• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
A k tomu tlakovému hrnci, vřele doporučuji pořídit, ušetří spoustu času...Já ho dostala loni na vánoce a začla v něm vařit až po půl roce, bála jsem se toho, ale nakonec jsem se překonala, posbírala pár výborných receptů od mamky a obědy hotové za necelou hodinku i s přípravou...vařím v tom i brambory, jsou za 10-15 minut hotové, je to zdravější, protože se vaří v páře, vody tam je třeba jen minimum..Mám od Tescomy 4 litrový hrnec s trojím jištěním, je toho dneska spoustu k mání, i různé značky, ale určitě bych volila kvalitu i za menší příplatek, přece jen je to tlakový hrnec a jak jsem v tom vařila poprvé tak jsem se fakt bála :grinning:
10. únor 2011 v 11:48  • Odpověz
@eeelishka taky jsem ted takova zinka v domacnosti,ale me to taky neva :slight_smile:
10. únor 2011 v 11:50  • Odpověz
Hokly tak ja se zatim loucim, jdu nakrmit ten hladovy krk ve me a ten svuj taky :slight_smile:
10. únor 2011 v 11:51  • Odpověz
@miruska_h no u mě ta výše je taky spíše symbolická:slight_smile: Ale když si vezmu, kolik tisíc jsem měsíčně projezdila do práce, tak mi to vychází skoro nastejno :grinning:
10. únor 2011 v 11:52  • Odpověz
@miruska_h jj zavařované okurky, taky to fajně dokyselí, ale přesto na konci třeba dát ten ocet...

@kami1984 Jee tak to já bych brala takovou vanu hned, abychom se tam vlezli oba :slight_smile: ale nemáme ji kde dát :frowning2:
Já zase závidím vám, že máte práci do které byste se rády chtěly vrátit :grinning: Kdyby bylo na mě tak už mě tam nikdy nikdo neuvidí...Ráda bych dělala někde mimo zdravotnictví, to je tak neskutečně nevděčná práce...

@cinky Tak to u nás obědy vyšly dobře, i když v poslední době kapku zdražely ale pořád to vyšlo lépe než menu...aspoň něco pozitivního na tom našem špitále :grinning:
10. únor 2011 v 11:54  • Odpověz
@miruska_h Tak dobrou chut tobě i prckovi :wink:
10. únor 2011 v 11:55  • Odpověz
me se taky libi tlakac od Tescomy..zatim mame na poradi si koupit parni hrnec:slight_smile:)
10. únor 2011 v 11:57  • Odpověz
@miruska_h no, dokud nosíme miminka jen pod srdíčkem, tak máme času dost, pak ten čas asi na dlouhé dušení masa mít nebudeme:grinning:
Budu si ten tlakáč muset pořídit... Ale až později:frowning2: Včera jsem zase něco málo prckovi koupila a vysloveně jsem čuměla na ty ceny. Sada tepláky a mikinka 440 kč mi přijde teda dost drsné, zvlášť když to budu mít jen na 2 měsíce:grinning:
A to jsem byla v Tescu, tam to až tak drahé není... Nakonec jsem vzala jen dudlík, overal a bodyčka a letěla jsem pryč :grinning:
Do toho se nám pořád kazí auto... Už nás stálo tolik peněz, že jsme mohli mít dávno nové :frowning2:
10. únor 2011 v 11:58  • Odpověz
Holky, tak ja valim do mesta, zatim paa
10. únor 2011 ve 12:01  • Odpověz
@eeelishka tjn, je to děsně nevděčná práce... Kamarádka je zdravotní sestra, tak vím :slight_smile:
Já se zase nebudu mít kde po MD vrátit... Dojíždění, i když autem, mě stálo spoustu peněz a času... Své dítě bych pak skoro neviděla:frowning2: Takže budu muset hledat něco blíže...
10. únor 2011 ve 12:01  • Odpověz
@cinky No já ještě oblečky nakupovat nezačala, ale s těma cenama to je fakt šílené..zase jsme u toho jak prodejci využívají nás rozněžnělé maminy a vědí že tu teplákovou soupravu s kapucí v podobě medvídka s ušima za 400 kč stejně koupíme ať se děje co se děje :grinning: I když my tady máme takový obchůdek, je to něco jako vietnamci ale má to český majitel a vietnamce jsem tam ještě neviděla, ale ceny mají stejné, je tam normální dospělácké oblečení a navíc tam mají docela velký koutek pro miminka a tam ty věci vyjdou fakt parádně, takže na to že je to na dva měsíce to budu nakupovat asi tam, popř. něco z bazárku...po velkém UTZ tam provedu asi nálet :grinning:
10. únor 2011 ve 12:05  • Odpověz
@eeelishka známá mi o podobném obchůdku vyprávěla, ale je v Orlové... To bude vědět spíš Kami.
Mě asi nezbyde nic jiného než se jít podívat do bazárků. Ještě, že ty miminkovské věci jsou většinou spíš nenošené:slight_smile:
10. únor 2011 ve 12:09  • Odpověz
@cinky No mě by brali všemi deseti hned po porodu ale já si pěkně budu hovět doma s miminkem, a ještě pouvažuju či se tam vůbec vrátím pokud se tam jisté věci nezmění k lepšímu..máme tady ještě druhý špitál, tak bych něco zkusila tam, ale chtěla bych spíš mezi děti, na dětské, novorozenecké, prostě klid, s dětma se dobře pracuje :slight_smile: Kolegyně tam od nás přestoupila a je nadšená, plat trochu nižší ale stojí to za to..radši budu brát míň než se stresovat a rozčilovat a domů chodit vyřízená..
10. únor 2011 ve 12:10  • Odpověz
@miruska_h : Ahoj, tak já si po něm poohlédnu spíš taky v nějakém kameném obchodu :wink: Jinak bříško roste fakt pěkně už spoustu lidí mi začlo dávat přednost :grinning: a hlavně v práci kdy už půjdu rodit se ptají a pak nevěřícně koukají když povim, že až v červnu :grinning:
10. únor 2011 ve 12:11  • Odpověz
@cinky No právě, spousta věcí maminky dostanou nové a nestihnou vynosit tak šup s tím do bazárku :slight_smile: a tam na to už budeme čekat my :sunglasses:
10. únor 2011 ve 12:11  • Odpověz
@eeelishka jj, přesně tak... Klidně bych brala minimální mzdu i za těžkou práci kdyby mě bavila. Ale v dnešní době:frowning2:
10. únor 2011 ve 12:12  • Odpověz
@eeelishka jj:grinning: ve středu jdu do poradny, tak pak něco obhlídnu. Je třeba pomalu nakupovat, abychom toho pak neměly moc najednou.
A uvažujete některá o lehátku? Mě se líbí skoro všechny a někdy se dají sehnat i za super ceny. Tak nevím :grinning:
10. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz
@lucinda85 No já jsem včera zjistila, že nezapnu svojí oblíbenou sportovní bundu přes břicho, tak ji budu nosit hold rozepnutou no, nemám jinou a těhotenské bundy jsou předražené..ale byla jsem v jednom sekáči mrknout na těhu věci a paní mi říkala, že má pro mě fajn tričko, ale až pro velké bříško, že to tak na podzim...tak jsem jí řekla, že rodím v červenci tak vypoulila oči na mé břicho a hledala :grinning: :grinning: Je fakt, že na 5. měsíc jsem moc neporostla..
10. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz
@eeelishka já si budu muset jarní bundu koupit, ale taky ji budu nosit rozepnutou... Nemá cenu si takovou věc kupovat v těhotenském.
10. únor 2011 ve 12:17  • Odpověz
@cinky Lehátko budu brát určitě, švagrová ho využívá pořád, prcek má už rok a co příjdem tak si tam lebedí...je to dobré i na uspávání, dá se s tím dobře houpat za ty popruhy, akorát má člověk pak vytahané ruce jak opice :grinning: Já budu brát asi tady to... http://www.detskyraj.cz/zbozi/9515-babypoint-siesta---s-programem-partner-plus
10. únor 2011 ve 12:17  • Odpověz
@eeelishka tak to je úplně super! A ta cena? Ani nemluvím!
10. únor 2011 ve 12:19  • Odpověz
@eeelishka pěkná cena, nemusí se houpat jen za popruhy, já ho měla u jedné holky a sedla jsem si do křesla, povolila brzdu a houpala malou nohou, to byla paráda, tak spokojené děcko v lehátku jsem neviděla :slight_smile:
10. únor 2011 ve 12:21  • Odpověz
http://www.medabeda.cz/Prodavane-znacky-46154/BABYPOINT-46993/Lehatka/lasco mě se líbí tady to a dokonce jsem ho viděla v nějakém časáku, kde ho zařadili mezi ty lepší.
10. únor 2011 ve 12:21  • Odpověz
@cinky No právě, je tam v akci a hned mi padlo do oka.. já viděla i lepší ale za 1000 kč a výš, to se mi už moc dávat nechce, už tak obě postýlky nás vyjdou na 3000 a bez matraček :fearful: Fajne by bylo kdybych sehnala ten můj kočárek v polsku levněji, to by hodně pomohlo...
10. únor 2011 ve 12:22  • Odpověz
@cinky to vypadá taky parádně, dokonce je to stejná značka :slight_smile:
10. únor 2011 ve 12:23  • Odpověz
@eeelishka to jsou fakt šílené ceny...
http://www.sambaby.com/12238/velkoobchod/ tady v tom obchodě jsou docela slušné ceny a nemáš to až tak daleko. Poslala mi to známá, že tam nakoupila snad všechno, co potřebovala.
10. únor 2011 ve 12:24  • Odpověz
@eeelishka hlavně se mi líbí ty barvičky.... chci nějaké neutrální, protože pokud to půjde budu ho chtít využít i na druhé mimi, což může být opačné pohlaví :slight_smile:
10. únor 2011 ve 12:25  • Odpověz
@lucinda85 jo tak to mam uplne stejne.Kazdy na me hledi a nevericne krouti hlavou, kdyz reknu, ze jsem v sestem mesici a taky je sranda ,jak si to ti lidi pocitaji,ze budu rodit v dubnu :grinning: ted posledni dny mam pocit, ze brisko roste pres noc :grinning: a kdy ddas zase nove fotky jak rostes? :wink:
10. únor 2011 ve 12:31  • Odpověz
@eeelishka a Ty taky? :wink:
10. únor 2011 ve 12:31  • Odpověz
@cinky no jak tady resite ty vecicky, ja uz toho mam docela dost,ale hodne veci jsem podedila, tak budu mimi asi porad prevlikat :grinning:
10. únor 2011 ve 12:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.