• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

2. trimestr - zima 2010/2011

(Zamčená)
26. června 2011 
@lucinda85 ale zase když si vezmeš jak je ten balík plínek velký....:grinning:

@eeelishka Kačenku budeme mít taky v případě holčičky :wink: A na tu žáhu zkus trošku mandlí.
11. únor 2011 ve 20:09  • Odpověz
@pepsilight už to nastesti preslo jak ted nelezim, ale dik za dalsi tip,zkusim priste :wink:
11. únor 2011 ve 20:10  • Odpověz
@cinky mandle jo? ty brdo to ani nevim, zapisu taky do pameti, diky :slight_smile:
11. únor 2011 ve 20:11  • Odpověz
@eeelishka nemam to osvedceny tak nevim no zkus se ale nekde zeptat jestli se to muze v tehu nejsem si jista :slight_smile: no nic ja si jdu zahrat kulecnik a snad tam nenecham dusi furt jsem ted ufunena srdce na podlaze jazyk v - 2 desny taky jsi tak ufunena???
11. únor 2011 ve 20:13  • Odpověz
@eeelishka no někomu to pomůže:slight_smile: nejlépe ty ve šlupce. tchýně si vezme 3 a má klid :astonished:
11. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz
@pepsilight no vzhledem k tomu ze bydlim v patem patre bez vytahu tak funim denne :grinning: no jo kondicka uz neni co byvala a bude hur.. :confused: no vidis to me prvne netrklo ze alpa asi tezko bude v tehotenstvi mozna,jsem to ale tele :grinning:
@cinky ja mandle mooc rada, urcite vyzkousim :slight_smile:

Holky pamatujete na serial divoky andel? Ja jsem se asi zblaznila ale stahla jsme si ho a koukam, je to uz pekne stare ale z tech priblblych telenovel byla tahle asi nejlepsi, fakt se bavim :grinning:
11. únor 2011 ve 21:00  • Odpověz
@eeelishka já jsem taky divokýho anděla žrala :grinning:
11. únor 2011 ve 21:17  • Odpověz
@lucinda85 Já taky,bylo mi 14 myslim a nedavno jsem ho zahledla na netu ke stazeni tak jsem neodolala a pomalu to stahuju,ma to pres 200 dilu..prvni dily jsme predtim nevidela tak je aspon vidim ted :grinning:
11. únor 2011 ve 21:37  • Odpověz
@eeelishka to jsem milovala a snila o muzskem jako je Ivo:slight_smile:)))
11. únor 2011 ve 21:54  • Odpověz
@kami1984 S kámoškou jsme ho úplně žraly :grinning: Mám v ložnici zatím nábytek z mého pokoje jak jsem bydlela jeste u nasich a v jedne skrini je jeste vylepeny uz zasly plakat Iva Di Carla :grinning: Ted tam má věci chlap, se divím že to ještě nestrhnul :grinning:
11. únor 2011 ve 22:22  • Odpověz
@eeelishka tak to budeš mít kila hned pryč,až budeš běhat s miminkem 5.pater. Vůbec si to neumím představit. Jak to budeš dělat.když budeš muset mít dítě a ještě k tomu nějaké věci ? (nákup a jiné)
12. únor 2011 v 10:21  • Odpověz
Hezký den všem :slight_smile:
@vonkacka No hold si budu muset poradit :slight_smile: sousedka ma dva spunty a taky to zvladla a to je ma hned po sobe, sice to vysla dycky na 4x ale vysla :grinning: To se zmakne, na nakup budu chodit s pritelem tak mi tasky vynese on, nebo nekdo z nasich, bydli o tri patra niz :grinning:
12. únor 2011 v 10:26  • Odpověz
Ahoj Holky, preji pekne dopoledne :slight_smile:

eeelishka Ahojky, tak dneska varim Tvuj recept, tak jsem zvedava jaky to bude. :slight_smile: Akorat nevim, co k tomu,ale asi udelam testoviny :slight_smile: Jo a me na paleni zahy pomaha Rennie,ale jelikoz mi nechutna to normalni,tak jsem si koupila ovocne a to je vyborny.Davam si ho pomali za odmenu :grinning: a taky m to dela kdyz si lehnu proto hned saham po kojicim polstari a lezim napul sedim :grinning:

pepsilight Tak kam jste se od vcerejska posunuli??? :slight_smile:

lucinda 85 neni zac, doufam, ze jste si posmakli :slight_smile:

Dneska je zase krasne ze???Tak uz by to mohlo byt az do leta :sunglasses:
12. únor 2011 v 10:57  • Odpověz
@miruska_h Ahojky, tak my právě dojedli tu tvou mrkvičku :slight_smile: Je to velká bašta, ješte jednou děkuji :slight_smile: Prckovi taky mrkvička asi chutnala, spokojeně se v bříšku převaluje :slight_smile:... Tak ať se ti můj recept povede :wink: Těstoviny jsou k tomu dobré, ale fajný je i knedlík..My měli knedlík první den a druhý den těstoviny...
Já si už ten kojící polštář chtěla koupit v ten čtvrtek ale neměli ten co jsem chtěla tak ho objednali a po neděli příjde :slight_smile:
Krásně máme taky ale parádně tam mrzne, myslela jsem, že pojedu s přítelem na fotbal, dneska má zápas ale nechce se mi tam stát v tom mrazu 2 hodiny..
12. únor 2011 v 11:34  • Odpověz
@eeelishka Tak to jsem rada, ze vam chutnalo. :slight_smile: Ja uz to mam skoro hotove a taky musim rict, ze to chutna mooc dobre,takze taky diky :wink: .Knedlik nemam a nechtel se mi delat,tak mame testovinky :slight_smile: No to se ti ani nedivim, taky by se mi nechtelo nekde v zime stat.me dneska malej asi kpe do mocaku, bo se mi chce snad kazdych pet minut na zachod :grinning:
12. únor 2011 v 11:41  • Odpověz
@miruska_h Tak to jsem taky rada, ze chutna :slight_smile: Tak my mame vyhodu, ze tady kousicek mame takovy maly obchudek jedne velke pekarny a tam si koupime dycky knedlik domaci...jeste jsem knedlik nikdy nedelala.. No ja byla za noc petkrat na zachode tak si taky asi prcek delal mecheche na mocaku :grinning:
12. únor 2011 v 11:49  • Odpověz
@eeelishka jo tak v noci to ja chodim uz normalne :slight_smile: treba ja 6x, jak kdy.No jaj mam domaci pekarnu u babicky, ta mi dela knedle, ale dneska jsem ji nectela otravovat.
12. únor 2011 v 11:53  • Odpověz
@miruska_h tak vyzkoušela jsem tvůj recept a moc jsme si pochutnali! Akorát místo citrónu k dokyselení jsem použila vodu z okurek a dostalo to úplně šmak:grinning:
Už se těším až si mrkvičku udělám znova:slight_smile: Opravdu moc děkuji.
12. únor 2011 v 15:11  • Odpověz
@eeelishka njn a bude hur se na to tesim jsem vreca sla par schodu a rvala na cely sidliste jak jsem byla udejchana a to jsem sla fakt pomalu. jsi v patek patre bez vytahu doufam ze mas lehkej kocarek nebo ho budes spoustet na lane dolu ?? :grinning:

@miruska_h ahojky no asi sme zustali na elisce je to jediny jmeno na kterym sme se dokazali shodnout z tech tisice jmen :slight_smile: a ani mi to nevadi jinak pocasi souhlas nadhera brala bych plus 20 stupnu a spokojenost :grinning:
12. únor 2011 v 15:47  • Odpověz
@lucietka77 Lucietko, my čekáme pravděpodobně holčičku :wink:
Taky vůbec nestíhám čítat, ale občas alespoň nakouknu a všem držím palečky
12. únor 2011 v 16:57  • Odpověz
@pepsilight mame dole pod schodama takovou malou mistnost takze ti co maji zrovna mimco ve vchode tak maji klice a maji tam kocarek,nahoru bych to netahala,to by ani neslo , nahoru si prcka vynesu v autosedacce :slight_smile:
12. únor 2011 v 17:25  • Odpověz
Ahojky, taky hlásím, že nestíhám dočítat :wink: Já byla včera na kontrole na hematologii a zatím všechno dobrý. Jinak já beru vitamíny GS mamavit a železo na předpis od hematologa. A chtěla bych ten mamavit brát až do porodu a je tam psáno, že se může i při kojení, tak bych to taky chtěla vydržet. Také vítám nové příchozí :slight_smile: .
Někdo se ptal jak děti přijali sourozence, tak musím říct, že když bylo Barušce 2,5 roku tak jsme si přivezli Adélku, přišlo mi, že Baruška to moc nechápe, nežárlila, nevadilo jí to. Jen mi přišla první měsíc taková zaražená :slight_smile: Teď na sebe žárlí, ale jde jim to vysvětlit. No a zatím ví jen Baruška, že bude mít další sestřičku a je ráda, hladí mi břicho, myslím, že Adélka bude mít taky radost, pže už mi dlouho říká, kdy už budu mít miminko v bříšku :dizzy_face:
12. únor 2011 v 17:37  • Odpověz
@eeelishka jo to mas dobry ja mam vytah ale budem se stehovat a kdyz tam nebude vytah tak tahat 14 kg to je a to si neumim predstavit mhd uz dneska moc maminkam nepomahaji nebo aspon kdyz to vidim maminka kocarek a maly k tomu a chapy stojej cumej a nic tak nastoupim ja a pomuzu ji proste dneska je svet jinej
12. únor 2011 v 17:37  • Odpověz
@pepsilight Tak to ja se budu mhd vyhybat, mame auto a kdyz nebude k dispozici tak me hodi nekam nekdo z nasich...do busu bych si s kocarkem netroufla presne proto jak rikas, lidi v dnesni dobe jenom mysli na sebe...ja uz rok autobusem nejela takze to doufam vydrzi....
12. únor 2011 v 17:41  • Odpověz
@eeelishka tak to se mas mame taky auto ale kdyz neni zbyti musim jet mhd tady v praze je to hrozny nejradsi bych se odstehovala na okraj a bylo by.... skoda ze nemuzem vyhrat ve sportce co ?? :grinning:
12. únor 2011 v 19:40  • Odpověz
ahoj holky, doplnila jsem si albicka..zitra dofotim mimincin zverinec.)
byli jsme dneska u svagrovky, neter slavila narozeniny, bylo fajne a svagr nam dal uzasnou baterii na vanu, skvela, uz jen mit tu pravou koupelnu:slight_smile:)
zitra jsem sama doma, manzel jde do prace, tak snad brzo dojde a budeme mit pekne nedelni odpoledne...
12. únor 2011 v 19:43  • Odpověz
holky, fotila jsem pupino, no to je veliky!!!! mi to tak neprijde, vcera mi nesly vkladat fotky, tak dneska, ale dam to jen do alba pro pratele, nechci se vystavovat na netu, byt pupek fotim pres obleceni. Tudiz, kdo ma zajem a neni muj pritel, necht si me prida, at si nepridavam treba ty, co o muj bruch nemaji zajem))
12. únor 2011 v 19:56  • Odpověz
Caute holky, Nezdrzim se ,ale chci jen poprat pekny vecer :slight_smile:
12. únor 2011 ve 20:35  • Odpověz
@pepsilight No ta sportka to by bylo neco to je fakt :slight_smile: ani se mi to vsechno do hlavy nevleze co bych si prala :grinning:

@kami1984 Ahojky, hezké bříško, taky už pěkně rostete :wink: No my jsme se už taky zase zvětšili, ono to snad dycky naroste přes noc :grinning: No mě jde chlap za chvili na noční tak budem dneska s prckem taky sami...Ale zitra budeme vychrupovat dloouho s tatinkem :slight_smile: Oběd navařený tak mě ráno z postele jen tak nic nedostane :slight_smile:

@miruska_h Cauky, tobe taky pekny vecer :wink:
12. únor 2011 ve 20:44  • Odpověz
@kami1984 urco je ted velky taky jsem fotila vse dohodim vecer uz snad se naucim pracovat s kompem a fotakem zaroven a zalozim fotoblog konecne !! :slight_smile:

@miruska_h taky preju krasny vecer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@eeelishka a co teprv me ???? jsme to tak pocitali jen tak co by sme potrebovali jen nutneho a tech 6 nul tam bylo a nechtej vedet tu hlavni cislici :grinning: :grinning:
12. únor 2011 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.