• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@eeelishka jj UTZ je pro toho chlapa fakt zazitek, to jsem videla na tom svem :sunglasses:
11. únor 2011 ve 13:14  • Odpověz
@cinky Nesmutni ja od 1.12. :slight_smile:
@eeelishka Taky se oba těšíme na společný utz. A taky doufám, že mě pak pochopí proč se pořád rozplývám, když cítím kopanec:grinning:
@miruska_h to jsem ráda, že v tom nejsem sama... Ale zatím se nějak nenudím :slight_smile: A na MK mi to úplně utíká. Jsem ráda, že jsem to objevila. jen si říkám, že nakouknu a pak tu ztvrdnu hodinu a ani nevím jak :grinning:
11. únor 2011 ve 13:17  • Odpověz
@cinky jj to ja taky a zvlast kdyz je pritel uz doma z prace, tak mam utrum, bo mi porad nadava(nastesti jen ze srendy)ze nam ten net byl cert dluzny, bo predim jsme ho nemeli,az jsem zustala doma a ze u toho sedim cely den :grinning:
11. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz
Jo jo chlapi, to je kapitola sama o sobě :grinning: třeba teď bych ho nejradši praštila něčím...dala jsem mu na stůl oběd a zatím co já mám už snězeno tak on není ani v polovině a na střídačku se baví s meteostanicí a ještě stíhá cosi hledat na netu :grinning: oběd už beztak studený :grinning: Ještě, že mi ten kočárek včera prošel cenzurou...kupovala jsem ho s mamkou, chlap byl v práci tak ho viděl až večer :slight_smile:
11. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz
@miruska_h : Asi máš pravdu. Každopádně se těším na ten ultrazvuk jak pak bude reagovat a jsem zvědavá třeba mě překvapí. Už tak když minulý týden sám nenavrhl jestli už nezajedem pro tu postýlku :wink:
11. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz
@cinky No mi povídej, já to mám zaplé celý den a průběžne to kontroluju, mám svůj noťas tak mi tady aspon přítel do toho nekecá :grinning: Ale je tady holky s váma dobře, jsem ráda, že jsem to objevila :slight_smile:
11. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz
@eeelishka :grinning: :grinning: tak ted jsi me docela pobavila
11. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz
@eeelishka jj to ja taky :slight_smile:
11. únor 2011 ve 13:24  • Odpověz
@lucinda85 to vis nasi chlapi se taky tesi, jen to davaji trochu jinak najevo :slight_smile:
11. únor 2011 ve 13:24  • Odpověz
Tak jsem se holky pekne nadlabla a ted me zacina honit mlsna :grinning: .A kdybyste vedelay co jsem sporadala vcera vecer...oooo to byla mnamka.mela jsem chut na livance, tak jsem si je udelala+marmelada, zakys.smet.,jahod, banan a coko poleva.No to byl zakusek.Dneska si dam asi zase :slight_smile:
11. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz
@miruska_h To jsem ráda :grinning: :grinning: Jo to se ví, že se těší, ale pro ně by to byl asi jistý druh slabosti projevovat se tak jako my :slight_smile:
11. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz
@eeelishka to mas nejspis pravdu :grinning: ale asi to tak ma byt :sunglasses:
11. únor 2011 ve 13:29  • Odpověz
@miruska_h ten můj taky na začátku těhu pořád jen "nadával" :grinning: Pořád jsem něco četla, vybírala si věci pro miminko a nedokázala jsem se od toho rozloučit :grinning: Těch věcí je šílená spousta. Pořád se mi něco zdálo zajímavé :grinning:
@eeelishka průběžně nakukuji taky, ale máme notas jen jeden, tak se musíme střídat :grinning:
@lucinda85 u nás se hodně situace změnila, když mi porostlo bříško :slight_smile: Jinak to bylo pořád takové vlažné :grinning:
11. únor 2011 ve 13:29  • Odpověz
@miruska_h no teeda lívance, ty jsem nemela ani nepamatuju...to musela byt basta :wink:

A já budu muset zase do obchodu, hlava děravá, no jo skleroza neboli ale clovek se nachodi :grinning: Fuj do toho pocasi se mi vubec nechce :frowning2:
11. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz
@cinky jj o brisku mluvi muj Milacek kazdy den :grinning:
11. únor 2011 ve 13:31  • Odpověz
@miruska_h : Můj to dáva najevo tak že furt řiká až bych mimčo už vyprdla, že má potřebu si už s někým hrát :slight_smile:
@miruska_h to musela být mňamka:grinning: To já zase včera večer snědla 2 porce zmrzliny:grinning: (miska = jedna porce)
@eeelishka u nas ted nachvilku vykouklo sluncko :sunglasses:
@lucinda85 přesně!! Ten můj mi to taky nedávno řekl! :grinning:
@miruska_h jj dej mi chvilku musi mi to pritel vysvetlit jak se to dela :grinning: :grinning: nechapu ze to jeste neumim a nebo ze jsem tak lina se to naucit v compu naky fotky jsou ale neda se to sem dat vypadam tam desne hruza potkat me v noci tak curam do textilu strachy :grinning: :grinning:

@eeelishka uz vis ze to bude chlapecek vcera jsi psala ze pokud to bude chlapecek hned jedes pro bundicku.
11. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz
@miruska_h Teda ty si mlsáš taky jsem na ně dostala chut asi se do nich pustím o víkendu
@cinky jo zmzlina mi tam chybela :grinning:
@miruska_h a jak chce pořád poslouchat:grinning:
@cinky Počkej u porodu už to vlažné nebude :grinning:
11. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz
@miruska_h to je jediné sladké (kromě ovoce), které můžu... jinak mě moc co jsem těhotná sladké natankuje.
11. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz
@lucinda85 to jo,ale snazim se to fakt ukocirovat,ale nekdy se to neda :grinning:
11. únor 2011 ve 13:34  • Odpověz
@cinky me tak normalne.nekdy mam cht a nekdy vubec
@lucinda85 to nee :slight_smile: tam to bude pekelně horké :grinning: Snad se tam nesloží.
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.