• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@vegal ty jo,tak toho se bojím,protože nevím jak se donutit nejíst sladké. To bych musela mít vlastního a celodeního hlídače :grinning: a co ti přesně řekli ? jako že dobrý,ale raději se hlídejte,nebo tak maminko a konec,začíná dieta ?
11. únor 2011 ve 12:20  • Odpověz
@lucinda85 já stříhám! :grinning: sice jen myšlenkově, ale jo :grinning: Několikrát denně stojím před kalendářem a počítám:slight_smile: Jsem jak praštěná:grinning:
11. únor 2011 ve 12:21  • Odpověz
@vonkacka řekla mi,že mě objedná do diaporadny pro těhotné a tam mi řeknou víc,ale ta dieta bude určitě
11. únor 2011 ve 12:22  • Odpověz
@vegal :jejda taky se obávám, že budu mít zvedlou hladinku pořád se cpu sladkym :sweat_smile: Pak dej vědět co ti řekli na poradně jsem zvědavá a přeju ti, aby to bylo ok
11. únor 2011 ve 12:23  • Odpověz
MOC VÁM VŠEM DĚKUJU!!!!Hlavně že si nebudu muset píchat inzulin
11. únor 2011 ve 12:24  • Odpověz
@cinky : já to mám taky napsaný a koukám na to celou pracovní dobu :wink:
11. únor 2011 ve 12:25  • Odpověz
@vegal ty jo? To může dojít až do takového stádia?
11. únor 2011 ve 12:25  • Odpověz
@lucinda85 :grinning: já mám kalendář v kuchyni, takže na něj nekoukám celý den, ale většinu dne:grinning:
11. únor 2011 ve 12:26  • Odpověz
autor
@vegal ahoj kočko:slight_smile: takže cukr na horní hranici?? A dieta? Tak to mě mrzí, ale říkala jsi, že u vás v rodině jsou k tomu dispozice, že? :confounded:
11. únor 2011 ve 12:31  • Odpověz
@vegal ahojky, tak to me mrzi,ale neves hlavu, uvidis co Ti jeste rekne dochtor.Treba to nebude tak hrozny.
11. únor 2011 ve 12:36  • Odpověz
@vegal ber na tom to pozitivní a to je to,že už moc nepřibereš a nebudeš mít takovou práci to shazovat :wink: až vyjedeš s kočárkem,tak budeš krásná štíhlá maminka. Hlavně,že si nebudeš muset píchat.Moje sestřenka to má každé těhotenství a teď je blbý to,že při třetím těhotenství musí chodit každý týden na dva dny na kapačky do nemocnice a vždy shání hlídání pro svoje dvě malé holky. Ta má chudák peklo :frowning2:
11. únor 2011 ve 12:36  • Odpověz
@lucinda85 tak pak musis dat vedet jak to dopadlo :sunglasses:
11. únor 2011 ve 12:37  • Odpověz
@pepsilight neboj urco se s pc skamaradis :slight_smile: ja si tak kratim dlouhou chvili.na fotecky uz se moc tesim :slight_smile:
11. únor 2011 ve 12:38  • Odpověz
@cinky a Ty uz nechodis do prace od kdy?
11. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz
@cinky : no já už se těším až si v pondělí každopádně obrátim a bude to tam :grinning:
Tak jsem zpátky, teeda vy jste se rozkecaly :grinning: Nic jsem si nekoupila, chtěla jsem do toho bazárku pro tu koženou bundičku ale nestihli jsme to, přítel musel do elektra okukovat televizky :grinning: Kdyby bylo hezky tak se tam projdu ale za takového počasi se mi nechce, je to daleko..

@vegal To mě mrzí ten cukřík, ale hlavní je, že se to zjistilo včas a že se to dá vy pohodě vyřešit jen tou dietou...po porodu se to prý zas všechno upraví...:slight_smile:

@vonkacka Děkuji :slight_smile: Prostě je pro mě dokonalý, ale už je v krabici schovaný, odpoledne ho někam zašijem, buď k babi nebo do garáže k našim..
Děkuju.Hlavu nevěším,tak nějak jsem s tim počítala,cukrovku máme v rodině,ale pořád jsem tak trochu v koutku duše doufala,že by to mohlo být dobré.Tak za chvilku vyrážím k doktorce a poví mi co a jak.
Tak se mějte pěkně a ještě jednou všem děkuju
@miruska_h Neboj to já se nezapomenu pochlubit jen doufám, že ho pak trupka nezapomenu doma..se znám
11. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz
@lucinda85 Tak to já budu muset kalendář obrátit ještě dvakrát, šmarja to se táhne...prcek dneska protestuje..ráno jsem chtěla aby byl vzhůru a já mohla dát příteli zkusit kopanečky tak asi ještě chrněl a jak jsme jeli teď autem tak skákal celou dobu :grinning:
11. únor 2011 ve 12:55  • Odpověz
@lucinda85 tak uz si ho dej do kabelky a mas to :slight_smile: sak cd zas tolik mista nezabere :wink:
11. únor 2011 ve 12:57  • Odpověz
@eeelishka to je dycky tak, aj u me, kdyz to citim je to super a kdyz chci abych mu to taky ukazala, tak malej prestane a dela ze tam neni.A ty uz citis pohyby aj z venku?To ja jsem citila az vcera poprve
11. únor 2011 ve 13:00  • Odpověz
@eeelishka jj já je taky občas na bříšku cítím, ale když tam dá ruku manžel tak se nehne :grinning: zatím ho ještě necítil, ale on zase nemá žádnou trpělivost hned ji dá zase pryč
11. únor 2011 ve 13:04  • Odpověz
@miruska_h :Kdybych tu nějaké měla tak to udělám, ale napsala jsem si upomínku do mobilu tak snad nezapomenu
11. únor 2011 ve 13:04  • Odpověz
@lucinda85 u nas je to podobne,ale pritel uz se lepsi :slight_smile:
11. únor 2011 ve 13:05  • Odpověz
@lucinda85 tak to je jistota :slight_smile: mobil je moje druha hlava :grinning:
11. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz
@miruska_h já to cítím z venku taky,ale jenom tak slabě, ale je to tam :slight_smile:
@lucinda85 Přesně, prostě chvíli počká a pak už dá ruku pryč, nuda no :grinning:
11. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz
eeelishka and miruska_h : No oni to ty chlapi prostě neuměj prožívat tak jako matky :wink: Můj manžel se mě ptá obden kdy máme ultrazvuk, aby si nenaplánoval nějakou schůzku. Prostě mě i kdyby o půlnoci probudili tak vim kdy v koilik a kde :wink:
11. únor 2011 ve 13:10  • Odpověz
@eeelishka Ti chlapi jsou fakt hrozni :grinning: Ja jsem to citila vcera uz silneji, bylo to srndovni :slight_smile: a ted uz se dostaveme d stadia kdy mimi rostou a ted jejich kopy budem citit cim dal vic :slight_smile:
11. únor 2011 ve 13:11  • Odpověz
@miruska_h Taky si myslím, že až to poprvé ucítí tak už příště vydrží déle :slight_smile: A hlavně až uvidí ten ultrazvuk konečně tak to začne víc vnímat ty pocity... teď se mi ještě směje jak se tady rozplývám nad pohyby a vecičkami atd. ale pak už to snad pochopí :slight_smile:
@miruska_h Od 8.12 jsem doma :frowning2:
@lucinda85 já mám celoměsíční, takže to mám zakroužkované a pořád to vidím :grinning:
A s těma chlapama je to všude stejné :grinning:
@lucinda85 to je ale mile :slight_smile: jako prozivaji to tochu jinaak,ale myslim, ze u nic je to taky dost intenzvini,ale tezko se jim to vysvetluje ty pohyby a tak dal, kdyz to sami nikdy nepociti
11. únor 2011 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.