• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@pepsilight jmeno pro holcicku se vybira hur bych rekla.my jsme to melai docela hned.Hlavne jsem chtela at se to hodi k prijmeni a taky mam tak trochu pracovni deformaci, takze spusta jmen pro nas vypadla hned :grinning:
11. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz
11. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz
@lucinda85 Oni jsou si tak trochu vsichni podobni :grinning: proste veci co nejsou pro neho tak neresi a bere hned prvni co vidi a pokud kupuje neco sobe tak je to na dlooouho... :grinning:
11. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz
@annca Neboj holka, to bude dobré,ver doktorum a nečti ty články fakt, nevyhledavej co se může stát když....hrozne to ovlivnuje, na zacatku jsem se prohrabovala na netu ruznyma debatama a zkusenostma jinych holek a tak a pak jsem byla uzlicek nervu...ted jedine koukam na tehotensky kalendar jak se prdola vyviji a tady na tohle prima forum,jine veci neresim nebo bych se zblaznila...jo a samozrejme na ruzne stranky s vybavickou ale to je nutnost :slight_smile:
11. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz
@miruska_h jj taky jsme vybirali k prijmeni a neboj nemam jen pracovni deformaci takze u nas vypadlo hodne jmen bud z mi strany nebo z ty pritelovi
11. únor 2011 ve 14:13  • Odpověz
@pepsilight Diky, snad je to tak, ja se snazim byt optimistka, protoze stejne stresy jsem mela u Andrejky, krvacela jsem, pak musela na genetiku, hrozili mi, ze porodim predcasne :frowning2: a nakonec vse v poradku a mala byla zdrava, donosena a pekna! Takze manzel vidi, ze to ted mame to same znovu a snazi se me chranit, at nectu zbytecne moc informaci a jsem v klidu.
11. únor 2011 ve 14:13  • Odpověz
@eeelishka my se o prcka snažili přes rok... Byli jsme na dovolené, několikrát jsme vyměnili prostředí a nic! :frowning2: Už jsme z toho byli oba zničení... Nakonec stačila taková prkotina:grinning:
Kupovali jsme auto z druhé strany republiky, tak jsme jeli přes noc vlakem a když jsme pak v Praze museli 2 hodiny čekat, tak jsme si zkrátili dlouhou chvíli a taky jsme se museli zahřát, jelikož jsme měli kupé, kde blblo topení:grinning:
A bylo to. Vím přesně i čas :grinning: Jindy jsme to udělat nemohli. Byl to přesně 9 den od začátku MS... Tak nevím, jak s těmi dny.
11. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz
@pepsilight je to slozite se shodnotu,ale nakonec se to musi udelat a co mate vybrany jestli se muzu zeptat?
11. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz
@eeelishka Mas pravdu, uz to cist nebudu! :wink: na vybavicku zatim nekoukam, neco mame po male, ale hlavne protoze nevim, co cekame! Minule mi doktor rekl, ze se miminko stydi, ale ze ve 20. tydnu mi to povi, ja se asi toho ultrazvuku nedockam, jeste tri tydny!
11. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz
@annca ja s nim souhlasim za chili prestanes krvacet a budes se radovat asi to chce mit stresu me taky zaclo krvaceni ze stresu a jsem ted doma a bomba zammer se na malou a jinou vec at na to nemyslis nechci nic rikat ja se zamerila na pocitac a jsem naprosto zavisla takze nak normal at do toho nespadnes jako ja :grinning: :grinning: :grinning:
@cinky tak to bude kluk :grinning: a pak jsem zvedava jestli mi to potvrdis :sunglasses:
@cinky nebo spis, jak dlouho jsi mela MS a kdy to pak bylo?
11. únor 2011 ve 14:18  • Odpověz
@miruska_h chlapecek bude matej uplne sme se chodli nezavisle na sebe napadlo nas to ve stejny den a nikdo tomu druhemu nic nerekl az pak vecer uzasna schoda a pro holcicku sme chteli emu ale ted si ji vybralo moc maminek tak uz se mi nelibi tak jsme premysleli nad eliskou co myslis :wink: nezavisla strano??? :slight_smile:
11. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz
@miruska_h fakt? to bude mít manžel radost :grinning:
Většinou mi podle těch tabulek vychází holčička, jen jednou chlapeček :grinning:
(stáří matky, měsíc zrození atd...)
Ale prý i vypadám na kluka. Ale zase babské řeči :grinning: Jo a podle prstýnku mi vyšla holčička. Na to jsem úplně zapoměla:grinning: No já se té středy asi nedočkám! :grinning:
11. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz
Tak holky jdu nakupovat dneska vari pritel mame s malym chut uz od vcerejska na peceny kure s bramborem tu kuzicku krupavou s tim sosikem nemuzu se dockat na tu mastnotu az budem papat pardon jestli nahanim chute ale moc se tesim jeste se ozvu jaky to bylo tak se mejte papapa :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz
@pepsilight tak to mas uplne stejny jmena jako jsem mela ja :slight_smile: .Emu jsem chtela taky,ale pritel ten byl proti,ale Eliska byla jedna z variant,ale co jsem se bavila tak v mem okoli jich ted taky bylo hodne,ale to jmeno se mi libi.A Matyska jsem taky chtela,ale nakonec jsme ho vyradili, meli jsme jeste Kubicka,ale nakonec vyhral Vašík po priteli :slight_smile: .Ja sice moc neuznavam davani jmen po rodicich :unamused: ,ale maji to uz nekolik generaci,tak jsem nebyla proti, bo se mi to jmeno dycky libilo :slight_smile:
11. únor 2011 ve 14:25  • Odpověz
@miruska_h Jo to já se taky těšim :slight_smile: běda jak nám to prcek neukáže tak nedostane mlsku po obědě ho musim postrašit :grinning:
11. únor 2011 ve 14:26  • Odpověz
@cinky Tak to mate dobry zazitek :slight_smile: ale vidis nesoustredili jste se na to, proste jsem se chteli jen zahrat a zabavit se a je vymalovano :slight_smile:
@miruska_h tak my na tom slovensku byli 7-10. rijna a MS jsem mela od druheho myslim ale jenom tak 4 dny....takze to na tom slovensku by bylo asi fakt brzo, leda ze by ten posledni den :grinning: ...ale zalezi kazdy ma ty plodne dny nastavene jinak....my to nejak neresili s plodnyma dnama ani teplotu jsme nemerili, nic..proste jsme to zkouseli na slepo a vyslo to, po mesici snazeni...uvidime co to bude :slight_smile:
11. únor 2011 ve 14:26  • Odpověz
@cinky Napis mi kolkaty den v plodnych dnech se vam to podarilo?
11. únor 2011 ve 14:27  • Odpověz
@pepsilight Eliška je dobraa :grinning: :sunglasses: ale ja nemuzu byt nezavisla strana :grinning:
11. únor 2011 ve 14:28  • Odpověz
@eeelishka ted se tak na to divam a mas pravdu, ze je to u kazdeho jine,nekdo otehotni hned po MS, nekdo az pozdeji.Ja jsem to mela cca za 14dni po psledni MS a hned v tech prvnich trech dnech :slight_smile: a mame v brisku Vasicka
11. únor 2011 ve 14:33  • Odpověz
@miruska_h no ja jsme fakt zvedava co to bude, kazdym dnem vic a vic...ja se toho 23.2. snad nedockam :grinning:

No nic, padim do toho obchodu zase....
11. únor 2011 ve 14:46  • Odpověz
@eeelishka to uz utece :slight_smile: tak zatim pa pa
11. únor 2011 ve 14:47  • Odpověz
Holky nam vsichni predpovidali holcicku....teta z kyvadla, kde obema vysla prvni holcicka, podle ruznych tabulek atd taky holcicka, manzel mi tvrdil, ze vi co delal, ze to bude holcicka :grinning: Jedinej kdo rikal, ze to bude kluk, byl muj a manzeluv tatka (spis to bylo dedousku prani :grinning: ) Na NT nam dr. rekla, ze kluk, ale s velkou rezervou, to jsme si vubec nepripousteli, manzel porad trvdil, ze holka. Ale asi pred tydnem mi z niceho nic blesklo hlavou, ze je to kluk....tak jsem na to manzela zacala pripravovat, ze je to tutovka, ze to bude kluk. Tento tyden na genetice nam dr. aniz by neco vedela rika: Co cekate, kluka, ze? A my na ni hledeli, ze jeste nevime. No a potom na UTZ nam jina dr. ukazala, ze je to 100% kluk, nedalo se to prehlidnout :grinning: Takže v brisku si lebedi pinďa Honzik :dizzy_face:
11. únor 2011 ve 14:48  • Odpověz
@miruska_h já vůbec netuším kdy jsem měla plodné dny, jelikož co jsem vysadila HA, tak jsem menstruaci měla hrozně rokolísanou. Někdy jsem ji dokonce dva měsíce neměla. A délka cyklu byla taky pokaždé jiná. Nepomáhaly ani tabletky nasazená na úpravu cyklu:frowning2: Proto jsem taky zjistila, že jsem těhotná až v 7. tt. Kdyby mi ani 2 týdny před uděláním testu nebylo špatně a divně, tak bych se to dozvěděla bůhví kdy. Původně jsem ani kvůli moc zvýšené hladině hormonů štítné žlázy a rozhádaných ženských hormonů neměla otěhotnět. Mudra mi říkala, že to nejdříve začneme léčit a až pak otěhotním :slight_smile: A nakonec to dopadlo jinak. Vůbec jsem nepočítala s tím, že budu těhotná.
11. únor 2011 v 15:11  • Odpověz
@lucifer84 taky budeme mít Honzíka:slight_smile: Teda jestli to ten kluk bude :wink:
11. únor 2011 v 15:18  • Odpověz
@miruska_h nekecej ze jsem se trefila do stejnyho vyberu tak to je husty :grinning: no vidis tak to si nevyberes ale vasik je moc pekny jmeno ale my to mame dany matej za to jsem rada furt vybirame holcicku ta neni definitivni vis jak nejsem si jista ze to to prave jmeno jdu se zas koukat na jmena

@eeelishka ale holcicka neni definitivni je to jeste nepotvrzeny furt si nejsem jista
11. únor 2011 v 15:54  • Odpověz
@pepsilight Tak pekne vybirej, to je taky hodne dulezite :slight_smile:
11. únor 2011 v 16:17  • Odpověz
Taky se vám stává , že jdete do obchodu pro 5 věcí a donesete dvě plné tašky? :grinning:
11. únor 2011 v 16:21  • Odpověz
@eeelishka jo to se mi stava normalne a zvlast, kdyz jdem nakupovat s pritelem,ale dykcy mam seznam :grinning:
11. únor 2011 v 16:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.