• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
autor
@cinky paráda, gratuluji.. To je příjemné, žejo? :wink:

já teď momentálně taky cítím kopanečky a pohyb, dneska se mi trefuje do močáku, takže brzo poletím na malou :grinning: A před chvílí jsme si tak hladila bříško a kopl mě přímo do ruky :grinning:
7. únor 2011 ve 14:22  • Odpověz
@lucietka77 jé to je krásné! :slight_smile: Nemůžu se toho dočkat. :slight_smile:
7. únor 2011 ve 14:25  • Odpověz
@cinky Připojuji se ke gratulacím, je to super pocit že? :slight_smile: Mě se mrňous taky před chvíli probral, od rána nic, maminka uklízela tak ji asi nechtěl rušit..zas bude čipera na večer :slight_smile:
7. únor 2011 ve 14:28  • Odpověz
@eeelishka jo je to superní pocit. jsem z toho nějak naměkko:grinning:
Já jsem to ucítila v sedě:grinning:
7. únor 2011 ve 14:29  • Odpověz
autor
@cinky Já to poprvé ucítila vleže, ale v sedě v práci se ozývá dost často lumpík jeden :slight_smile:
7. únor 2011 ve 14:31  • Odpověz
@lucietka77 asi se mu v práci nelíbí :-P
7. únor 2011 ve 14:34  • Odpověz
@cinky Jo já taky v sedě, tak to cítím nejčastěji :slight_smile: Ale někdy i když ležím...
Tak jdu pomoct miláčkovi namontovat ptačí budku na balkón :slight_smile:
7. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz
Ja uz chci taky citit pohyby!!!! mam zase o pul kila min, jen netusim, kde to ubyva, kdyz jim uz normalne..asi opravdu omezeni sladkeho funguje:slight_smile:)
7. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz
autor
@cinky asi se mu tu nelíbí, ale maminka potřebuje penízky, aby bylo na věcičky pro mrňouska :slight_smile:
7. únor 2011 ve 14:47  • Odpověz
@cinky : Taky gratuluji k prvním pohybům :slight_smile: Já to nejvíce cítím před spaním, když si lehnu. Holky a mě mimčo kope na stejném místě několikrát za sebou? Máte to tak taky?
7. únor 2011 ve 14:53  • Odpověz
@lucinda85 Mě taky, teď když sedím tak mě nakopává pořád do stejného místa, ale večer to zas bude třeba víc vpravo :slight_smile: Má tam ještě hodně místa lumpík tak tam řádí co to jde :slight_smile:
7. únor 2011 ve 14:58  • Odpověz
@eeelishka Jak často cítíš cca pohyby?
Já třeba jen dvakrát dopoledne a trošku málo odpoledne a spíš opravdu až večer. A vždycky, když začne tak kope pořád do stejného místa :slight_smile:
7. únor 2011 v 15:01  • Odpověz
@lucinda85 Ráno málo dneska třeba vůbec, začne spíš až odpoledne jako teď ale nejvíc taky až večer..Bude asi po mamince, noční tvor a dopolední spáč :grinning: A hlavně asi fotbalista po tatínkovi :grinning: ozval se celkem brzo, čekala jsem že to bude až tak ve 20. týdnu
7. únor 2011 v 15:04  • Odpověz
Jdeme načerpat energii ze sluníčka než zapadne..
7. únor 2011 v 15:12  • Odpověz
@eeelishka Běžte závidim já musim zase do západu dřepět v práci :frowning2:
7. únor 2011 v 15:24  • Odpověz
autor
@lucinda85 Mě taky kope chvíli do jednoho místa a někdy i skoro pravidelně :slight_smile: a večer je to přeba napravo nebo úplně vlevo a ne směrem dovnitř, ale ven směrem do břišní stěny, takže je to cítit přes bříško..
7. únor 2011 v 15:24  • Odpověz
@lucietka77 to chápu! Kdybych to v práci neměla tak blbé a neměla ten vysoký tlak, tak bych taky chodila do práce. Nemocenská je fakt k ničemu.
A i když mě zatím koplo jen párkrát, tak mám taky pocit, že to bylo na stejném místě. Večer budu čekat a uvidím :grinning:
7. únor 2011 v 15:36  • Odpověz
Ja doufam, ze uz nastoupim k 28. do prace, tlak hold vyssi bude a pokud bude jinak vse ok, budu rada:slight_smile:
7. únor 2011 v 15:54  • Odpověz
autor
@kami1984 Já se taky těšila do práce.. doma to bylo dost na palici.. :frowning2: jsem strašně ráda, že můžu pracovat.. :slight_smile:
7. únor 2011 v 15:58  • Odpověz
autor
Holky, tak já letím domů .. kdybych se dneska na net nedostala, tak se mějte pěkne :wink:
7. únor 2011 v 16:00  • Odpověz
@lucietka77 Ty se máš, taky se měj hezky a užij pěkný zbytek dne :wink:
7. únor 2011 v 16:03  • Odpověz
Tak už jsme zpátky, ale ještě uvažujeme že zajdem na bazén :slight_smile: Teeda já vám závidím to nadšení z práce, já byla ráda, že tam nemusím být a stále ten pocit trvá :grinning: Ale kdybych měla jinou práci tak taky radši asi budu tam než dřepět doma celé dny..
7. únor 2011 v 16:32  • Odpověz
@eeelishka Já bych byla taky raději doma, ale zase nevim z čeho bychom žili, takže dokud to jde musim chodit do práce,ale na mateřskou a iminko se těším strašně moc
7. únor 2011 v 16:34  • Odpověz
Ahoj Holky :slight_smile: Tak podavam zpravy :slight_smile: Dnesni ZTU dopadl moc dobre, chlapecek je zdravy, nic mu nechybi je 22cm velky a vazi 300g.V brisku si pekne lebedi a taky e pekne cilej, jak jsme videli na UTZ :grinning: Bylo to opet uzasne...... :slight_smile: mam ho i na DVD tak se na neho asi budu porad divat :grinning: Takze dnes objedname kocarek, huraaaaaa :slight_smile: Jinak pokud jde o ty vlas, ja se barvim kazy mesic a nicemu to neskodi, ptela jsem se dochtora.A dneska jsem si kouila kojici polstar za 499 a uz ted se tesim, jak uz si na neho vecer lehnu.Doufam, ze jste mely krasny den jako ja.Dneska bylo ja na Jare :sunglasses:
7. únor 2011 v 16:44  • Odpověz
@miruska_h Ahoj gratuluji ke skvělému ultrazvuku :slight_smile: Byla si na 2D nebo 3D, že ti to natočili i na DVD. Já si ho taky chci pak sebou vzít, jesli by mi to taky natočili.
7. únor 2011 v 16:49  • Odpověz
@lucinda85 Mě naštěstí nemocenská vychází dobře, počítají průměr z posledních tří platů a ty jsem měla dobré, měla jsem tam proplacenou dovolenou a prémie tak jsem ráda...hrozila jsem se co mi přijde za almužna, ale nakonec to ještě ujde :slight_smile:

@miruska_h Ahojky, moc gratuluji k bezva výsledkům a k čipernému chlapečkovi :slight_smile: Můžu se zeptat kolik stálo to dvd? Taky nad tím uvažuju, že si ho nechám nahrát ale bojím se, že to bude celkem pálka..A kočárek budu taky objednávat hned po UTZ :slight_smile: Den byl fajn, tady bylo taky krásně jako na jaře :slight_smile:
7. únor 2011 v 16:50  • Odpověz
@lucinda85 oni ten UTZ nahravaji celou dobu vysetreni a pak Ti ho za 500kc vypali,ale musis si to rict hned na zacatku, nez to doktor zacne delat.Nevim jak je to u vas,ale u nas je to takhle :slight_smile:
7. únor 2011 v 16:52  • Odpověz

@lucinda85 jo a bylo to na 2D.Na 3D je jeste miminko moc male, to se chodi az mezi 22 a 26 tydnem, je to nadstandartni a stoji to 1200kc tady u nas
7. únor 2011 v 16:54  • Odpověz
@eeelishka 500 a 3D stoji 1200 ale na ten nevim jestli pujdem :slight_smile:
7. únor 2011 v 16:55  • Odpověz
@miruska_h Jak dlouho ti ten UTZ dělali? Už se nemůžu dočkat na ten svůj..ještě 16 dnííí :confused:
7. únor 2011 v 16:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.