• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
autor
@kami1984 ahoj Kami, je to vlastně stetoskop, to co nosí doktóři kolem krku a poslouchají plíce a srdíčko..... :slight_smile: stál mě 155,- Kč a dal mmi na výběr i z několika barev.. já si vybrala modrý :slight_smile:
11. únor 2011 v 11:19  • Odpověz
@lucietka77 a muzu se zeptat kdes ho koupila????Zda se mi to dost levne
11. únor 2011 v 11:20  • Odpověz
@kami1984 také gratuluji,to je krásný pocit,viď? :wink:
11. únor 2011 v 11:23  • Odpověz
holky dekuji...
v poledne se zvedam a pujdu uklizet, at to tu mame pekne:slight_smile:)
11. únor 2011 v 11:28  • Odpověz
@kami1984 @lucietka77 oběma vám gratuluji k dobrým výsledkům :slight_smile:

@eeelishka takový kousek od sebe bydlíme a u nás neprší:grinning: Možná pršelo nejdřív u nás, protože je venku mokro, ale i tak je tu teda pěkně hnusně. Dneska to na procházku asi nevidím.

My bydlíme u manželových rodičů, tak pořád uvažujeme, zda vzít hypotéku na svůj baráček (byt manžel odmítá) nebo si to celé zrekonstruovat tady.
Máme sice bydlení oddělené, ale přece jen úplné soukromí tu nemáme. Tak z toho máme pořád dylema.
Autobusů tu moc nejezdí, škola, školka daleko...
11. únor 2011 v 11:32  • Odpověz
Dobre rano holky to je ale krasne na prochazku... pujdu se nasnidat a vyrazime za tchyni mam radost :wink: a pak jedem schovat kocarek dneska den honicka ale co snad se to poda

@lucietka77 ahojky blahopreju ke skvelym vysledkum jsem z toho taky rada :slight_smile:

@miruska_h ahojik s tou stolickou si to taky myslim ale eeelishka psala ze ji vzala pritom pac byla levna tak pro ne zas na druhou stranu kdyby byla levna a kvalitni beru at ro mam pripraveny ale jinak ted resim kolotoc nad postylku a takovy ty blbosti co nepotrebujes ale chces to znas to ne ?? :grinning:

@kami1984 jo tak presne konecne jsem se dokopala k tomu si brisko vyhotit pac jsem si myslela ze jo zbytecny skoro nic tam nebylo ale vcera takovy balon jestli se to tak da rict tak jsem se na to maly koukala a hladila si brisko mam z malyho radost jak najednou pekne roste. Jinak nas stehovani nevyhne je to tu maly az prilis neda se tu ani otocit musime jinam

11. únor 2011 v 11:33  • Odpověz
@vonkacka taky jsem se monitoru vzdala... Starší bych asi nepořizovala a nový je docela dost drahý. Nedávno jsem to tu o tom kočárku psala...
11. únor 2011 v 11:35  • Odpověz
autor
@kami1984 Jinak také gratuluji k negat. výsl. triple testů :slight_smile:

@miruska_h jojo chaty a chalupy.. má to něco do sebe :slight_smile: Stetoskop jsem koupila ve zdravotnických potřebách v Brně na Jakubské narohu..

@vonkacka no.. jo .. přesně jak říkáš.. chtěla bych to říct každému :slight_smile: Mám vždycky strašně velkou radost.. :dizzy_face:
11. únor 2011 v 11:37  • Odpověz
gratuluji všem k dobrým výsledkům jak ultrazvuku tak triplům holky :wink: Jinak koukám jak už všechny pomalu máte kočárky, jen vyjet co :grinning: konečně máme pátek :grinning:
11. únor 2011 v 11:45  • Odpověz
@pepsilight jj to ja taky resim.Ale uz mam skoro vsechno vybrane na netu a bude se jen objednavat :wink:
11. únor 2011 v 11:46  • Odpověz
@lucietka77 tak to se tady u nas schvalne zeptam jak na tom jsou tady,ale myslela jsem si ze je to o mnoho drazsi :confused:
11. únor 2011 v 11:47  • Odpověz
@lucinda85 ahojky jj patek, po me jsou ted dny vsechny stejne co jsem doma :slight_smile: ale me to neva, je to pohoda :slight_smile:
11. únor 2011 v 11:48  • Odpověz
Dneska začínám 20. tt! Tzn., že jsme v půlce:slight_smile: Toto letí :grinning: A ve středu jdu konečně do poradny tak doufám, že přijde na řadu velký utz.
11. únor 2011 v 11:49  • Odpověz
@cinky ja si porad rikam, ze mam pocit, ze jsem to nedavno zjistila a uz jsem pomalu za pulkou.hrozne to leti ze?
11. únor 2011 v 11:51  • Odpověz
@miruska_h : tak já jsem stále makačenka tak pátek je pro mě takový malý svátek :wink:
11. únor 2011 v 11:52  • Odpověz
@cinky and miruska_h: Letí to jako blázem ještě nedávno jsem tu plakala, že do ultrazvuku daleko a ejhle příští týden poradna i ultrazvuk už se těšim :slight_smile:
11. únor 2011 v 11:54  • Odpověz
@lucinda85 jee to se mas, hned bych sla zas,ale ja si to muzu pustit doma kdy chci. :slight_smile: pripadam si uz jak blazen, postim si to porad dokola :slight_smile: A budes si to nechavat nahrat?
11. únor 2011 v 11:57  • Odpověz
@miruska_h no to jsem si jen vybrala asi jsem hloupa ale objednavani pres net se bojim radsi si to vyberu kouknu jestli maj kamenou a dojdu nakoupit jinak ne nevim mam strach ze to zbozi neprijde atd :slight_smile:
11. únor 2011 v 11:59  • Odpověz
@miruska_h někdy to utíká víc, někdy míň, ale poslední měsíc mi utekl šílěně rychle:slight_smile:
@lucinda85 máme společné těšení a odpočítávání :grinning:
11. únor 2011 ve 12:02  • Odpověz
@pepsilight jo to chapu,ale parkrat jsem to uz vyzkousela a v pohode,ale taky jsem mela driv strach.Ale co se tyce obleci a tak ak je to uplna pohoda, obzvlast tady na konikovi a nebo na mimibazaru.navic me se libi na netu veci, ktere nikde jinde nemaji a treba nemam kameny obchod v dosahu, tak mi ani nc jineho nezbude :grinning:
11. únor 2011 ve 12:03  • Odpověz
@pepsilight nevim jestli uz jsem se te neptala,ale budes si delat fotoblog?
11. únor 2011 ve 12:04  • Odpověz
@cinky me taky.Ani jsem se nenadala a uz budu 22 tyden :slight_smile: a prcek o sobe dava pekne vedet :grinning:
11. únor 2011 ve 12:05  • Odpověz
@miruska_h jj tak to chapu ale ja mam proste strach nevim asi se ho uz nezbavim. na obleceni jsem ani nekoukala spis me zajmali ty vetsi polozky a drazsi o kterych se bojim to objednat zasla jsem do prodejny a mam to doma a je klicek ale u tebe naprosto chapu kdyz s tim mas dobre zkusenosti tak proc ne ?? :slight_smile:
11. únor 2011 ve 12:06  • Odpověz
Pěkný den!Dočítat nějak nestíhám,tak se omlouvám.
Byla jsem si dnes pro výsledky cukru a mám ho na hranici,takže mě nejspíš čeká příští týden poradna a pak dieta a měření glykemie :frowning2:
Na druhou stranu se aspoň přestanu cpát sladkostma :grinning:
11. únor 2011 ve 12:07  • Odpověz
@miruska_h jj budu ale zalozila jsem se teprv vcera a bojuju s fotakem a pocitacem dohromady proste to neumim dat do kompu jsem naprostej antitalent zeptam se pritele a hned co se neco nafoti davam na net slibuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 ve 12:08  • Odpověz
holky, jdu uklizet..zatim papa a moc toho nenadrbejte:slight_smile:)
11. únor 2011 ve 12:09  • Odpověz
@miruska_h : No určitě si sebou cédo vezmu a pokud to dělaji tak neváhám at to stojí co to stojí :grinning:
11. únor 2011 ve 12:14  • Odpověz
@cinky : jj můžeme spolu stříhat mert :grinning:
11. únor 2011 ve 12:17  • Odpověz
@vegal dobre odpolko preji je fajn ze to zachytili vcas ted to bude dobre uvidis :wink:
11. únor 2011 ve 12:18  • Odpověz
@miruska_h to moje sluníčko taky. :slight_smile: Vůbec jsem nečekala, že to bude takové intenzivní. Ale je to úžasné.
@vegal to mě mrzí, ale hlavní je, že to nemáš přes hranici.
11. únor 2011 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.