• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@miruska_h to máš super:slight_smile: Já nejspíš z oblečení nepodědím nic.
10. únor 2011 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj holky, vsechny vas zdravim a rada bych se pridala. Jsem v 18tt, cekam druhe miminko. Dlouho jsem cekala, kdy se pridat, kvuli povercivosti :wink: od druheho mesice krvacim a v podstate s pauzou tri tydnu cele tehotenstvi spinim... beru prasky, driv i hormony, ale musim zaklepat, miminko je v poradku. asi je to hormonalni, jinou pricinu nenasli. Byla jsem na NT+ a kvuli tomu rizikovemu charakteru tehotenstvi me poslal doktor pro jistotu i na tripple testy a ted jsem se dozvedela, ze vysledek je negativni, tak snad uz je vse zazehnano a ja se muzu k vam pridat :slight_smile:
Neco malo jsem procetla ve vasi diskusi, tak k tem pribyvajicim kilum, zatim mam nahore 3 kila, coz jsem celkem spokojena, protoze u prvni dcery jsem pribrala 20 kg! Ale byla jsem predtim celkem hubena, tak to slo nahoru rychle (a hlavne jsem mela hroznou chut na sladke), no a do roka a do dne byla kila pryc. Chute ted ani moc nemam, jedine snad na zeleninu a ovoce a kompoty vseho druhu.
Co se tyce debaty o sexu, tak po ctyrech mesicich pustu by chut uz byla, ale bohuzel nesmim, doktor mi zakazal jakykoli sex.
Jeste jste probiraly vecicky na miminko - nam vydrzela velikost 56 dlouho, mala byla dost drobna, ackoliv dlouha, ale urcite bych od teto velikosti neco koupila, nevypada to dobre, kdyz miminko v obleckach "plave". Kocarek zatim kupovat druhy nebudeme, mame trojkombinaci v dobrem stavu a mala uz se v kocaru vozit nechce, i kdyz se bojim, ze az do nej polozime miminko, tak tam bude hned chtit :grinning: chci se zeptat maminek, co uz deti maji, nejake tu jsou myslim, jak reagovalo dite na zpravu, ze bude mit sourozence a jak to pak snaselo... mam trochu obavy, uz ted mi dcerka pripada, ze jde ve spouste ohledu jakoby zpet, ze tu zpravu neumi moc zpracovat.
Tak uz toho psani zatim necham, at si nemyslite, ze jsem grafomanka :grinning: ale chtela jsem se trochu predstavit, kdyz vam sem vstupuju takhle pozde
10. únor 2011 ve 12:50  • Odpověz
koukám jak všichni pilně kuchtíte :wink: Já jsem dnes taky na řadě s večeří a vůbec nevim co bych si dala. Nejraději bych nudle s mákem, ale to mi muž nesní. Masa už mám taky plné zuby. Možná ten salát z tučnáka bych mohla udělat to je dobrý nápad :slight_smile:
10. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz
@annca Ahoj, vitej a klidne pis, myslim ze si rady pocteme :slight_smile: tak to je mi lito, ze jsi mela komplikace,ale snad uz bude vse v poradku :slight_smile:
10. únor 2011 ve 12:54  • Odpověz
@lucinda85 jo jo to si fakt posmaknete :wink:
10. únor 2011 ve 12:55  • Odpověz
@miruska_h diky, ono to je nejspis hormonalni, pry nektere maminky i krvaci cele tehotenstvi jakoby bez priciny. Tak ja mam spineni a beru ted uz jen ascorutin, coz je vlastne vitamin C a rutin na zpevneni cev. Hlavne ze me vzdy uzisti, ze je miminko v poradku. Pohlavi ale zatim nevime. A dotaz, holky, berete nejake vitaminy?
10. únor 2011 ve 12:59  • Odpověz
Ahojky holky moc rada se k vam pridam jsem v 16+3 je to nase prvni miminko a moc se na nej tesime. Taky jsem mela problemy jako annca v 11 tydnu krvaceni a ja mela strach ze o maly prijdu nastesti jsem dostala naky prasky na udrzeni malyho. Z prace jsem musela odejit delala jsem servirku a sikanovali me tam kdyz zjistili ze jsem tehotna tak asi z toho jsem zacala krvacet. Ale nejhorsi je za nami a ted se mame k svetu. S pritelem se moc chceme dozvedet co to bude a malej se nam nechce ukazat :wink: . Jinak jsem ted byla na testech na ty vyvojove vady a mam docela strach jak to tam probiha a jake jste to meli vy dejte mi prosim vedet .
10. únor 2011 ve 13:04  • Odpověz
@annca tak vítej! To je dobře, že je miminko v pořádku. Určitě všechno dopadne dobře :slight_smile:
Vitamíny už žádné neberu, brala jsem rybí olej v kapslích.
@lucinda85 a salát z tučnáka bych si taky dala:grinning: Super překlep:grinning:
10. únor 2011 ve 13:05  • Odpověz
@annca ja beru sem tam calibrum mami a rybi tuk jinak nic.
10. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz
@pepsilight ahojky, tak doufam, ze nejhorsi je za Tbou a vitam te.Jinak UTZ na vyvojove vady je uplne v pohode a krasne tam vsechno vidis.Byla jsem na tom v pondeli.
10. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz
Tak konečně jsem dobaštila, byla to dobrota :slight_smile:

@miruska_h bříško pofotím, až kapku víc poroste, zatím tam moc velká změna od posledního focení není :slight_smile: Asi až po velkém UTZ spolu s fotkama prcka :slight_smile: Já nevím, ale mám takové tušení, že to bude klučina :slight_smile:

@cinky Já taky asi nic nepodědím, možná po té švagrové, ale chtějí druhé tak si to spíš všechno nechají..A co se týče barviček, tak taky budu brát neutrální některé věci, co kdyby náhodou někdy ..:slight_smile: Dík za ty stránky, vypadají taky celkem dobře :slight_smile: Je toho tolik těch webů pro prcky...
10. únor 2011 ve 13:08  • Odpověz
@pepsilight taky vítám! a je mi líto, jak s tebou zacházeli:frowning2: Lidská blbost a omezenost nezná meze. Tak hlavně odpočívej a nestresuj se. Prý se to všechno přenáší na miminko.
10. únor 2011 ve 13:08  • Odpověz
@eeelishka no je, ale mě se nechce pořád platit poštovné, protože ty obchody jsou pro mě docela z ruky:frowning2: Do Brna a Prahy jen tak cestu nemám. A ten je z Ostravy, což mám blízko.
Taky chci co nejvíc neutrálních věcí... Ale stejně růžovou nesnáším a modré věcičky může nosit i holčička... I kdyby jen podoma:slight_smile:
10. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz
@miruska_h Dekuji za privitani ale ja jsem nebyla na zadnym UTZ brali mi krev a rekli si zavolejte nic vic tak z toho mam docela strach.

@cinky Dekuji za pritani nastesti jsem mela v kuchyni pritele ale jinak zachazeni des asi jsem jako tehotna byla pro ne skodliva a to jsem se snazila jim nepridelavat praci a vse si delat sama nevim. Ale jeste ze jsem pryc ted se mame lip a pritel jim tam pekne zatapi :angry:

@annca Beru sem tam calibrum mami jinak se spoliham na prirodu ovoce zelenina maso proste co malej chce :wink:
10. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz
@annca , @pepsilight Ahojky holky, vítejte v tom našem babinci :slight_smile: Je dobře, že už máte to trápení za sebou a všechno je v pořádku :slight_smile: Přeji bezproblémové těhulkování a zdravá a čilá miminka :slight_smile:

@pepsilight Joo prcek se nám taky neukázal na posledním UTZ, doktor hledal co mohl ale vše schováno za nožičkama :grinning: 23.2. jdem konečně na velký UTZ tak tam se už snad předvede :slight_smile:

@annca Já beru GS mamavit a GS omega (rybí tuk s DHA)..beru to každý den, ale někdy zapomenu..Já moc ovoci a zelenině nedám, jenom určité druhy,jako rajčata,okurky, banány, sem tam mandarinka, jablko takže všechny vitamíny do sebe nedostanu tak to dobírám aspoň v těch tabletách..ryby se u nás taky moc nejí, ačkoli je mám ráda, ale přítel kapku stávkuje :slight_smile:
10. únor 2011 ve 13:22  • Odpověz
@cinky To nebyl překlep já tuňákovi říkám prostě tučnák :grinning:
10. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz
@pepsilight tak to byly asi tripply:slight_smile: Všechno vyjde tak jak má, uvidíš:slight_smile:
@lucinda85 aha! No ale každopádně jsem se zasmála. Děkuji :slight_smile:
@eeelishka dekuju moc za vitani uz je to mnohem lepsi jsem panem svyho casu. Ono se rika ze kdyz se nechce ukazat tak to bude kluk tak uvidis jesti jsem to uhadla mela bych radost :wink: totiz ja si preju chlapecka a pritel holcicku tak jsme doma na bojisti :slight_smile: a jak je to u vas jste jednotny ??nebo se taky hadate :slight_smile: ??

Jinak se chci zeptat uz nakupujete ???a co nechavate na posledni chvili ? Taky verite na povery nebo je vam to jedno? :wink:
10. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz
@eeelishka Ja brala Femibion prvni tri mesice a jod na stitnou zlazu. Ale Femibion mi prijde strasne drahy, nevim jestli z nas jen netahaji penize. Ryby varim, zeleninu a ovoce taky jime, tak nevim jestli to nenechat na prirode. Ale zase jak jsem na rizikovem, tak chci byt opatrna... u male jsem brala cele tehotenstvi vitaminy, tak radsi tentokrat asi vydrzim taky - rikala jsem si, ze jsou sice drahe, ale zase usetrim v tehotenstvi za cigarety :grinning: prestala jsem hned po dvou carkach (u obou tehotenstvi) a celkem bez problemu, nastesti
10. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz
@cinky Pardon asi se ztracim v tom jak se ty testy vubec jmenujou byla jsem na tech kde se dela dawnum syndrom. jaky me jeste cekaji me nikdo nic nerekne a moje hloupost je ze se na to pokazdy zapomenu zeptat
10. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz
taky vítám nové těhule a přeji aby vše už bylo jen ok :wink:
10. únor 2011 ve 13:31  • Odpověz
@cinky Zkus tenhle, je to obchod tady v Třinci, takže si to můžeš objednat přes net a dát tam převzetí na prodejně a máš to taky jen za benzín..z Karviné to taky není daleko... já od nich budu brát většinu těch větších věcí, jako postýlky, vaničky, kojící polštář atd...http://www.radi.cz/

@pepsilight Děs co lidi chodí mezi námi, ještě, že jsi fakt pryč od nich a máš klídek, jen ať jim tam přítel zatopí pořádně :angry: a co se týče těch odběrů, mě je brali taky a nikdo mi neřekl , že si mám zavolat, až tady jsem se dočetla, že má každý ty výsledky nějak brzo tak jsme si tam zavolala a dobré, prý by mi dali vědět kdyby bylo něco v nepořádku..Neboj se, určitě to dobře dopadne :wink: Budeme držet palečky...
10. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz
@annca taky jsem brala femibion prvni 3 mesice a byl dobrej aspon pro me pac se dobre polykal a v druhym trimestru za to chteli nak 500 tak jsem si rekla ze to jsou blazni a at si to nechaji tak jsem si koupila calibrum mami a spokojenost stejna. taky jsem hned prestala kourit .
10. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz
@pepsilight pomalinku jo... Pár hadříků, dudlík, ohřívačku láhví, lehátko do vaničky, rychlozavinovačku, postýlku už máme. Chtěla jsem čekat, ale nakonec jsem to nevydržela. Řekla jsem si, že když už mám za sebou ty nejrizikovější 3 měsíce, tak nač čekat.

@annca to, že jsi tak lehce přestala ti závidím :slight_smile: já jsem akorát hodně omezila, ale nadobro jsme se rozloučit nedokázaly:frowning2:
10. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz
@lucinda85 No to já taky, a celkem od srdce, ono to vypadalo fakt úžasně..salát z tučňáka :grinning:
10. únor 2011 ve 13:34  • Odpověz
@pepsilight moje mudra mi taky nikdy nic neřekne:frowning2:
10. únor 2011 ve 13:34  • Odpověz
@cinky Co máš za postýlku ses ani nepochlubila :wink:
10. únor 2011 ve 13:35  • Odpověz
@lucinda85 dekuji za privitani je tu moc pekne :slight_smile:

@eeelishka Taky pritelovy fandim at jim da parchantum a ver mi ze co kolikrat slysim tak se divim a pak zachvat smichu :wink:
10. únor 2011 ve 13:35  • Odpověz
@eeelishka Jsem ráda, že jsem Vás pobavila..občas když to někomu řeknu tak na mě kouká taky jako na blázna než mu dojde že myslim tunáka :grinning:
10. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.