• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@eeelishka už minule jsi ten odkaz sem házela, tak jsem si ho uložila... Moc díky.
10. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz
@lucinda85 ne? vždyť jsem to tu myslím psala :slight_smile: Je poděděná, ale byla kupovaná úplně nová a mimčo v ní skoro nespalo :slight_smile: Dostali jsme ji od tety. Jen musíme dokoupit matraci. Rozměrově je to ta menší: 120/60
10. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz
@cinky to jsem si presne taky rekla ze jsem zacla nakupovat a nakupovat a nemohla jsem se zastavit a tak mam uplne vsechno ted koukam na kocarek pritel je uzasna hracicka furt vozi kazdopadne koracek slozit des bez museli jsem ho prece vyzkouset ze jo ??? :wink: no a tak mi skoncilo nakupovani a nevim cim se dal zabavit. S tema doktorama si dupnu a bude chtit vsechno vedet v ramci moznosti jasne :wink:
10. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz
@cinky Ja kourila 10 - 15 denne... bohuzel jsem zacala po kojeni znova, ackoliv jsem si myslela, ze to vydrzim. Ale po tech pozitivnich testech jsem poprve prestala naraz a ted podruhe se musim priznat, ze dalsi dva dny jsem si kazdy den dala 1 cigaretu, ale tak trikrat jsem potahla a hned to zahodila... protoze jsem byla takovy trochu vyklepana a ten zlozvyk se me drzel, ale treti den jsem si uz rekla ne a vydrzela a ted jsem uplne v pohode
10. únor 2011 ve 13:40  • Odpověz
@pepsilight ja uz pomaluju nakupuji, verim tomu, ze az bude vedro a budu uz mit velek bricho ze se mi nebude chtit litat po obchodech, to pujdu raci k nasim na zahradu.Jinak na povery neverim a vsechno si planuju s predstihem, protoze mem rada vsechno v cajku zavcasu.Treba te jsem si v pondeli chtela objednat kocarek a oni mi napsali, ze ho pro velky zajem nemaji a ze se za tyden ozvou,tak si fakt nedokazu predstavit, ze bych to nechavala na posleni chvili.Vidim to i na kamosce.Ta byla porad v poho, jako ja,nakupovala prubezne, ted ma rodit za tri tydny a rikala ze je rada, ze uz ma vse nachystane, ze uz ji vsechno boli, porad se ji chce curat, uz pomalu ani nikam nedojde a ze si nedokaze predstavit, jak by to ted vsechno shanela.Takze ja jsem taky takova :wink:
10. únor 2011 ve 13:40  • Odpověz
@annca mela jsem to uplne stejne ted slavim 78 den bez cigarety a je mi fajn :slight_smile:
10. únor 2011 ve 13:41  • Odpověz
Hokly ja se dneska loucim.Jdu se chystat at vypadam trochu k svetu a zachvilku jdu ven na prochazku.Tak se zatim mejte a pekny den vsem :slight_smile:
10. únor 2011 ve 13:42  • Odpověz
@pepsilight ty už máš úplně všechno? Ty jo! To se máš:slight_smile: Já akorát ten kočárek nechávám na poslední chvíli, protože ten si budu kupovat od tety, taky jako nový, skoro nepoužitý :slight_smile: Aspoň na nečem ušetřím.
10. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz
@pepsilight Já jsem taky doma a jsem spokojená :slight_smile: A taky začínám mít tušení, že to bude kluk, přítel by chtěl kluka :slight_smile: Bude to fotbalista po tatkovi :slight_smile: Uvidíme, ale každopádně se už nemůžu dočkat...
Nakupovat začnu až po velkém UTZ ať mám jisté pohlaví a všechno ostatní, ale déle čekat nebudu, nevydržela bych, už teď je to těžké :grinning: Nejradši bych si tím vším už zaplnila byt a kochala se :grinning:
Vitamíny jsou drahé ale zas já ten GS mamavit sehnala 100 tablet za 365 kč a GS Omega s tím rybím tukem za 105 kč 60 tablet..mamka mi jeste dala jakési stravenky do lékárny tak jsem ušetřila 200 kč, fasujou to v práci ke stravenkám na jídlo, to bych brala taky :grinning: A navíc jsem zjistila , že moje pojišťovna proplácí těhotným vitamíny a jiné věci tak tam zaběhnu s účtem..Pozjišťujte si to taky u svých pojišťoven holky, je škoda jim tam ty peníze nechávat...
10. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz
@cinky aha tak to mi tu přes tu pilnou komunikaci asi uteklo. Tak hlavně že spokojenost
10. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz
@miruska_h tak to jsem rada ze uz mam nakoupeno jak jsem cetla tak si to taky nedovedu predstavit nekde se kutalet a priton nakupovat me to bavilo ted vsechno jsem si vybrala na internetu precetla recenze vsechny !! :slight_smile: :slight_smile: a slo se pak do kamenaku pac se bojim nakupovat pred net a vse se tam koupilo.. penize teda mizeli to je fakt ale za to maly kor kdyz je prvni tak se muselo. jinak jakej si si vybrala kocarek jestli se muzu zeptat??
10. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz
@miruska_h tak zatím ahoj, a načarpej ještě zbytek teploučka a sluníčka:slight_smile: Má zase začít mrznout. Já už taky půjdu.
10. únor 2011 ve 13:46  • Odpověz
@lucinda85 jj je sice obyčejná, ale moc pěkná:slight_smile: A navíc byla zadarmo:slight_smile:
10. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz
@miruska_h ahoj, užij si pěknou prochajdu :slight_smile:
10. únor 2011 ve 13:50  • Odpověz
@cinky Jej tak to ani nevím už v tom zápalu psaní :grinning:

@pepsilight Tak to máte super, že už máte pokoupené :slight_smile: Já si ještě chvilku počkám, ale taky to chci mít za měsíc všechno doma a pak klid...nedokážu si představit, že budu lítat někde s břuchem a fuňet v tom vedru ( pokud nějaké bude že jo)

Tak holky já se taky pomalu loučím udělat ze sebe člověka, fičíme do toho polska mrknout na kočárky a pak hodit očkem do bazárku, držte palce ať tam mají ten můj kočárek :slight_smile: Hezké odpoledne přeji
10. únor 2011 ve 13:50  • Odpověz
@cinky to je fakt ja mam postylku od znamych po dvou detech a ona vypada jako nova vubec jsem to necekala s pritelem jsme koupili barvu ze ji nalakujem a pak je lito ji nalakovat je fakt uzasna .... kocarek jsem v bazaru nesehnala ten co jsem chtela ja a tek jsme se rozhodli ho koupit novy ze se kdyztak proda a nebo se pouzije treba na 2 mimi ze jo ??? :wink: :wink: nastesti nebyl drahej jsem si vybrala 3kombinaci ..

@eeelishka a u jaky jsi pojistovny ?? ja jsem vzp a myslim ze neni dobra jen si hraje na znamou nic vic ... kazdopadne ja si preju hokejistu. :slight_smile: uz mam nakoupeno tak se kocham a vsechno zaplnuju k rodicum jsem poverciva mam doma kocarek a postylku a jsem nervozni ze to tady je a tak to v patek vezem k rodicum at je tam vsechno a pomalu se pripravuje prani vecicek se na to tesim a nevis jak na to zehleni to bude parada skoda ze se do tech malejch vecicek nevejdem co ?? to by bylo prani a zehleni :slight_smile: :slight_smile:
10. únor 2011 ve 13:53  • Odpověz
@miruska_h uzivej zatim krasneho pocasi .. :slight_smile: :wink: jinak drzim palecky a dobry oko na kocarky :slight_smile: taky si to nedokazu predstavit litat v tom vedru neboj bude tenhle rok tutove pac jsme tehulkovy tak at trpime se na to tesim :zipper_mouth:
10. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz
@eeelishka tak at dobře pořídíš!

@pepsilight my jsme taky zavrhli lakování :slight_smile: fakt je to škoda
10. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz
Teda holky vy jste ale ukecané :slight_smile: vždy trávím minimálně hodinu dočítáním :grinning:
K tomu jídlu.Dnes jsem dělala pečené kuře na hříbkách s bramborem a je to neskutečně úžasné. Už je mi o dost lépe a dokonce v noci už spím,tak se těším příští týden už do práce.Jsem doma od minulého úterý a už toho mám dost,ale je fakt,že celou dobu ležím a nic nedělám,jen střídám počítač,televizi a knížku.Vy co jste doma zdravé,tak je to asi něco jiného.Našla jsem prima tabulku,tak se mrkněte.Bohužel u mě neodpovídá přibírání matky :grinning:
10. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz
Hmm,tak je to malinké,ale v albu jí mám větší a čitelnou.
10. únor 2011 ve 14:00  • Odpověz
@cinky chteli jsme mit veselo zvolili jsme svetlounce zelenou vypada to moc pekne je takova netradicni :slight_smile:

@vonkacka tak to musel bejt fakt dobrej obed sbihaj se mi sliny :slight_smile: skoda tabulku neprectu
10. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz
@pepsilight to se máš,že už máš všechno.Já se zmínila,že už by jsme měli koupit postýlku a kočárek a manžel na mě koukal jak tydýt,že je to strašně brzo,že rodíme až za půl roku. Tak už nijak netlačím,ale mám vše vybrané :sweat_smile: Jaký máte kočárek ?

Holky,taky se vás chci zeptat,zda budete řešit monitor dechu.Já furt nevím.Moje kamarádka ho má a když jde v noci kojit,tak ho občas zapomene vypnout a spustí se jim ten alarm a její muž už z toho měl několikrát opar. A pak mě napadlo,že co jako budu dělat,když se nedejbože ten alarm spustí ? Zachráním to miminko ??
10. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz
@pepsilight mrkni do mého alba,tam je větší
10. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz
@vonkacka radsi bejt pripravena ted nez pak to dohanet s velkym briskem v tom vedru pul roku utece jak voda ja jsem snad vcera oznamovala jsem tehotna a podivejme se jsem skoro v pulce nebo jestli me to utika ?? kocarek mame dorjan danny sport precetla jsem si vsechny recence a byl vynikajci jediny bylo ze nema hustilku tak tu si koupis a prej jen zlobila brzda ale to se stalo jen dvou za tu skalu co jsem cetla je cenove prijatelny stal nas 10.000 3 kombinace a nic k tomu nedokupujes. treba kdyz jsme si pro nej byli tak tam reklamovali x-lander a spatny autosedacka spatne podvozek spatne a slysela jsem ze jim i vypadli sroubi bych chtela aby mi miminko vypadlo.bych jim to omlatila o hlavu. No a na drazsi nemame jako maxi cosi atp. a myslim ze s tam plati jen o znacku jsem se rozepsala pardon :grinning: :grinning:
10. únor 2011 ve 14:18  • Odpověz
@pepsilight já ho taky původně chtěla,mám ho i v albumu :slight_smile: ,ale pak mi většina známých doporučila 3-kolku a já se strašně moc zamilovala do GT3 od Peg Perega. Už jiný nechci :grinning: Byla jsem si s ním i zajezdit a fakt paráda. Ale ten Danny se mi taky moc líbí.
10. únor 2011 ve 14:27  • Odpověz
@vonkacka je krasnej taky jsem chtela trikolku ale nebyla mi doporucena z duvodu ze v zime je desny ovladani tak mame doma dannyho a jsme zatim spokojeni
10. únor 2011 ve 14:30  • Odpověz
@pepsilight no vidíš a mě ho doporučili hlavně kvuli manipulaci v terénu a sněhu.Ono co člověk to názor. Každému vyhovuje něco jiného a proto se dělá tolik typů,tvarů,barev,.......
Hele a jezdíš si s ním po bytě ? Já kdybych měla kočárek už doma,tak si ho snad vezmu sebou do postele :grinning: Jsem pako,mazlím se i s dupačkama :grinning: :grinning:
10. únor 2011 ve 14:49  • Odpověz
@vonkacka tak jsme dve paka pac my s nim jezdeme tak zkousime autosedacku a hlubokou korbu kosik vsechno dala jsem do kocarku i dupacky jak to maly asi bude v tom kocarku vypadat jsem brazen vim to :grinning:
10. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz
@pepsilight tak to je super,myslím že až budu kočík mít,tak budu dělat to samé :slight_smile: asi bych ho neuměla schovat do garáže.Budu ho mít uprostřed obýváku a furt na něj budu koukat :grinning:
a postýlku už máš taky povlečenou ?
10. únor 2011 ve 14:58  • Odpověz
ahoj holky, jsem zpet..
objevila jsem krasny kramek s mimi vecmi..koupila jsem 3ponozticky, mam vyhlidnutou deku do kocarku, co se da slozit jako fusacek a krasnou zavinovacku... nesmim chodit do mesta..proste budu delat prochazky kolem domecku:slight_smile:
vitam nove prichozi:slight_smile:)) ja brala do 13tt utrogestan a taky femibion, ted uz bastim jen kyselinu listovou.
10. únor 2011 ve 14:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.