• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@akrimala To já jsem ho ještě od těhu neměla vlastně nikdy jsem ho moc nepila. ted mám chut, ale večer až přijdu dom tak zase nic
8. únor 2011 ve 13:11  • Odpověz
@akrimala No my sice nějak sex neomezili, ale taky si ho nevychutnávám tak jak bych asi měla..ale četla jsem že v 6tém měsíci se to změní, že z nás budou úplné dračice :grinning: tak jsem zvědavá :grinning:

@akrimala no já měla v sobotu 5 malých čepovaných birrelků :grinning: Nějak zachutnalo po dloouhé době :sunglasses: Ale pak už jsem to stopla a zakončila vodou s džusem radši :slight_smile:
8. únor 2011 ve 13:14  • Odpověz
@eeelishka vodkou s džusem :grinning: ?
8. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz
@eeelishka vodou z džusem :grinning: :grinning: jsem si říkala, že jsi to zakončila nějak tvrdě :grinning:
8. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz
@eeelishka tak co jsem byla těhotná poprvý, tak se ze mě sexuální dračice nestala v žádném měsíci :grinning: spíš naopak :sunglasses: :grinning:
8. únor 2011 ve 13:18  • Odpověz
@akrimala Joo vodou s džusem :grinning: Vodku s džusem já ráda, ale co jsem těhu tak jsem neměla ani skleničku :grinning:
Tak vidíš, píšou nesmysly :grinning: A to se přítel tak těšíí :grinning:
8. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz
Taky si to nějak nedovedu představit, čím větší mám břicho tím to jde hůř :grinning:
8. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz
@eeelishka Tak třeba to nejsou vůůůbec nesmysly, u mě z předchozí zkušenosti jen velká utopie :grinning: není tu už náhodou někdo v šestém měsíci :grinning: ?
8. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz
@akrimala No, že by sdělil nám čekajícím na sexuální zázrak jestli se ho dočkáme :grinning:
8. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz
@eeelishka přesně tak :grinning: :grinning:
8. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz
@akrimala A ty si ve kterém týdnu?
8. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz
autor
Holky, já jsem na konci šestého, ale chuť jsme měla na sex úplně stejný jako před tím, akorát to holt už není taková divočina :frowning2: Ale je pravda, že chuť by byla pořád...:slight_smile: Nějakou nechuť jsem vůbec nezaznamenala. Akorát technicky něco provádět nejde a člověk je takový opatrnější, co se týká bříška... :slight_smile: :wink:
8. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz
@eeelishka já jsem dneska 16+2 :slight_smile: a jsem děsná chci si to počítadlo nastavit až po UZ ve 20tt na ten jdu za 28 dní už počítám dny :grinning: jsem strašně zvědavá co čekáme a teď se bojím tripplů, jdu v pondělí
8. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz
@akrimala Aha a já si říkala, že to tu není napsané ve kterém jsi týdnu :slight_smile: tak kvůli počítadla, já ani nevěděla, že tady nějaké je, prostě jsem se přihlásila, naťukala co se dalo a ejhle odpočet :grinning: No já si taky musím ještě dva týdny počkat na velký UTZ, přijde mi to jako věčnost :slight_smile: Tak hodně štěstí při tripplech,a neboj určitě to dobře dopadne :wink:

@lucietka77 Nás těší ta věta, že chuť byla pořád :slight_smile: Aspoň mě určitě :grinning: To jo technicky už mám teď problém v určitých situacích :grinning: ale hlavu si s tím nelámu, možností je spoustu :sunglasses:
8. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz
autor
@eeelishka Přesně jak říkáš, kdo chce, tak si polohu najde :grinning:
8. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz
@lucietka77 Tak tak :grinning: A kdo nechce tak ať spí :pensive:
8. únor 2011 ve 14:30  • Odpověz
autor
@eeelishka Jo! A kdo spí, ten nežije :grinning:
8. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz
8. únor 2011 ve 14:39  • Odpověz
autor
Holky objevila jsem dobré stránky s věcičkama pro mrňousky.. mrkněte :wink: http://www.hracky-vybavicky.cz/
8. únor 2011 v 15:22  • Odpověz
@lucietka77 Jo tyhle znám, jsou tam pěkné věci, ale něco mi příjde celkem drahé...oblečky asi budu kupovat tady různě po obchodech, vyjde to levněji...
čtvrtek se ti blíží, ještě dvakrát se vyspíš a budeš poslouchat prcka :wink:
8. únor 2011 v 15:28  • Odpověz
autor
@eeelishka joo :grinning: už se těším :slight_smile: Jééé a taky jdu ve čtvrtek na UTZ :slight_smile: na to se taky těším ...
8. únor 2011 v 15:33  • Odpověz
@lucietka77 Tak čtvrtek bude tvůj šťastný den :slight_smile:
8. únor 2011 v 15:36  • Odpověz
autor
@eeelishka doufám, že ano, že bude vše v pořádku.. :slight_smile:
8. únor 2011 v 15:44  • Odpověz
Já jsem se vrátila z prochajdy s pesanem, teda tady je úžasně, viděla jsem už i včelu :grinning:
8. únor 2011 v 15:48  • Odpověz
@lucietka77 Držím palce :wink:
Já jdu zítra na test na cukrovku,tak se už teď děsím...Hlavně jak vydržím být tak dlouho bez jídla :grinning:
8. únor 2011 v 17:55  • Odpověz
autor
@vegal Tak to já spíš držím pěsti tobě... pak dej vědět, jak to šlo... já už měla být správně taky objednaná, ale opravdu tam zřejmě nepůjdu.. ale uvidíme... ještě to nechám otevřené.. Tak to nějak vydrž holka .... :slight_smile:
8. únor 2011 v 17:58  • Odpověz
autor
@akrimala Já viděla o víkendu, taky mě to potěšílo, až na to, že se jí strašně líbily moje vlasy, takže jsem před ní musela utéct.. :grinning:
8. únor 2011 v 18:00  • Odpověz
@vegal držím palce,ať ti to chutná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jdu na cukr 2.3.,tak mě kdyžtak moc nestraš,jo? :grinning:

@lucietka77 ty píšeš,že jsi celkově velká,ale asi tě uklidním,já jsem jak mamut. Měřím 178cm a strartovací váha byla 78kg,dnes jsem byla na kontrole a mám 87kg :frowning2: a to jsem o 3týdny míň jak ty. Budu se muset nějak krotit,ale fakt nevím jak.
Koukala jsem na netu,jak kdo přibírá v kterém týdnu a dost mě dostává jak ve 25tt mají 3-5kg nahoře. To fakt nechápu. Ale co šlo to nahoru,tak to snad půjde i dolů :wink:
8. únor 2011 v 19:03  • Odpověz
Ahoj Holky, vidim, ze jste dneska s debatou fakt nezahalely :grinning: Ja jsem se dostala na net az ted, mela jsem dneska navstevni den a chodila jsem jen po navstevach :slight_smile: Byla jsem u kamosky co ma chlapecka, ktery ma rok, tak jsem po nem podedila nejake hadriky :wink: a pak u druhe, ktera by mela tak za 3 tydny rodit.Takze jsem mela super den :slight_smile: Akorat spatna zprava byla, ze mi napsali, ze muj vysneny kocarek je prozatim vyprodany,ale ze se do tydne ozvou, ze ma byt zbozi, tak ho budu mit az za tyden, to neva,ale tesila jsem se, ze ho budu mit uz ted :unamused: tim jen varuju Ty, ktere to nechavate az na posledni chvili, pripadne, az budete v porodnici, tak aby se vam nesalo, ze ho nebudou mit :confounded: Jinak co se tyce sexu,tak jesli muzu prispet svoji troskou do mlyna, ja mam taky chut porad :wink:

cinky :ja jsem pred otehotnenim kourila,ale jak jsem to zjistila, tak jsem ze dne na den prestala.Nebyla jsem zavislak, spis mi to chutnalo, takze mi to ani nijak nechybi,ale chut by nekdy byla, ale kdyz si predstavim, ze kdybych si jen potahla, byl by Mrnous jako v udirne, tak me ta chut hodne rychle prejde :wink: a navic, kdo v tehu kouri, ma pak Hyposa - hyperaktvni dite :grinning:
8. únor 2011 v 19:43  • Odpověz
ahoj holky, preji pekny vecer,
dneska jsem u zubare nebyla, musel odjet, tak mi rano volali, pokus c.2 ve stredu v 10...
byla jsem se projit do centra, koupila jsem kamaradce dupajdy, nakoupila nejake jidlo, ofotila na zitra k dr. lek. zpravu a ted delam poprve vyvar a segedin, snad to bude k snedku. na obed jsem delala spagedy s cinskou majdou, pry to bylo vyborne:slight_smile:)tak snad jo..
ted jsem delala chleba s vajickem a asi padnu:slight_smile:)

kouknu na mydlovou operu ordinaci a pujdu spat. rano vstavam v 7 a jedu na gyndu, tak i drzte palce, at je vse ok:slight_smile:
8. únor 2011 v 19:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.