• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@kami1984 drzim palce, at je vse v poradku :slight_smile:
8. únor 2011 v 19:55  • Odpověz
@vegal Tak ať ti ten cukřík dobře dopadne :wink:

@kami1984 Držím palce na gyndě :wink: V 7 ty jo, no ale je fakt, že na gyndu se mi stává dobře, dokonce i s předstihem bez budíku jak se těším na prcka vždycky :grinning:

@miruska_h Tak rušný den říkáš :slight_smile: To já byla celý den doma, cvičila, vařila, hrála hru na pc a čučela na net :grinning: moje nejčastější druhy zábavy, už aby bylo to jaro ať to můžu rozšířit...No já taky budu kočárek objednávat hned po UTZ a doufám, že bude skladem :slight_smile:
8. únor 2011 ve 20:30  • Odpověz
@eeelishka Nastesti ho muzem popripade objednat nekde jinde :slight_smile: jo jo bylo toho dneska dost,lse jsem rada, ze uz jsem doma.Kdyz jsem cely den doma, tak se venuju stejnym aktivitam jako Ty :wink: ale jsem rada, ze jsem toho mela dneska tolik, bo, pritel musel byt dneska dlouho v praci, jeste ted jsem sama doma :frowning2: a tak mi ten den alespon rychle utekl.kdybych mela byt dneska aky dlouho sama doma,tak bych asi zblaznila :slight_smile:
8. únor 2011 ve 20:40  • Odpověz
@eeelishka jo a chtela jsem dat to video s Maňou na net,ale nejde to :frowning2:
8. únor 2011 ve 20:42  • Odpověz
@miruska_h chtela jsem napsat s Mrňou a az ted jsem si vsimla, ze tam mam chybu :grinning: ja jsem ale Kopáč :grinning:
8. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz
@eeelishka a jeste posilam zpravy sobe misto Tobe :grinning: Asi jsem dneska uz fakt ko :grinning:
8. únor 2011 ve 20:55  • Odpověz
@miruska_h :grinning: to neřeš to jsou malé věci :slight_smile: .....Tak to jo, cely den sama doma, to je fakt ubijejicí...Video jsi chtěla dát tady na koníka? ani nevím, že tu videa jdou dát. A máš facebook? tam by to možná šlo..No já doufám, že ten kočárek bude na těch stránkách, je tam v akci a jinde už by byl dražší..
8. únor 2011 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak včera jsme s mužem zkoukli film Katka od Třeštíkový, teda já myslela, že to nepřežiju, viděla jste některá? Ona je tam těhotná, pere do sebe heroin, člověk se bojí kápnout si do nosu kapky....No v tomhle případě bych sociální pracovnice být nemohla, bych jí zavřela do sklepa ať se probere. Proč si proboha ty miminka nechávaj?....Narodila se jí krásná, fakt krásná holčička....No děsný to bylo....
Dneska si pádím pro Ani do Krkonoš, byla tam od soboty s bráchou už se na ní tak těšíme, bylo tu takový šílený
ticho a pořádek :grinning: Ale zase jsem si oddychla :slight_smile: Tak snad budou silnice v pohodě. Vypadá to na další krásnej jarní den, tak si ho parádně užijte :wink:
9. únor 2011 v 08:34  • Odpověz
@miruska_h no, já jsem kouřila zhruba 8 - 10 denně, někdy třeba i 5... Omezila jsem se hned když mi vyšel test, ale přestat úplně nedokážu. Zkoušela jsem to víckrát... Mám slabou vůli i když mám motivaci. Teď kouřím tak 3, někdy jen 1... Přijde mi, že v těhu na to mám větší chutě:frowning2:
A mám kolem sebe hodně mamin, co kouřili v těhu a "hypouše" teda nemají:grinning:
@lucietka77 No měřím jen 163 cm, ale ta váha...:frowning2: Radši ani nepíšu:grinning: Proto jsem ráda, že mám zatím jen 2,5 kg nahoře. Nedokážu si představit, že bych ještě 15 - 20 kg měla nabrat:frowning2: Ale do porodu daleko, že? :grinning:
@vegal taky držím pěstičky!
A na sex mám menší chutě:frowning2:
9. únor 2011 v 09:18  • Odpověz
autor
@vonkacka to jsi "štíhlejší" Já přibrala 11 kilo. A startovací váha byla 84 kilo, takže tak.. Ikdyž se dost lidí diví, že mám tolik.. prý to není vidět... ale to může být spíš solidarita :grinning: . Břiško mám, jako bych čekala holčičku.. velké a kulaté .. a nebo budeme mít velké miminko (po tatínkovi ... to by se nebylo čemu divit. Tatínek má aktuálně 2 metry a 106 kilo. :grinning:)
9. únor 2011 v 10:14  • Odpověz
Pěkný den!
Tak jsem to přežila.Není to sice nic dobrého,ale vypít se to dá.A pak jsem tam musela sedět 2 hodiny,pokud možno se skoro vůbec nehýbat.Ještě že tam bylo málo lidí,tak jsem měla celou lavici pro sebe a chvilkama jsem pololežela.Měla jsem s sebou knížku a film v telefonu,ale asi po třičtvrtě hodině se mi udělalo zle,nevěděla jsem jestli omdlím nebo budu zvracet.Tak jsem došla na wc a pustila jsem si studenou vodu a hned bylo líp...asi to bylo v kombinaci s hnusným vzduchem a pak už to teda bylo ok.Výsledky ještě nevím,to si budu muset zítra dojít na gyndu a snad to bude v pořádku.
9. únor 2011 v 10:36  • Odpověz
autor
@cinky Z toho si nic nedělej. Jsem přesvědčená o tom, že to vyběháme, až se budeme motat kolem těch našich drobečků :slight_smile: a kojit.. Já teda taky znám maminy, co kouřily a nemají naštěstí hypouše :grinning:. Naopak.. hyopouše má moje skoro-švagrová... (ségra mého přítele) .. nikdy nekouřila a je to takový děcko...no to bys musela zažít.. :confounded:
9. únor 2011 v 10:38  • Odpověz
autor
@vegal jejda... no myslím, že by se mi udělalo zle okamžitě, jak bych začala pít ... a letěla bych na záchod to vyhodit... Tak závidím, že jsi to zvládla.. :wink:
9. únor 2011 v 10:41  • Odpověz
@lucietka77 děkuju,zvládla,ale jsem zvědavá na ty výsledky.Já jsem na to raděj šla,protože děda a taťka cukrovku měli a babi ji má,i když asi ne moc silnou,ale co bych kvůli prckovi neudělala,že? :grinning:
9. únor 2011 v 10:46  • Odpověz
Ahojky, no není to nádhera probudit se do tak krásného dne? Hned se všechno snadněji dělá :slight_smile:

@lucietka77 Třeba máš těžké kosti, mám kámošku co je štíhlejší než já a váží víc :slight_smile: Jak je to s těma bříškama? když je víc kulaté a větší tak to má být holčička? A u chlapečka jak? Já mám břuch malý na to že jsem už v 5. měsíci :grinning: Ale tak mamka jak mě čekala tak na ní ani prý nebylo vidět, že je těhotná, ale je fakt, že jsem byla pěkný prcek :grinning: A to mi zůstalo, měřím 162 a přítel 169 takže u nás to žádný velký div nebude :grinning:
9. únor 2011 v 10:47  • Odpověz
@vegal Ahoj, tak gratuluji k úspěšnému zvládnutí testu :slight_smile: Teď ještě hodně štěstí k dobrým výsledkům a máš to za sebou :slight_smile: Říkáš, že ti zakázali chodit? Kruci to mě moc netěší, já si to budu objednávat v našem špitále a chtěla jsem během toho čekání za holkama na oddělění..tak uvidím, třeba to nějak ukecám... :sweat_smile:
9. únor 2011 v 10:52  • Odpověz
@cinky To ja zas mam kaomsku a jeji dcera je jak z divokych vajec,ale treba je to jen taky takova povera :slight_smile: Taky znam par lidi, co kourili aj v tehu,ale fakt minimalne.jako ja jsem zase kourit prestala,ale dam si sem tam treba vinny srtik nebo male pivo,ale to pry nemuze nijak uskodit :wink: ale tesim se, az si zase zapalim.Ja jsem byla jen takovy kurak, ze jsem mela krabicku tak na tedyn az 14 dni,ale kdyz jsem nekam sla, tak jsem vykourila aj dve za vecer :slight_smile: ale dycky mi to chutnalo. :slight_smile:
9. únor 2011 v 10:53  • Odpověz
@eeelishka Děkuju!No prý se nemáš moc hýbat,že to ten cukr zase spaluje,ale pokud by vás tam bylo víc,tak se to ztratí,že tam nejsi.My tam byly tři,tak jsme byly na očích :slight_smile:
9. únor 2011 v 10:54  • Odpověz
@eeelishka Ahojky, to mas jako ja, ja jsem taky mala.A s briskem u kluka je to pry tak, ze je jakokdyby spicate :slight_smile:
9. únor 2011 v 10:55  • Odpověz
autor
@eeelishka jojo to je možné, že mám těžké kosti :grinning: .. Jinak se říká, že když je bříško kulaté a do šířky, tak je to holčička a když je spíš směrované dopředu a špičatější, tak, že to bude kluk, ale jak vidíš jsou to babské povídačky.:wink: určitě záleží na genech... protože já mám bříško velké kulaté a dost do šířky a čekám kluka :slight_smile:.
9. únor 2011 v 10:57  • Odpověz
@vegal Ahojky, super, ze jsi to zvladla, jsi Borka.Ja se na to vubec netesim.Sice si ze me me nej kamoska dela srandu, ze vzhledm k tomu, kolik spasu sladkeho mi to asi jedine bude chutnat, tak tomu moc neverim.Mam spoustu znamych holek, ktrere to vyblily, takze jsi sikula :slight_smile: A ted hlavne at jsou dobre i vysledky.Drzim palce :slight_smile:
9. únor 2011 v 10:58  • Odpověz
@lucietka77 Ahojky, ja to mam presne jako Ty a taky cekam kluka,ale mozna se nam ty briska jeste zmeni az bude mimi vetsi. :slight_smile:
9. únor 2011 v 11:00  • Odpověz
@eeelishka jo chtela jsem to tu dat,ale asi to nepujde.FB mam,ale tam to davat nechci, bo tady mi to treba nevadi, ze tu davam fotky a tak ale na FB mi to uz prijde takove neosobni a nechci aby na me kazdy cumel :grinning:
9. únor 2011 v 11:01  • Odpověz
@miruska_h taky jsem měla strach,že to neudržím,ale šlo to zvládnout...i když je to zase asi u každého jiné.Tohle bylo sice sladké,ale mělo to spíš takovou chemickou chuť.
9. únor 2011 v 11:05  • Odpověz
Ahoj kocky..
venku je tak krasne, takze z centra Orlove jsem se prosla, vzala jsem to pres pekarnu, sekac, kde pani donesla nove veci z Anglie, tak mam zase 6ulovku, pak jsem se stavila u babi v ordinaci a uspesne dotapkala domu)
mimi je pry desne tvrdohlave, nespolupracujici) proste tam sedelo na zadku, drbalo se na hlave a jako nezajem, ze do nej vrtame... tak mam fotku, jak sedi na bobku, kouka do dali a pak jak nam ukazuje ruku, jde krasne videt palec a 4prsty..jinak si musim denne 3x merit tlak, mam o pul kila min..jsme zatim ukazkoviti) 2.3. jdu na velky UTZ a o tyden pozdeji na kardio, vse delaji u dr.,Pavlik na velky pujde se mnou, myslim si ze muze, neptala jsem se, co myslite holky. jeste mi nabrali krev na tripple testy, v pat tam volat, jak jsme dopadli..
ted uz se tesim na obed, koupila jsem si domaci knedlik a mam tam ten segedin)to je po dlouhe dobe, co se fakt tesim na obed)
http://www.second-hand-online.cz/baleni-5-kg/ nejlip se vyplati 40kg...
budu fotit dneska vecer bruch, tak se vam taky potom pochlubim:slight_smile:) ja na fb nedavam nic, jeste jsem tam o mimi nic nenapsala...
9. únor 2011 v 11:05  • Odpověz
@vegal fuj, ani na to nechci myslet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. únor 2011 v 11:08  • Odpověz
@miruska_h To je taky fakt, FB je šílený vynález, segra má 17 a neuvěřitelné s čím se tam ta dnešní mládež svěřuje, nestačím valit oči :grinning: Vůbec nechápou význam slova soukromí... Jo vidíš jak se ti spí na kojícím polštáři?
9. únor 2011 v 11:11  • Odpověz
@miruska_h neboj,to dáš :wink:
9. únor 2011 v 11:14  • Odpověz
@kami1984 Ahojky, hlavně, že je prcek v pořáku třeba se vyřádi na velkém UTZ :slight_smile: a manžel s tebou určitě může jít, dyť je to velká událost :slight_smile: Jakto, že my všichni přibíráme a ty si vesele hubneš? :slight_smile:
Dobrou chuť k segedínku :slight_smile:
9. únor 2011 v 11:20  • Odpověz
@eeelishka super.Pouzivam, ho hlavne pres den, hodne na nem relxuju.V noci mam misto postare pritele :grinning:
9. únor 2011 v 11:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.