• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@pepsilight diky :slight_smile: a jaktoze nams zadny fotky?Nebudes si delat fotoblog?
10. únor 2011 v 17:19  • Odpověz
Holky musim vam neco rict, tak si pekne lezim v kresle u Tv a citim Mrnouska v brise jak se tam hybe,tak si dam ruce na bricho, chvliku cekam a dneska trikrat kopl a ja to citila uz aj z venku :slight_smile: Zevnitr uz to citim dlouho,ale dneska POPRVE jsme to citila aj zvenku :slight_smile: je to nedherny :slight_smile:
10. únor 2011 v 17:21  • Odpověz
@pepsilight jo jezdit po byte s nim urco budu,ale pak pojede k tychi a tchanovi do uschovy, bo na neho nemame misto doma.
10. únor 2011 v 17:23  • Odpověz
@pepsilight ja nevedela, co na to rict... az pak jsem si tak rikala, ze jsou to chudaci, ja nejsem tlusta, jsem tehotna a navic mam o 8,5kilo min, takze vypadam daleko lip, jen brisko, pokud se dost vrstvi uz hold videt jde..
@miruska_h zavidim!!!
@kami1984 neboj, tak se dockas,az budes jako ja, mozna i driv :slight_smile:
10. únor 2011 v 17:24  • Odpověz
@miruska_h no budu jak to zkratka rict porad bojuju s fotakem a pocitacem nak mi to nejde tak to nechavam na priteli :grinning: jinak to je fajn ze mas pohyby kdy ja se jich dockam ???? a kdy byli prvni ???? taky vezem pryc hned v patek mam z toho neprijemnej pocit..

@kami1984 to jsou parchanti bych je hnala se modlim at tohle nevychovam kolikrat o tom ty rodice nevedi to jsou ty particky se tam ucej machrujou a podivej kam to pak dotahnou holonci !!!
10. únor 2011 v 17:45  • Odpověz
@miruska_h at uz to je.)))
10. únor 2011 v 17:47  • Odpověz
@pepsilight ja citim pohyby od 16teho tydne,ale ted teprve to dostava ten spravny riz :grinning: citim je cim dla silneji, tak vim, ze precek se ma k svetu a ze tam v brisku pekne roste :grinning:
10. únor 2011 v 18:06  • Odpověz
@miruska_h jee to je hezky ja nic furt jsem jak na trni vzycky kdyz me pichni neco ve me cvakne tak si hned myslim ale co kdyz to jsou streva nebo jiny organy kazdej to popisuje jinak prej to je jako kdyz mas motyli je to tak ???
10. únor 2011 v 18:14  • Odpověz
@pepsilight je to jako kdyby jsi mela v brise rybu :slight_smile: nebo jako plyny ve stevecha,bubla ti brichi ale neprdis, kdyz to reknu normalne otevrene :grinning:
10. únor 2011 v 18:17  • Odpověz
@miruska_h dekuju tak snad to bude co nejdriv jsem na to zvedava :grinning: se tak tesim .... uz se taky tesim co cekame kontrolu mam az 14 dni tak nevim nevim :frowning2: jsem desne natesena az nam rekne tak bude to .....
10. únor 2011 v 18:21  • Odpověz
@pepsilight a ty jeste nevis co to bude a uz mas nakoupeno?
10. únor 2011 v 18:25  • Odpověz
@miruska_h kupovali jsme neutral jsem uchylna na zelenou takze je mi v podstate jedno co to bude ale ta zvedavost mame vsechno zeleny oranzovy zluty bily. a jak to delaj maminky ktery to vedet nechtej jako ja
10. únor 2011 v 18:30  • Odpověz
@pepsilight aha tak to jo.To ja uz od teritho mesice vim, ze to bude lkuk tak se podle toho ridim :slight_smile: ale zas ja nemam rada modoru, tak se ji snazim vyhybat,a nebo kupovat jen takovou modrou ktera se mi libi. :slight_smile:
10. únor 2011 v 18:32  • Odpověz
@miruska_h tak nam miminko trucuje a ne a ne se ukazat citim ze to bude chlapecek nebo je to tim ze si ho moc preju ??? s tou modrou jsem se zasmala promin ale naprosto te chapu moje maminka je uchylna na modrou takze jsem musela mit modry pokoj obyvak kuchyn modry uplne ji nenavidim. myslim ze jsem nic modryho nekoupila a snad ani nekoupim dokud malej nebude mit vlastni vkus
10. únor 2011 v 18:40  • Odpověz
@pepsilight hi hi a ted se smeju zase ja :grinning: No nic ja se pro dnesek loucim jdu delat luxuxsni mucnik z livancu a Milacek chce jit na net.tak pa zase zitra
10. únor 2011 v 18:42  • Odpověz
Tak já jsem zpátky :slight_smile: No a asi jsem se zbláznila protože jsem si z toho polska přivezla kočárek :grinning: vlezli jsme do obchodu a on tam stál hned mezi prvníma a já se zamilovala, podruhé :grinning: Není to sice ten můj Dara dorjan Danny sport ale víceméně je to to samé, jenom jiná značka....Teď mi tu stojí, složený, koukám na něj celá zasněná :grinning: No večer ho ukážu příteli, pak ho zas pěkně složím do krabice a půjde asi k babči schovat...Na tohle jsem pověrčivá taky, chtěla jsem to kupovat až po velkém UTZ ale to už by tam nebyl..je to nový model, vyrobený v lednu a koupili jsme ho v polsku za 7200, trojkombinace, no úžasná cena, ta víceméně rozhodla.....našla jsem ho na našich stránkách, je celý v imitaci džínoviny, takový jsem ještě nikde neviděla...akorát na těch stránkách vypadá světlejší a je tam vyšitá trochu jiná kresba a ty trubky jsou taky světlejší..já mám asi tmavší barvu i ty trubky..ale jinak je to to samé...
http://www.kocarky-tako.cz/kocarky/kocarky-warrior/warrior-jeans-collection/kocarek-warrior-jeans-collection-nr1-692.html
a ješte dřevěnou židličku na krmení jsme tam koupili, vyšla taky parádně levně, dá se i rozložit pro větší dítko jako židlička a stoleček..

@pepsilight Jinak jsem u české průmyslové zdr. pojištovny...je to spojení pojišťoven Agel a Hutnické..maminám přispívají 2000 tak je pěkně oškubu do posledního halíře :slight_smile:

@vonkacka Monitor dechu budu chtít určitě, buď nám ho půjčí švagrová a jak ne tak na Sbazaru nebo aukru se dají sehnat od 500 kč...většinou jsou to ty Nanny, to je asi nejpoužívanější značka..
10. únor 2011 v 18:46  • Odpověz
@pepsilight Pohyby cítím tak od 17 týdne, až jsem byla překvapená, je to fakt tak nějak jako s tou rybou, prostě se ti tam něco točí a ďubá tě do břicha :grinning: teď už to cítím taky silněji, ale záleží, někdy víc odpočívá, někdy řádí.. Brzo se dočkáš, neboj, je to hrozně individuální...Já modrou taky moc nemusím, ale ten kočárek ač je modrý tak se mi ta imitace džinoviny hrozně líbila, vypadá to mnohem líp než na obrázku..Mám taky ráda spíš pastelové barvy..
10. únor 2011 v 18:52  • Odpověz
@miruska_h uzivej a paaaa

@eeelishka jeee ten je hezkej a ta cena je libova ... dobre jsi poridila .. tak to ti blahopreju ja mam pojistovnu uplne na h.... vzp co bych chtela ale to je jedno :wink: dneska jsem zvazovala koupi nositka a zidlicky neni to jeste zbytecny myslim ze to bude potreba tak po pul roce ne ??
10. únor 2011 v 18:53  • Odpověz
@eeelishka jj pastolovou smee malymu vybrali na postylku budem lakovat ac jsem to necekala tak laku je dneska barev spousta samozrejme sme se ptali zda je to vhodne pro deti a je nadherna kiwi vse vyfotim ale budem teprve lakovat jsem na to zvedava... uz jsi jezdila po byte ja jezdim furt a ne tak casto jako pritel ten jde nejdriv pozdravit kocarek pak malyho a pak me je to fakt k pobaveni kdyz se vzpomenu na to jak se tady vztekal pri montovani :grinning:
10. únor 2011 v 18:57  • Odpověz
@pepsilight Děkuji :slight_smile: Nosítko můžeš používat už od třech měsíců nějak a židlička, no jasne na to je cas, ale tam byla super cena, jenom 750 tak jsme to vzali pri jednom.. No a VZP stojí za velke kulove, to je fakt,taky jsem u nich byla a velkolepe kaslou na sve pojistence....
10. únor 2011 v 19:00  • Odpověz
@pepsilight Ještě jsem nejezdila, smontovala jsem to a sedla jsem tady at se vam muzu pochlubit...ale uz jdu na to :grinning:
10. únor 2011 v 19:01  • Odpověz
@eeelishka jee tak to si uzijes to me bavilo az na to vztekani des jinak pecka jezdis sem a tam je to parada uzivej :wink: a cena zidlicky super musim za hranice :grinning:
10. únor 2011 v 19:14  • Odpověz
@pepsilight Tak poježděno, pofoceno, nahodím to pak tady do alba :slight_smile: Neměla jsem koho povozit tak jsem tam strčila našeho kocoura Garfielda :grinning: koukal jak puk co se děje :grinning: Jo tak my to zítra skládáme zpátky do krabice a dáváme to k babči..nehli bychom se tu :grinning: máme byt 2+1 a pak nechci ať si z toho ten máš malý uličník chlupatý udělá pelech...
10. únor 2011 v 19:22  • Odpověz
Jo a ještě jedna věc, byli jsme pak v mimibazárku tady u nás a viděla jsem tam úplně skvělou koženou podzimni bundičku na kluka ale asi tak na jeden rok, takže az mi potvrdi kluka tak si pro ni hned dojdu, pokud tam jeste bude, byla za facku a k riflikum bude perfektni :sweat_smile: ostatne tam pak nakoupim plno jinych veci pro miminko, maji tam i nove a zadarmo...
10. únor 2011 v 19:28  • Odpověz
@eeelishka no jasne mame taky maly byt a jeste se hleda pporadny bydleni je to desny nikonu to nepreju :frowning2: taky zitra vezeme k mame jsem poverciva nema to tu co delat do porodu
10. únor 2011 v 19:35  • Odpověz
@pepsilight No právě, už tak je koupený brzo, můj původní plán byl až někde na květen, pak se to přesunulo a teď tohle :grinning: takže pokochat se, zkontrolovat jestli je v pořádku a zpátky do krabice a schovat :slight_smile:
10. únor 2011 v 19:49  • Odpověz
@eeelishka jj taky jsem mela v planu nakupovat na jare skoro v lete ale v tom horku s tim melounem ????jeste ze to mas pripraveny ted jsi bez obav a nervu
10. únor 2011 v 19:51  • Odpověz
@pepsilight No právě, v tom horku si chci pekne lebedit na balkone s nozkama nahore a chodit na prochazky, zadne nakupovani :slight_smile:
10. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.