• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@vonkacka tak možná to tam je zase jinak,jako u každého doktora.Já si to musela zaplatit,ale radši jsem dala tisícovku,za jistější test než jsou ty tripple
11. led 2011 ve 22:38  • Odpověz
@lucietka77 tak gratuluji k chlapečkovi.My jdeme na velký utz v pondělí,tak doufám,že už nám to taky poví,ale tipuju kluka,už při TN screeningu to tam vypadalo jako camprlík.Tak jsem na to mohla manžela připravit,protože byl přesvědčený,že je to holčička,ale jak říkám,je to jen moje domněnka .
Musím někam dát fotky,ať se můžete mrknout a posoudit :wink:
11. led 2011 ve 22:41  • Odpověz
autor
@vegal Děkuji. Určo Ti to poví, musí zkontrolovat např. močový měchýř a když to paní doktorce řekneš, tak se specielně i podívá ;.-).
Jo a jsme ve stejném týdnu a máme i stejný termín porodu. Všimla jsi si? :wink: No a to je možné, že budeme pak společně ve stejnou dobu někde funět na porodním sále :grinning: ikdyž asi každá jinde :slight_smile:
11. led 2011 ve 22:49  • Odpověz
@lucietka77 koukala jsem,že jsme stejný týden,ale na datum jsem nekoukala...to je bezva.Já budu rodit v Plzni a ty ?
11. led 2011 ve 22:53  • Odpověz
autor
@vegal Já budu rodit v Brně :grinning: ... to je trochu na opačných koncích republiky.. :grinning:
11. led 2011 ve 22:59  • Odpověz
@lucietka77 maličko od sebe,no :grinning: Tak jsem zvědavá,která dřív
11. led 2011 ve 23:00  • Odpověz
autor
@vegal hihi to jsem taky zvědavá :slight_smile: Komu se bude chtít víc na svět. :grinning:
11. led 2011 ve 23:02  • Odpověz
@lucietka77 uvidíme...já teprve pokukuju po tom co je pro prcka potřeba,tak snad to stihnem za ty 4 měsíce nakoupit :slight_smile:
11. led 2011 ve 23:04  • Odpověz
autor
@lucietka77 jojo a máš pravdu, jak jsem koukala na ten tvůj snímek.. taky si myslím, že tam je camprlík :slight_smile:
11. led 2011 ve 23:04  • Odpověz
autor
@vegal Já naštěstí dostala 3 plný igelitky oblečků pro miminko, takže jsem v tomto úúúplně v klidu, naštěstí a shodou okolností jsou to oblečky po klukách :slight_smile: a taky už máme vaničku, taky jsme dostali.... :slight_smile:
11. led 2011 ve 23:05  • Odpověz
@lucietka77 taky mam krabici věciček od kamarádky,samé neutrální barvy,ale jinak nemám skoro nic...jen fusak a pár věcí z lékárny
11. led 2011 ve 23:10  • Odpověz
autor
@vegal No páni.. to je ale výbavička ...:slight_smile: Z lékárny zatím nemám nic.. nic z kosmetiky, nemáme ani šátek ani babyvak ani kočárek... no to ještě budeme muset dokoupit..Ale to by se z toho člověk asi zbláznil to kupovat všechno naráz..
11. led 2011 ve 23:25  • Odpověz
@lucietka77 tak máme před sebou snad ještě 4 měsíce,tak to nějak zvládnem :wink: baby vak nebo šátek chci taky,jen nevím co je lepší.Taky chci používat jak jednorázové tak látkové plenky.POstýlku asi objednám už tenhle týden plus k tomu přihodím pár dalších potřebných věcí.A na kočárek se zatím jen pojedeme podívat do obcodu až pojedeme z ultrazvuku...už se nemůžu dočkat.
Jinak pěkný seznam je tady http://www.porodnice.cz/nakupni-seznam
11. led 2011 ve 23:30  • Odpověz
autor
@vegal jojo to ano.. ale myslím, že některé věci jsou docela zbytečné. Jo, dělají nám z toho ty obchodní řetězce těžký byznys a to se mi moc nelíbí. Budu se snažit spíš instinktivně nakupovat.
11. led 2011 ve 23:38  • Odpověz
autor
No nic, pádím do hajan :slight_smile: Tak dobrou noc :slight_smile:
11. led 2011 ve 23:40  • Odpověz
@lucietka77 když ono je těžké rozpoznat co je potřebné a co ne,protože každý tvrdí něco jiného a pak se v tom má někdo nezkušený orientovat :frowning2: ale určitě to zvládnem a co nám bude náhodou chybět,dokoupíme...to není v dnešní době problém.
11. led 2011 ve 23:42  • Odpověz
@lucietka77 jééé, moc gratuluji
12. led 2011 v 07:50  • Odpověz
autor
@vegal přesně tak :slight_smile: Budu se snažit řídit mateřským instinktem a když nebudu vědět, tak se zeptám. :slight_smile: To zvládneme. Když to zvládají indiánky v pralese bez vymožeností dnešní doby.. :slight_smile: tak my to zvládneme také :wink:
12. led 2011 v 09:02  • Odpověz
autor
@meri Děkuji :slight_smile:
12. led 2011 v 09:03  • Odpověz
lucietka77: gratuluji k chlapečkovi. To je mazec jak rychle to utíká.
berule: já mám s "nevolnosti" mírné starosti druhý den. Včera mi moc valně nebylo, ale prý se měnil tlak či co. A dneska ráno taky nic moc. Většinou se mi tyhle stavy srovnali po poledni, po obědě, tak snad to tak bude i dneska. Poslední dobou nějak špatně spím. Třeba to má souvislost - prostě větší únava. Dneska odpoledne to půjdu vycvičit :slight_smile:
12. led 2011 v 09:31  • Odpověz
Taky gratuluji k chlapečkovi :slight_smile:
Tak doktorka mi dělá při každé návštěvě prohlídku a pak ultrazvuk. Když jsem tam byla v 13.tt, tak říkala jen, že páteř je celá. Víc nevím. :frowning2:
12. led 2011 v 10:30  • Odpověz
@lucietka77 Moc moc gratuluju, taky jsem svého času chtěla klučinu a hlavně toho Sebastiana :slight_smile: , ale pak jsem zjistila, že manža kluky nedělá a řekla jsem si, taky dobře...nemusím aspoň kupovat nové věci a užiju to co mám po holkách.
@meduza No mě dnes bylo už lepší, tak snad to bylo jen chvilkové. Já teď nejsem ani unavená, dřív bych prospala všechno a teď chodím spát i kolem půlnoci a ráno v půl 7 už lítám a chystám holky a manžu. Snad mi to vydrží i později :grinning:
12. led 2011 ve 13:29  • Odpověz
autor
@meduza Děkuji moc :slight_smile: a kl té nespavosti.. měla jsem ji taky, ale to jsem se třeba vzbudila ve 2 ve 3 ráno a hodinu či dně jsem se převalovala... pak jsem byla ráno jak poťapaná.. ale přešlo to, jak jsem začala chodit do práce.. teď se mi nechce vstávat.. :grinning:
12. led 2011 ve 13:38  • Odpověz
autor
@berule No snad bude příští holčička.. přítel by si ji moc přál a já taky.. :slight_smile:
12. led 2011 ve 13:39  • Odpověz
@lucietka77 Ty můžeš ještě zkoušet, ale my už kluka zkoušet nebudem, pokud bude všechno v pořádku a budeme mít 3 slečny, tak 4. mimčo už dělat nebudeme :grinning:
12. led 2011 ve 13:44  • Odpověz
autor
@cinky ono je ještě brzy.. ale kdyby bylo něco v nepořádku a nebo se jí nezdálo, tak by tě poslala třeba na NT Screening. Takže hlavní je být v klidu :slight_smile:.
12. led 2011 ve 13:44  • Odpověz
autor
@berule to bys ale měla pěkně velkou rodinu :grinning:
12. led 2011 ve 14:12  • Odpověz
@lucietka77 Děkuji! Jen mě vystrašilo, jak každá z těhulek popisuje, jaké podstoupila vyšetření a já nic. :frowning2:
12. led 2011 v 15:08  • Odpověz
lucietka77: mě netrápí nespavost. Zdají se mi pořád nějaké sny a nemám ráno pocit, že bych byla odpočatá. Do práce jsem chodit nepřestala a chodím i 2x týdne cvičit, ale nepomáhá to :slight_smile: zalehnu dneska dřív a třeba to pomůže.
12. led 2011 ve 21:25  • Odpověz
autor
@meduza ono, některé sny jsou pěkně vyčerpávající :grinning: Taky se mi zdávají teď sny... a aji bych zaspala do práce.. někdy je to strašně živý sen.. skoro jako realita.. :fearful: pak jsem někdy docela ráda, že to byl jen sen...
12. led 2011 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.