• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@berule Gratuluji k velkému UTZ a dobrým výsledkům :slight_smile:
3. únor 2011 ve 22:17  • Odpověz
@lucinda85 Angel sounds je parádní vecička :slight_smile: Akorát ji nemám, je to celkem dost drahé, ale jako dárek by mě to nadchlo asi nejvíc :slight_smile: Přemýšlela jsem, že bych si z práce přinesla stetoskop, či by to tím nebylo taky slyšet, aspoň něco, no třeba vyzkoušet :slight_smile:
3. únor 2011 ve 22:39  • Odpověz
@kami1984 Tak přece jenom jste vybrali ten pobyt v Tatrách, gratuluji k dobrému rozhodnutí, tam si to vážně užijete :slight_smile: Nasadila si mi s těmi stránkami broučka do hlavy :slight_smile: Navrhla jsem příteli, že bychom taky mohli jet někam relaxovat na víkend, no uvidíme co se z toho vyklube :slight_smile:
3. únor 2011 ve 22:46  • Odpověz
@lucietka77 Gratuluji k velkým kopanečkům :slight_smile: To u mě si přítel ještě počká na kopance do tváře, ale už se těšíme :slight_smile:
3. únor 2011 ve 22:48  • Odpověz
Holky držte mi zítra ráno palce, dovím se výsledky tripple testů..na NT jsem nebyla, sestřička mi brala jenom krev tak snad to bude všechno ok.. dobrou noc :slight_smile:
3. únor 2011 ve 22:56  • Odpověz
@eeelishka : už jsem četla od jedné těhule že taky poslouchá stetoskopem a je to slyšet takže pokud máš tu možnost určitě bych toho využila :wink:
4. únor 2011 v 08:37  • Odpověz
@berule : Ty jo tak to já bych to chtěla určitě potvrdit :slight_smile: Myslím, že Lucietce taky na začátku řekl dokl asi holčičku a nakonec budou mít chlapečka :slight_smile: ale zase by to bylo pro Vás překvapení, ale horší by to bylo v tom, když budeš mít nakoupenou celou růžovou výbavičku :grinning:
4. únor 2011 v 08:42  • Odpověz
Dobré ránko všem :slight_smile: Tak výsledky tripple testu jsou v pohodě, jsem ráda :slight_smile:
lucinda85: tak to já ten stetoskop určitě využiju, odpoledne zavolám do práce a pozjišťuju jestli nemají jeden navíc :slight_smile:
4. únor 2011 v 10:17  • Odpověz
autor
@eeelishka Stetoskop mě taky napadl, že bysme ho někde pořídili :slight_smile: Závidím příteli, že on poslouchat může a já ne :rolling_eyes: . Chci mrňouska taky slyšet.. Jinak gratuluji k dobrým výledkům :wink:.
@lucinda85 @berule - ano ano, paní doktorka mi říkala, že budu mít holčičku a až teprve na velké UTZ zjistili, že to není holčička, protože že má camprlíka mezi nohama :grinning: Takže doporučuju se zeptat, aby byla jistota :wink:
4. únor 2011 v 10:28  • Odpověz
autor
Tak jsem zjistila, že stetoskop se dá pořídit od 150 Kč :slight_smile:
4. únor 2011 v 10:39  • Odpověz
@lucietka77 Tak jsem se dívala na net a klasický stetoskop nebo fonendoskop stojí od 130 kč nahoru, tak si ho asi koupím, než to brát z práce, budu mít aspoň záruku, že bude funkční, ty stetoskopy u nás v práci jsou někdy strašné :grinning: Snad to seženu v lékárně..Pořád je to lepší cena než za ten angelsounds, i když to není tak pohodlné..Tak to můžeš taky třeba zkusit a budeš si užívat miminka jako tvůj přítel :slight_smile:
4. únor 2011 v 10:39  • Odpověz
@lucietka77 Aha byla si rychlejší :grinning:
4. únor 2011 v 10:40  • Odpověz
autor
@eeelishka Tak jsme tu odpověď napsaly obě ve stejnou dobu :grinning:
4. únor 2011 v 10:40  • Odpověz
autor
@eeelishka Napadlo nás to samé :slight_smile:
4. únor 2011 v 10:43  • Odpověz
@lucietka77 Našla jsem i fonendoskop pro dvě osoby :grinning: No myslím, že si udělám zastávku v lékárně dneska :slight_smile: To by bylo super mít tu možnost, asi to z těch uší už pak nesundám :grinning:
4. únor 2011 v 10:43  • Odpověz
@lucietka77 Maminky mají hold asi stejné myšlení :grinning:
4. únor 2011 v 10:44  • Odpověz
autor
@eeelishka jééé, tak to by bylo ještě lepší, abychom se o to nepřetahovali :slight_smile: Taky se asi mrknu do lékárny.. ale až příští týden, jelikož teď jsou důležitější jiné platby :slight_smile:
4. únor 2011 v 10:46  • Odpověz
@lucietka77 Tak to já nevydržím :grinning: musím to mít dneska :grinning: Doufám, že to seženu..
4. únor 2011 v 11:04  • Odpověz
Tak fičíme do obchodu a při jednom se stavím i do té lékárny :sweat_smile:
4. únor 2011 v 11:31  • Odpověz
autor
@eeelishka To je teda rychlovka :slight_smile:, tak pak mi dej vědět, jak to je slyšet.. jsem moc zvědavá :wink:
4. únor 2011 v 11:38  • Odpověz
tka77 @eeelishka: Tak doufám holky, že seženete :wink: U těch angel sonund mi přijde jako výhoda, že je tam kabel k propojení s compem a můžeš si to i nahrát na památku a nebo si pak nahrát tep svého srdce a pouštět miminku..četla jsem, že jsou tito kojenci pak klidnější. Tak musim si to pak nahrát
4. únor 2011 v 11:53  • Odpověz
Ahojky děvčátka,tak mám pár novinek. Včera ve 23hod jsem to nevydržela a manžel mne odvezl na pohotovost. Mám hnisavou angínu a beru antibiotika.Levou mandli mám jak švestku.Celou noc se dávím kašlem a trpím při každém polknutí.Fakt paráda.
No a teď něco pozitivního.Dnes ráno jsme byli na velkém UZ a bylo to úžasné. Miminko je zcela v pořádku a máme 365g.Ještě dr. říkala,že tak čilé miminko vidí málo kdy,pořád se vrtěl a ona si musela dělat zpomalené záběry,aby něco naměřila :grinning: Potvrdila nám,že to bude kluk jak buk,tak doufám,že než vyleze na svět,tak se trochu uklidní :grinning:
4. únor 2011 v 11:54  • Odpověz
@vonkacka Tak přeji brzké uzdravení! A k chlapečkovi gratuluji :slight_smile: Mám pocit, že letos těch kluků bude jako máku :slight_smile:

@lucinda85 AngelSounds závidím, pokukuji pořád po bazárcích jestli někde neseženu za super cenu, ale nejni:frowning2:

@eeelishka stetoskop je super nápad! :slight_smile: Snad ho taky seženu u nás v lékarně:-P
4. únor 2011 ve 12:43  • Odpověz
@vonkacka : Tak přeju brzké uzdravení... :wink: a gratuluji k dobrému ultrazvuku :slight_smile:
4. únor 2011 ve 13:46  • Odpověz
Děkuji holky :slight_smile:
4. únor 2011 ve 14:30  • Odpověz
Tak jsem zpátky i s fonendoskopem :slight_smile: v lékárně to nevedou, ale byla jsem v prodejně zdravotnických potřeb a tam měli celkem výběr, koupila jsem za 150, prodavačka říkala, že to na poslech bříška stačí..Tak to teda zkouším,ale srdíčko jsem ještě nenašla, možná to chce kvalitnější fonendoskop nebo je ještě mimi malé na to abych slyšela srdíčko přes tohle, nevím..slyším tam nějaké zvuky i mimo pohyb střev takže to budou pravděpodobně pohyby prcka :slight_smile: No budu zkoumat dál :slight_smile: Pokud to někdo ještě vyzkouší tak pisněte ať vím jestli je to později lépe slyšet..

@vonkacka Taky gratuluji k dobrému UTZ a čilému klučíkovi a pořádně se leč, angína je pěkně hnusná, taky jsem ji měla tak přeji ať se jí brzo zbavíš :wink:
4. únor 2011 ve 14:49  • Odpověz
@vonkacka Držím palce,abys byla brzo zdravá a gratuluji k chlapečkovi!!! :slight_smile:
4. únor 2011 ve 14:59  • Odpověz
@eeelishka Jste mě tím fonendoskopem navnadily a až pojedu příští týden do Plzně,tak se ve zdravotnických potřebách zastavím :slight_smile:
4. únor 2011 v 15:00  • Odpověz
@eeelishka : Zkoušej to kolem pupíku tam to nejvíc slyším já. Jinak i já s angel sounds mám někdy problém najít srdíčko :wink:
4. únor 2011 v 15:21  • Odpověz
@vegal No zkus to, ty si o 6 týdnů dál než já tak to možná půjde slyšet lépe :slight_smile:
@lucinda85 Jak dlouho už ten angel sounds používáš? vlastně si říkala, žes to dostala na vánoce že? šlo to slyšet už tak brzo? Já to nevzdám, budu hledat dokud neuslyším :grinning: akorát z toho bolí uši tak to nemůžu mít na sobě moc dlouho :slight_smile:
4. únor 2011 v 15:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.