• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@eeelishka úplně normálně:grinning: zrovna včera. Jeli jsme do kaufu, že koupím pár drobností a nakonec to byl nákup a 1000,- :grinning: Slevám nešlo odolat.
11. únor 2011 v 16:23  • Odpověz
nejhorší na tom je, že jeden den člověk nakoupí za litr a druhý den by mohl jít skoro zase, protože něco chybí
11. únor 2011 v 16:27  • Odpověz
autor
Holky, tak nějak poslední dny Vás nestíhám dočítat, jsem v práci a je tu dost frkot, takže se to nedá, takže se omlouvám, že budu možná při některých dotazech za "blondýnu" :grinning: Protože jste to tu určitě probíraly atd.. ale fakt nestíhám.. tak se omlouvám dopředu..
Tak ale jak stíhám číst aspoň něco, tak hodně z nás, co už ví, co se jim narodí budeme mít chlapečky, že?? Já teda nevím, ale čeká vůbec některá z nás holčičku??? :confused:
(Jo a komu jsem nepopřála k výsledkům a nebo ke zjištění pohlaví, tak gratuluji dodatečně. Nějak se v tom začínám ztrácet.. :frowning2: )
11. únor 2011 v 16:32  • Odpověz
@lucinda85 tak nějak:slight_smile: A přitom jsem měla pocit, že jsme nic nekoupili! A tolik peněz to stálo.
11. únor 2011 v 16:34  • Odpověz
No já v albertu totiž potkala mamku a ta tam byla autem tak jsem toho využila a z pěti věcí bylo 20 :grinning: Jinak bych se s tím netahala..předtím jsem ještě byla v drogerii, taky nákup jak brno :grinning:
11. únor 2011 v 16:35  • Odpověz
@miruska_h diky vyberu navrhy pak konzultace s pritelem a dam vedet co a jak :slight_smile:
11. únor 2011 v 16:38  • Odpověz
autor
@eeelishka Jojo nákup jako Brno :grinning: ... já byla včera v drogerii rozměnit velkou bankovku, abych mohla zaplatit fotečku z UTZ a byl to nakonec nákup za 400 :grinning: Ale jak říká @cinky.. slevám nešlo odolat.. a tak jsem koupila šampon a balzám a ústní vodu a maxi balení Nivea Soft... :grinning: a bylo...
11. únor 2011 v 16:38  • Odpověz
@cinky Počkej až budeme kupovat plínky taky to bude pokaždé přez litr a v koši skoro nic :unamused:
11. únor 2011 v 16:39  • Odpověz
@pepsilight jasny, budu se tesit :wink:
11. únor 2011 v 16:41  • Odpověz
@lucietka77 No presne, ty slevy, ja mam v dm registraci tak mam ty knizecky s kuponkama, tak jsem tam stala jak pako a listovala knizeckama :grinning: mam i knizecku pro tehotne tak jsem si vzala masazni krem a olej ( milacek bude masirovat, ale jeste o tom nevi :grinning: ) je tam plno fajn veci, ale to nakoupim pozdeji, plati to do konce cervna...
11. únor 2011 v 16:42  • Odpověz
Kdo máte poblíž DM drogerii tak se zaregistrujte, vyplnte tam takovy dotaznicek co vam daji u pokladny a dostanete knizecku s kuponkama pro tehulky a pak az se mimi narodi tak znova a dostanete knizecku pro miminka, nektere veci se tam fak vyplati a maji tam i slevy na plinky...
11. únor 2011 v 16:45  • Odpověz
autor
@eeelishka Jojo taky jsem toho využívala dřív a takové ty slevové kartičky, kde se pak dala použít i sleva snad 30% nebo kolik... no, fakt dost.. místo litru zaplatíš nějakých 670 kaček.. to bylo fajn.. ale dlouho jsem tam nebyla, protože ji nemám nikde moc blízko a do města (jako do centra) se dostanu jednou za čas.. :slight_smile: Já byla v Jasmínu a taky ráda chodím do drog. TETA.. tam mívají taky dost mazec ceny... :slight_smile:.
11. únor 2011 v 16:46  • Odpověz
autor
@lucinda85 jojo to koupíme balík plínek + párky, chleba a hořčici, kuře na víkend a 2 kila brambor a litr bude fuč :grinning:
11. únor 2011 v 16:48  • Odpověz
Tak nic, ja se tam vracim znova do toho obchodu :grinning: koukam na ucet a zjistuju ze se mnou zase vykyvali s akci..pisou akce,clovek to koupi a pak zjisti ze to mel za plnou cenu, tak to nee, o par korun by mi neslo ale tohle je vic a jde i o princip,neni to poprve...
11. únor 2011 v 16:55  • Odpověz
@lucietka77 Taky se na to těším :confounded: snad hlady neumřeme.. :wink:
11. únor 2011 v 16:56  • Odpověz
V tom DM jsme ale usetrila pres 400 kc na kuponkach, to se uz vyplati :slight_smile:
11. únor 2011 v 16:56  • Odpověz
autor
@lucinda85 pořád nás ještě můžou zachránit brambory.. když lidi během třicetileté války zachránily od hladomoru :grinning:... můžeme pak dělat brambory na 100 způsobů :slight_smile:
11. únor 2011 v 16:58  • Odpověz
Holky mejte se ja se dneska loucim.Pekny patecni vecer vsem :slight_smile:
11. únor 2011 v 17:09  • Odpověz
autor
@miruska_h I Tobě :slight_smile:
11. únor 2011 v 17:11  • Odpověz
@miruska_h no tak vybirame sara edita gabriela ale eliska nam asi voni nejvic docela me pobavila nektera jmena pomenka snezenka traudl piroša no to jsou jmena za trest :slight_smile:
11. únor 2011 v 17:24  • Odpověz
@pepsilight Sára je taky moc pěkné jméno :slight_smile: A máš recht některé ty jména jsou na facku :grinning:
11. únor 2011 v 17:52  • Odpověz
autor
Holky, tak já se také loučím, konečně končím v práci .. :slight_smile: Tak teď nákup, nabalit se a hurá na chalupu.. Tak snad Vás v neděli dočtu :grinning:.. nebudu na NETu.. :frowning2: Tak prožijte krásný víkend :slight_smile: Pa.
11. únor 2011 v 17:57  • Odpověz
@lucietka77 Tak krásný víkend přeju :slight_smile: papa
11. únor 2011 v 18:02  • Odpověz
Teeda tak me zacla poprve palit zaha, auvajs :frowning2: mela jsem to asi tak jednou v zivote,nijak me to nikdy netrapilo...co na to holky? nemam doma anacid, slysela jsem ze pomaha mleko,ale to se nejak nechytlo a sodu taky nemam..
11. únor 2011 v 18:59  • Odpověz
@eeelishka no a to jsou na svete jeste horsi jeee proste udel najit pro holcicku hezky jmeno pro ty holcicky je to tezky... zaha jo??? tak u me zatim nic a krom sody a renii nic neznam co zkusit to zaspat nebo jogurt pac je hustej nevim :confused:
11. únor 2011 v 19:25  • Odpověz
@pepsilight prave ze me uz to celkem prechazelo tak jsem si lehla ze spocnu a zaclo to znova a jeste vic...docetla jsem se ze se nema lehat, kdyz tak do polosedu...predtim jsem se hodne najedla tak to mam asi z toho,budu muset zacit jist mensi porce..no ted si kazdopadne lebedim v pelechu v tom plosedu :grinning: a koukam na serial na notasu :slight_smile:
Pokud to bude holcicka tak to bude Kačenka, taky jsme dlouho vybirali ale nakonec se nam konecne obema libi jedno jmeno tak u toho asi zustanem...Kluk bude Jakub,tam mame jasno uz od zacatku :slight_smile:
11. únor 2011 v 19:38  • Odpověz
@eeelishka jejda tak to nevim rada ode me spatna tak ja nevim ted mi radi pritel kostka cukru a kapka alpy zkus to jinak mas peknyy jmena ale u me asi zvitezila eeeliska :grinning:
11. únor 2011 v 19:58  • Odpověz
@lucietka77 :brambory už jsou taky pěkně drahý :wink:
11. únor 2011 ve 20:03  • Odpověz
@eeelishka :když už jsme u toho tak mě asi taky začíná trošku pálit, ale zatím to není tak hrozný
11. únor 2011 ve 20:07  • Odpověz
miruska_h: děkuji za super tip...k večeři luxusní lívanečky s malinama :sunglasses:
11. únor 2011 ve 20:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.