• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@pepsilight jasny vsak v poho az to pujde tak to bude :grinning:
11. únor 2011 ve 13:35  • Odpověz
@cinky No u nás to bylo podobné, ja pořád na netu na baby shopech a porad jsem mu ukazovala co se mi libi a rusila ho od jeho zabavy u kompu tak byl z toho na prasky :grinning: ale ted uz mam vicemene vsechno vybrane a pochopila jsem ze lepsi si to zaridim sama, stejne mi vechno odkyval :grinning: Tu hlavni vec uz mame, ted uz se to zmakne raz dva..a taky s tim briskem to zacal trochu vic vnimat, uz ho registruje a venuje mu pozornost, sice ne casto ale i tak jsem rada :slight_smile:
@cinky Taky ten tvůj má potřebu mít doma roštáka? Můj chce prostě kluka a miminku říká jedině Matyášek...tak mám obavu aby nebyl moc zklamaný až nám ve čtvrtek potvdí holčičku :frowning2:
@cinky Já jsem taky zvědavá na toho svého už jednou vyhrožoval že k porodu nechce, ale já ho stejně donutim, přeci tam nebudu sama :angry:
11. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz
@lucinda85 neboj ja si myslim, ze zklamany nebude a kdyby nahodou, tak urcite zmekne az se mimi narodi.Ty vlastne jeste vubec nevis co mate ze?
11. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz
@eeelishka tak to my vybirame vsechno spolu a o vsem neustale konzultujeme :grinning:
11. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz
@pepsilight No já jeste nevim :grinning: ale nejak se k tomu u zacinam vic priklanet, a ta bundicka byla super :slight_smile: pritel mi vecra ale rikal ze jsem mela rict ze chci kluka ze by si dal vic zalezet pri vyrobe :grinning:
@cinky Jo vidis zmrzku si pripisu na seznam do obchodu :grinning: vecer mi taky chutna :grinning:
11. únor 2011 ve 13:40  • Odpověz
@miruska_h Ne zatím jsem na ultrazvuku byla jen dvakrát. Poptvé v 6 tém, když mi těhu potvrzovali a pak 12tém na NT ale ani mě nenapdalo se zeptat přišlo mi to moc brzy a doktorka taky nic neříkala.
11. únor 2011 ve 13:41  • Odpověz
@lucinda85 taky počítá jen s Honzíkem :grinning: Ale i kdyby to byla přecejen holčička, tak fakt vyměkne... Maximálně bude dělat klučičí sporty:grinning:
A taky nejdřív k porodu chtěl, nechtěl... Nakonec stačilo vyprávění strejdy, který byl u dvou porodů a nemohl si to vynachválit. To ho úplně přesvědčilo. Zkus to taky.
11. únor 2011 ve 13:42  • Odpověz
@miruska_h teď už se taky o dost věcech bavíme spolu... Ale musí mít na to náladu :grinning: Všechno to fakt přišlo s bříškem :grinning:
11. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz
@lucinda85 to ja se ptala hned, to me nejvic zajimalo po infu, ze je mimi v poradku.A vis kdy zhruba jsi otehotnela???myslim v plodnych dnech?Jako prvni den, druhy a tak dal???je to cca 5 dni a ja jsem otehotnela v prvnich trech, protoze je to kluk a ti jsou z rychlejsich spermii, ktere ziji kratsi dobu. :grinning:
11. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz
@lucinda85 To je jasnee, ja ho k porodu taky chci i kdybych ho tam mela privazat :grinning: ale tak nastesti se moc necuka tak mu to asi nevadi :slight_smile:
@miruska_h Tak ten muj moc nakupovani nemusi a hlavne ne se mnou, potraviny nevadi ale nedejboze vlezt do nejakeho shoping parku :grinning: a hlavne on nad tim nepremysli,vzal by prvni lepsi peknou vec a rychle domu :grinning: tak si to vsechno pekne projdu sama nebo s mamkou a mame na to furu casu, nikdo se vedle me nekrivi a nepouli ocima :grinning: Akorat s nama bude muset jit jak to pujdem vsechno zaplatit, to jo :sweat_smile:
11. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz
@cinky u nas je to hned od zacatku, bo byl se mnou uz i na tom prvnim UTZ NT+ a to si myslim, ze dela moc
11. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz
@eeelishka hi hi to mas recht.No tak ten muj to je uplny opak.ten vsechno vybira sto let a nad vsim strasne premysli :grinning: Az uz z toho mam nekdy nervy ja :grinning:
11. únor 2011 ve 13:48  • Odpověz
@miruska_h To je dobre :grinning: takze klucici spermie jsou rychlejsi a ziji kratsi dobu...no to me to taky zajima, pak si to asi prepoctu...my totiz byli na slovensku na takovem vikendovem pobytu s prateli a myslime si ze jsme prcka vyrobili tam, ale zas jsem nekde vypocitala ze to bylo pozdeji tak uvidim... i kdyz bych se divila kdyby pozdeji, po tom slovensku jsem mela tolik sichet, malo spanku a stresu ze bychom nezplodili ani mravence....rika se ze se prcek lepe vyrabi nekde na dovolene,daleko od vsech starosti...
11. únor 2011 ve 13:50  • Odpověz
@eeelishka aha tak u nas se to neresilo az do ted hadame se :slight_smile: kazdej mluvi na brisko jinak pritel princezno no a ja malej takze asi chudak nevi co je ... :grinning: :grinning:
11. únor 2011 ve 13:52  • Odpověz
@miruska_h Jo tak to ten muj jiste veci taky, dlouho se rozhoduje i kdyz mi ma na neco odpovedet :grinning: to ja si z nej uz delam srandu...jednou stal v obchode pred kavama asi 10 minut a uvazoval kterou si vzit, tak jsem tam vlitla,vzala tu posledni co jsme meli doma a slo se :grinning: No proste se tak nejak doplnujem, tam kde mu to trva zakrocim ja a naopak :grinning:
11. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz
@eeelishka to jo no, to mas pravdu.Me to vyslo uplne tak, jak jsem si to vypocitala,tak jsem se tomu smala :slight_smile: Tak jsem prave mymu rikala, ze se mel vic snait,aby to byla holcicka,ale jsem rada i za kluka.
@pepsilight Muj chlap mu na začátku řikal bubák :grinning:
@pepsilight my jsme od zacatku rikali mrnousek a to uz mu zustalo :slight_smile:
11. únor 2011 ve 13:55  • Odpověz
Holky, vyclente si 5min casu a kochejte se, lepsi zpracovani jse jeste nevidela...

http://www.youtube.com/watch?v=ySw0RVO3dwI&feature=player_embedded
11. únor 2011 ve 13:55  • Odpověz
Holky, dekuju vsem za uvitani! :slight_smile: dostanu se sem aspon obcas, kdyz mi to mala dovoli a je prijemne s nekym popovidat. Bohuzel se me ty problemy drzi a ted jsem si precetla, za dlouhotrvajici spineni v druhem trimestru muze predchazet pozdnimu potratu... ale snad doktor vi co dela, ten mi naopak rekl, ze v tomhle stadiu uz mit strach nemusim. Tak snad to bude dobre :frowning2: manzel mi nadava, proc si ctu takove clanky, ze se zbytecne stresuju, at verim doktorum, asi ma pravdu.

@vegal Dobre je, ze to nemas pres hranici, to se pry resi dietou a pak to vymizi. Akorat sestrenici zjistili vysoky cukr, ani ji nedelali ten zatezovy test, aby ji neublizili, no a chudak si musela zacit pichat a picha si uz i tri roky po porodu, zrejme mela cukrovku davno a jen se na to nahodou prislo v tehotenstvi.

@vonkacka S tim monitorem je to ciste jen moje osobni zkusenost. Sestrenice ho pouzivala do pul roku a byla spokojena, ze byla vic v klidu. Ale jak rikam, ja si po tydnu zvykla a uz byla bez obav. Jina by ale urcite byla situace u nedonoseneho miminka, tam bych to mozna neriskovala.

Co se tyce toho zatezoveho testu na cukr, tak mam zkusenost celkem dobrou, sestricky nam to nalily do vody s citronem a dalo se to vypit celkem v pohode. Otrava je tam pak cekat, ja se sla projit ven, i kdyz nam rekli, ze mame zustat na chodbe, ale nevydrzela jsem to :grinning:
11. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz
@cinky Tak on už u jednoho porodu byl tak nevím asi nemá dobrou zkušenost, nikdy jsem se na to neptala
11. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz
@miruska_h Fakt nevím jak jsem otěhotněla, hold musím ještě vydržet do čtvrtka :wink:
11. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz
@eeelishka jejiž nemáš doma stejného chalap jako já :grinning: ten můj taky bere první co vidí a mě se furt diví, že nad vším špekuluju. Někdy mi ta jeho ukvapenost fakt vadí
11. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz
@kami1984 jeee to je super :slight_smile:
11. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz
@eeelishka
@miruska_h holky to je fajn ze ste se schodli my jsme se schodli uplne ve vsem co se tyce vybavicky a vse kolem toho ale pohlavi a jmena pranice nejvic co se tyce holcicky chlapecka mame vybranyho tak je to fajn :grinning:
@lucinda85 to neva, kazdopadne se tesim co tam budete mit jestli ferdika nebo frnďulu :grinning:
@kami1984 To video je nadherne :slight_smile: hned jsem si to dala do zalozek, ta to muzu ukazat priteli...
11. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz
@annca ted uz se nemas ceho bat znama mi menstruovala do patyho a miminko se ma ted cile k svetu ale nebyla to jen ma znama kamoska mi taky spinila a dalsi miminko se ma k svetu jen se nestresovat ale me se to rika jsem desnej stresar a zmatkar :slight_smile:
11. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.