• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
Ahoj holky, mám za sebou další kontrolu. Jen mi nabrali krev na triple testy a poslechli srdíčko miminka. Dostala jsem žádanku na velký utz, který nás čeká za měsíc. Jinak v půl třetí mě zase probral jeden hodně živý sen :grinning: ale jsem odpočatá a vyspala a to se počítá :slight_smile:
13. led 2011 v 10:14  • Odpověz
autor
Tak já dnes zůstala doma bo jsem se moc nevyspala a pak jsem prospala celé dopoledne. Teď vařím guláš udělala jsem nějaký úklid a čekám na přítele, až se mi vrátí z fachy domů :slight_smile:

Tak jak se dnes máte těhulky ???? :wink:
13. led 2011 ve 13:50  • Odpověz
meduza@ Jakou žádanku? O tom jsem ještě neslyšela a co tam chtěji např. vyplnit a máš to odevzdat až na tom ult nebo tam budeš zase muset jenom dojít odevzdat tu žádanku?
13. led 2011 ve 14:15  • Odpověz
lucietka77: Ahoj jde to. Četla jsem, že ti už potvrdili chlapečka tak to gratuluji :slight_smile: To ti potvrdili na tom velkém ultrazvuku? Já taky očekávám, že na něj půjdu začátkem únoru tak jsem napjatá jak struna a doufám, že už nám taky poví :wink:
13. led 2011 ve 14:19  • Odpověz
@lucietka77 Ahojky, to je fajn, že můžeš zůstat doma z práce, když se necítíš 100%. U nás to jde, taky jsem navařila, poklidila, napsala s Baruš úlohy a za chvilku razíme do školky :slight_smile: . Jen u té snídaně je to u mě furt stejné, rozdýchávám pocit na zvracení :confounded: . Ale pak už pohoda.
13. led 2011 ve 14:40  • Odpověz
autor
@lucinda85 Jojo ptvrdili :slight_smile:. Bylo to na to velkém UTZ. Ale je fakt, že jsem se na to schválně zeptala. Ona Dr. kontroluje všechny možné orgány a také močový měchýř a když jí řekneš, tak určitě poví. Bylo to krásně vidět :slight_smile:.
13. led 2011 ve 14:57  • Odpověz
autor
@berule Mě je už dobře, ale nějak jsm nikdy nezvracela.. měla jsem jen to pálení žáhy, ale to už je taky pryč. Naštěstí už můžu normálně fungovat.

No a holky dnes v noci jsem poprvé začala cítit pohyby :wink:. Je to teda pro mě jako prvorodičku strašně moc zvláštní pocit. A je to krásné :slight_smile:
13. led 2011 ve 14:59  • Odpověz
autor
@lucinda85 Jinak s tou žádankou.. tu mi napsala moje gynekoložka a já se tam pak jen telefonicky objednala. Když jsem na UTZ přišla, tak jsem odevzdala tu žádanku a těhotenský průkaz, který mi pak vrátili po skončení UTZ. Je to žádanka, kterou ti píše lékař na specializované pracoviště. Píší ji i praktiční lékaři, kteří tě posílají třeba na neurologii, ORL, když máš potíže... a tak...
13. led 2011 v 15:02  • Odpověz
@lucietka77 Jé tak to moc gratuluju k pohybům :grinning:
13. led 2011 v 15:04  • Odpověz
lucietka77: díky, žes za mě odpověděla jak je to s žádankou :slight_smile: na utz jsem objednaná na 21.2. Už teď se moc těšíme. Jdeme na něj do nemocnice, kde budu rodit. Moje dr. tenhle utz nedělá.
13. led 2011 v 15:11  • Odpověz
autor
@berule Děkuji, Jojo, konečně cítím, že to bříško tam není jen tak pro nic za nic :grinning:
13. led 2011 v 15:12  • Odpověz
lucietka77: aha tak mě nejspíš zase stejně pošlou na ten ult jako jsem byla na NT a předpokládám že tam jako minule rovnou zavolaji kdy je volno, aby mi rovnou objednali. Moc ti už pohyby závidím a dá se to asi těžko popsat co? No já už jsem zvědavá jaké to je... :wink:
13. led 2011 v 15:15  • Odpověz
autor
@meduza ani moje tento UTZ nedělá.. asi skoro žádná...je to dost podrobné vyšetření...
13. led 2011 v 15:21  • Odpověz
Ahoj, holky, tak taky mám za sebou velký ultrazvuk. Vypadá to zase na holčičku, manžel je šťastný, ja taky, i když jsem chtěla chlapečka. Ale aspoň se domluvíme na jménu. Pro kluka mně žádné neoslovilo.
Jinak vše ok, mimi má asi 20cm a 420g :slight_smile:
13. led 2011 v 16:35  • Odpověz
autor
@meri Jé, tak taky krásný.. moc gratuluji k holčičce :wink: Tak budete mít další krásnou princezničku, to je nádherný :slight_smile:
13. led 2011 v 18:39  • Odpověz
autor
@lucinda85 no je to zvláštní pocit, popsat se to nějak nedá, tak to jako šimrá. Prostě už víš, že tam je živý človíček :slight_smile:
13. led 2011 v 18:41  • Odpověz
@lucietka77 děkuji
13. led 2011 ve 20:53  • Odpověz
lucietka77: je to krásný, že už si užíváš pohyby miminka. Tak si je užívej než pak budeš tlačit do nožiček, ať tolik nekopou :slight_smile: já si ještě 2-3 týdny počkám.
14. led 2011 v 09:17  • Odpověz
autor
@meduza no, zatím to není tak hrozné :grinning: .. ale to přijde :wink:.
14. led 2011 ve 13:58  • Odpověz
Ahojky,ja jsem tu nova a my cekame mimi na zacatku kvetna tak doufam ze tu s nekym pokecam.
14. led 2011 v 15:14  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se z 1. trim překulila za vámi do 2. :wink: Mám za sebou NT+ a výsledky jsou v pořádku :dizzy_face: a příští pátek mě čeká kontrola u mé dr. Nechci to zakřiknout, ale už dva dny mi je po ránu fajn, snad to tak už i zůstane a já nebudu muset až do práce přemýšlet, jestli blinkat či neblinkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí fakt nezvracím, jen je mi někdy hooodně zle! Strašně se nemůžu dočkat, až nám řeknou co se skrývá v pupíku, moje mamka je z toho celá nesvá, že nemůže nakupovat v modré nebo růžové barvě :grinning:
Všem se skvělým novinkám gartuluju!!!
14. led 2011 v 15:29  • Odpověz
autor
@sjusi Ahojky, určitě ano. :slight_smile: Vítej mezi námi. Tak to jsi nejdál z nás všech. Já čekám na konci května. Budeme mít chlapečka. Tak už jsem zvědavá, po kom bude :grinning:. Tatínek si myslí, že po něm, protože je tmavý typ a já jsem blondýna, ale nevzdávám se... ale což, hlavně ať je zdravý a budeme spokojení oba :wink:. Copak čekáš? Nechali jste si to říct? Nebo budete mít překvapení? :slight_smile:
15. led 2011 v 11:00  • Odpověz
autor
@lucifer84 Tak paráda :slight_smile: Gratuluji. :wink: Snad už ti bude líp. Mě už taky žáha nepálí..Jako by se tělo teprve teď srovnalo.. Já se překulila už na začátek 6. měsíce.. ani nevím jak :grinning: strašně to letí holka .. je to síla.. :dizzy_face: Já mám plno oblečků a shodou okolností jsou po samých klukách, takže je asi beze zbytku využijeme :grinning:.
15. led 2011 v 11:03  • Odpověz
Ahojky,no my cekame tez chlapecka 15 kvetna,celou dobu me to strasne letelo ale tet mam pocit ze se nam to nejak zastavilo a ze to zacina nejak pomalu utikat!my uz mame tez dost vecicek ale dnes jeste jedem nakupovat a kdyz jsem koukala na seznam veci pro mimi tak asi nejsme jeste ani za zacatku......zacinam stresovat aby jsme vse meli vcas....uz se nemuzu dockat az budu mit mimi doma.Jinak zaha me zacala teprve tento tyden ale sila musela jsem si koupit rennie.A co kocarek?stale si nejsem jista ktery zvolit aby byl nej.....nejake rady?
15. led 2011 ve 13:11  • Odpověz
autor
@sjusi víš, já ty seznamy moc nemám ráda.. je v nich totiž spousta věcí, které ani neunosíš..a taky spousta věcí, které nebudeš potřebovat a budeš je spíš dokupovat, pokud budou vůbec potřeba..spíš spoléhej na instinkt a zdravý rozum, ten tě nezklame.. :slight_smile: . S postýlkou to asi vyřešíme šalamounsky a budeme mít místo postýlky kolíbku. Co se týká kočárku, tak mi moje kolegyně a kamarádky radily, že je zbytečné kupovat nový, ale partner chce taky koupit nový.. důležité je, aby se do něj mimčo vlezlo, až bude zima i se zimním fusakem, nebudou to totiž už žádní drobečci :slight_smile: až nastane zima..
15. led 2011 ve 13:23  • Odpověz
ahoj holky, můžu se k vám přidat? Též jsme ve 2. trimestru:slight_smile: Co to bude už asi víme, i když já si nechávám ještě zadní vrátka, co kdyby:slight_smile: Koukám, že jsou tu i květnová miminka, tak to máme nastejno:slight_smile: Všem co mají po velkých utz gratuluji a přeji stále tak dobré výsledky jako doposud!:slight_smile:
15. led 2011 ve 13:37  • Odpověz
autor
@alenka83 Ahoj Ali, samozřejmě vítej :slight_smile: Jojo je tu dost květňátek :slight_smile: To bude fajn, už se taky těším na toho malého špuntíka. A ještě se nám narodí do krásného počasí. To bude nádhera :slight_smile:.
15. led 2011 ve 13:40  • Odpověz
@lucietka77 super názor na seznamy. Opravdu je tam spousta blbostí, co píšou a v podstatě nepotřebných. Zjistila jsem to u prvního prcka a ted už to beru tak nějak víc v pohodě. Jinak my máme vybraný kočárek Jané, kde místo korby bude ta polohovací autosedačka a cca v září - říjnu půjde mrně do sporťáčku polohovacího, takže tak:slight_smile: V tom pak bude na zimu hezky zachumlaný:slight_smile:
15. led 2011 ve 13:40  • Odpověz
@lucietka77 viď, taky se na to těším, žádný nabalování, žádný fusaky, hezký počasí, čas trávený venku, no pohádka. Už máme jednoho letňáka a celý léto jsme byli v parku na procházkách. Jen jsem původně měla v plánu spíš dubnátko, abych se i já stačila dát trošku do kupy, vypadala jsem po Martínkovi těhotná ještě v září, kdy se mě ptala jedna paní v obchodě, zda nečekáme ještě jedno :grinning:
15. led 2011 ve 13:42  • Odpověz
sjusi a jaký máš tipy na kočárek? Co čekáte už víte? My máme termín 18.5. Kdy jdeš na cukr? Tento týden nebo ten další?
15. led 2011 ve 13:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.