• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
Ahoj holky, hlasim se po strasne dlooouhe dobe, dalo mi to fusku vas docist :slight_smile: A ted k tomu co je u nas noveho...minuly tyden jsem si volala na vysledky tripplu, ani ve snu by me nenapadlo, ze muze byt neco spatne :frowning2: ale ouha...vysledky sice negativni ale atypicke pro zvysene HCG. Norma je do 2,0MoM a ja mam 2,25. Takze jsem zacala stresovat a na netu hledat info, co to muze znamenat. Vcera jsme byli na geneticke konzultaci v Prenatalu v Brne, kde nam byla nabidnuta AMC, tu jsme odmitli (jelikoz vysledky vlastne nejsou pozitivni a riziko nejake vady je mnnohonasobne nizsi nez riziko odberu) a trvali jen na UTZ. I dr. nas do toho netlacila a spis nas nasmerovala k tomu, ze to neni nutne, ale ta moznost tu je. Na UTZ jsme videli, jak se ma miminko cile k svetu, zadne znamky vyvojovych ani srdecnich vad tam nebyly, o DS by se v zadnem pripade jednat nemelo :wink: Jeste nemame uplne vyhrano, lepe vse bude videt az na UTZ ve 20tt, tak se uvidi, ale verime, ze mimco je zdrave!!! A konecne vime, ze to bude KLUK jak BUK :grinning:
9. únor 2011 ve 14:39  • Odpověz
Jinak taky lezim doma s virozou, lecim ji Paralenem, Septisanem a kloktam Vincentku....peknej hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A co se tyka pribirani.....mam 164cm a zatim jsem pribrala ani ne 2 kg, pritom si dam vse, na co mam chut a brisko uz jde taky krasne videt....svoje rifle sice oblecu, ale tlaci me knoflik, tak uz nosim tehu :wink:
9. únor 2011 ve 14:43  • Odpověz
autor
@lucifer84 No tak to sis užila pěkné nevy, co?? Ach jo.. Uvidíš, bude to všechno určitě v pořádku.. A moc gratuluji ke chlapečkovi, určitě to bude bojovník :wink: Držím moc palečky!!
Já jdu do PRENATALU zítra na UTZ k Dr. Vlašínovi. :slight_smile: protože v 21 týdnu jsem měla zjištěný drobný zářez na průtoku cévy...tak aby si mě pohlídali :slight_smile:
9. únor 2011 ve 14:46  • Odpověz
@lucifer84 Ahojky, my se asi ještě neznáme :slight_smile: Neboj se dobře to dopadne :wink: Gratuluju k čilému chlapečkovi :slight_smile: Těhu riflíky nosím už měsíc, nějak mi to překáželo při sezení :slight_smile: Tak se pořádně leč a odpočívej :wink:
9. únor 2011 ve 14:49  • Odpověz
No nic holky, pádím ke kadeřnici se segrou a pak do obchodu, zatím se mějte :slight_smile:
9. únor 2011 ve 14:50  • Odpověz
@lucietka77 to jsem si uzila....myslim si, ze i proto me skolila ta viroza. Celou dobu vse na jednicku a ted se to nejak sesypalo naraz.....ale verime, ze je mimco v poradku a stejne, kdyz nam vyloucili DS a dalsi, tak bychom mimco stejne pryc nedali, takze AMC by nic nevyresila a vysledky bychom znali stejne skoro ve stejne dobe, jako jdu na UTZ ve 20tt.
9. únor 2011 ve 14:51  • Odpověz
@lucifer84 přesně z tohoto důvodu už spoustu doktorů nedělá tripple testy.Většina z nich dopadla jako ten tvůj a pak se maminky stresovaly a přitom úplně zbytečně. Teď se dělá NT+ a pak až UTZ ve 20tt,na tripply prdět !!!!
Vůbec se nestresuj ani nenervuj , vše je dobré a miminko naprosto zdravé !!!!
9. únor 2011 v 15:03  • Odpověz
Holky diky moc :dizzy_face: je to fakt na prd, clovek ma byt v klidu a takto se porad jen stresuje nejakejma vysledkama, tabulkama, normama.... :confounded:
9. únor 2011 v 15:09  • Odpověz
autor
@lucifer84 Určitě je v pořádku.. !!
9. únor 2011 v 15:12  • Odpověz
@lucinda85 nakupuji pres aukro:slight_smile:))
@cinky jsou skvele, opravdu, susti, sterkaji, pestrobarevne...je z nich nadseny i manzel a babicka.)
9. únor 2011 v 15:24  • Odpověz
@kami1984 taky jsme poridili zatim dve :grinning: Lamaze hracky - lvicka Richadra, kterej fakt vrci a potom pava, jsou uplne uchvatni, jsme z nich uneseni s manzelem oba, tak doufame, ze bude i nas Pinďa :grinning:
9. únor 2011 v 15:30  • Odpověz
@eeelishka ten Ti muzu klidne dat :wink:
9. únor 2011 v 17:25  • Odpověz
Tak už jsem zpátky, neodolala jsem a koupila jsem si taštičky plněné tvarohem tak se teď cpu :grinning:
Ty Lamaze hračky fakt vypadají dobře, už jsem koukla i na aukro na nějaké :slight_smile:

@miruska_h jee tak to bys byla hodná, koukala jsem na net, ale tam je ten recept pokaždé jiný...
9. únor 2011 v 17:55  • Odpověz
@eeelishka a na co pesne bys to chtela???na tu dusenou mrkev?Jo hracky Lamaze jsou super, taky je mam v planu :wink:
9. únor 2011 v 18:53  • Odpověz
@miruska_h Jo na tu mrkvicku s tím masem :slight_smile:
9. únor 2011 v 18:57  • Odpověz
@kami1984 musím se na ně v nějakém obchodě podívat:slight_smile: Hodně maminek je má tady v albech.
@miruska_h nechceš se podělit veřejně? Dušenou mrkev jsem teda ještě nevařila a docela bych si ji dala. Neměla jsem ji hooodně moc let :slight_smile:
9. únor 2011 v 19:02  • Odpověz
@eeelishka
@cinky Takze holky nejdriv maso:Veprove maso nakrajite na kostky, date do zapekaci misky, (nebo v cem jste zvykle pect) osolit, opeprit, pokminovat,trochu grilovaciho koreni a dat k tomu jednu velkou cibuli nakrajenou na kolecka a nekolik strouzku cesnekeu, klidne vic, podlit trochou vody, zakryt a dat pect do trouby cca na 200 st.
Mrkev:podle mnozstvi kolik chcete ostrouhate mrkve a nakrajite na kolecka(ne moc tlusta).Do kastrolu date rozpustit maslo(kousek masla), hodite na neho nekajenou cibulku najemno a nechate trochu zeskolvatet, pak na tu cibuli hodite tu mrkev, promichate, posolite, pokminujete drcenym kminem a pridate aj trochu kmina v celku, osladite mouckovym cukem, zajijete vodou a zaprasite trochou hladke nebo polohrube mouky.Promichate, zakryjete poklickou a budete dusit, dokud mrkev nezmekne.Az uz bude mekka a takova slizka dochutite soli, trochou vegety,cukrem a citronem, aby to melo takovou sladkokyselou chut a je to :wink: .K tomu uvarite brambory a mate luxusni obidek.Ta mrkev se ale musi hlidat, ma tendenci se pripalovat.Dobrou chut a doufam, ze mi zitra pisnete jak se vam to podarilo a snad vam to bude chutnat.
9. únor 2011 v 19:28  • Odpověz
Dneska se s vami loucim a preji vsem krasny vecer a pak dobrou a klidnou noc :slight_smile:
9. únor 2011 v 19:42  • Odpověz
@miruska_h to vypada moc dobre, dekuji moc :slight_smile: ja to zitra delat jeste nebudu, na zitrek mam naplanovanou jinou bastu ale pak uz to zkusim urcite..ja to znam z prace, tam to bylo dycky fajne,akorat mrkvicku meli nastrouhanou,to by se taky teoreticky dalo ne?
9. únor 2011 v 19:46  • Odpověz
autor
Holky, tak já dneska na veču dělala zapečená kuřecí prsíčka s Goudou v Remosce a k tomu br. kašičku s pepřem :slight_smile: Mňam :slight_smile: .. ale v poledne mi bylo zle, tak jsem zvědavá, co to udělá s tím mým žaludkem v noci... :unamused: :confused:
A zítra mě čeká UTZ, akorát miláček nemůže jít se mnou, protože ho nechtějí pustit z práce.. mají tam toho prý hodně, tak mě to strašně mrzí :frowning2: Tak strašně moc jsem se těšila... :frowning2:
9. únor 2011 v 19:57  • Odpověz
@lucietka77 hmm to zní taky moc lákavě :slight_smile: škoda, že tam nebudeš mít přítele no, na tyhle věci by se měly dávat paragrafy.. já doufám, že ten velký UTZ stihnem než půjde přítel na odpolední...tak ať se ti tam ten váš klučina ukáže v celé parádě a hlavně ať je v pořádku :slight_smile:
9. únor 2011 ve 20:10  • Odpověz
autor
@eeelishka Jojo, to je holt život.. mají hodně práce a nejde to, ale slíbil, že příště půjde i kdyby se nechumelilo. Tak holt pojedu sama... tentokrát.. taky už čekám na výplatu jak na smilování. První normální výplata po nemocenské, tak už aby se nám zlepšil rodinný rozpočet. Doufám, že penízky do pátku přijdou, jinak budem asi o chlebu a o vodě :grinning:

Jinak já pádím do spršky a do pelíšku za miláčkem. Nebo mi tam sám usne :wink: Tak přeji taky dobrou noc a krásné sny :slight_smile:.
9. únor 2011 ve 21:13  • Odpověz
autor
Jo a ještě jedna věc.. teď koukám, že jsem už na začátku sedmého měsíce !!! ??? To jsou mi novinky... :slight_smile: To letíííí :sweat_smile: :dizzy_face:
9. únor 2011 ve 21:22  • Odpověz
@lucinda85 Ahojky, omlouvam se, ze pisu az ted,ale jsem tu otazku uplne prehlidla.No ja ho mam za 499 z kameneho obchodu,ale kdyz si objednas na netu, tak Te to vyjde plus minus 50kc stejne a nemuzes si ho osahat a to byla moje hlavni podminka :wink: jinak jsem se chtela zeptat, jak roste brisko a co pohyby? :slight_smile:
10. únor 2011 v 08:24  • Odpověz
Ahoj Hlky, preju vam krasne dobre slunickove rano :slight_smile: to ma hned clovek lepsi naladu, kdyz se vzbudi a venku je taaaaaak krasne :slight_smile: uz mi to uplne chybelo :slight_smile:

lucietka77 : to me mrzi, ze pritel s Tebu nemuze,ale snad to priste vyjde.Hlavne preju at je prcej cilej a v poradku a pak cekam na info :slight_smile:

eeelishka: Ahojky, no ja bych to nestrouhala, bo to pak bude na sracku :grinning: kdyz to je na ty kolecka, tak je to takovy lepsi a aj to lip vypada na teliri :slight_smile:
10. únor 2011 v 08:36  • Odpověz
@lucifer84 Ahojky, no tak to verim, ze to musely byt nervy,ale mej pozitivni mylsleni :slight_smile: bude to urcite dobre :slight_smile:
10. únor 2011 v 08:40  • Odpověz
@eeelishka Ahoj, já si dávám do mrkve i jeden hřebíček povařit, taky to mám moc ráda, ani maso k tomu nepotřebuju :slight_smile: Dnes budu dělat holandský řízek s bramborem a musím udělat i polívku, mladší holka je doma, zavřeli nám školku, tak mám o zábavu postaráno.
10. únor 2011 v 08:55  • Odpověz
Přejí krásné dobré ránko, venku nám zas oskárek kouká, to je paráda :slight_smile: Dneska se jedu mrknout do polska, jestli tam nebude ten můj kočárek levnější..ale jen k hranicím, nenašla jsem kde to může být v té bielske biale :frowning2: a bloudit tam nechci..možná budou vědět v tom obchodě u hranic..

@miruska_h Oki, dám na tebe, nebudu to strouhat, sračku nechci :grinning:
@berule dík za tip, vyzkouším taky :wink: Já dělám dneska vepřové po bratislavsku s knedlíkem, poprvé, včera jsem si vyposlechla recept od mamky tak budou hokusy pokusy :grinning:
10. únor 2011 v 09:18  • Odpověz
@eeelishka no tak to me zajima,tak pak ej vedet jak to dopadlo a recpet bych taky brala.ja mam dnes na plnu pecene kuratko s ryzi a k tomu udelam nejaky salat. :slight_smile: jo a pak mam pro Tebe jeste tip na luxusni studenou veceri - salat s tunakem a francouzskymi bagetami.Je to sice stunea vecera,ale je to syte jako hrom. :grinning:
10. únor 2011 v 09:22  • Odpověz
@miruska_h Jak se mi to povede, tak dám recept :wink: a tak ještě jsem nic nezkazila tak snad jo :grinning: Hmm Kuřátko s rýží, taky dobrota, taky to hodím do svého plánu asi hned po mrkvičče :slight_smile: Salát s tuňákem bych si nechala líbit :slight_smile: My jíme většinou studené večeře, vyjímečně je teplá a to jen když potřebujem dojíst zbytky od oběda když mám na druhý den naplanované něco jiného...No včera byla vyjímka, taštičky s tvarohem :grinning: ale to jsem ulítla já, prostě jsem je musela mít :grinning:
10. únor 2011 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.