• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@cinky Gratuluju k pohybům!!! :slight_smile:
7. únor 2011 v 16:56  • Odpověz
@miruska_h Tak to je pěkná pálka za ten 3D :astonished:
7. únor 2011 v 16:58  • Odpověz
@eeelishka ted jsme se na to divali a je to 10 min zaznam :wink: je to fakt super.Uplne tam vidis, jak se ten malej v Tobe mele :grinning: Ten nas tam dela uplny premety a kdyz si to dam dohromady s tim co citim, tak to docela souhlasi :grinning:
7. únor 2011 v 17:39  • Odpověz
@eeelishka jj je to celkem drahe.Ale treba je to u vas zase jinak.pak mi reknes.Ale i ten normani je super. :slight_smile: Kocarek uz je objednany :slight_smile:
7. únor 2011 v 17:40  • Odpověz
@miruska_h Uvidíme kolik to bude stát u nás.. určitě se na to ale poptám, i na pojišťovně se poptám či to třeba nehradí, u mojí pojišťovny píšou, že hradí nadstandartní vyšetření spojená s těhotenstvím..celkem dávají 2000 tak něco vyberu na vitamínech a pokud by to šlo tak i ty UTZ :slight_smile:
7. únor 2011 v 17:55  • Odpověz
holky , mate nejaka pojistovnu ministrestva vnitra?
7. únor 2011 v 18:01  • Odpověz
@eeelishka no tak to urco zjisti a pak mi dej vedet.jsem vadava :wink:
7. únor 2011 v 18:02  • Odpověz
@kami1984 Já mám českou průmyslovou ZP..
7. únor 2011 v 18:02  • Odpověz
@eeelishka tu ani neznam:slight_smile:
7. únor 2011 v 18:09  • Odpověz
@kami1984 Je to spojeni pojišťovny Agel a hutnické pojišťovny....Ale spíš se vyskytuje tady v našem kraji no..
7. únor 2011 v 18:12  • Odpověz
Aha, ja prave tohle nechtela..kamaradka kdysi tu hutnickou mela a pak na ni cumeli jako puk v Praze, u soukromniku ji nikde nechteli vzit, tak sla k vzp..
ani nevim, ze Agel uz neni..
7. únor 2011 v 18:15  • Odpověz
@kami1984 Jo s Hutnickou byl kdysi problém to vím...Agel byl jeden velký podvod nic víc, dopředu byla dohodnuta fůze s hutnickou pojišťovnou ale potřebovali lidi, tak vytvořili Agel pojišťovnu, naslibovali hory doly a jak bylo lidí dost a pojišťovna státem schválena tak většinu výhod seškrtali a spojili se s hutnickou... A jelikož tady v Třinci a okolí většina lidí pracuje pod Agelem tak to byla skoro povinnost tam jít...Na nás v nemocnici coby součásti společnosti Agel tlačili celkem dost a zaměstnanci Třineckých železáren, jejíž hlavním bossem je zakladatel a ředitel společnosti Agel museli jít pod pohrůžkou vyhazovu...taková je naše politika..Já k nim šla abych využila co nejvíc ty výhody co na začátku měli, VZP nedávala nic...Ale tak něco jim zůstalo naštěstí, teď aspoň využiju ty 2000 v těhu a pak penízky na očkování navíc pro prcka :slight_smile:
7. únor 2011 v 18:25  • Odpověz
@eeelishka no teda, tak to je docela masakr!!!!
ja prave nevim, zda mam nejake vyhody...budu si muset na poj. zavolat..
7. únor 2011 v 18:32  • Odpověz
Holky ja se dneska loucim.Jsem po dnesku uplne ko, tak jdu odpocivat :slight_smile: Misto vecernicku si pustim dvd s mrnouskem a pak budu klidne usinat :slight_smile: Tak preji vsem pekny vecer s mimišky :slight_smile: pa-te :sunglasses:
7. únor 2011 v 18:39  • Odpověz
@miruska_h krasny vecernicek, ten by se mi libil taky:slight_smile:)
7. únor 2011 v 18:47  • Odpověz
@kami1984 zkus mrknout i na stranky sve pojistovny, tam by to melo byt taky .. ty máš tu poj. min.vnitra?
7. únor 2011 v 18:59  • Odpověz
jj, mam, jen to tam nemuzu najit:(((
7. únor 2011 v 19:00  • Odpověz
7. únor 2011 v 19:31  • Odpověz
No, tak 200kc, to je nic:(
7. únor 2011 v 19:33  • Odpověz
Holky chtěla jsem se zeptat jestli něco cvičíte v těhotenství, nebo někam chodíte cvičit...cvičíte některá na stepperu? Já chodila před tím na heat program a doma jsem cvičila zumbu, to mi strašně chybí...
7. únor 2011 v 19:34  • Odpověz
@kami1984 no taky jsem čucela či to není překlep...je to katastrofálně málo :frowning2:
7. únor 2011 v 19:35  • Odpověz
@eeelishka no nic jsem nemela, tak zase nic nebude...
7. únor 2011 v 19:50  • Odpověz
autor
@miruska_h Holka, tak moc gratuluji k dobrým výsledkům z UTZ. :slight_smile: Jéé to musí být nádherný mít ten záznam, jak se tam prcek hýbe.
Jinak dneska mám žaludek na vodě, po večeři mě tak začala pálit žáha, že už jsem 2x zvracela :frowning2: Nemůžu do sebe nasoukat ani hořký čaj.. zkrátka nic, tak snad se to do zítřka zlepší. Jinak nevím, nemůžu se ani ohnout pro nic... síla :frowning2: Taky se dneska mrňousek docela mele, takže mám podezřejní, jestli nekopal nožičkama směrem k žaludku...jinak nevím.. :confounded:
7. únor 2011 v 19:59  • Odpověz
@lucietka77 Jej tak to ti dává dneska prcek zabrat teda, tak držím palce ať je zítra lépe :wink:
7. únor 2011 ve 20:17  • Odpověz
autor
@eeelishka Děkuju, no snad bude :slight_smile: Ale dala jsem si anacid na žaludek, tak se mi lehounce ulevilo, ale dnes už to bude maximálně čistá voda.. pokud to bude vůbec možný... no ale ve čtvrtek letím do té lékárny (resp. do zdrav.potřeb) ..... hádej pro co :wink:
7. únor 2011 ve 20:21  • Odpověz
@lucietka77 No jooo to je přeci jasnéé :sunglasses:
7. únor 2011 ve 20:24  • Odpověz
autor
@eeelishka :grinning: jojo už se nemůžu dočkat.. :sunglasses:
7. únor 2011 ve 20:25  • Odpověz
@lucietka77 Tobě to půjde i líp slyšet už :slight_smile: já to všechno musím pracně vyhledávat za škručením střev :grinning:
7. únor 2011 ve 20:26  • Odpověz
autor
@eeelishka No, snad ano, ale zase mám na břichu takový špek, že přemýšlím, jestli to ta tuková vrstva propustí :grinning: :grinning:
7. únor 2011 ve 20:29  • Odpověz
@lucietka77 To já tam mám taky, zdá se že propustí všechno :grinning:
7. únor 2011 ve 20:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.