• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@eeelishka a co se tyce jeste toho fb, tak mam nekdy cht, napsat tam tem lidem, at tam nepisou blbosti tipu jako sprach, kava atd.To me uplne toci :grinning:
9. únor 2011 v 11:23  • Odpověz
@eeelishka dekuji, ono asi protestovalo kvuli vcerejsku:slight_smile:
to ja nevim, ale je pravda, ze se hlidam..obedvam z dezertniho talirku.. sladke malokdy, ale nechutna mi, takze mi to nevadi.. ale brucho roste pomalu i tak:slight_smile: mam -8,5kg, coz jsem nedoufala, ani v nejlepsim snu:slight_smile:
9. únor 2011 v 11:25  • Odpověz
ja fcb pouzivam dost, ale dam si tam opravdu jen to, co chci, aby se dostalo ven...udivuji me obcas fotky nebo hlasky nekterch uzivatelu..
9. únor 2011 v 11:26  • Odpověz
@kami1984 to bych chtěla taky zvládnout...jíst z dezertního talířku...pro mě je občas i plnej normální talíř málo :grinning:
9. únor 2011 v 11:27  • Odpověz
@miruska_h Už se na něj těším, koupím si ho za odměnu hned po velkém UTZ :slight_smile: Jo přítele jsem už taky zkoušela používat jako polštář na odkládání nohy ale on se pořád točí tak jsem to zabalila :grinning:
No taky mám chuť to tam někdy komentovat, ségra tam jednou napsala takovou blbinu, že jsem ji hned musela napsat do soukromých zpráv svoje :grinning:
9. únor 2011 v 11:27  • Odpověz
@kami1984 děkuji za odkaz,asi se to fakt vyplatí.hlavně když nemáš po kom dědit,ale problém je v tom,že je to tam tak půl na půl holčičí - klučičí. Fakt Karlíkovi růžovou oblékat nebudu :grinning:
Držím pěsti k dobrým výsledkům a nech si chutnat,segedín ti závidím.Já furt marodím a tak si k obědu vyrobím nějaké fofršpagety :slight_smile:

@vegal jsi statečná a závidím,že už to máš za sebou,já jdu za tři týdny,tak to snad taky zvládnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lucietka77 je to zvláštní,ale opět se s tebou shoduji :slight_smile: mám břicho přesně jak popisuješ ,kulaté a do šířky. Každý mi říká,že to bude holka,ale já mám fakt dukaz z UZ,že to bude kluk :grinning:
Můj muž sice nemá 2m jen 184cm,ale 100kg má taky,takže předpokládám,že budeme mít pěkného cvalíka :slight_smile: Vlastně je dobře,že nejsme žádné sušenky,že bude mít naše mimi v bříšku prostor :slight_smile: Čert vem přibírání,pak to půjde dolů a basta
9. únor 2011 v 11:28  • Odpověz
@kami1984 Ahojky, na ten uzt at s Tebou urcite jde, je to krasny zazitek pro toho chlapa :wink: uz se tesim na fotecky jak Ti roste brisko :slight_smile:
9. únor 2011 v 11:31  • Odpověz
@vonkacka Ahojky, jj presne jak pises, ja uz jsem prestala propadat depresi kvuli vaze, tak doufam, ze uz to neprijde :grinning:
9. únor 2011 v 11:32  • Odpověz
@kami1984 tak to mě rozesmálo,neumím si představit jíst z dezetního talířku.Mám to přesně jak @vegal i velký talíř je někdy málo a špagety jím z mísy :grinning:
9. únor 2011 v 11:33  • Odpověz
@vonkacka to spise, kdyz mas kolem sebe maminy s holcickami a tak:slight_smile:) nebo to prodat na mimibazaru nebo aukru...
segedin jsem delala vcera poprve a povedl se:slight_smile:knedlik je od soukromnika, krasne zluty a mekky:slight_smile:)
@vegal to je sila zvyku:slight_smile:me je jinak spatne atak vim, ze se najim, ale neprecpu..

no, me by zajimalo, jake budeme mit ditko, ja mam 184cm, manzel 196cm, narodila jsem se s 3,20, on 4,20. oba dva jsme meli desne dlouhou nohu amame dodnes 41 a 48:slight_smile:)a ja ve 3mesicich vypadala na pul roku av pul roce na rok, v roce na dva... ja chci male 3kilove miminko:slight_smile:)
9. únor 2011 v 11:34  • Odpověz
@vonkacka tak to ja vubec..me se snizila spotreba jidla tak o polovinu... ale musim obedvat, jinak mi je zle. rano jogurt a chlebik+hrnek caje, dzusu amleka, obed, ovoce a vecree vetsinou chleba s maslem a rajcatem.. a denne vypiju 2,5-3litry:((
9. únor 2011 v 11:35  • Odpověz
@miruska_h já nevím jestli ještě někdy budu těhotná a tak si toto těhu chci maximálně užít a né se omezovat. Žádné deprese holky :grinning: Moje kamarádka se celé těhu omezovala a hrozně se hlídala a malá se jí narodila v 8měsíci s poruchou střev .Dnes už je vpořádku,ale první 4měsíce s ní měla peklo.
9. únor 2011 v 11:37  • Odpověz
@kami1984 :astonished: tolik? fíha tak to je sen asi každé těhule :grinning: z dezertního talířku to u mě nehrozí :grinning: ale zas nejím nijak často, nějak to zatím nepotřebuju..sladké,no před těhotenstvím jsem se snažila jíst zdravě a sladké jsem omezila,skoro vyrušila ale teď to nějak neřeším a sem tam si dám, ale už se začínám pomalu krotit..slyšela jsem, že děti maminek co jedli hodně sladké v těhotenství mají větší návyk na sladké a sklon k přibírání...ale bůhví, či to zas není jenom nějaká pověra...ono je to asi individuální, něco jako s těma "hypošama" a kouřením :slight_smile:
Tak fotky na fb to je k popukání, třeba 16ti letá spolužačka mojí segry tam nahodila lesbické foto se svou kamarádkou, holky ve spoďárech..no radši to ani nepopisuju :grinning: ...Nechápu ty rodiče :fearful:
9. únor 2011 v 11:37  • Odpověz
@vonkacka tak to se raci nacpu a jen at je malej zdravej :wink:
9. únor 2011 v 11:41  • Odpověz
@miruska_h ja si ho nikdy nefotila, az dneska poprve, coz me mrzi, takhle bych to mela pekne zaznamenane..tak alespon ted budu co 14dni:slight_smile:)
@eeelishka treba se po 20t rozezeru:slight_smile: a pak bude, mami nabrala se mnou 26kg ato predtim vazila 50kg...a necpala se nejak moc.. ona mi dr. rikala, ze je dobre, ze moc nepribiram, kvuli tlaku taky a i tak nejsem hubena, takze dite mi asi osa tukove zasoby:slight_smile:
no, myslim si, ze rodice to nevi.. co na tuto slecnu a jeji fotky rici...http://www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=1236181374 (snad nnei od nikoho z rodiny)
9. únor 2011 v 11:42  • Odpověz
@vonkacka Jooo špagety to jsou jiná kapitola, těch není nikdy dost, to je snad jediné jídlo kterým se dokážu nacpat k prasknutí :grinning: Koupila jsem si už dávno na ně dvě misky ( no mísy) :grinning: z talíře to nemá význam....
9. únor 2011 v 11:42  • Odpověz
@kami1984 ja jsem zacala fotit az v 19 tt :wink:
9. únor 2011 v 11:43  • Odpověz
@kami1984 to je super,že takhle předpisově jíš.Já se zatím nenaučila se nepřejídat.Ale piju taky hodně. Nohu mám taky vel.41,ale tvoje výška mne překvapila.Málo kdy potkám vyšší holku než jsem já.No nevím,ale s malinkatým miminkem asi moc nepočítej :wink:
Jak se tu bavíme o jídle tak jsem dostala děsný hlad,jdu si udělat ty špagáty.Tak zatím
9. únor 2011 v 11:44  • Odpověz
@kami1984 no tak i starší někdy ujedou koukám :grinning: No tady zas obdivuju jejího přítele, že to snese, ale ten asi taky moc rozumu nepobral...Já na fb dala fotky bříška jako mám tady, to mi nijak nevadí, je to jen břicho a pak holky v práci mi nevěřily, že nějaké mám tak ted už uvěří :grinning:
9. únor 2011 v 11:47  • Odpověz
@vonkacka Tak ať se povedou, dobrou chuť :wink:
9. únor 2011 v 11:48  • Odpověz
@kami1984 A jíš fakt předpisově, mimčo má si myslím všechno potřebné, já tak nějak baštila před těhu a v kombinaci s cvičením se mi dařilo fajně hubnout, byla jsem ráda...pak jsem přestala zvládat cvičení, byla jsem při něm brzo unavená a rychle zadýchaná a puls šíleně vysoko, nechápala jsem proč a drtila se dál a o dva týdny později jsem si našla dvě čárky tak mi to bylo hned jasné proč :slight_smile: a bylo po cvičení a i jíst jsem začala zase všechno :grinning:
9. únor 2011 v 11:54  • Odpověz
@vegal To je super, že už to máš za sebou, přeju ještě dobré výsledky :wink: .
9. únor 2011 v 11:59  • Odpověz
teda tady to zase jede :slight_smile: Vegal a jak dlouho si tam celkem byla? jen ti vzali krev před vypitím pak si tam seděla dvě hodky a pustili tě dom? Jinak k těm kojícím polštářům jsem na netu viděla jakoby dvě velikosti, jakej máte nebo budete pořizovat?
9. únor 2011 v 11:59  • Odpověz
@lucinda85 Ahojky, Já budu mít ten velký dlouhý , taky jsem viděla dvě velikosti,menší vypadá jako polštář do autobusu za hlavu jen bude asi větší a nevím či jde natáhnout...
9. únor 2011 ve 12:05  • Odpověz
@lucinda85 AHojky.Tak ja uz ho mam doma a pekne si na nem lebedim :slight_smile: mam ten velky dlouhy a je to super.Na relaxaci urco doporucuju a jak to bude na kojeni, to se teprve pozna :slight_smile:
9. únor 2011 ve 12:30  • Odpověz
Hokly, kdybyste videly, jakou jsem ted snedla porci brambor, masa a dusene mrkve, tak byste asi kroutily hlavou jak jsem nenazrana :grinning:
9. únor 2011 ve 12:31  • Odpověz
@miruska_h Ale nekroutily..taky bychom si daly :grinning: vidíš to musím taky někdy udělat, ještě jsem to sice nedělala ale mam to mooc ráda, mrknu někde po nějakém receptu..
9. únor 2011 ve 12:36  • Odpověz
autor
No holky vy mluvíte o jídle a mě se udělalo zničehonic zle :frowning2: asi nepozřu nic... :frowning2: a to jsem se taaaak těšila na oběd...

JInak ják jste se bavili o těch nohách.. tak jsem si říkala, že mám asi abnormálně velkou nohu a teď koukám, že nemám.. protože mám taky 41 a partner má 47 .. vzpomínám si, jak mi babička vždycky říkala, že mám tak velkou nohu, baych se nepřevrátila, když jsem tak vysoká :grinning: :grinning:.
9. únor 2011 ve 12:41  • Odpověz
@lucietka77 s těmi bříšky je to sranda! :grinning: Kamarádka měla veliké, ale spíš do předu a má holčičku a druhá je v 7 měsíci, bříško má špičaté a od třech doktorů ji byla potvrzena holčička:grinning:
Já mám bříško už docela velké a taky se rozlévá do boku, tak uvidíme. Už za týden jdu do poradny, tak jsem zvědavá. Konečně už bych se mohla dozvědět, co mám pod srdíčkem. A myslím si, že velký utz mi taky bude dělat moje mudr, tak si radši beru manžela sebou, kdyby už to dělala najednou při té poradně. Nějak spolu moc nekomunikujeme, tak nevím :frowning2:
@miruska_h taky si občas dám vinný střík. Ale moje milované pivečko jsem už neměla hodně dlouho:grinning: Nedokážu si představit, že bych měla na wc lítat 2x víc:grinning:
9. únor 2011 ve 12:50  • Odpověz
tak a naobedvana, mnam, bylo to moc dobre:slight_smile:)
ja mam zatim brisko kulate, ale nejde mi do boku zatim:slight_smile:)) no nohu mam obrika, a pri me vysce si moc vybirat nemuzu:(( a kalhoty vecne kratke:slight_smile:)) co ja bych dala za 1,70:slight_smile:)
@eeelishka ja dost po vysazeni HA nabrala, ale dost vody a shodila jsem to az po tom tehu zvraceni, ted jsem na vaze nekdy jak rok a pul zept..
@vonkacka treba se geny zvlazni a mimi bude predpisove, zatim je:slight_smile:))
9. únor 2011 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.