• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@eeelishka to je super pristup takhle tobudu praktikovat i ja :slight_smile:
10. únor 2011 ve 20:21  • Odpověz
@vonkacka monitor dechu jsme nemeli, prvni tyden doma jsem byla trochu nervozni a porad malou pozorovala jak spi a dycha... ale pak to preslo a bylo to v pohode, kamaradka zase monitor mela a byla spokojena, jenze pak je problem, ze si na nej zvyknes a kdyz ho nemas, jsi nervozni. Navic v kocarku se taky muze neco stat. Zvladli jsme to bez nej, ale v pripade, ze bych mela treba nedonosene miminko, bych asi nevahala
10. únor 2011 ve 20:54  • Odpověz
@pepsilight ja brala Utrogestan jeste do nedavna, ted mi ale rekli, ze v tyhle fazi tehotenstvi uz mi moc nepomuze, tak mam ascorutin, problemy porad mam, ale snad to nebude nic vazneho, na nic neprisli a miminko je pry uplne v poradku, tak tomu chci verit :wink:
10. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz
@annca Pokud ti říkají, že je v pořádku tak tomu věř :slight_smile: Neboj se a hlavně se nestresuj, buď spokojená nastávající maminka :slight_smile: Já vím snadno se to říká...já než jsem začala cítít pohyby tak jsem stresovala pořád jestli je všechno v pořádku a před každou kontrolou jsem byla na prášky jak jsem byla nervózní..to je asi normální, že se bojíme...Až začneš cítit pohyby tak budeš v pohodě uvidíš :wink:
10. únor 2011 ve 22:09  • Odpověz
Ahoj holky, teda vy mi utikate :grinning: Vratim se k par otazkam. Nekdo se ptal na cviceni. Tak ja chodim cvicit, jak jsem byla zvykla, 2x tydne do posilovny. Cvicim pod odbornym dohledem a nemuzu si to vynachvalit. Vaha neskace tak rychle nahoru a jsem porad relativne fit. Dekuji @vonkacka za tabulku vahovych prirustku.
Vitam vsechny nove prichozi. Rychle jste se tu zabydlely :slight_smile:
Pohlavi miminka je pro nas utajene a ani po nem patrat nebudeme. Nechame se prekvapit. Za becelych 14 dni nas ceka velky utz, tak uz se taky tesim, ze me ujisti, ze je vsechno v poradku. Obcas se tam prtous mele hodne aktivne, nekdy ma dny vyrazne klidnejsi...
A holky, moc dekuji za vsechny tipy k vareni a za vsechny ostatni uzitecne odkazy. Snad najdu delsi chvili, abych je lepe prosla. Co se tyce vybavicky, tak vetsinu podedime. Zatim nic nenakupuji, jen okukuji. Vlasnte ted spis resime nove auto :unamused:
Uzivejte si planovani, nakupovani a preji zdrava miminka.
10. únor 2011 ve 22:11  • Odpověz
@eeelishka Diky! Snad je to tak. Mam pocit, ze prvni pohyb jsem citila vcera, ale jen jednou a dnes dvakrat. Rikala jsem si, ze napodruhe uz vim co mam cekat, ze to urcite poznam, jenze tentorkrat to bylo tak slabounce, ale myslim, ze to bylo ono! Uz se tesim, az budou zretelnejsi a castejsi. Ale holky, pripravte se na to, ze casem to budou opravdove kopance do zeber nebo do mocoveho mechyre a vsude kde se da. Nejlepsi bylo, kdyz mi mala prejizdela nozickou, to byla uplne zretelne videt paticka, jak se vlni na brise :grinning:
10. únor 2011 ve 22:22  • Odpověz
@annca jj taky jsem bral utrogestal. problemy ustanou a pak zacne to radovani taky jsem mela strach jestli neco nebude a ne miminka se nas drzej a budou neboj jinak drzim palecky ale neni se uz ceho bat jsme ve druhy trimestru staci jen si odpocinout :slight_smile: :slight_smile:
10. únor 2011 ve 22:28  • Odpověz
@meduza zdravim meduzo tise zavidim cviceni pod dohledem ja posiluju jen panevni dno kdyz si na to zrovna vzpomenu :wink: jinak jsem lenoch tak do tohooo u me podpora ja se k tomu nedokopu a pak budu litovat to vidim :slight_smile:
10. únor 2011 ve 22:32  • Odpověz
@meduza Ahojky, tak já cvičím těhu cviky z jedné knížky a začala jsem na stepperu co mám doma...bříško ať si klidně roste ať je malému co nejlépe ale moje rostoucí nohy a zadek nepotřebuje :grinning: tak to musím dát kapku do kupy, ale cvičit na tom prý můžu jen do 22 týdne tak nevím...pak budu chodit asi plavat..

@annca Jo jo to ja se už připravuju, asi pred hodkou mi vydatne kopal do mocaku, veelice prijemne :grinning: ted uz asi chrni,fotbalista maly :grinning: a já ty první pohyby cítila právě taky úplně slabounce, říkala jsem si že to budou střeva ale další dny se to nějak stupnovalo tak jsem už byla veselá :slight_smile: a teď je to jedna velká radost když se tam tetelí...
10. únor 2011 ve 23:13  • Odpověz
autor
Ahoj holky, ještě jsem Vás ani nestačila dočíst :grinning:. Všimla jsem si, že tu máme nováčky. Moc zdravím holky a vítám Vás u nás. Věřím, že se Vám tu bude s náma líbit :wink:
Jinak hlásím informace ze včerejška.. zářez toku se upravil a pan doktor mě pochválil, že mám pěkně živené miminko. Chlapeček je krásně živý. Všechny rozměry má jak mají být a panu doktorovi se vše moc líbilo :wink: Tak jsem odcházela z UTZ s přiblblým úsměvem. No, čerpám z toho pocitu radosti ještě dneska.

Jinak ... Fonendoskop ... mám a posloucám :slight_smile: je to paráda .. chvilkama je tam úplný klid a někdy se tam mele a snad kope nožičkama a nebo boxuje , že je to krásně slyšet.. na malý okamžik jsem slyšela i srdíčko :slight_smile: Takže děkuju @eeelishka -ce za tip :wink:.
11. únor 2011 v 08:34  • Odpověz
@lucietka77 gratuluju k UTZ :slight_smile:
My jdeme na velky UTZ az za tri tydny....silene dlouha doba, snad bude vse ok a ja budu moct zacit uz poradne nakupovat, nechci nic zakriknout. Zatim ma nakupovaci manii moje mamka, ktera mi vcera volala, ze pinďovi kouppila prdacky riflicky, aby byl fraja :grinning:
11. únor 2011 v 09:06  • Odpověz
Ahoj Holky, preji vam vsem krasne dobre rano :slight_smile:

lucietka77 : Gatuluji ke skvelym vysledkum a jen tak dal.Co to zvraceni, uz se Ti to upravilo?

eeelishka : jee Ty se maas, ze uz mas kocik, ja nevim, kdy se dockam ja :frowning2: jink se mi libi, urcite dobra volba.Ja :wink: jsem puvodne taky chtela trikolovy,ale pak jsem se zamilovala do toho meho a upustila jsem od toho.Ale vyber Ti urco chvalim :slight_smile:

pepsilight: S tim choditkem jeste klidne pockej na to je fakt cas, deti se do toho nemaji davat prilis brzy, bo pak to dite poradne nic samo neumi(myslim, poradne sedet, poradne chdit a tak dal).Na zidlicku je taky cas, tu my budem kupovat malemu az na jeziska
:slight_smile:
eeelishka,pepsilight:: Jinak holky mame taky maly byt,takze resim to same ohledne mista,ale stehoveni zatim minimalne dva roky neplanujeme.Stejene maleho budu chtit mit porad u sebe, tak je v tom zacatku asi maly byt aj docela vyhdou

:slight_smile:
11. únor 2011 v 09:12  • Odpověz
Dobre ránko...tak u nás se sluníčko nadobro schovalo, asi od 4 hodiny vydatne leje :frowning2:

@lucietka77 Ahojky, gratuluji k dobrému UTZ a k malému čiperovi :slight_smile: Jsem ráda, že jsi s fonendoskopem spokojena, taky doufám že brzo uslyším srdíčko :slight_smile:

@miruska_h Děkuji :slight_smile: Akorát to není tříkolka, má normálně 4 kolečka, jen na té fotce je to druhé schované za tím prvním tak to tak vypadá :slight_smile: Tříkolku jsme nechtěli, mám radši klasiku...a hlavně je tam pevná korbička..No my se určitě stěhovat nikam nebudem tak v tom našem 2+1 budeme žít vesele dál :slight_smile:
11. únor 2011 v 10:49  • Odpověz
@eeelishka Kdovi jak to doapdne u nas, jako mame takou vizi,ale ta taky nemusi byt pravda, tak si tady bude taky pekne dal hospodarit. :slight_smile: Uz jsem myslela, ze se tady dneska ani nikdo neukaze a budu tady cumakovat sama :slight_smile:
11. únor 2011 v 10:54  • Odpověz
autor
@lucifer84 Moc děkuju :slight_smile: , to je síla, čekat na ten UTZ co? Vždycky se mi to zdá nekonečný... to čekání.
@miruska_h Díky, jojo to byla jen chvilková záíležitost. Dneska se už musím smát, protože prcek mě už dobrou půlhodinu pěkně kope do močového měchýře :grinning: dost to lechá :grinning:.
11. únor 2011 v 10:57  • Odpověz
@miruska_h No já akorát do budoucna bych chtěla předělat jádro, ubrat z jedné zbytečne uličky co tu je prostor a zvětšit si koupelnu..víc tady už asi nic nepodniknem, krom novějšího nábytku taky časem..Kdybychom šli do většího tak se tady u nás v té lokalitě plácnem přes kapsu..mám ještě hypotéku na ten byt takže to nehrozí a prodávat ho nechci tak bychom museli vzít další...Ale jsme spokojeni, hlavně že je to naše a nikdo nám to nevezme :slight_smile:
11. únor 2011 v 11:00  • Odpověz
autor
@eeelishka Taky děkuju, jsem moc ráda.. No na srdíčko si budu asi muset počkat.. slyšela jsem ho jen chviličku. :slight_smile:
@lucifer84 :grinning: rifličky?? Na jedny jsem koukala a představovala si je na miminu. Musela jsem se smát, vypadaly úžasně :slight_smile: Je to fakt strašně prčovní ty minikapsičky a poutka :slight_smile:
11. únor 2011 v 11:01  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem vcera hodinu ukladala fotky a neulozilo se nic ated se mi vybil fotak..a nemuzu najit nahradni akumulator ani nabijecku:((
prekvapilo me, ze an fotkach je pupino veliky, normalne mi to tak neprijde..
a mam vyskedky tripple testu a jsou negativni, mam radost:slight_smile:)

@lucietka77 tak to moc gratuluji:slight_smile:)) a co to je ten fonodoskop?
11. únor 2011 v 11:02  • Odpověz
Holky, s rekonstrukcemi ani nemluvte, my jsme v baracku, mame 3+1 a do budoucna zrusime garaz a bude 4+1, ale porad mam malo misto a to jsme ted 2:slight_smile:)
11. únor 2011 v 11:03  • Odpověz
@lucietka77 tak to jsem rada, ze uz je vsechno v pohode :slight_smile: tak to Ti teda dneska Prcek dava :slight_smile:
11. únor 2011 v 11:09  • Odpověz
autor
@miruska_h S tím malým bytem je to asi fakt , ale my máme malou garsonku, takže nám se stěhování nevyhne... :confounded: ale na chalupě nám bude přes léto opravdu nádherně... :slight_smile:
Jojo ono to strašně lechá a já tady v práci vždycky tak povyskočím.. :grinning: :grinning:
11. únor 2011 v 11:10  • Odpověz
@eeelishka no tak to je jasny, ale hlavni je, ze se mate radi a jste spokojeni.Kdyz tak nekdy na tim premyslim, tak sou lidi bohati, maji velke baraky a jsou nestastni, hadaji se a tak dal, takze je asi lepsi byd chuda,ale stastna :slight_smile:
11. únor 2011 v 11:11  • Odpověz
@kami1984 ahojky, gratuluju k dobrym vyledkum :slight_smile: jee to je srandovni, tak co budes delat az vas bude vic??? :grinning:
11. únor 2011 v 11:12  • Odpověz
@miruska_h dekuji:slight_smile:) no to ja nevim, stejne ted pocitame s 1ditetem aza 4roky nejdrive se pak uvidi, zda i druhe... hold musim vyklidit ty sve skrine, mam milion veci, ale chodim tak v tretine??
11. únor 2011 v 11:15  • Odpověz
@miruska_h Přesně tak, to byl už dlouho můj sen mít vlastní byt tak jsem si ho před třemi a půl lety pořídila a pořád jsem z něj nadšená :grinning: A teď když v něm to radost sdílím ještě s někým je to ještě lepší :slight_smile:

@kami1984 Fonendoskop nebo stetoskop je to čím doktoři poslouchají srdce nebo plíce a tak, no a my si ho pořídili na poslech bříška...ty nejlevnější stojí 150 kč a úplně to stačí, seženeš to ve zdravotních potřebách :slight_smile:

No já se teď na chvilku vzdálím, jdeme do obchodu,ale za hoďku jsem zpátky...
11. únor 2011 v 11:16  • Odpověz
@lucietka77 no to urcite, tam vam bude krasne :slight_smile: .Taky se tesim jak budu s malym u nasich - maji takovy maly domek, spis chtu a nebo u rodicu od pritele, ti maji taky malinkou chaticku.Bydlime totiz v podkrovnim byte a v lete je tady jak v peci, tak bysme se tady s maly asi upelki tak budu furt v cudu :slight_smile: Ted me zrovna kope, tak asi vi, ze se o nem bavim :grinning:
11. únor 2011 v 11:17  • Odpověz
@kami1984 Jo a taky gratuluji k dobrým výsledkům testu :wink:
11. únor 2011 v 11:18  • Odpověz
@lucietka77 gratuluji ke krásným výsledkům a tvůj přiblblý úsměv po akci chápu,jsem na tom stejně. Mám vždy takovou radost,že bych to chtěla říci všem kolemjdoucím :grinning:
@annca děkuji za názor,já jsem totiž furt nerozhodná.Asi to zkusíme bez toho monitoru.
@eeelishka kočárek je naprosto úžasnej :grinning: dobrá volba a chápu tvé zamilování :wink:
11. únor 2011 v 11:18  • Odpověz
@kami1984 jj tomu rozumim, ja jsem to same :grinning: mam plny skrine hader a porad prybyvaji :grinning:
11. únor 2011 v 11:19  • Odpověz
@eeelishka tak zatim pa pa kup si neco dobreho :wink:
11. únor 2011 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.