• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@miruska_h tak to je super, že výsledky jsou parádní. Dělá ti utz pokaždé při kontrole? Nebo ne? Já jdu za týden v pátek a už se nemůžu dočkat. Pak bych chtěla na 3D ještě jednou a pak už jen čekat, až se mrně rozhodne přijít na svět. Snad to nebude tak dlouhý jako u Martínka. (12 dní jsem přenášela.) :confounded:
3. únor 2011 v 15:17  • Odpověz
@lucinda85 to utece jak voda uvids :slight_smile: .Me to taky uteklo :slight_smile:
3. únor 2011 v 15:31  • Odpověz
@alenka83 ne vubec,mi utz nedela na poradne.jen na zacatku tehu, tak na NT + a ted velky UTZ
3. únor 2011 v 15:32  • Odpověz
miruska_h: ty máš ty ultrazvuky stejně jako já...kdyby si nebyla z druhé poloviny republiky myslela bych, že máme stejnou doktorku :slight_smile: to víš pro nás je to těšení obrovský když jsme zatím viděli mimi tak málo
3. únor 2011 v 15:38  • Odpověz
@lucinda85 akorat ze ja chodim k doktorovi :wink: To jo, je to vsechno takovy teseni a cekani a zvedavost, kdyz nevidis co se v tom brisku vlastne deje.Jak tam ten malej zivot roste.Clovek si to muze jen tak predstavovat a pak to vidi na UTZ,ale ten je jen jednou za cas. :frowning2:
3. únor 2011 v 15:48  • Odpověz
@lucinda85 nejraci bych ho mela doma, abych se mohla divat kdy chci :grinning:
3. únor 2011 v 15:49  • Odpověz
autor
@miruska_h takhle silné kopy jsou novinka.. bylo to přes bříško cítit jen jemně od minulého týdne ale tento týden je to o dost silnější. :slight_smile:
3. únor 2011 v 15:49  • Odpověz
@lucietka77 juchuu ,tak to uz mam pomalu taky za chvilku.Mam pocit, ze ten cas strasne leti,ze jsem to onehdy zjistila ted uz budu v sestym mesici :slight_smile: .Jo a jinak mas krasnyho pejska :slight_smile:
3. únor 2011 v 15:52  • Odpověz
Holky musim se vam jeste pochlubit s mym kocarkem http://www.moje-miminko.cz/kombinovane-kocarky/kocarky-espiro-gtx-v-kompletu-s-autosedackou-multi-col-05-ocean.Jeste ho sice nemam,ale jestli nam v pondeli potvrdi kluka,tak ho hned v pondeli objednavame :wink: a pak jeste sedatko http://www.babynabytek.cz/fisher-price-lehatko---houpacka-p411/ :slight_smile:
3. únor 2011 v 15:54  • Odpověz
autor
@miruska_h Děkuju, pejsek je tátův, koupili jsme jí tátovi na důchod, aby nebyl doma tak sám a měl zábavu :wink: a nezesenilněl nám :grinning:. Odkaz na kočárek nemůžu otevřít, ale to lehátko je moc hezké :slight_smile: Já mám vybrané takové úplně jednoduché. Ale není to houpací...
3. únor 2011 v 16:23  • Odpověz
autor
@miruska_h funguje to.. tak si myslím, jestli ten kočárek tady neměl taky někdo vyhlídnutý, ale v červené... něco se mi matně vybavuje..... teda jestli se nemýlím..
Já se prý kočárkama nemám zabývat, protože přítel ho vybere sám :grinning: Tak jsem teda zvědavá :slight_smile: Jen vím, že to bude kombinovaný kočárek.. :slight_smile:
3. únor 2011 v 16:37  • Odpověz
@lucietka77 noo tak to ja dobry :slight_smile: my jsme ho vybirali spolecne.kazdopadne jsem do neho uz tak zamilovana, ze uz se nemuzu dockat,az ho budu mit doma a az s nim pak v lete vyjdeu :slight_smile:
3. únor 2011 v 16:39  • Odpověz
miruska_h: já mít doma ultrazvuk tak mi jede furt :grinning: od ježíška jsem dostal angels sounds tak alespon prcka občas poslouchám abych věděla že tam je :wink:
3. únor 2011 v 16:58  • Odpověz
@lucinda85 co to je?
:fearful:
3. únor 2011 v 17:05  • Odpověz
autor
@lucinda85 Angelsonds je super věcička.. taky příteli závidím, že on může poslouchat bříško a já ne :frowning2: chtěla bych si ho někde půjčit, ale asi bych poslouchala furt... :grinning: a nechtěla to vrátit :grinning:
3. únor 2011 v 17:16  • Odpověz
autor
@miruska_h to je na poslouchání miminka přes bříško :slight_smile:
3. únor 2011 v 17:17  • Odpověz
@lucietka77 tak to jsi dobrá,že si necháš kočárek vybrat. Já si to vzala do svých rukou a projížděla všechny možné recenze a doporučení.Moje priorita byla - 4 nafuk.kola a velká hluboká korba. No a nakonec mám úplně něco jiného. Jsem se strašně moc zamilovala do tříkolky Peg Perégo GT3,akorát ještě nevím barvu,ale tahle červená by šla i pro kluka :slight_smile: Z německa se dá nový dovézt za 10tis. a korbu k tomu chci Navettu XL,která se dá u nás koupit v bazárku za cca 2-3tis. a to ve výborném stavu.Jelikož je to jen na 6měs. Stejně budeme nejvíc využívat ten sporťák. Byla jsem se na něj podívat v Malvíku a je prostě dokonalý.Láska na první pohled :grinning:
3. únor 2011 v 17:35  • Odpověz
autor
@vonkacka no, ono mi ani nic jiného nezbývá :grinning: . Vzal si do hlavy, že ho koupí on a že to bude pro mě překvapení, ale věřím mu. Nevybral by určitě nic, co by se mi nelíbilo. :slight_smile: Ten tvůj vybraný je pěklný, ale my tříkolku nechceme.. líbí se nám kombinované kočárky, ale velká nafukovací kola chceme taky :slight_smile: aby se s ním dalo jet do terénu :wink:
3. únor 2011 v 17:44  • Odpověz
@lucietka77 no já právě také chtěla kočárek do terénu a tříkolku jsem nechtěla.Pak mi ale bylo řečeno,že tříkolka je super a ukecala mě do toho moje kadeřnice (sousedka) která v něm už vozí druhé dítě a půjčila mi ho. Je to fakt super a tříkolkám se tímto omlouvám za dřívější pomluvy :grinning:
3. únor 2011 v 17:56  • Odpověz
Holky já se byla před chvílí po třech dnech sprchovat a pak jsem se prohlížela v zrcadle a normálně jsem se zhrozila. To že mi prsa vyrostla vím,ale dnes jsem si všimla,jak moc je mám žilnaté a že se mi dost zvětšily bradavky.Fakt mazec. To že jsem jinak jak vorvaň už rozmazávat nebudu :grinning: Taky se vám tak změnila prsa ?
3. únor 2011 v 17:59  • Odpověz
@lucietka77 Tak to musi byt super.no to mit, tak to mam porad na usich :grinning:
3. únor 2011 v 18:05  • Odpověz
@vonkacka me se prsa zvetsuji pozvolna,ale na bradavkach taky zaznamenavam zmeny :slight_smile: a o vaze a zmene postavy uz raci ani nemluvim :grinning:
3. únor 2011 v 18:06  • Odpověz
Holky dneska se s vami loucim, musim uvolnit pc :frowning2: , Milacek se ho dozaduje :sunglasses: .Tak se zatim mejjte :slight_smile: pekny vecer vam i miminkum :slight_smile:
3. únor 2011 v 18:07  • Odpověz
Ahojky, tak hlásím, že už mám za sebou velký utz :wink: , sice jsem byla trošku nervozní jak to dopadne, ale nakonec je všechno v pořádku,dr. kontroloval i výživu v placentě a taky v pořádku, i čípek kontroloval, hlavně ukazoval nosánek, rtíky, prstíky, bylo to fakt úžasné :dizzy_face: . Chřipku už mám za sebou a taky jsem si musela dávat 3 krát denně Paralen a pila 100% džusy a to mi asi pomohlo. Zimnici jsem měla, ale vůbec jsem se nedokázala vypotit, holky se vypotily a bylo jim líp, ale mě se to táhlo týden :unamused:
3. únor 2011 v 19:23  • Odpověz
@berule :gratuluji k dobrým výsledkům. Nechali jste si říct pohlaví?
3. únor 2011 v 19:31  • Odpověz
@lucinda85 děkuji :grinning: teď jsme se neptali, ale v 15.tt nám říkali, že to bude holka, tak s tím počítáme, jen jsem říkala mm, že by byla švanda kdyby pak na nás nevykoukla Maruška, ale malý Pavlík :slight_smile:
3. únor 2011 v 19:46  • Odpověz
Pěkný večer!Tak jsem se dneska konečně dokopala na těhu cvičení a můžu říct,že jsem ráda,že jsem šla.Konečně jsem se aspoň trochu protahla a od porodní asistentky jsme dostaly papír o péči o novorozence,tak alespoň nějaké pořádné informace :slight_smile:
3. únor 2011 ve 20:16  • Odpověz
Hezký večer všem :slight_smile: (pokud mi tu ještě někdo zbyl :slight_smile: ) Konečně jsem se dostala po nááročném dni domů, unavená jak štěně..venku kalamita, málem jsem sebou dneska třikrát sekla na ledu, zachránil mě pokaždé pohotový přítel, teď tam sněží jakoby nemělo nikdy přestat :frowning2: Jak říkáte, už aby bylo to jaro a my mohly do něčeho lehčího a na procházky a zahrádky :slight_smile:

Holkám co jsou nemocné přeji co nejrychlejší uzdravení...mě pomáhal teplý čajík s citronem a medíkem a hoodně ovoce..škoda, že máme ty omezené možnosti co se týče léčby, tak se s tím trápíme déle..

Koukala jsem taky na to video na you tube s tím bříškem,je to úžasné :slight_smile: A taky jsem se koukla na porod :astonished: Asi mi to jednou stačilo, další si budu zažívat až ten svůj...Ale když se to miminko narodilo a začlo poprvé plakat tak mi to vyhnalo slzy dojetí do očí :slight_smile:
3. únor 2011 ve 22:06  • Odpověz
@miruska_h Ten kočárek i to lehátko jsou moc pěkné, obzvlášť to lehátko se mi moc líbí :slight_smile: Tak v pondělí na velký UTZ? To máš super, to už uteče raz dva :slight_smile: Já si musím počkat ještě 3 týdny, ale jsem ráda, že už cítím aspoň slaboučké pohyby, vím aspoň, že se má čile k světu (i zrovna teď :slight_smile: ) a jsem klidnější..tak to bylo jenom dlouhé čekání a před kontrolou jsem už byla uzlíček nervů z toho jestli bude všechno v pořádku..
3. únor 2011 ve 22:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.