• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
autor
@eeelishka uvidíme uvidíme :slight_smile: Jsem strašně zvědavá. :slight_smile:
7. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz
@lucietka77 Potom napiš jak to šlo :slight_smile:
7. únor 2011 ve 20:37  • Odpověz
autor
@eeelishka To si piš! Dám vědět a napíšu všechno, co slyším :slight_smile:
7. únor 2011 ve 20:42  • Odpověz
@miruska_h taky gratuluji k dobrým výsledkům!

Moje mudr to dvd dělá za 200,- a zjistila jsem, že má skvělý utz, jelikož má i 3D :slight_smile: Takže proto jsem asi nebyla poslána na NT...
A včera prcek vyváděl celý večer a noc:grinning: Cítila jsem kopanečky v jakékoliv poloze. A když jsem chtěla zkusit, zda to nejde cítit skrz, tak kopnul jinde:grinning: Je to úžasné!
A když už jste nuťukly ten břišní špek, tak asi ani jedna z vás nemá takový jako já:grinning: Stačí kouknout na má fota z léta a každá z vás hned odhadne, jak jsem na tom váhově:grinning:

A ještě jsem se chtěla zeptat, jestli některá z vás kouří?!
8. únor 2011 v 09:42  • Odpověz
autor
@cinky No, já si myslím, že jsi jaká jsi.. ale jsi zase menší vzrůstem, žejo? Já jsem vysoká, ale navíc i obrovská.. jsem na konci 6. měsíce a přibrala jsem 11 kilo. Špek mám tak snad 5 cm .. já kouřím občasně. Strašně mě štve, že jsem to nedokázala přestat úplně, ale nemohla jsem a to si myslím, že mám docela pevnou vůli. Byla jsem silná kuřačka a jak jsem přestala tak se mi 2 dny třepaly ruce a celé tělo.. normální absťák.. tak mi bylo doporučeno, že než toto, tak raději omezit na nezbytné minimum, že by to mohlo miminku ublížit.. Takže jsem začala kupovat ty nejslabší slimky, co na trhu existují.. snížila počet na pár za den, pokud to nemůžu vydržet, a pak se mi snad už podaří přestat úplně, aniž by z toho mělo tělo šok.
8. únor 2011 v 10:22  • Odpověz
@lucietka77 Tak držím palce a hlavně pevnou vůli, aby si i po těhu zase nezačala hodně kouřit. Já už nekouřím přesně rok a je to fajn :wink: Dříve jsem taky byla silná kuřačka :wink: manžel kouří ale pořád a kupodivu to taky dost omezil jak chodí už sám, tak alepoň to
8. únor 2011 v 10:30  • Odpověz
autor
@lucinda85 Děkuju :slight_smile:. Jsem optimista a doufám, že to dám :slight_smile: taky už bych pak nechtěla začínat.. je to otrava, už mi to aji smrdí a nehledě na to, kolik to stojí peněz.. :unamused:
8. únor 2011 v 10:31  • Odpověz
@lucietka77 Přesně tak mě to taky už smrdí chce to jen ze začátku dost síli a hlavně pochopení v okolí, protože semnou to bylo k nesnesení byla jsem příjemná jak :zipper_mouth:
8. únor 2011 v 10:36  • Odpověz
autor
@lucinda85 tak nepříjemná jsem ani nebyla, spíš jsem byla nervózní a roztržitá a ve stresu .. Přítel mi říkal, že furt se vším stresuju ... srdce mi bušilo a třepala jsem se jak ratlík..
8. únor 2011 v 10:49  • Odpověz
@lucietka77 A jak dlouho kouříš? Já kouřila už od prváku takže 8 let no vlastně loňský rok už nepočítám tak vlastně 7.
8. únor 2011 v 11:06  • Odpověz
Tak já jsem to ukočírovala, že jsem vždycky kouřila jen když jsme někam vyrazili, hospůdka, zábava, dovolená, ale že bych kouřila každej den to ne, ale vždycky jsem pak s tou krabičkou zamávala :confused: Takže třeba 14dní nic a pak za večer krabička, fujtajbl :grinning:
8. únor 2011 v 11:14  • Odpověz
@akrimala Jj znám takové případy co fakt kouří jenom takto příložitostně a jinak nemají potřebu. Měla jsem takovou kamarádku a vždy jsem to u ní obdivolala, ale sama jsem to neuměla kouřit jenom když někam vyrazíš. Ještě ted znám jednu maminu co kouří nekouří, dá si jen občas taky třeba k vínku nebo tak jinak nekouří.
8. únor 2011 v 11:23  • Odpověz
Mě to prostě bavilo :grinning: ten pocit a těším se až přestanu kojit, doufám že se zase zadaří!!!, že si zase tu cigaretu k vínu, dám :grinning:

8. únor 2011 v 11:28  • Odpověz
@akrimala Já se musim přiznat, že mě ani moc alkohol nechybí. Ale těšim se až pak bude v létě vedro tak si alepoň jedno malý orosený dám :wink: alespoň se pak bude miminku lépe spát :slight_smile:
8. únor 2011 v 11:33  • Odpověz
ahojte som vv 21tt.chcela by som sa opytat ci by som mohla uskodit babatku pocuvanim moc hlasnou hudbou al.na zabave a tak..ci by to mohlo poskodit sluch uz v brusku..
8. únor 2011 v 11:36  • Odpověz
autor
@lucinda85 Jojo holky tak alkohol mi taky vůůůbec nechybí. Ale taky se těším, že si třeba někdy až budou pařáky dám skleničku vychlazeného oroseného vínka a nebo pivka :slight_smile:
8. únor 2011 v 11:42  • Odpověz
autor
@lucinda85 @akrimala Jojo holky tak alkohol mi taky vůůůbec nechybí. Ale taky se těším, že si třeba někdy až budou pařáky dám skleničku vychlazeného oroseného vínka a nebo pivka :slight_smile:
8. únor 2011 v 11:43  • Odpověz
@lucietka77 JJ už aby to bylo :wink:
8. únor 2011 v 11:50  • Odpověz
ahojte..som 21tt a chcem sa opytat ci by som mohla babatku uskodit prilis hlasnou hudbou al.ked by som isla na zabavu a tak..v brusku to ma jemny sluh a bojim sa ci by to bolo dobre..neviem nemam nejake skusenosti s takymi vecami ked to bude moje prve..
8. únor 2011 v 11:51  • Odpověz
@annddyxxl tak toho bych se já osobně vůbec nebála
8. únor 2011 v 11:54  • Odpověz
Hezký den všem :slight_smile:
@cinky Mě taky dneska ráno prcek překvapil, v 5 jsem byla vzhůru a malý se probral asi se mnou, hned začal kopat :slight_smile: a pak pokaždé co jsem se zase vzbudila :slight_smile: teď sebou taky šije, je to super ho cítit častěji :sweat_smile:
UTZ máš za dobrou cenu teda, taky se poptám toho svého doktora jak to má..3D fotky tam dělá za 90 kč, to tam má napsané tak možná i videa bude dělat :slight_smile:

Tak já kouřila kdysi dávno, jednu krabičku těch nejslabších slimek jsem měla na měsíc :grinning: Ale to bylo jen takové krátké období...Alkohol mi vůbec nechybí, pivko mám ráda hodně, hlavně když je teplo...ale klidně se teď spokojím s birrelkem, klasické by mi zachutnalo a pak by mě štvalo, že nemůžu další :grinning:
8. únor 2011 ve 12:06  • Odpověz
autor
@lucinda85 @akrimala Jojo holky tak alkohol mi taky vůůůbec nechybí. Ale taky se těším, že si třeba někdy až budou pařáky dám skleničku vychlazeného oroseného vínka a nebo pivka :slight_smile:
8. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz
Ahojky, tak já jsem před těhu taky kouřila, klidně i krabku za den, ale jak jsem nedostala ms tak jsem omezila a jak jsem měla jistotu, že jsem těhu, tak jsem přestala okamžitě a zatím jsem si nedala za celou dobu ani jednu. Dokonce mi to smrdí, manžel kouří a někdy mi to vadí. Doufám, že po kojení znovu nezačnu :wink: A alkohol jsem nikdy nepila, takže mi nemá co chybět :grinning:
8. únor 2011 ve 12:24  • Odpověz
autor
@eeelishka Přesně Birrel polotmavý .. ten mi moc chutná :slight_smile: Je to taková alternativa a docela mi stačí :slight_smile:
8. únor 2011 ve 12:27  • Odpověz
autor
@berule Tak to moc závidím :slight_smile:, že jsi to dala bez následku takto napoprvé :slight_smile:
8. únor 2011 ve 12:29  • Odpověz
@akrimala dakujem..
vies ked mam chut si vypocut trebarz tanecnu hudbu ale na plne pecky ako sa vravi..sadnut do izby sama doma a pustit co najhlasnejsie..viem ze babatka vnimaju uz teraz hudbu..uz od minuleho tyzdna pocitujem pohyby,aj od spodku a aj v brusku a je to zaujimave sledovat ako sa ti nadvihuje.ale je to individualne tie pohyby ono moze sa jeden den pohybovat intenzivnejsie a druhy zas moze byt kludnejsie ze?a ale trosku co som taka nesvoja je pri sexe-vies nechcem si pritlacat brusko a zaroven(viem ze sex nevadi v tehotenstve) si to nemozem tak uzit ako predtym..ale snad to nejako vydrzim..
8. únor 2011 ve 12:37  • Odpověz
@lucietka77 To já takhle ze dne na den přestala vždycky když jsem byla těhu. To mám motivaci, ale přestat jen tak, to byla pro mě hrůza :slight_smile:
8. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz
holky já jsem z Vás dostala chut na pivo, klidně bych dala i toho birela :wink: to by v práci asi čučeli kdybych si tu pěkně načla :grinning:
8. únor 2011 ve 13:00  • Odpověz
@annddyxxl No, nevím jak holky tady, ale taky si sex nevychutnávám tak jako před tím než jsem byla těhotná :grinning:
8. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz
@lucinda85 Včera jsem měla dva birellky :grinning:
8. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.