• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
autor
Tak jo berušky, já pádím do hajan... :slight_smile: Dobrou noc. :wink:
7. únor 2011 v 00:24  • Odpověz
autor
@miruska_h .. holka na Tebe bych úplně zapomněla, tak ať to dnes vše dobře dopadne! Těším se i za Tebe :slight_smile: .. úplně si vzpomínám, jak jsem se těšila já. My jdeme 10.2. na UTZ v 25. týdnu. Taky se těším, že houvidíme a přítel jde se mnou :wink:. MŃáš se má asi taky dobře už nás kope i přes bříško :slight_smile:
Jinak... s tím Actimelem máš naprostou pravdu, taky ho piju a musím jen pochválit ... protože chřipka se mi zatím úspěšně vyhýbá :slight_smile: i nějaká vážnější nachlazení. :slight_smile:
7. únor 2011 v 08:35  • Odpověz
Holky vy toho napovídáte, nestíhám dočítat :sunglasses:
O víkendu u nás bylo jarně, nádhera a i teď svítí sluníčko, tak vyrazím na prochajdu, to jaro je tu cítit ve vzduchu, už aby bylo :grinning:
Holky, mám otázku, barvíte si vlasy co jste těhu?

Držím palce ke všem ultrazvukům a testům, ať všechno dobře dopadne!
7. únor 2011 v 08:50  • Odpověz
@lucietka77 : Já jsem to používala hodně hlavně dřív, když ještě nebylo bříško a jediný co mě uklidnovalo, když jsem slyšela srdíčko, ale ted jak už jsou pohyby taky moc neposlouchám :wink:
7. únor 2011 v 08:52  • Odpověz
@akrimala : Já si vlasy od začátku těhu ještě nebarvila, ale urgentně by to už potřebovalo. Zajímá mě proto taky názor ostatních. Na netu jsem četla, že jsou to pověry. Pak zase někde psali, že chemikálie, ale domnívám se, že to by snad mimču nemělo ublížit. Tak si taky přečtu jestli barvíte nebo ne :wink:
7. únor 2011 v 08:55  • Odpověz
@lucinda85 No, já mám barvu připravenou dole, ale pořád nevím :grinning: Šedivý vlasy :angry:už mám sem tam a pět měsíců jsem se nebarvila, tak vypadám šíleně :unamused: U dr. Kouckýho jsem četla, že to URČITĚ nevadí a že je to jen jeden z mýtů rozhlašovaný i odborníky, tak kdo se v tom má pak vyznat :zipper_mouth:
7. únor 2011 v 09:00  • Odpověz
autor
@akrimala @lucinda85 ahoj, já jsem si taky zatím nebarvila vlasy, ale chci jít opět na melír. Myslím, že jsou to babské povídačky, že by se nemělo :slight_smile: To by člověk nemohl snad nic... myslím, že hodně věcí se fakt dost přehání...

7. únor 2011 v 09:05  • Odpověz
autor
No a holky .. mám jednu věc do diskuze.. měla bych jít na Cukr.. ale nechci.. Zátěžová dávka cukru může těhotenskou cukrovku spustit.. a prostě tenhle test nechci absolvovat... Co vy na to??
7. únor 2011 v 09:18  • Odpověz
@lucietka77 : Ahoj, já jsem o tom ještě moc nečetla jen doktor mi na poradně říkal, že nás to později taky čeká. Já na ten cukr asi půjdu, schválně se na to zeptám doktorky na další poradně jestli to může i cukrovku případně opravdu vyvolat.
7. únor 2011 v 09:28  • Odpověz
autor
@lucinda85 Víš, pořád váhám, a navíc ani si to nedokážu představit, že bych vypila 4 deci silně sladké tekutiny .. asi bych se pozvracela.. nesladím si ani kafe ani čaj.. ze sladkého je mi okamžitě strašně špatně (okamžitě mě pálí žáha, že je mi na zvracení). .. :frowning2: Ještě chci zavolat doktorce, jestli je to opravdu nutné.. :unamused:
7. únor 2011 v 09:31  • Odpověz
Tak holky jdu to tam naplácat :grinning:
Cukrovku mám ještě hodně daleko, ale určitě bych si o tom popovídala se svým dr.....
7. únor 2011 v 09:32  • Odpověz
@lucietka77 Ta představa mě taky děsí, nesnáším sladký nápoje :pensive:
7. únor 2011 v 09:33  • Odpověz
@lucietka77 : Jo tak to máš blbý. V nějakém časopisu jsem četla příběh maminy, která popisuje jak byla na cukru a že ji řekli at si sebou vezme neslazený čaj a nalili to do něj, ale určitě to muselo být taky sladké jako cecek :confounded: Já taky nesladím tak jsem zvědavá co to bude
7. únor 2011 v 10:12  • Odpověz
Dobré ránko všem, kocour Garfield mě vystrkal z postele kvůli jídla, které pak nesnědl :grinning: Má mlsný jazyk potvůrka jedna. Venku je nádherně, akorát na procházku :slight_smile: Ale mě čeká pilates a pak vytírání :confused:

@lucietka77 No já to srdíčko slyšela jen jednou a pak už zas jen pohyby, ale nevzdávám to :slight_smile: Včera mi prcek drcnul přímo do toho fonendoskopu :grinning:
Na cukr mám taky jít, budu se teprv objednávat..Taky z toho nejsem nadšená, protože taky moc nesladím. A určitě se zeptám na to jestli to může spustit těh. cukrovku, to mě trochu děsí :astonished: A myslím, že máš právo to vyšetření odmítnout..

@akrimala Co jsem těhu jsem se nebarvila, sice by to chtělo, ale ja se té barvy co mám na hlavě potřebuju zbavit, předtím jsem se barvila černou a přes to jaksi nic jiného nedám tak ji chci nechat odrůst a hlavně dát odpočinout těm vlasům po dloouhé době..takže zatím to zkusím vydržet, svoji barvu mám hnědou tak to není tak strašné..A když už doktor napsal, že to nevadí tak to asi nevadí :slight_smile:
7. únor 2011 v 10:31  • Odpověz
autor
@eeelishka no a nebo klidně zkus nějaký přeliv, který ti ty vlásky ještě vyživí :slight_smile: a přechod nebude tak moc znát :slight_smile: třeba z černé zkus nějaký tm. hnědý odstín nebo čokoládový..
7. únor 2011 v 11:02  • Odpověz
autor
Jinak holky děkuju za názory.. ještě fakt nevím, zeptám se doktorky a uvidíme.. prý je lepší, aby tam šly holky přes 30, pak ty co mají vyšší váhu a doporučuje se i kuřačkám.. což v těchto všech bodech splňuji ... chjo.. :frowning2:
7. únor 2011 v 11:05  • Odpověz
Ahoj, tak já bych taky potřebovala nabarvit, za posledního půl roku jsem začala strašně šedivět, asi mám moc starostí :wink: . Ale ještě chvíli počkám. Na ten cukr se taky netěším, hlavně to chce i klid, posledně když jsem ráno na něj šla, tak jsem se rozčílila a šup měla jsem ho zvýšený. Teda navíc jsem si večer předtím dala hranolky s tatarkou a masíčko a to tomu taky nepřidalo, jenže my měli výročí, tak přece nebudu o salátu :grinning: Mám jít 16.2. do poradny, tak jsem zvědavá, jestli už mě dr. objedná.
@lucietka77 chci se zeptat, tebe si objednali na utz v 25.tt zrovna na Veveří sami? Mě právě nic neříkali, tak se budu muset zeptat svého dr. jestli mi dá znovu žádanku.
7. únor 2011 v 11:10  • Odpověz
@akrimala já si barvím vlasy co dva měsíce. Dávám si nahoru melír a spodní vlasy mám podbarvené hnědou. A kadeřnice, od které si nechávám barvit, je i moje dobrá kamarádka, pracovala skoro až do porodu a malá je zdravá jako rybička. V listopadu měla rok a ještě nebyla nemocná (jen měla chvilku rýmu).

@lucietka77 u nás v obchodě mají i tu s tou pohankou a je drahší o necelé 300,-. Což není až tak moc. Ale zajímal by mě vliv té pohanky na to dítě. Myslím teda rozdíl od té obyčejné molitanové a té s tou pohankou.
A taky si myslím, že test na cukr není povinný. Ale asi to je jen o domluvě s lékařem. Taky mám z toho hrůzu, co jsem těhotná, tak sladkosti nejím. Jediné co do sebe cpu je ovoce (a jde to poznat, od června jsem nebyla nemocná... snažím se jíst každý den pomeranč. ). Ale na druhou stranu si říkám, že když to přežily ostatní, tak proč ne já, že...
7. únor 2011 v 11:15  • Odpověz
@lucietka77 Já si dycky dávala přeliv, barvu jsem měla asi jen jednou...uvidíme, zatím sedím hlavně jen doma když je venku zima, tak je mi to jedno, ale až začnu chodit mezi lidi tak s tím asi něco udělám :slight_smile:
Neboj se toho testu, pokecej o tom s doktorkou, ona ti to vysvětlí a nějak se domluvíte...
7. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz
@cinky : mě ten prodavač v obchodě říkal, že na té pohankové se dětem lépe spí. Jinak tu kokosovou tam měli za stejnou cenu. Já jsem si vzala tu pohanku a z druhé strany je kokos, takže můžu používat oboje :slight_smile:
7. únor 2011 ve 12:40  • Odpověz
autor
Holky ohleděn matrace jsem našla tuto diskuzi.. tak se můžete mrknout... mj. tam někomu dr. radil, že do 1 roku měku se to nijak zvlášť řešit nemusí... http://www.emimino.cz/diskuse/matrace-kokos-molitannebo-kokos-molitan-pohankaporadte-27719/
7. únor 2011 ve 12:48  • Odpověz
Tak hlásím, že si konečně připadám zase jako člověk :grinning: Barva je super, po šedinkách ani stopy :grinning: Tak jsme spokojená.
7. únor 2011 ve 12:58  • Odpověz
@akrimala : Dělala sis přeliv sama, nebo barvu? Já teda asi taky zajdu ke kadeřnici...chtěla bych zase vypadat jako člověk mám taky šediny :frowning2:
7. únor 2011 ve 13:08  • Odpověz
@lucietka77 děkuji:slight_smile:
7. únor 2011 ve 13:10  • Odpověz
@lucinda85 Barvu, nechala jsem jí teda působit jen deset minut :grinning: ale chytlo to pěkně. Já si vždycky patlám vlasy doma sama, tentokrát jsem měla středně hnědou od syossu...snad to píšu správně.
Hlavně ten pocit, konečně si zase přijdu hezká :grinning: :grinning: ty šediny byly už děsný :unamused:
7. únor 2011 ve 13:55  • Odpověz
@akrimala : Tak já si taky nechám udělat melíry, já si jinak celou hlavu nebarvím
7. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz
autor
@akrimala jojo to znám, jás i taky patlala vlasy doma sama, ale teď už chodím přes rok na melír a ten si doma neudělám, ale přijde mi to takový přirozenější než jen blond.. :slight_smile: ... taky už se těším na to až mi to promelíruje. připadám si teď jako šedá myška, ale přitom šediny nemám ještě vůbec.. naštěstí.. :slight_smile: Člověk tak prokoukne, když má nový vlasy, co? :slight_smile:
7. únor 2011 ve 14:14  • Odpověz
tak dnes nám miminko dalo krásný dáreček k výročí! Cítím první kopanečky. Docela mě překvapila intenzita, tak snad už nás dlouho nebude napínat a ucítí pohyby i tatínek :slight_smile:
7. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz
@cinky jé super :slight_smile:
7. únor 2011 ve 14:19  • Odpověz
@lucietka77 No, přesně :grinning:
7. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.