě se na to soustředíš :wink: jo a ten ultrazvuk ti taky závidim, že už v pondělí já si ještě dva týdny musím počkat :frowning2:
3. únor 2011 v 15:15  • Odpověz
@vonkacka díky moc. Já teď volala tetě, dělá lékárnici (nenapadlo mě to dřív, jsem tele) a poradila mi Panadol, že tam píšou, že to můžou těhotné a kojící a homeo Paragryp. Tak mi to odpo manžel přiveze snad. Každopádně je to hnus. Teď to hold lítá. Už aby bylo hezky, my mohli mít jen lehký svetříček a nenabalovat se tolik, co? Pak ty dny i lépe utíkají.

Jo a holky, chtěla jsem se zeptat. Kdy plánujete, že se dáte do praní věciček atd?
3. únor 2011 v 15:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.