• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@vonkacka ten samy se taky libi, ale novy i s isofixem vychazi na 23tisic:((
10. únor 2011 ve 14:59  • Odpověz
@kami1984 ahojky to je fajn ze jsi nasla krame me by se taky deka do kocarku hodila :slight_smile: jinak ten utrogestal a femibion jsem taky brala. utrogestal byl dobrej moc mi pomohl.
10. únor 2011 v 15:03  • Odpověz
@kami1984 z německa se dá sporťák GT3 dovézt za 11tis. a korbu k tomu chci Navettu XL a tu chci přes bazárek za cca 2,5-3tis. no a autosedačku budu mít od kamarádky,takže vyřešeno.
Holky jaký máte názor na ten monitor dechu ?
10. únor 2011 v 15:04  • Odpověz
@pepsilight jj, me ho doporucila rovnou geneticka kvuli moznemu potratu, otehotnela jsem 14dni po revizi..a super, klepu, ani jsem nespinila..
normalne je uzasna, mekka, je na ni delfin-bila, zluta, zelena, modra a ruzova, maji na sobe delfina a slunicko. krasne velka a sklada se patentky a za 499Kc aje dost velka, ze se mi tam vleze male i v zime...
@vonkacka my pojedeme na jedne den v kvetnu do Rakouska, tak se tam taky na kociky chci mrknout.. pokud by byl kolem 12ky se vsim vsude beru:slight_smile:)jinak mam rozpocet tak do 10tisic..

co si myslite o kocarcich z druhe ruky???
10. únor 2011 v 15:08  • Odpověz
@vonkacka mam ho doma a musela jsem ho mit na netu www.krtecek.com ho maji v akci za 2090 kc koupila jsem u nich vsechno je to nejlevnejsi kram v praze na e-schopech. a ze bude v noci rvat tak to vypnes a ze probudis manzela no jo stane dvakrat zapomenes a pak to budes vypinat aspon budes vedet ze to funguje.cetla jsem ze miminka casto zapomenou dychat tak s nima staci trochu zacloumat a na to je taky dobrej monitor te upozorni na vsechno nebezpecny
10. únor 2011 v 15:09  • Odpověz
Monitor dechu bych chtela, do postylky na nocni spinkani, pres den stejne budu porad u miminka, chci i koupit to houpatko, co jste tu davaly odkazy, moc se mi libi:slight_smile:))
Holky a co epi-no, dost jsem cetla tu diskuzi a ja nevim...zase 2tisice navic..ale pokud by mi to u porodu pomohlo...
10. únor 2011 v 15:12  • Odpověz
@kami1984 jee nemaj naky stranky na kukacku ???? jinak proti kocarku z druhe ruky nic nemam taky bych koupila ale ten muj nikdo nemel tak jsme si zainvestovali a myslim ze dobre kocarek se vzdycky hodi.jenom nevim kdyz ma nekdo 3 kombinaci jestli pak dokupuje golfik ??protoze mi to neleze do hlavy je to 3 kombinace naco jestle golfik je to tim ze se maly do toho golfiku v 3 kombinaci nevejdou ci co ???
10. únor 2011 v 15:13  • Odpověz
@kami1984 promin ale co je to epi-no o tom jsem jeste neslysela jestli je to zkratka tak jsem ji nepochopila :grinning:
10. únor 2011 v 15:14  • Odpověz
@pepsilight bohuzel nemaji:((( ale fakt to tam je uzasne, od pletenych veci, po krajkove veci az po normalni bavlnene, overalky do kacarku atd...
tak my se na kocarek pojedeme podivat nekdy v dubnu, ale drive nez v tom 30t ho kupovat nechci, uz takhle dost svou povercivost porusuji, rekla jsem, ze budu nakupovat od uspesneho kardia a velkeho UTZ...
10. únor 2011 v 15:16  • Odpověz
@pepsilight to je na roztahovani hraze, aby byla kuze pruznejsi a nemuselas mit takova poraneni, nebo kolikrat ani nejsou, na konovi je cela diskuze...http://www.babako.cz/epi-no-delphine-plus-zdarma-postovne-epino
10. únor 2011 v 15:17  • Odpověz
@kami1984 ty jo to jsou veci co uz mame na trhu myslim si ze je to zbytecny posiluju normalne a zadarmo je to v celku i drahy za 3200 si muzu koupit jiny veci ale je to muj nazor.to je skoda ten kramek je daleko ale az budu mit cestu treba na vylet se tam stavim pak se zeptam kde to presne je :grinning: . Taky jsem poverciva ale zkratka jsem to nemohla nevydrzet chtela jsem kupovat prubezne se zvrtlo popadla me nakupni horecka a jelo to :grinning:
10. únor 2011 v 15:27  • Odpověz
@pepsilight odkud vlastne jsi?
10. únor 2011 v 15:32  • Odpověz
@kami1984 jsem z prahy
10. únor 2011 v 15:33  • Odpověz
@pepsilight tak se zastav do Malvika pro darecek, stacui jen azjit, ukazat prujakdu a daji ti nejaky balicek:slight_smile:)
my do Prahy jedeme v kvetnu, kdyz se budeme vracet ze Sumavy:slight_smile:
10. únor 2011 v 15:35  • Odpověz
@kami1984 a kde malvik-???jinak jsem se tu narodila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je fajn v kvetnu je uz hezky a teplo
10. únor 2011 v 15:41  • Odpověz
@cinky Máš recht když je to zadarmo tak ještě aby člověk nadával :wink:
10. únor 2011 v 15:42  • Odpověz
@pepsilight podivej se na www.malvik.cz, nekde v Hostivařích či kde.
10. únor 2011 v 15:46  • Odpověz
@kami1984 jee dekuji je to fajn obchod maj tam i priznive ceny :slight_smile:
10. únor 2011 v 16:00  • Odpověz
@pepsilight patri dle meho k trosku drazsim, treba osravsky sambaby je levnejsi, ale i tak se daji sehnat levneji, spise tam pujdu na cumendu, na vyzkouseni adost veci beru z mimibazaru, sekacu a druhych rukou:slight_smile:)
10. únor 2011 v 16:01  • Odpověz
@kami1984 v praze je to tak nak na stejno s cenami takze me to neprijde ja uz budu je dokupovat malickosti mam vsechno dulezity nakoupila jsem s predstihem ale bez nervu
10. únor 2011 v 16:03  • Odpověz
aha, tak tady se to docela cenove lisi....
10. únor 2011 v 16:10  • Odpověz
to je jasny nevim proc jsme jeden stat ale vis jak my s tim nic nenadelame :wink:
10. únor 2011 v 16:21  • Odpověz
No, ono to jde srovnat i krasne s palty, treba u nas v praci..Praha ma o dost vice nez Ostrava
10. únor 2011 v 16:25  • Odpověz
no to je jasny asi nejlepsi si vzit pet svestek a odejit nekam za hranice. ale co tam ?? nikoho neznas nic nemas ... tak se to holt musi vydrzet a doufat ze prijdou lepsi casy :wink:
10. únor 2011 v 16:33  • Odpověz
Ono je tezke upichnout se v zahranici, pokud uz tam nemas zname, pro zacatek kapitala aslusnou jazykovou vybavu.
my uvazovali ted na nejakou dobu do Australie, amm tam kamaradku, ale prislo miminko a nase rozhodovani bylo:slight_smile:)
tak se tam snad casem podivame jao turiste:slight_smile:)
v nasi republice dle meho nas nic dobreho neceka, myslim si, ze spise bude hure a za chvili nas nekdo prevalcuje:(((
10. únor 2011 v 16:41  • Odpověz
@pepsilight jasne ze jo.Ja mam vybranej Espiro GTX Tyrkys,ale nemaji ho ,tak musim pockat az se ozvou a nebo ho pak objednat jinde.Uz jsem se tesila, ze ho budu mit doma,ale snad to bude brzo :slight_smile:
10. únor 2011 v 16:44  • Odpověz
ahojte holky, tak jsem zas tady.pekne jsem se provetrala boli me pekelne nohy, tak si je ted hodim nahorou a budu odpocivat :slight_smile:
10. únor 2011 v 16:48  • Odpověz
@kami1984 to je jasny ale furt se musim uklidnovat ze to bude dobry za chvili sem privedeme novy obcanky ktery to tu museji zmenit :wink: v tomhle musim byt trochu optimista jinak jsem pesimista...

@miruska_h to vis ze ho budes mit doma co nejdriv a pak s nim budes jezdit po byte jako ja to je teprv sranda jinak te vitam z prochazky pekne odpocivej
10. únor 2011 v 17:05  • Odpověz
@pepsilight ja jsem pesimisticky optimista, ale v tomhle jsem pesimista. kdyz vidim dnesni malde, no, kam to spejeme:slight_smile:) dneska mi u obchodu particka 5kluku rekla, ze jsem tlusta jako becka... mela jsem nafoukle bricho po obede a jak ma clovek uz trosku brisko, svetr a hrubou bundu,. brisko se hold rysuje.. prislo mi to tak lito:(((
10. únor 2011 v 17:10  • Odpověz
@kami1984 to si delas legraci ??? to jsem necekala ze jsou lidi tahle zlli ale oni jsou videla jsem to i na sobe. lidi jsou kruty to je hnus je mi z toho spatne jak si to mohli dovolit rekla jsi jim neco pac ja jsem ted desne vytocena !!!
10. únor 2011 v 17:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.